University of Parma

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Parma on State University. Nagu näiteks, see on omavalitsuslikud ja on haldus-, organisatsiooniliste ja raamatupidamine autonoomia, mis pakuvad teenuseid üldsusele. On 13. märts 962, keiser Ottonian ma antud Uberto, piiskop Parma, algatamisest ülikooli "diplom" - dokument, mis antakse Bishop õigus nõuda ja valib juriidiline juhid ("eligere et ordinare notarios") . See dokument oli aluseks loomine õppeasutus, mis kestab sajandeid hiljem, ja on veel säilinud Piiskopi Arhiiv Parma täna.

Ülikooli omab 18 osakondade 35 esimese astme kursused, 6 ühe tsükli kraadi kursused, 38 teise astme kursused, Nagu ka paljud Doktor koolid, doktor õpetajakoolituse kursuste, mitu Meistrite kraadi ja Teadusministeerium doktoriõppe (PhD).

Õpilased saavad valida kursusi: Arts and Humanities, majandus, ehitus ja arhitektuur, Toidu- ja Põllumajandusorganisatsioon, Law and Social Studies, Matemaatika Füüsikalised ja loodusteadused, meditsiin ja kirurgia, farmaatsias, veterinaarias.

Ideaalne suurus University (30000 õpilast, rohkem kui 5000 lõpetajate aastas ja umbes 2000 õppejõud ja töötajad) ja elutingimuste Parma meelitada suur hulk üliõpilasi üle kogu Itaalia. Rohkem kui kaks kolmandikku meie registreeritud üliõpilased tulevad väljastpoolt Parma ja Parma provintsis, mis asetab Ülikooli kõrgeima auastmega meelitada kõige mitteresidendist üliõpilaste riigis.

Eri kohtades Ülikooli võimaldab õpilastel õppida mugav, tõhus struktuuride lähedal haljasalad, näiteks Ülikoolilinnak: 77 ha suurusel alal lõuna pool linna majutamiseks teaduslikud deparments, meie campus koosneb osakonnad, kaasaegne ja hästi sisustatud auditooriumites, mugav uuring valdkondades, tehnoloogiliselt arenenud laborid ja CNR keskus - samuti mitmed spordirajatised, konverentsikeskus ja söökla. See märkimisväärne kombinatsioon struktuurid ja inimesed on täiesti ainulaadne Itaalia ülikooli areenil.

Teised University asula on linna südames Ülikooli peahoone, mis asuvad rektoraat, haldushooned ja õiguse osakonna. In põranda linn asub meditsiinikoolis liiga, et haigla ala, rahapoliitika osakonna, kunstide, kirjad, ajalugu ja sotsiaalteaduste osakond ja Vana kultuuri, filosoofia, haridussüsteemide ja Modern Languages ​​osakond. Lõpuks Veterinaarmeditsiini osakond asub vahetus Loode-agul linna.

Südames linn, Ülikooli peahoone maja rektori kabinetis, haldusasutuste ametiruumides ja Law. Medical koolis on ka linn, mis asub haigla, samas Economics ja politoloogia on kõrval Parco Ducale. Kunst ja filosoofia ja psühholoogia on oma ülikoolilinnakud vanalinna ja veterinaaria asub vahetus Loode-agul linna.

Tegevusi ja vahendeid Ülikooli Parma meelitada osalemine üha kasvav üliõpilaskonna. Seal on info- ja karjäärinõustamise teenuseid, mis aitavad õpilastel oma ülikooli seotud valikuid, head suhted välismaa ülikoolides ja elav üliõpilasvahetus seoses ühenduse programmides, sealhulgas palju saadaval stipendiume. Raamatukogud, arvuti laborite ja internetipunktide, üliõpilane elukohad ja sööklad, osalise tööajaga, kultuuriürituste, tasuta number, ja pärast lõpetamist karjäärinõustamine on kõik olemas, et õpilased - koos intervjuude ja lühikursused aidata meie lõpetajad tööd leida.

Paljud vahendid on õpilastele kättesaadavad kvaliteeti parandada õpingute ja ülikooli elu. Mõned neist on tasuta e-mail ja ad hoc teenused puuetega õpilased, keelekursused võõrkeele Keskus. Õpilased võivad ka registreeruda eksamid interneti kaudu alla laadida vormidele või avada isiklik e-posti anda igale õpilasele Ülikool, luues seega kiire ja täpne suhtluskanal.

Ülikooli Parma veebileht pakub üliõpilastele regulaarselt ajakohastatud informatsiooni ja ideaalne liides suhelda Ülikool.

Õpilastel on ja palju võimalusi spordiga juhivad Parma ülikoolis CUS kursused kõikidel erialadel vahemikus struktuurid - meie basseini, kergejõustikurada, tenniseväljakud, jalgpalliväljak, golfi õue, korvpalli rugby kohad jms

Muuseumid, nagu CSAC on Abbazia of Paradigna (www.csacparma.en) Mis muljetavaldav kogumise Itaalia kunstiteosed (alates disain, arhitektuur, illustratsioon, reklaam, fotograafia), botaanikaaed, Loodusteaduste muuseumide ja muude teaduslike kollektsioonide, siis ülikooli kooris: need on kultuuriline tegevus ja ka õppimisvõimaluste .

Välisüliõpilased on oodatud Erasmus ja International Kodu lähedal San Francesco kirik, koldes linna, ja nad ära itaalia keele kursused eriti õpetanud, et aidata akadeemilise.

Kaks II taseme kraadi kursused on täiesti õpetatakse inglise keeles, kuid seal on kasvav pakutakse inglise õpetas kursused Arhitektuur Master of Science Muidugi, ehitus kursuste ja humanitaarteaduste kursusi ka.

Asukohad

Altavilla Vicentina

Universita Degli Studi Di Parma

Address
via Università, 12 -
43121 Altavilla Vicentina, Veneto, Itaalia
Telefon
+39 0521 033711

Parma

Address
Parma, Emilia-Romagna, Itaalia