Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli Pavia. Teadmise alates 1361

Ülikooli Pavia on üks maailma vanimaid akadeemilised institutsioonid: see asutati 1361 ja kuni 20. sajandil oli see ainult ülikooli Milano ja Lombardia maakonnas. Pavia olnud linna-campus alates selle asutamisest ning isegi täna see pakub oma 24.000 õpilased kogemus unikaalne Itaalias ja Euroopas harva: õpib 20 ülikooli kolledžid mis on suures osas sõltumatud haldusstruktuuri Ülikooli. Ülikooli Pavia hõlmab kõiki valdkondi ja koosneb 18 Osakonnad pakkudes õppeprogramme kõigil tasanditel, alates bakalaureuse kraadi doktoriõppesse.

Pavia on väike linn Põhja-Itaalias 70.000 elanikku ja üle 24000 õpilastele. Asub vaid 30 km lõuna pool Milan, piirkondlike ja äärelinna rongid, iga 10 minuti järel. Pavia on ka käeulatuses Šveitsi piiril, Como ja järvedes, samuti Genova ja Liguuria rannikul. Asutatud aastal Rooma ajal, see oli pealinna Kuningriigi Lombards üle kahe sajandi ja see põnev pärand kitsad tänavad, iidsed kirikud, elegantne hoonete jääb puutumata ja elus nii päeval kui öösel õpilastega nautida oma lemmik kohtumispaiku.

Kultuurielu Pavia on intensiivne 19 muuseumid ja kollektsioonid (14 raames Ülikool), 2 kultuurikeskused, 4 rahvaraamatukogud ja 18 ülikooli raamatukogu, 4 kinod ja teatrid, 10 sotsiaal-kultuurilise saalid, muusikaline kolledži ja 2 civic koolid muusika ja kunst. Life in Pavia on nii mõnus ja taskukohane, eriti võrreldes palju suurem eluase ja elukallidus Milan ja teiste linnade keskustes Lombardia. Pavia campus pakub ainulaadset ülikooli tudengitele, kes võivad lugematuid üritused, festivalid, näitused, kontserdid ja sport tegevused, kõigil tasanditel

Kolledž süsteem: ainulaadne Itaalia

Pavia, nagu Oxford ja Cambridge Suurbritannias on unikaalne College süsteem Itaalias, Mis ulatuvad tagasi 16. sajandisse. Iga Pavia on 20 kolledžite, et kokku vastuvõtva umbes 2.000 õpilased, on oma eriline ajalugu ning võimalust, sealhulgas juurdepääs paljudele välismaal õppimise programmid ja sporti. Institute for Advanced Study (IUSS) pakub ekstra kursused kõige paremini toimivale õpilased meie kolledžites. Need arenenud tasemel programme kõrge edukusega korraldab teema nelja erinevasse akadeemilise valdkondades: Human Sciences, Social Sciences, Science & Technology and Biomedical Sciences. Üliõpilased, kes edukalt lõpule oma õpingud IUSS saada täiendavat diplom, koos oma kõrgharidust. College elu eesmärk on luua avatud ühiskond, kus õppeedukust, traditsioonilised üritused, peod ja sporditarbed rivaalitsemine kõik oma roll. Aastal kolledži üliõpilased saavad ka ehitada oma esimese professionaalse võrgustiku. Juurdepääs kolledžid põhineb teenete kriteeriumid ja vanemliku sissetulekuga põhinev tasu süsteem. Täna, Pavia loota 4 tulemuspõhine kolledžid; 12 avaliku kolledžid; ja 4 era-kõrgkoolid.

Pavia, linna sport

Sest Pavia, pealkiri "European City of Sport 2014. toimib teeninud rahvusvahelise tunnustuse meie kestev tipptasemel sport. Ülikooli Spordihoones (CUS) edendab sport hulgast õpilane ülikooli, pakkudes laia valikut kursusi ja korraldada võistlusi ja turniire. Oma meeskonnad, CUS Pavia osaleb riigi ja rahvusvahelistel võistlustel nagu World University Games. Täpsemalt, sport Pavia tähendab:

 • Olympic ja maailmameistrivõistluste tasemel sõudmise
 • Pavia-Oxford-Cambridge-Pisa sõudmise võistluse
 • Ülikooli meistrivõistlused peamine trennid
 • Intercollege turniirid
 • Sport programmid spetsiaalselt puuetega õpilaste
 • Teenused mõeldud kõigile õpilaste füüsilist heaolu, integreeritud ülikooliõpinguid.

Pavia, linna tervisele, tehnoloogia ja teadus

Ülikool pakub 17 rahvusvahelise PhD programmid jagatud 5 makro-aladel: • Science and Technology • Teadus ehitus • Life Sciences • humanitaarteadused • sotsiaalteaduste Ülikooli Pavia on tõesti traditsioon tipptasemel teadusuuringute ja loeb kolm Nobeli preemia laureaati professoritest (Camillo Golgi Giulio Natta ja Carlo Rubbia). Alessandro Volta, Albert Einstein, Gerolamo Cardano ja Ugo Foscolo on ka õpetanud siin. Ülikool on aktiivne edendaja teadustöö koostöös maailma mainekama akadeemiliste institutsioonide muutes Pavia amodern tehnoloogia keskus arenenud teadus vähendamise kohta seismilise riski (EUCENTRE), vähiravi (CNAO), tuumaenergia (Lena). Seitse uurimiskeskused asuvad Pavia ja veel 21 asuvad eri kohtades koostöös teiste institutsioonidega, lisaks 42 üksustevaheline uurimiskeskuste, et teostada jätkuvat ja interdistsiplinaarne alus- ja rakendusuuringute. Samuti toetab alustavate ja spin-off algatusi: 25 loodud ainult viimase aasta jooksul.

Teadusuuringud on toonud 7 rahvusvaheliste patentide 2013. aastal. Ülikool on just alustanud uue valimine juhtprojektile ja see on hiljuti Universitiamo: esimene Itaalia crowdfunding ülikooli projekti platvormi. Ülikooli Pavia ka ühendab teadusuuringute ja ravi kolme juhtiva ülikooli haiglas, kus ümberringi 12,000 spetsialistid töötavad. Aastal 1987 ülikooli loonud oma Center for International Koostöö ja Arengu (CICOPS). Autor stipendiume ja toetada ühisuuringute ja rahvusvahelistes teadusprojektides, CICOPS töötab loomise suunas üha kasvav rahvusvahelised sidemed, mis sisaldab välisülikoolides, valitsusi ja rahvusvahelisi valitsusväliseid organisatsioone. Alates 1998. aastast on üle 200 stipendiumi on antud teadlasi 55 eri riigis läbi viia uuringuid Pavia.

Rahvusvaheline mõõde

Ülikooli Pavia on pühendatud valmistada oma õpilasi elukestva õppe ja probleemid neid aina keerulisemaks ja mitmekesine maailm. Et tutvustada õpilastele ja töötajatele ülemaailmse mõõtme tänapäeva rahvusvahelistes suhetes, rohkem kui 200 vahetusprogramme on saadaval kohtades üle maailma.

Mobility, nagu Erasmus + uuringute ja praktika on Fondi Koostöö ja knowlegde ja paljud teised EL ja mitte-EL rahvusvaheliste programmide pakkuda toetusi nii väljaminevate ja sissetulevate, kohalikke ja rahvusvahelisi õpilastele. Igal aastal sadu osalejaid neid võimalusi ära ja on võimalus lisada väärtuslikku rahvusvahelist mõõdet oma õppekava.

Rahvusvaheline strateegia Ülikooli Pavia sätestatakse kolm selget eesmärki, et hoida ja tugevdada oma positsiooni seas maailma juhtivaid teadusmahukate ülikooli:

 • Põimimine rahvusvahelistumise meie põhilisi õppe- ja teadustööd
 • Luua jätkusuutlik palgata kõrge kvaliteediga rahvusvahelistele üliõpilastele
 • Arendamine ja säilitamine kõrge kvaliteediga strateegilist partnerlust ning ühisõppekavad partneritega üle kogu maailma

Kursused

Ülikooli Pavia algselt loodud koolide ümber seaduse ja humanitaarteaduste, järgnes peagi meditsiinis. Sajandite jooksul on vahemikus Pakutava on laienenud loodusteaduste, puhas, inseneri, politoloogiat ja farmakoloogia ja viimasel ajal, psühholoogia, suhtlemine ja sport teadused kinnitades sellega Pavia oma kutsumusest multidistsiplinaarne ülikooli.

Ülikooli Pavia pakub 83 kursust (nii Bakalaureuse ja magistri-) On:

 • Ja arhitektuuri
 • Matemaatika, füüsika ja loodusteaduste
 • ökonoomika
 • seadus
 • Meditsiin
 • Kirjandus, keeled ja filosoofia
 • farmakoloogia
 • Tervis kutsealade
 • Politoloogiat
 • psühholoogia
 • Kommunikatsiooniuuringud
 • Sport teadused
 • muusikateaduse
 • turism

Kaheksa rahvusvaheline magistrikraadi kursused inglise -taught õppejõudude ja külastavad professors- on rahvusvaheliseks ülikooli sees ja märgistamine oluliselt suurenenud arvu ülemere õpilased.

1 ühe tsükli magistrikraadi (6 aastat):

Meditsiin ja kirurgia

7 magistrikraadi kursused:

Ülikooli Pavia paistab silma oma suure hulga kraadiõpet, alates teaduspõhine programme kursused on suunatud üha sisenemist konkreetseid kutsealasid:

 • 29 Professional Masters kursusi, mis ulatuvad meditsiini-, ravimi- ja tervishoiuteenuste valdkondades teaduse valdkonnas. Ühine joon need on revolutsioonilise teemasid uuritud väga spetsialiseeritud valdkondades ning interdistsiplinaarsete lähenemine.
 • 17 Rahvusvahelised PhD programmid jagatud 5 makro-alad (Science & Technology; Science ehitus; Life Sciences, humanitaar ja ühiskonnateadused) ja 4 Joint doktorikraadi kursused ELi ülikoolid.
 • 51 meditsiiniõppeasutused
 • 1 Kool Valdkond juristide

Magistrikursuseid, täiendkoolitust ja PhD programmid on ka pakutud Institute for Advanced Study of Pavia (IUSS).

Programs taught in:
Inglise
Itaalia

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Pavia

Programm pakub kõrgetasemelist haridust kraadiõppurid, kellel on bakalaureuse elektroonika, side ja muude teadusharude. Lisaks traditsioonilistele kursused, ainekava sisa ... [+]

Programm pakub kõrgetasemelist haridust kraadiõppurid, kellel on bakalaureuse elektroonika, side ja muude teadusharude. Lisaks traditsioonilistele kursused, ainekava sisaldab muu tööstusele orienteeritud kursuste ja võimalused kokkupuude viimaseid saavutusi kolmes eri lugusid.

Mikroelektroonika eesmärk on pakkuda põhjalikke teadmisi integraallülitused ja süsteeme. Kaheaastase programmi Mikroelektroonika eesmärk on pakkuda väljakutsuv kõrgetasemeline haridus ja stimuleeriv teadustöö keskkonda andekatele õpilastele, kellel on bakalaureusekraad tehnoloogia või teaduse sisulise kvaliteedi ja taseme. Kavandatav programm tasakaalustab üsna unikaalne eripära Pavia: linna maju mitmeid disaini ja teaduskeskused rahvusvahelise pooljuhtide ettevõtted, mis tihedalt koostööd University koolitada õpilasi kõrge profiiliga. Enamik ettevõtteid üliõpilasi nende lõpetamist projekte ja osaleda koostöös ülikooliga, riiklike ja Euroopa teadusprogrammide. STMicroelectronics toetab Laboratory mahutatud campus. Insenerid lõpetas Laurea Magistralis on tänapäeval töötajatele kõige olulisem rahvusvaheline pooljuhtide ettevõtted Itaalias ja välismaal: AUSTRIAMICROSYSTEMS, Broadcom, Conexant, Elpida Memory, Huawei, International alaldi, Marvell, Maxim, MaxLinear, Micron, National Semiconductor, Qualcomm, STMicroelectronics. ... [-]

Itaalia Pavia
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Pavia

Programm pakub kõrgetasemelist haridust kraadiõppurid, kellel on bakalaureuse infotehnoloogia või teadusvaldkondades. Õppekava keskendub rakenduslik matemaatika, majandus ... [+]

School of Engineering pakub Laurea Magistralis (Master of Science) programmi Computer Engineering.

Computer Science ja multimeedia õppekava sisaldab mitut protsessorit käsitlevaid arhitekte, arvutivõrke, toimivuse hindamist, multimeediasüsteeme ja -tehnoloogiaid, arvutivaimu ja inimese arvutitevahelist koostoimet. The Teenused Engineering õppekava sisaldab ettevõtteanalüüsi, ettevõtete süsteemide, teenuste ja veebisüsteemide disaini projekteerimist. The Double Master in Services Engineering ja Double Master in Services Engineering B õppekava võimaldab õpilastel saada kaks magistrikraade, veetes kohustuslik semestrit meie ülikooli ja partner ülikoolides. Seoses sellega, peer to peer leping on juba aktiveeritud Hiina ülikoolid, nimelt Tongji (Shanghai), HIT (Harbin), UESTC (Chengdu).... [-]

Itaalia Pavia
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Pavia

University of Pavia ja Advanced Studies IUSS Pavia esitleb uut rahvusvahelist magistriprogrammi tsiviilehituses loodusõnnetuste riskide leevendamiseks. Programm koosneb k ... [+]

University of Pavia ja Advanced Studies IUSS Pavia esitleb uut rahvusvahelist magistriprogrammi tsiviilehituses loodusõnnetuste riskide leevendamiseks. Programm on üles ehitatud kahes õppekavas :

Seismilise ohu vähendamine (ROSE)Hüdrogeoloogiline riskihindamine ja leevendamine (HYRIS)

Kursused õpetatakse inglise keeles kõrgelt kvalifitseeritud professorite poolt, kellel on rahvusvaheliselt tunnustatud teaduslik tegevus.

Loodusõnnetuste ohu vähendamiseks mõeldud tsiviilehituse magistriõppes pakuvad ühiselt University of Pavia kõrgkoolide University of Pavia (IUSS).

University of Pavia on üks vanimaid Euroopas , mis on asutatud 825. aastal. Paljud tuntud humanistid ja teadlased on Alma Ticinensis Universitas'is õppinud ja õpetanud, näiteks Cardano, matemaatik, kes avastas kardaanilise liigese ja kubike võrrandite lahenduse, ja Alessandro Volta, elektriliste vaiade leiutaja. Tänapäeval hõlmab mitmekeelne University of Pavia üheksa teaduskonda, kolm ülikoolilinnakut tasuta WiFi-ühenduse ja suurim Residence Hall süsteem Itaalias . Ülikooli spordikeskus (CUS) pakub kaasaegseid rajatiste koolitusvõimalusi, kanuumatkad, sõudmine, võrkpall, ragbi, piirded, vöörirada, spordiala kehalistele inimestele, aeroobika, korvpall, ujumine ja purjetamine.... [-]

Itaalia Pavia
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Pavia

Magistriõppe programm pakub kõrgetasemelist haridust kraadiõppurid koos Bachelor in Electrical Engineering või teadusvaldkondades. ... [+]

Magistriõppe programm pakub kõrgetasemelist haridust kraadiõppurid koos Bachelor in Electrical Engineering või teadusvaldkondades. Ainekava sisaldab teemasid järgmistes valdkondades:

Elektrotehnika: Elektriajamid, Automaatika ja kommunikatsiooni Industrial Systems, Industrial Mõõtmisi, Wireless Communication Systems Automation: Advanced Control Systems, Tööstusautomaatika, Process Control, robootika, Embedded ja reaalajas süsteemid Majanduse ja Juhtimise: Lean tootmise Organization Theory and Design, majandus digitaalse ühiskonna strateegilise juhtimise ja äri planeerimine, Logistics Management

Loengud on integreeritud lab tegevuse, seminaride ja õpetused tarnitud tööstuse juhid ja külastavad professorid üle kogu maailma. Programm on jagatud kahte suunda:... [-]

Itaalia Pavia
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Pavia

See 2-aastane teise taseme kraad (Biology klass) on intensiivne täistööajaga kraadiõppe programmi täielikult õpetatakse inglise keeles ja mõeldud lõpetajatele BA tasandil ... [+]

Bioloogia ja biotehnoloogia osakond pakub kursust molekulaarbioloogia ja geneetika magistrikraadi jaoks . See 2-aastane teise taseme kraad (Biology klass) on intensiivne täistööajaga kraadiõppe programmi täielikult õpetatakse inglise keeles ja mõeldud lõpetajatele BA tasandil, kes otsivad kvalifikatsiooni arenenud valdkondades bioloogia, pöörates erilist tähelepanu molekulaarbioloogia, Geneetika ja biokeemia. Lõpetajad omandavad tugeva teoreetilise ja metodoloogilise tausta, mis on olulised nende põhialuste ja rakenduslike aspektide suhtes.

Programm pakub kaasaegseid teadmisi ja väljaõpet biomolekulaarteadustes, sealhulgas inim- ja loomorganismide genoomika ja proteoomika kõige uuemaid edusamme biomolekulaarsete struktuuride uurimisel ja nende seostamisega funktsioneerimisega ning geneetilise bakterite, inim- ja loomarakkude ja seemnetega taimede manipuleerimine. Spetsiifilised kursused on Advanced Molecular Biology, Bioinformatics, Cellular Biochemistry, Developmental Biology, Human Molecular Genetics, Meetodid Biokeemia, Mikroorganismide Geneetika, Molekulaarbioloogia, Molekulaarse Farmakoloogia, Struktuur Bioloogia ja Farmakoloogia, Plant Molecular Biology ja Biotehnoloogia. Lisavõimalusedena pakutakse ka järgmisi kursusi: Advanced Microscopy, Immunology, Molecular Entomology ja Molecular Genetics.... [-]

Itaalia Pavia
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Magister

University of Pavia

Koostöö- ja arendustegevuse magistriprogramm (Pavia, Itaalia) sisaldab 15-kuulist ajakava, mis on avatud erineva kultuurilise ja akadeemilise taustaga õpilastele. See näe ... [+]

Koostöö- ja arendustegevuse magistriprogramm (Pavia, Itaalia) sisaldab 15-kuulist ajakava, mis on avatud erineva kultuurilise ja akadeemilise taustaga õpilastele. See näeb ette üle 500 tunni tundide ja seminaride läbiviimise, keskendudes eriti kaasavale arengule. Programm on täiskohaga ja õpetatakse inglise keeles. Pärast Pavia elamisperioodi läbivad kõik õpilased internatuuri vähemalt 3-kuulise perioodi jooksul, mis võib olla kas ühe osapoole organisatsiooni kogemus või uurimisperiood rahvusvahelises institutsioonis. Magistriõppe osalise täitmise tagamiseks peavad üliõpilased kirjutama väitekirja, mis on seotud nende internatuuri kogemustega või nende huvi uurimisega.... [-]

Itaalia Pavia
October 2019
Päevane õpe
15 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Pavia

Master Program (Laurea Magistralis) in Economics, Finance ja rahvusvahelise integratsiooni (Mefi) on kraadiõppekursus avatud Itaalia ja välismaa õpilastele, mille eesmärk ... [+]

Master Program (Laurea Magistralis) in Economics, Finance ja rahvusvahelise integratsiooni (Mefi) on kraadiõppekursus avatud Itaalia ja välismaa õpilastele, mille eesmärk on jätkata arenenud uuringud valdkonnas rakendatakse majanduse ja rahanduse rahvusvahelises kontekstis. Mefi rongide õpilaste igatsus alustada kõrgetasemelist karjääri spetsialistid või juhid riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete ja avalikus halduses. Alates õppeaastast 2013-2014 see Master Program on täielikult õpetatakse inglise keeles, mis vastab internalization eesmärgid meie osakond. Department on juba kaasatud paljude rahvusvaheliste vahetusprogrammide kraadiõppurid. Lisaks mõned kaks kraadi programmid majandusteaduses on juba kokku lepitud ja viiakse läbi mõned suured Euroopa ülikoolid. Otsuse õpetada kõiki Mefi kursused inglise keeles on siis lihtsalt veel teele meie internalization strateegia.... [-]

Itaalia Pavia
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Pavia

Race Engineeringi magistriõppe kestus on üks aasta ja selle ajakava on 1500 tundi. ... [+]

Magistrikursuse kestus on üks aasta ja selle ajakava on 1500 tundi, sealhulgas:

eesmised õppetükid (nn õppemoodulid) aadressil: University of Pavia - Palace Vistarino koht ja ASC Quattroruote Automotive Safety Center istudes Vairano - Vidigulfo (PV)praktilised istungid ASC-s ja Autodromo Nazionale Monzas (Monza ringkonnakohus)giidiga ekskursioonid autotööstuses tegutsevatel rajatistes ja rajatistes , partnerettevõtete lõplik praktika , seminarid, didaktilised tegevused ja individuaalsed ettevalmistusedÕppemoodulidSõiduki dünaamika põhilineVirtuaalse dünaamika disain ja simulatsioonVI-klassi staatiline simulaatori koolitusTõukejõud: ICSõiduki dünaamika juhtimineTäiustatud sõiduradaSkydriveDynamic SimulatorRaceTracki juhtimine ja sõiduki jõudluse seadmineRace Engineering ScienceAndmete omandamineBiomehaanika: juhi ja sõiduki koostoime... [-]
Itaalia Pavia
October 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Pavia

See 2-aastane kursus on intensiivne täistööajaga kraadiõppe programm täielikult õpetatakse inglise keeles ja mõeldud lõpetajatele, kes otsivad rahvusvahelist kvalifikatsi ... [+]

MIBE lühidalt

" Rahvusvahelise äri ja ettevõtluse magister " ( MIBE ) on intensiivne täistööajaga magistriprogramm - "Laurea Magistralis" - äri- ja juhtimiskoolis. See on täielikult õpetatav inglise keeles ja see hõlmab kahte akadeemilist aastat, st 4 semestrit (120 ECTS ainepunkti). See keskendub kolmele tugisambale:

Rahvusvaheline keskkond, mis näitab õppejõude ja üliõpilasi üle kogu maailma;Soolise teooria ja praktiliste kogemuste vaheline tasakaal, sealhulgas uuenduslikud õppemeetodid;Tugev ühendus - "Mibers" - koos ühe Euroopa vanimate ülikoolide ainulaadse atmosfääri ja taustaga.

Põhiteemad

Rahvusvaheline juhtimine Rahvusvaheline äri ja juhtimine; Äri tegemine areneva majandusega riikides; Rahvusvaheline turundus; Kultuuridevaheline turundus;... [-]

Itaalia Pavia
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Pavia

Kaheaastane õpetatud meister (Laurea Magistralis) maailmapoliitikas ja rahvusvaheliste suhete eesmärk on aidata teil analüüsida olulisi probleeme, mis tulenevad nendest p ... [+]

Meie maailm on ühendatud ja killustatud. Ühised seosed ja väljakutsed seovad rahvusvahelist üldsust üheskoos, samal ajal kui poliitilisi nähtusi juhitakse üha enam piirkondliku dünaamika ja riikidevaheliste turvapõhimõtete, jõukuse ja identiteedi vahel. Üleilmastumine on ikka veel käimas koos piirkondliku integratsiooni ja uute riikide leviku protsessidega. Sõjaline võim on endiselt riiklikul tasandil koondatud, kuid see saab ka valitsusvälistele osalejatele kättesaadavaks. Tehnoloogiad ja info levivad kogu maailmas ning on muutunud koostööks ja konfliktideks erinevatesse jõududesse.

Kaheaastane õpetatud meister (Laurea Magistralis) maailmapoliitikas ja rahvusvaheliste suhete eesmärk on aidata teil analüüsida olulisi probleeme, mis tulenevad nendest protsessidest. Ükskõik, kas soovid karjääri riiklikes või rahvusvahelistes avalikes teenistustes, valitsusvälistel organisatsioonidel või erasektoris, peate võtmeprobleemide mõistmiseks kasutama multidistsiplinaarset lähenemisviisi.... [-]

Itaalia Pavia
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Pavia

Psühholoogia, neuroloogia ja humanitaarteaduste kraad on äsja asutatud 2-aastane magistrikursus, mida koordineerib University of Pavia aju ja käitumisteaduste osakond (DB ... [+]

Psühholoogia, neuroloogia ja humanitaarteaduste magistrikraad

Psühholoogia, neuroloogia ja humanitaarteaduste kraad on äsja asutatud 2-aastane magistrikursus, mida koordineerib University of Pavia aju ja käitumisteaduste osakond (DBBS) ning University of Pavia kognitiivne, sotsiaalne ja käitumuslik teaduskond Kõrgkoolide kool (IUSS). See aste on juurdunud Itaalia kõrgemate kõrgkoolide võrgustikus ja samal ajal Itaalia laurea magistrale Psicologia'is (LM-51), mis võimaldab kõigil õpilastel saada kohustusliku kraadiõppe kvalifikatsiooni, mis viib Albo degli Psicologi ( Itaalia kliinilise psühholoogia spetsialisti register).

See magistrikraad on pedagoogiline tippspetsialist, pakkudes kõrgetasemelist koolitust ja kursusi, keskendudes eelkõige psühholoogia, neuroteaduste ja paljude inim- ja sotsiaalteaduste erialadel, mis on rohkem seotud inimese aju ja käitumise uurimisega.... [-]

Itaalia Pavia
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Pavia

Programmi eesmärk on koolitada kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste, kellel on kindel taust sõiduki dünaamika kujundamisel ja mis on võimeline töötama sõiduki projekteer ... [+]

Uus väljaanne Akadeemiline aasta 2018-2019: taotluse esitamise tähtaeg 28. septembril!

Klassid algavad: 22. oktoober 2018

Programmi eesmärk on koolitada kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste, kellel on kindel taust sõiduki dünaamika kujundamisel ja mis on võimeline töötama sõiduki projekteerimise ja arendamise kõikides etappides alates dünaamilisest simulatsioonist, et katsetada prototüüpi ja eelprojekteeritavat sõidukit. Kursus annab üliõpilastele spetsiaalse ja spetsiifilise pädevuse sõidukite katsetamise tehnikates nii praktiliselt, läbi CAE kui ka eksperimentaalselt reaalses sõidukis (rööbastee ja teedel).

Vaadake programmi reklaami videot

Koolitusprogramm on täiesti uuendusliku elemendina koos eesmise juhisega Quattroruote ohutu sõidu keskuse vooluringi katsesessioone, mille käigus osalejad osalevad esmakordselt katsetes, inspekteerimises, sõiduki dünaamilise käitumise kontroll ja peenhäälestus. Kõik osalejad võtavad spetsiaalselt välja töötatud kursuse Advanced Driving, mis on orienteeritud järgmisele katsetamis- ja kontrollialale ringluses.... [-]

Itaalia Pavia Milan
October 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

University of Pavia: advancing knowledge, creating the future

Erasmus Day 2016 at University of Pavia

Location address
Corso Strada Nuova, 65
Pavia, Lombardy, 27100 IT
Location address
Milan, Lombardy, IT