Loe ametlikku kirjeldust

University of Parma on State University. Nagu näiteks, see on omavalitsuslikud ja on haldus-, organisatsiooniliste ja raamatupidamine autonoomia, mis pakuvad teenuseid üldsusele. On 13. märts 962, keiser Ottonian ma antud Uberto, piiskop Parma, algatamisest ülikooli "diplom" - dokument, mis antakse Bishop õigus nõuda ja valib juriidiline juhid ("eligere et ordinare notarios") . See dokument oli aluseks loomine õppeasutus, mis kestab sajandeid hiljem, ja on veel säilinud Piiskopi Arhiiv Parma täna.

Ülikooli omab 18 osakondade 35 esimese astme kursused, 6 ühe tsükli kraadi kursused, 38 teise astme kursused, Nagu ka paljud Doktor koolid, doktor õpetajakoolituse kursuste, mitu Meistrite kraadi ja Teadusministeerium doktoriõppe (PhD).

Õpilased saavad valida kursusi: Arts and Humanities, majandus, ehitus ja arhitektuur, Toidu- ja Põllumajandusorganisatsioon, Law and Social Studies, Matemaatika Füüsikalised ja loodusteadused, meditsiin ja kirurgia, farmaatsias, veterinaarias.

Ideaalne suurus University (30000 õpilast, rohkem kui 5000 lõpetajate aastas ja umbes 2000 õppejõud ja töötajad) ja elutingimuste Parma meelitada suur hulk üliõpilasi üle kogu Itaalia. Rohkem kui kaks kolmandikku meie registreeritud üliõpilased tulevad väljastpoolt Parma ja Parma provintsis, mis asetab Ülikooli kõrgeima auastmega meelitada kõige mitteresidendist üliõpilaste riigis.

Eri kohtades Ülikooli võimaldab õpilastel õppida mugav, tõhus struktuuride lähedal haljasalad, näiteks Ülikoolilinnak: 77 ha suurusel alal lõuna pool linna majutamiseks teaduslikud deparments, meie campus koosneb osakonnad, kaasaegne ja hästi sisustatud auditooriumites, mugav uuring valdkondades, tehnoloogiliselt arenenud laborid ja CNR keskus - samuti mitmed spordirajatised, konverentsikeskus ja söökla. See märkimisväärne kombinatsioon struktuurid ja inimesed on täiesti ainulaadne Itaalia ülikooli areenil.

Teised University asula on linna südames Ülikooli peahoone, mis asuvad rektoraat, haldushooned ja õiguse osakonna. In põranda linn asub meditsiinikoolis liiga, et haigla ala, rahapoliitika osakonna, kunstide, kirjad, ajalugu ja sotsiaalteaduste osakond ja Vana kultuuri, filosoofia, haridussüsteemide ja Modern Languages ​​osakond. Lõpuks Veterinaarmeditsiini osakond asub vahetus Loode-agul linna.

Südames linn, Ülikooli peahoone maja rektori kabinetis, haldusasutuste ametiruumides ja Law. Medical koolis on ka linn, mis asub haigla, samas Economics ja politoloogia on kõrval Parco Ducale. Kunst ja filosoofia ja psühholoogia on oma ülikoolilinnakud vanalinna ja veterinaaria asub vahetus Loode-agul linna.

Tegevusi ja vahendeid Ülikooli Parma meelitada osalemine üha kasvav üliõpilaskonna. Seal on info- ja karjäärinõustamise teenuseid, mis aitavad õpilastel oma ülikooli seotud valikuid, head suhted välismaa ülikoolides ja elav üliõpilasvahetus seoses ühenduse programmides, sealhulgas palju saadaval stipendiume. Raamatukogud, arvuti laborite ja internetipunktide, üliõpilane elukohad ja sööklad, osalise tööajaga, kultuuriürituste, tasuta number, ja pärast lõpetamist karjäärinõustamine on kõik olemas, et õpilased - koos intervjuude ja lühikursused aidata meie lõpetajad tööd leida.

Paljud vahendid on õpilastele kättesaadavad kvaliteeti parandada õpingute ja ülikooli elu. Mõned neist on tasuta e-mail ja ad hoc teenused puuetega õpilased, keelekursused võõrkeele Keskus. Õpilased võivad ka registreeruda eksamid interneti kaudu alla laadida vormidele või avada isiklik e-posti anda igale õpilasele Ülikool, luues seega kiire ja täpne suhtluskanal.

Ülikooli Parma veebileht pakub üliõpilastele regulaarselt ajakohastatud informatsiooni ja ideaalne liides suhelda Ülikool.

Õpilastel on ja palju võimalusi spordiga juhivad Parma ülikoolis CUS kursused kõikidel erialadel vahemikus struktuurid - meie basseini, kergejõustikurada, tenniseväljakud, jalgpalliväljak, golfi õue, korvpalli rugby kohad jms

Muuseumid, nagu CSAC on Abbazia of Paradigna (www.csacparma.en) Mis muljetavaldav kogumise Itaalia kunstiteosed (alates disain, arhitektuur, illustratsioon, reklaam, fotograafia), botaanikaaed, Loodusteaduste muuseumide ja muude teaduslike kollektsioonide, siis ülikooli kooris: need on kultuuriline tegevus ja ka õppimisvõimaluste .

Välisüliõpilased on oodatud Erasmus ja International Kodu lähedal San Francesco kirik, koldes linna, ja nad ära itaalia keele kursused eriti õpetanud, et aidata akadeemilise.

Kaks II taseme kraadi kursused on täiesti õpetatakse inglise keeles, kuid seal on kasvav pakutakse inglise õpetas kursused Arhitektuur Master of Science Muidugi, ehitus kursuste ja humanitaarteaduste kursusi ka.

Programs taught in:
Inglise
Itaalia

See ülikool pakub ka:

MA

University of Parma

II tase magistrikraadi Klassikaline ja kaasaegne filoloogia ja kirjandus on kahe aasta programm spetsiaalselt välja töötatud vastavalt praegustele vajadustele kõrge kalii ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

II tase magistrikraadi Klassikaline ja kaasaegne filoloogia ja kirjandus on kahe aasta programm spetsiaalselt välja töötatud vastavalt praegustele vajadustele kõrge kaliibriga hariduse kõiki aspekte Klassikaline ja kaasaegne filoloogia ja kirjandus.

Esimene aasta kursused lahendada kriitilisi valdkondi eriti sellistes valdkondades nagu Ancient and Modern filoloogia, lingvistika ja ajalugu.

Teine aasta kursused on jagatud kahte moodulit: LM 14 (Modern filoloogia ja kirjandus) pakub põhjalik uuring eriti jooksul väljad Itaalia ja romaani keelte, kirjandus ja filoloogia, ajaloo- ja Muusikateaduse Studies. LM 15 (Classics) pakub kvaliteetseid ja täiendõpet kreeka ja ladina filoloogia, Ancient History, Papyrology, klassikalise filoloogia, arheoloogia ja sanskriti.... [-]

Itaalia Parma
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Magistrikraadi Ajalugu ja kriitika kunsti ja meelelahutus on rajatud traditsioon uuringud ja teadustöö alusel kehtestatud ületamine hierarhiad ja distsiplinaarvõimu vahes ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Muidugi ilma Sissepääs Test

5 kohti mitte-ELi kodanikke, sealhulgas 2 ette nähtud kohtadega Hiina kodanikele

II tase Magistrikraadi kunstiajaloos ja Meelelahutus ja -kunsti kriitika on rajatud traditsioon uuringud ja teadustöö kehtestatud ületamine hierarhiad ja distsiplinaarvõimu vaheseinad ja analüüsi vormid väljenduse ajaloolisest perspektiivist.

Kursuste eesmärk on:

omandada teadmised meetodite uurimis- ja omandamise vahendid teadusuuringute ajaloos kunst (visuaalne ja esituskunstide); omandada spetsialisti tasemel teadmisi kunstiajaloo alates keskajast kuni tänapäeva ja ajalugu teater, etenduskunstide ja kino; omandada teadlikkust kriitilise ajaloolise arutelust, kunsti, filmi, etenduskunstide ja teatri ajalugu ja omandamise sügav oskusi; omandada arusaamine dünaamika seotud organisatsiooni ja juhtimise kunsti; omandada teoreetilisi ja rakenduslikke teadmisi probleeme kaitse, majandamise, edendamine ning kultuuripärandit. ... [-]
Itaalia Parma
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Parma

Master of Science in sidetehnika instituut õpetatakse ja uuritakse täiesti inglise keeles. Side Engineering on kaheaastase magistriõppe kohandatud neile, kes soovivad töö ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Master of Science in sidetehnika instituut õpetatakse ja uuritakse täiesti inglise keeles. Side Engineering on kaheaastase magistriõppe kohandatud neile, kes soovivad töötada täiustatud inseneriteaduse valdkonnas rahvusvahelisel tasandil.

Side Engineering pakub itaalia ja rahvusvahelistele üliõpilastele unikaalse võimaluse. Esiteks, see annab põhjalikud teadmised ja metoodika valdkonnas, mis on tekkinud muljetavaldav tehnoloogilise innovatsiooni ja tõenäoliselt jätkub see trend paljude aastate jooksul. Lisaks sellele annab rahvusvahelistele üliõpilastele, et parandada oma oskus inglise keeles professionaalses kontekstis. Kõik loengud ja seminarid toimuvad inglise keeles, nii et õpilased võivad praktiseerida keelt oma tehnilise terminoloogia, samas õppida praeguse tehnoloogia. Paljud teaduslikud uuringud kinnitavad väärtuse kohta Content and Language Integrated Learning. Side Engineering pakub võimalust teha tööd arenenud kvalifikatsiooni Side Engineering ja ka omandada arenenud keeleoskus, et kahe aasta jooksul.... [-]

Itaalia Parma
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

International Business and Development (IBD) on esimese astme kursust õpetatakse ja uuritakse täiesti inglise keeles University of Parma, Itaalia. Ülikoolis otsib aktiivs ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Teiseks tsükli erialast International Business and Development (IBD)

International Business and Development (IBD) on esimese astme kursust õpetatakse ja uuritakse täiesti inglise keeles University of Parma, Itaalia. Ülikoolis otsib aktiivselt tõsta oma rahvusvahelist profiili õppe- ja teadustöö ning juba mitu aastat mänginud võtmerolli projekte arengumaades. IBD on edasijõudnud, innovatsiooni laia valikut magistriõppesse pakutud Faculty of Economics, ning selle eesmärk on neile, kes soovivad töötada rahvusvahelisel tasandil.

IBD pakub mitmekesist rühmade õpilastele ainulaadse võimaluse. Esiteks, see on adresseeritud itaallased, kes soovivad parandada oma inglise keele oskus professionaalses kontekstis. Kõik loengud ja seminarid viiakse läbi vahendusel inglise keeles, nii et samuti õppida majandust, õpilased võidavad täielikult kaetud keelt. Teaduslikud uuringud tõendavad väärtus Content and Language Integrated Learning ja IBD pakub võimalust teha tööd täiustatud kvalifikatsioon majanduse ja ka omandada arenenud keeleoskus, et kahe aasta jooksul.... [-]

Itaalia Parma
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Programm keskendub peamiselt distsipliinide valdkonda kuuluvad of Business Administration. Selline distsipliinide integreeritud statistikat paremini välja selgitada ja tö ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Teise tasandi akadeemilise kraadi ettevõtte administratsiooniga JA JUHTIMINE University of Parma, Itaalia

(LM -77 kraadi kursused Sciences, majandusteaduskond)

Kaks kraadi:

1) Pamukkale Ülikooli (Türgi): II kraad "Raamatupidamine ja rahandus" 2) Grenoble Ecole de Management (Prantsusmaa): "MSc in Management"

Kestus:

Kaks aastat.

Kohad puudub:

140, millest: - n. 124 Euroopa Liidu kodanike ja EL-samastada kodanikele; - N. 4 mitte ELi kodanikele; - N. 2 Hiina kodanikke ("Marco Polo" tingimuslik).

Õppekava nõuetele:

Juurdepääsu, õppekava nõudeid, mis on seotud põhisisu kraadi kursused Majanduse ja Juhtimise või Business Administration. Juurdepääsu selles kraadiõpe ka konkreetseid teadmisi seotud küsimusi Business Administration ja juhtimine. Eelkõige on lõpetanud õpilaste Majanduse ja Juhtimise või Business Administration peab olema vähemalt 15 ECTS distsipliinides of Business Administration ja juhtimine.... [-]

Itaalia Parma
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

See aste kursus eesmärk on olla loomulik jätk lõpetanute sisse Food Science and Technology, Catering Teadus ja gastronoomiline Teadus, Kuid see võib olla ka huvi lõpetaja ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

See aste kursus eesmärk on olla loomulik jätk lõpetanute sisse Food Science and Technology, Catering Teadus ja gastronoomiline Teadus, Kuid see võib olla ka huvi lõpetajate teistes teaduslik-tehnilistes valdkondades, keemia, bioloogia ja tehnika, valduses sobiva õppekava.

Lõpus muidugi, teise astme lõpetajate Food Science and Technology on saanud järgmised teadmised ja oskused: - tugeva vundamendi teadmisi nendes valdkondades, matemaatika, füüsika, arvutiteadus, keemia ja bioloogia seotud rakendusliku toiduainete sektoris; - Tahke teadmisi teadusliku meetodi rakendamiseks vajalikud põhi- ja praktilisi teadmisi lahendus palju tehnilisi ja korralduslikke probleeme toiduainete sektoris; - Võime optimeerida tootmist, säilitamise ja jaotamise korra ning juhtida tööstusliku uurimis- ja arendustegevuse projekte; - Võime juhtida ja edendada toidu kvaliteedi ja ohutuse eeskirjade kohaselt on töötajate ohutuse ja keskkonnakaitse; - Võime efektiivselt teostada keerukaid järelevalve ja juhtimise tegevusi põllumajanduse ja toiduainetööstuse sektoris; - Kõrge tehnilise ekspertiisi järelevalve organoleptilised, hügieeni- ja toiteväärtus toiduga, ka kasutades uuenduslikke meetodeid; - Täiustatud oskusi juhtimise ja korraldamise ettevõtted, põllumajandus- ja toiduainete tarneahelate ja konsultatsioonifirmade ja teenused nendega seotud; - Oskus suhelda, töötada multidistsiplinaarne rühmade ja näidata head otsustusvõimet nii tehnilist ja majanduslikku taset ning inim- ja eetiline; - Oskus vähemalt ühes keeles Euroopa Liidu va Itaalia, tavaliselt inglise jooksul konkreetse valdkonna teadmisi ja vahetuse üldised ja spetsialiseerunud teavet. Nende eesmärkide saavutamiseks on programmi teise etapi kraadi Food Science and Technology hõlmab: - omandamine põhjalikke teadmisi konkreetsete tehniliste aspektide, nii üldised ja spetsialiseerunud, toidu ja sellega seotud sektorites; - Seiret ja praktiliste harjutuste pühendatud õppida ja kontroll meetodite ja andmete väljatöötamine; - Tegevuse edendamiseks meisterlikkust... [-]

Itaalia Parma
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Magistrikraadi kursus Trade Marketing ja äristrateegiat eesmärk oli anda erikoolitust haldamise jaotamise probleemid, et parandada ettevõtte müügi poliitikat ning anda tõ ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Keel: Itaalia keel

Kestus: 2 aastat

Maksimaalne osalejate arv: 160

Vastuvõtutingimused:

Kandidaadid kohaldatakse Master peab olema kolme aasta Bakalaureusekraad majandusteaduses ja / või ärijuhtimine või mis tahes muu kehtiva pealkiri tunnistatud samaväärseks kolme aasta ja nelja-aastane Itaalia bakalaureuse kraadi klassides L-18 (endine 270/04) või 17 (endine 509/99). Lisaks spetsiifilisi teadmisi turunduse teemadel on vaja. Kandidaadid klassides 17 (endine 509/99) või L-18 (endine 270/04) peab olema vähemalt 9 EAP Marketing seotud teemadel (sektori SEK-P / 08 Itaalia süsteem).

Valmib eri klassidesse saavad taotleda Course kui neil on vähemalt 27 EAP järgmiselt: • Vähemalt 9 EAP sektori SEK-P / 08 (turundus / Economics and Business Management); • Vähemalt 9 EAP järgmistes valdkondades: SEK-P / 01 SEK-P / 02 SEK-P / 03 SEK-P / 06 o SEK-P / 12 (Majandus, majandus- History); • Vähemalt 9 EAP järgmistes valdkondades: SEK-S / 01 SEK-S / 03, S / 04, S / 05 o SEK-S / 06, M-PSI 01, M-PSI03, M-PSI05 e M-PSI06, SPS 07, SPS 08 (statistika, psühholoogia ja sotsioloogia). ... [-]

Itaalia Parma
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Teise tsükli kraadi Rahandus ja riskijuhtimine (frim) eesmärk on toota eksperdid finantskriiside toodete ja portfellid, analüüsi ja haldamisega pangandus- ja finantssekto ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Master of Science in Rahandus ja riskijuhtimine (frim) Programmi eesmärk on toota eksperdid finantskriiside toodete ja portfellid, analüüsi ja haldamisega pangandus- ja finantssektori riskide ja üldisemalt ettevõtete majandusliku riski, juhtimise finantsasutuste ning analüüsi ja juhtimist kindlustusriski.

Lõpetajad Finance ja riskijuhtimise (frim):

omandada põhjalikke teadmisi matemaatilise arvutuse tööriistad kohaldada majanduse finantstoodete ja turul, rahandus ja kindlustus, samuti erialaseid teadmisi ettevõtte risk mudelid töötavad panga-, finants- ja kindlustustegevuse analüütikud; lisaks saavad nad statistilisi teadmisi, mis võimaldavad neil andmeid töödelda ja hinnata majanduslikke suhteid; omandada teadmisi ja arusaamist vaja rakendada selliseid meetodeid ja vahendeid, et valdkonna rahastamiseks ka analüüside rahvusvahelise stsenaariumi rakendamise otsuse mudelid finantsturgudel ja ettevõtte juhtimine, analüüs ja arendamine juhtimise töötleb tüüpiline erinevatesse kategooriatesse finantsvahendajate; arendada suutlikkust sõltumatu hinnang küsimustes, mis puudutavad ettevõtte finantsjuhtimise ja riskijuhtimise ja modelleerimine finantsturgudel, seega on võimalik tõhusalt tõlgendada ja töödelda saadud andmetele ja teabele; arendada oskust suhelda nii ettevõtetes ja spetsialiseerimata avalik teave finantsturgude toimimisest, kasutades alternatiivseid rahalisi vahendeid ja panganduse ja kindlustuse riskijuhtimine; omandada oskus korraldada iseseisvalt elukestvat õppimisprotsessi nüüd nõutud erialade tõttu muutunud majandusolukorras küsimusi uurima kasutamisega seotud konkreetsete rahaliste vahendite või toimimist konkreetsete turgudega, samuti võimalus minna edasi doktor ja teise taseme magistriprogrammi majandus- ja ärijuhtimise. ... [-]
Itaalia Parma
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Address
Parma, Emilia-Romagna, Itaalia