Loe ametlikku kirjeldust

University of Parma on State University. Nagu näiteks, see on omavalitsuslikud ja on haldus-, organisatsiooniliste ja raamatupidamine autonoomia, mis pakuvad teenuseid üldsusele. On 13. märts 962, keiser Ottonian ma antud Uberto, piiskop Parma, algatamisest ülikooli "diplom" - dokument, mis antakse Bishop õigus nõuda ja valib juriidiline juhid ("eligere et ordinare notarios") . See dokument oli aluseks loomine õppeasutus, mis kestab sajandeid hiljem, ja on veel säilinud Piiskopi Arhiiv Parma täna.

Ülikooli omab 18 osakondade 35 esimese astme kursused, 6 ühe tsükli kraadi kursused, 38 teise astme kursused, Nagu ka paljud Doktor koolid, doktor õpetajakoolituse kursuste, mitu Meistrite kraadi ja Teadusministeerium doktoriõppe (PhD).

Õpilased saavad valida kursusi: Arts and Humanities, majandus, ehitus ja arhitektuur, Toidu- ja Põllumajandusorganisatsioon, Law and Social Studies, Matemaatika Füüsikalised ja loodusteadused, meditsiin ja kirurgia, farmaatsias, veterinaarias.

Ideaalne suurus University (30000 õpilast, rohkem kui 5000 lõpetajate aastas ja umbes 2000 õppejõud ja töötajad) ja elutingimuste Parma meelitada suur hulk üliõpilasi üle kogu Itaalia. Rohkem kui kaks kolmandikku meie registreeritud üliõpilased tulevad väljastpoolt Parma ja Parma provintsis, mis asetab Ülikooli kõrgeima auastmega meelitada kõige mitteresidendist üliõpilaste riigis.

Eri kohtades Ülikooli võimaldab õpilastel õppida mugav, tõhus struktuuride lähedal haljasalad, näiteks Ülikoolilinnak: 77 ha suurusel alal lõuna pool linna majutamiseks teaduslikud deparments, meie campus koosneb osakonnad, kaasaegne ja hästi sisustatud auditooriumites, mugav uuring valdkondades, tehnoloogiliselt arenenud laborid ja CNR keskus - samuti mitmed spordirajatised, konverentsikeskus ja söökla. See märkimisväärne kombinatsioon struktuurid ja inimesed on täiesti ainulaadne Itaalia ülikooli areenil.

Teised University asula on linna südames Ülikooli peahoone, mis asuvad rektoraat, haldushooned ja õiguse osakonna. In põranda linn asub meditsiinikoolis liiga, et haigla ala, rahapoliitika osakonna, kunstide, kirjad, ajalugu ja sotsiaalteaduste osakond ja Vana kultuuri, filosoofia, haridussüsteemide ja Modern Languages ​​osakond. Lõpuks Veterinaarmeditsiini osakond asub vahetus Loode-agul linna.

Südames linn, Ülikooli peahoone maja rektori kabinetis, haldusasutuste ametiruumides ja Law. Medical koolis on ka linn, mis asub haigla, samas Economics ja politoloogia on kõrval Parco Ducale. Kunst ja filosoofia ja psühholoogia on oma ülikoolilinnakud vanalinna ja veterinaaria asub vahetus Loode-agul linna.

Tegevusi ja vahendeid Ülikooli Parma meelitada osalemine üha kasvav üliõpilaskonna. Seal on info- ja karjäärinõustamise teenuseid, mis aitavad õpilastel oma ülikooli seotud valikuid, head suhted välismaa ülikoolides ja elav üliõpilasvahetus seoses ühenduse programmides, sealhulgas palju saadaval stipendiume. Raamatukogud, arvuti laborite ja internetipunktide, üliõpilane elukohad ja sööklad, osalise tööajaga, kultuuriürituste, tasuta number, ja pärast lõpetamist karjäärinõustamine on kõik olemas, et õpilased - koos intervjuude ja lühikursused aidata meie lõpetajad tööd leida.

Paljud vahendid on õpilastele kättesaadavad kvaliteeti parandada õpingute ja ülikooli elu. Mõned neist on tasuta e-mail ja ad hoc teenused puuetega õpilased, keelekursused võõrkeele Keskus. Õpilased võivad ka registreeruda eksamid interneti kaudu alla laadida vormidele või avada isiklik e-posti anda igale õpilasele Ülikool, luues seega kiire ja täpne suhtluskanal.

Ülikooli Parma veebileht pakub üliõpilastele regulaarselt ajakohastatud informatsiooni ja ideaalne liides suhelda Ülikool.

Õpilastel on ja palju võimalusi spordiga juhivad Parma ülikoolis CUS kursused kõikidel erialadel vahemikus struktuurid - meie basseini, kergejõustikurada, tenniseväljakud, jalgpalliväljak, golfi õue, korvpalli rugby kohad jms

Muuseumid, nagu CSAC on Abbazia of Paradigna (www.csacparma.en) Mis muljetavaldav kogumise Itaalia kunstiteosed (alates disain, arhitektuur, illustratsioon, reklaam, fotograafia), botaanikaaed, Loodusteaduste muuseumide ja muude teaduslike kollektsioonide, siis ülikooli kooris: need on kultuuriline tegevus ja ka õppimisvõimaluste .

Välisüliõpilased on oodatud Erasmus ja International Kodu lähedal San Francesco kirik, koldes linna, ja nad ära itaalia keele kursused eriti õpetanud, et aidata akadeemilise.

Kaks II taseme kraadi kursused on täiesti õpetatakse inglise keeles, kuid seal on kasvav pakutakse inglise õpetas kursused Arhitektuur Master of Science Muidugi, ehitus kursuste ja humanitaarteaduste kursusi ka.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Parma

Kaasaegsete võõrkeelte ja tsivilisatsioonide bakalaureuseõppe programmi eesmärk on anda üliõpilastele põhjalikud teadmised kahest Euroopa võõrkeelsest keelest ja nende se ... [+]

Kaasaegsete võõrkeelte ja tsivilisatsioonide bakalaureuseõppe programmi eesmärk on anda üliõpilastele põhjalikud teadmised kahest Euroopa võõrkeelsest keelest ja nende seotud tsivilisatsioonide kultuuripärandist. Samuti annab see võimaluse omandada kolmanda keele head tööoskused.

[-]
Itaalia Parma
Oktoober 2019
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

University of Parma pakutav magistrikraadi keemiaprogramm pakub ulatuslikku haridust ja koolitust, mis keskendub keemia kõige kaasaegsematele aspektidele. Pakutavad kursu ... [+]

University of Parma pakutav magistrikraadi keemiaprogramm pakub ulatuslikku haridust ja koolitust, mis keskendub keemia kõige kaasaegsematele aspektidele.

Pakutavad kursused ulatuvad klassikalisest sünteesist

Programmil on kaks õppekava, milleks on biomolekulaarne keemia ja materjalide keemia. Mõlemal juhul sisaldab programm 12 kursust, mis hõlmavad teoreetilisi ja eksperimentaalseid lähenemisviise.

Õpitulemusi hinnatakse 11 eksamiga. Programmis on valik valikainete ja kuue kuu pikkune praktika, mis nõuab lõpliku üksikasjaliku aruande (väitekirja) koostamist ning selle esitamist ja arutelu eksamikomisjoni ees.... [-]

Itaalia Parma
Oktoober 2019
Itaalia,Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Magistrikraad Computer Engineering eesmärk on koolitada kõrgelt kvalifitseeritud professionaalne näitaja, kes on võimelised töötama infotehnoloogia ja automatiseerimise t ... [+]

Magistrikraad Computer Engineering eesmärk on koolitada kõrgelt kvalifitseeritud professionaalne näitaja, kes on võimelised töötama infotehnoloogia ja automatiseerimise tehnoloogiates ning kõigis rakendussektorites, mida need tehnoloogiad võimaldavad. Lõpetaja suudab seega oma kindla ettevalmistusega toime tulla tööturu väljakutsetega, mis pakuvad olulisi võimalusi infoühiskonna tehnoloogilise innovatsiooni järel.

Õppekava on jagatud kolme õppekavas määratletud eriala: Interneti-põhised infosüsteemid (Sistemi informativi orientati ad Internet), automaatika (Automazione) ja tööstusinfo (Informatica industriale). Haridus- ja koolitustegevus hõlmab ka ülikoolilaborites ja välistes ettevõtetes läbiviidavaid tipptehnoloogia projekte (nt masinaõpe, analüütika, adaptiivsüsteemid, multiagent süsteemid jne).... [-]

Itaalia Parma
Oktoober 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Teise taseme tööstuslik keemia University of Parma teoreetiline ja praktiline kursus, milles käsitletakse keemiatööstuse kõige arenenumaid aspekte. ... [+]

Tööstuskeemia, mis on inimkonnale kasulik. Teise taseme tööstuslik keemia University of Parma teoreetiline ja praktiline kursus, milles käsitletakse keemiatööstuse kõige arenenumaid aspekte. Üks kõige silmapaistvamaid on üks energiasäästlike ja väga selektiivsete sünteesiprotseduuride silmapaistvamaid uuringuid. See programm koosneb üheteistkümnest kohustuslikust ainest, millest vähemalt üks kursus ja lõplik labor vähemalt kuus kuud. Teise taseme tööstuskeemia kraadiõppeprogramm valmistab lõpetajale tööalase karjääri tööstuskeemia valdkonnas, kus on võimalik töötada R

Twente'i ülikoolis (NL) on saadaval Doble'i kraadi programm koos Chemical Technology'ga.... [-]

Itaalia Parma
Oktoober 2019
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Arhitektuuri magistrikraad ühendab mõningate erialase tegevuse ettevalmistavate teemade teoreetilise põhjaliku analüüsi tugeva tehnilise disainilahenduse rakendusega. ... [+]

Tüüp: magistrikursusKestus: 2 aastatAutorid: 120Kursuse klass: LM-4Juurdepääs: tasuta

Arhitektuuri magistrikraad ühendab mõningate erialase tegevuse ettevalmistavate teemade teoreetilise põhjaliku analüüsi tugeva tehnilise disainilahenduse rakendusega. Erinevate disainiteaduste (arhitektuurne koosseis, restaureerimine, linnaplaneerimine ning arhitektuuri- ja ehitustehnoloogia) õpetused on korraldatud laborites, kus õppija, keda toetab osa teoreetilisest õpetamisest, täidab ajakava õppetund rakendustegevusest, nii et üliõpilane omandab keerulisemate ja eksperimentaalsete lahenduste väljatöötamiseks rohkem spetsiifilisi teadmisi, kuid ka oskusi.

Arhitektuuri , planeerija, maastikuarhitekti, konserveerija ning tsiviil- ja keskkonnakaitseinseneri kutsekvalifikatsiooni annab arhitektuurikraad magistrikraadile. Omandatud kutsealased oskused hõlmavad väga laia spektrit.... [-]

Itaalia Parma
September 2019
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

See magistrikraad elektroonilise inseneri eesmärk on toota lõpetajate kõrge spetsialiseerumise eri valdkondades. Meie eesmärk on aidata teil mõista, kuidas teha asju, mõi ... [+]

Missioon ja eesmärgid

See magistrikraad elektroonilise inseneri eesmärk on toota lõpetajate kõrge spetsialiseerumise eri valdkondades. Meie eesmärk on aidata teil mõista, kuidas teha asju, mõista ja edendada tehnoloogilisi uuendusi.

Kursus põhineb järgmistel põhimõtetel: elektriseadmed ja taastuvenergia süsteemid, usaldusväärsus).

Lõpetamisel on õpilastel võimalus:

- analüüsida keeruliste elektrooniliste süsteemide käitumist ja hinnata nende toimivust ja usaldusväärsust; - määratleda ja kavandada süsteeme, vooluahelaid ja elektroonilisi komponente ning teha vajalikud tehnoloogilised ja metoodilised valikud nende toimimise optimeerimiseks;... [-]

Itaalia Parma
September 2019
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Magistrikraad taimede inseneriteaduses ja toiduainetööstuses on mõeldud konkreetseteks eesmärkideks: ... [+]

Tüüp: magistrikursus Kestus: 2 aastat Klass: LM-33 - teise tsükli klassid masinaehituses Autorid: 120 Juurdepääs: tasuta

Magistrikraad taimede inseneriteaduses ja toiduainetööstuses on mõeldud konkreetseteks eesmärkideks:

kindla ettevalmistusega näitaja loomine sektorites, mis iseloomustavad toiduainetööstuse masinate disaini, toiduainetööstuse projekteerimist ja juhtimist ning toiduainete tootmisprotsesside juhtimist;täiendav rõhuasetus pakendite süvendamisele ja jätkusuutlikkusele, simulatsioonimudelid, mis toetavad toiduainetööstuse tehaste projekteerimist ja haldamist ning sellega seotud toiduga seotud tegevused.

Magistrikraadi haridustee koosneb esimestest aastatest, mis on suunatud toiduainetööstuse teadusdistsipliinide valdkondadele, nagu näiteks toiduainete hügieen, põllumajanduslik mikrobioloogia, toiduaineteadus ja -tehnoloogia. Selleks, et süvendada põhiteadmisi toiduainetööstusest, mis ei ole tüüpiline kolmeaastasele inseneriteaduskonna lõpetajale, selleks, et asjakohaselt tegeleda järgmise aasta spetsialiseeritud ja rakenduslikuma sisuga distsipliinidega.... [-]

Itaalia Parma
September 2019
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Kaubanduse ja tarbijaturunduse magistrikraad asutati 2005. aastal. See oli esimene turunduse magistrikraad Itaalias ja selle eesmärk oli pakkuda spetsiifilist koolitust t ... [+]

Kus: Parma, Itaalia

Õppekeel: itaalia

Kestus: 2 aastat

Maksimaalne õpilaste arv: 180

Vastuvõtutingimused: Kursust õpetatakse itaalia keeles, mis on vajalik ka sisseastumiseksamil. Sisseastumiskatse on eksam, mis peaks toimuma isiklikult ja seda korraldatakse kaks korda aastas, juulis ja oktoobris. Kandidaadil peab olema testi- või iseseisev kraad turunduse alal vähemalt 8 ECTS ainepunkti turunduse alal. Nõudeid kirjeldatakse üksikasjalikult itaalia keeles siin: href = "https://cdlm-tcm.unipr.it/it/iscriversi/test-di-ammissione-e-bando

Kursuse ülevaade. Kaubanduse ja tarbijaturunduse magistrikraad asutati 2005. aastal. See oli esimene turunduse magistrikraad Itaalias ja selle eesmärk oli pakkuda spetsiifilist koolitust tootmis-, jae- ja teenindusettevõtete turundusstrateegiate ja kaubanduspoliitika väljatöötamiseks. See tuleneb University of Parma turundusvaldkonna 50-aastasest teadustegevusest, mis on jaekaubanduse, turustamise ja kanalite haldamise alal tuntud „teaduskool”. Kaubandusturundustegevus on horisontaalsetes ja vertikaalsetes turundusprotsessides muutunud üha olulisemaks. Täpsemalt on seda tähtsust suurendanud müügikohtade üha suurem tähtsus tööstuslikes turustusprotsessides; tarbijate seas jaemüügiteenuste nõudluse järkjärguline suurenemine ja keerukus; turustussüsteemide areng, mida võiks pidada tõeliseks pöördeks, näiteks e-kaubandus; ning kaubandusliku kontsentratsiooni suurenemine ostu- ja müügiprotsessides, mis mõjutavad tarneahela vertikaalseid võimsussuhteid. Need nähtused on põhjustanud tugeva nõudluse konsolideeritud kultuuritaustaga spetsialistide järele ettevõtete äristrateegiate kavandamise, juhtimise ja korraldamise valdkonnas. Täpsemalt, suured ja väikesed ettevõtted, nii tootmise kui ka turustamise valdkonnas, nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil, vajavad müügi- ja turundusstrateegiate kujundamiseks ning kanalisuhete haldamiseks professionaalseid töötajaid.... [-]

Itaalia Parma
September 2019
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Toiduteaduse ja -tehnoloogia kraadiõppe kursuse eesmärk on toota kõrgkoolilõpetajaid, kellel on head põhi- ja praktilised teadmised toidu teaduse ja tehnoloogia peamistes ... [+]

Tüüp: Esimese tsükli kursusLõpetamise klass: L-26Kestus: 3 aastatAutorid: 180Juurdepääs: piiratud: registreerimisega vastavalt lõplikule kronoloogilisele järjestusele

Toiduteaduse ja -tehnoloogia kraadiõppe kursuse eesmärk on toota kõrgkoolilõpetajaid, kellel on head põhi- ja praktilised teadmised toidu teaduse ja tehnoloogia peamistes sektorites. Lõpetajad omandavad tehnilisi ja juhtimisalaseid tööülesandeid ning toetavad tegevusi toiduainete töötlemise ja tootmise kontrollimisel toiduainetööstuse tööstusharudes, laborites ja teenustes.

Kursuse lõpus omandavad toidu teaduse ja tehnoloogia lõpetajad:

head põhiteadmised matemaatika, füüsika, keemia ja bi... [-]
Itaalia Parma Altavilla Vicentina
September 2019
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Juhtimistehnoloogia kraadiõppe kultuuriline ja professionaalne eesmärk on luua spetsialiste, kes suudavad täita organisatsioonilisi ja juhtimisülesandeid, mille jaoks on ... [+]

Tüüp: KraadiõpeKestus: 3 aastatKlass: L-9 - Tööstustehnoloogia kraadi klassAutorid: 180Juurdepääs: tasuta (Vajalik on mitteselektiivse orientatsiooni test )

Juhtimistehnoloogia kraadiõppe kultuuriline ja professionaalne eesmärk on luua spetsialiste, kes suudavad täita organisatsioonilisi ja juhtimisülesandeid, mille jaoks on vaja tehnoloogilisi põhioskusi.

Kultuuriprofiili iseloomustab interdistsiplinaarne, paindlik ja süsteemne mõtteviis: funktsioonid, mida juhtimismehaanik on kutsutud täitma, on seotud innovatsiooni- ja muutusprotsesside jälgimisega, mis iseloomustavad ärisüsteeme nende füüsilistes komponentides üha enam , organisatsiooniline ja informatiivne.... [-]

Itaalia Parma Altavilla Vicentina
September 2019
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Magistrikraad ärijuhtimises (IT: Amministrazione e Direzione Aziendale), mida pakub University of Parma , on 2-aastane programm, mille eesmärk on võimaldada üliõpilastel ... [+]

Magistrikraad ärijuhtimises (IT: Amministrazione e Direzione Aziendale), mida pakub University of Parma , on 2-aastane programm, mille eesmärk on võimaldada üliõpilastel teha haldus- ja juhtimisalast karjääri erinevates valdkondades ( auditeerimine , raamatupidamine , nõustamine , maksud ja maksud jne).

Kursus on erinevalt õppivate ja mitteõppivate õpilaste jaoks struktureeritud. Esimesel juhul pakub programm keerulisi võimalusi, et stimuleerida õpilaste ja õpetajate vahelist arutelu ja arutelu, näiteks arvukaid projekti teoseid, mis iseloomustavad üliõpilaste teed, samuti võimalust teha intervjuusid territooriumi suurte ettevõtetega (ja mitte ainult territooriumil) otse ülikooli sees, ühe aasta jooksul korraldatud mitmetest paigutuspäevadest .... [-]

Itaalia Parma
Oktoober 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

University of Parma

"Arvuti, elektroonika ja telekommunikatsioonitehnoloogia" kraadiõpe loodi kooskõlas ülikoolikursuste viimaste seadusandlike reformidega ja esindab kõige uuemat arengut vä ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Arvuti, elektroonika ja telekommunikatsioonitehnoloogia

"Arvuti, elektroonika ja telekommunikatsioonitehnoloogia" kraadiõpe loodi kooskõlas ülikoolikursuste viimaste seadusandlike reformidega ja esindab kõige uuemat arengut väljakujunenud traditsioonides. Viimase kahekümne aasta jooksul University of Parma pakkunud eri tasandite kursusi arvutitehnika, elektroonika ja telekommunikatsiooni inseneriteaduses, millel on äärmiselt positiivsed tööhõive ja karjäärivõimalused. Lõpetajate karjääri pikaajaline jälgimine ja Consorzio Alma Laurea andmed näitavad nende edukust töökohal. Kraadiõpe on korraldatud kolmes moodulis:... [-]

Itaalia Parma
Oktoober 2019
Itaalia
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Sihtasutuse aasta on täielik keelekümblusprogramm rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad osaleda University of Parma või mõnes Itaalia ülikoolis või muusikakonserv ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Sihtaasta

Sihtasutuse aasta on täielik keelekümblusprogramm rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad osaleda University of Parma või mõnes Itaalia ülikoolis või muusikakonservatooriumis. See on korraldatud koostöös A. Boito muusikakonservatooriumiga Parmas.

Selles käsitletakse võimalikke keskkooliõpet omavaid üliõpilasi, kellel on lingvistilised või kultuurilised lüngad ja / või vähem kui 12 aastat koolitust, nagu seaduses nõutakse Itaalias ülikoolile pääsemiseks.

Tänu sellele programmile on rahvusvahelistel üliõpilastel võimalus:... [-]

Itaalia Parma
Oktoober 2019
Itaalia
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Parma

Majandusteaduse ja juhtimise kraadiõpe kavatseb anda oma õpilastele teadmisi ja oskusi, mis on kasulikud ärijuhtimise mõistmisel, järgides mitmeid profiile ja rakendusala ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Majandusteaduse ja juhtimise kraadiõpe kavatseb anda oma õpilastele teadmisi ja oskusi, mis on kasulikud ärijuhtimise mõistmisel, järgides mitmeid profiile ja rakendusalasid. See kursus on eelnevate ümberkorraldamine, st ärijuhtimine, majandus ja rahandus, majandus ja juhtimine ning majandus ja juhtimine. Selline ümberkorraldamine toimus täielikult kooskõlas Itaalia ministrite dekreedi (DM) 270/04 uute kohustustega. Seetõttu on majanduse ja juhtimise kraadiõpe ennekõike ülalnimetatud kraadiõppija täielik pärija. Konkreetsete õppekavade aktiveerimise kaudu uuendatakse konkreetseid võimalusi edasiseks uurimiseks mõnes majandusvaldkonnas. Õpilased peavad valima õppekava, mida nad soovivad teise aasta jooksul registreerumisel osaleda: - Business Economics'i (CLEA, Itaalia akronüüm) õppekava eesmärk on õpetada ja koolitada oma õpilasi ja lõpetajaid olema spetsialistid, kellel on erialased oskused ärijuhtimises, eriti seoses juhtimis- ja IKT-süsteemidega;... [-]

Itaalia Parma
Oktoober 2019
Itaalia
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Rahvusvaheline äri ja areng (IBD) on esimene aste, mida õpetatakse ja uuritakse täielikult inglise keeles University of Parma Itaalias. Ülikool püüab aktiivselt tõsta oma ... [+]

Rahvusvaheline äri- ja arendustegevus (IBD) on teise taseme kraad majandusteaduses ja ettevõtluses (LM77-majandus- ja äriteadused), mida õpetatakse ja uuritakse täielikult inglise keeles ning mida pakub Parma Ülikooli majandusteaduskond.

See on kaheaastane kursus ja edukat lõpetamist omavad lõpetajad “laurea magistrale” või teise astme diplomi.

IBD on mõeldud eri akadeemilise taustaga kandidaatidele ja selle eesmärk on anda põhjalik alus rahvusvahelisele majandusele ja globaalsele arengule.

IBD üliõpilasi julgustatakse kahe õppeaasta jooksul välismaal kogemusi omandama ja saama kasutada palju võimalusi.... [-]

Itaalia Parma
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Magistrikraad (MS) kommunikatsioonitehnoloogias on kaheaastane magistriõpe. Selle eesmärk on anda põhjalik alus info- ja kommunikatsioonitehnoloogiale, rõhutades samas me ... [+]

Magistrikraad (MS) kommunikatsioonitehnoloogias on kaheaastane magistriõpe. Selle eesmärk on anda põhjalik alus info- ja kommunikatsioonitehnoloogiale, rõhutades samas metoodilist lähenemist keeruliste süsteemide analüüsile ja kujundamisele. Kursuse esimene aasta annab tulevastele kommunikatsioonitehnikutele tugevad põhilised taustavahendid, võimaldades samal ajal olulist ruumi interdistsiplinaarsele õppimisele, andes õpilastele võimaluse osaleda teiste programmide, näiteks inseneri- või majandusteaduste kursustel. Teisel aastal keskendutakse konkreetsetele arenenud teadusharudele kommunikatsioonitehnoloogias ja lõputöö.

Lõpueksam koosneb kirjaliku teoreetilise või eksperimentaalse väitekirja kaitsmisest, mis keskendub kraadiõppe ainetega kooskõlas olevale teemale. Kaasaegses maailmas tuleb täiustatud teadmisi info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kohta täiendada keeleoskusega, et pääseda juurde paljudele elukutsetele, ning inglise keele täiustatud teadmised avavad võimalusi noortele Itaalias ja välismaal.... [-]

Itaalia Parma
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Finants- ja riskijuhtimise teise astme kraadi (FRIM) eesmärk on toota finantsasutuste ja -portfellide haldamise eksperte, pangandus- ja finantsriski analüüsi ja juhtimist ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Finants- ja riskijuhtimine (FRIM)

Finants- ja riskijuhtimise magistrikraad (FRIM) pakub väljakutseid pakkuvatele kursustele toodete ja finantsportfellide haldamisel, pangandus- ja finantsriskide analüüsimisel ja juhtimisel ning üldisemalt ettevõtte majandusriskide juhtimisel, finantsjuhtimise juhtimisel. kindlustusriskide analüüs ja juhtimine, kvantitatiivne finantseerimine ja aktsiate ja tuletisinstrumentidega kauplemine, ülemaailmne rahandus ja geopoliitika.

Magistrikraad pakub ka palju karjäärivõimalusi varahaldusettevõtjatena; finantssüsteemi järelevalvajad ja finantsteenuste reitinguettevõtted; finantssüsteemi organisatsioonide ja ettevõtete tehnilised bürood ja programmeerimiskontorid; Nõustamine finants- ja kindlustusega seotud valdkonnas; äririskide ja kindlustusprotsesside juhtimine; portfoolio haldus; Finantsanalüüsi teenused; tööstus- ja kaubandusettevõtete finantsjuhtimine; ärikonsultant; maakler ja kindlustusagent; panga operaator; erapankur; börsikorraldaja.... [-]

Itaalia Parma
Oktoober 2019
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Kvaliteedi ja gastronoomia toiduainete süsteemide juhtimise magistrikraad (toidu kvaliteet) on osa Itaalia toiduainetööstuse täiustamise protsessist, mis tunnustab Parmat ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Kvaliteedi ja gastronoomia toiduainete süsteemide juhtimise magister (toidu kvaliteet)

Kvaliteedi ja gastronoomia toiduainete süsteemide juhtimise magistrikraad (toidu kvaliteet) on osa Itaalia toiduainetööstuse täiustamise protsessist, mis tunnustab Parmat kui ühte olulisematest tööstusklastritest Itaalias, mida tuntakse Itaalia toiduainete orus. ”. Toidu orus on riiklikul toidutööstusel loodud ainulaadne teadmiste kogum, millele lisanduvad õpilaste tähelepanu, kes näevad seda tööstuslikku reaalsust konkreetse professionaalse müügipunktina.

Toidutootmise juhtimine nõuab praeguses rahvusvahelises konkurentsikeskkonnas uue põlvkonna spetsialiste, kes on varustatud juhtimis- ja kommunikatsioonioskustega, mis sobivad uue majandusliku ja sotsiaalse raamistikuga Itaalias ja välismaal põllumajandus- ja toiduainesektoris. Kuigi Itaalia on kaupade importija, on see ka eksportija kvaliteetsete töödeldud toiduainete puhul, mis peegeldavad Itaalia gastronoomilist kultuuri. Itaalia põllumajandus- ja toiduainetööstuse maailm vajab arvandmeid, kes lisaks tootmise juhtimisele suudavad kujundada ja hallata toidu kvaliteeti ning tõlgendada tarbijate vajadusi, edastades neile Itaalia köögi kvalitatiivse plussi.... [-]

Itaalia Parma
Oktoober 2019
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Parma

Magistrikraad toiduohutuse ja toiduohutuse juhtimise alal on teise tsükli (MSc) kraadiõpe, mis on täielikult õpetatud inglise keeles, University of Parma ühiselt pakutud ... [+]

Ametlik programmi kirjeldus

Toiduohutuse ja toiduainete riskijuhtimise teine tsükkel (MSc)

Magistrikraad toiduohutuse ja toiduohutuse juhtimise alal on teise tsükli (MSc) kraadiõpe, mis on täielikult õpetatud inglise keeles, University of Parma ühiselt pakutud koostöös Bologna Ülikooliga, Piacenza katoliku ülikooliga, Modena ülikooliga ja Reggio Emilia ülikooliga. Ferrara ülikool.

Kursust pakutakse toiduaineteaduste ja -tehnoloogiate valdkonnas ning selle eesmärk on valmistada ette toiduohutuse ekspert, konkreetne näitaja, mis on pühendatud riskide hindamisele ja toiduriskide juhtimisele, kaasaegses perspektiivis, mis hõlmab kõiki seotud teaduste viimaseid omandamisi sellesse kuuluvad mitte ainult keemia, tehnoloogia ja toidu mikrobioloogia, vaid ka toitumine, toksikoloogia, õigus, majandus, logistika, matemaatika.... [-]

Itaalia Parma
Võta kooliga ühendust
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Parma, Emilia-Romagna, Itaalia