University of Cagliari

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud 1606, on University of Cagliari on avalik-õiguslik ülikool pühendatud pakkudes tervikliku ja ainulaadse avaliku hariduse, tipptasemel teadus-ja multidistsiplinaarne haridus programmid üliõpilane kogukonnas.

Need kolm olulist ja omavahel põimunud elemendid on vundamendiks missioon, mis annab meie õpilastele intellektuaalse elujõudu, mis tõotab olla meie ülikooli suurimaks tugevuseks.

Seega University of Cagliari on otsustanud suunata ja teenivad oma õpilase kogukonnas, edendades teadmisi, kuid samal ajal tuginedes ning varasematest kogemustest.

Kõrgekvaliteediline õpetamine on väga oluline, et meie ülikoolis. Oma 6 teaduskonda, 39 bakalaureuse-, 40 magistri- 35 kraadiõppe programme, Cagliari ülikooli peamine ülesanne on pakkuda oma õpilastele kvaliteetse hariduse, mis aitab paremini valmistada neid ette üha globaalne kogukond.

Umbes 400 rahvusvahelistest lepingutest, meie ülikooli, koos oma bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastele, võtab aktiivselt osa haridusasutuse protsess, mis ühendab meie kohaliku kultuuri Euroopas ja mujal maailmas.

Teadus- ja stipendiumiprogrammid on olulised jooksul Ülikooli Cagliari haridussüsteemi ja laiendamise või meie arusaama maailmast. Meie ülikooli aktiivselt tervitab ja toetab süvendamine intellektuaalse mõtte ja toetab meie teaduskondadele ja üliõpilastele edendanud teadmiste ja tegutsemise uusi ideid.

Ülikooli Cagliari on otsustanud jagada oma uuringute tulemusi ja arengu teadmisi ja parandada sotsiaalset, majanduslikku, kultuurilist ja vaimuelu Cagliari ja Sardiinia.

Tänu suurepärasele üliõpilaskonna, teaduskonnad, töötajad ja ametnikud, meie ülikool on võimalik edukalt täita oma akadeemilise missioon. See on avatud andekas erineva taustaga inimesi ja väärtusi ning tuuakse välja, et olla instittution teenete alusel, mis toetab avatud küsitlus, wel õiglus, hooldus ja kvaliteedi kõikides ettevõtetes.

Ülikooli Cagliari ja selle praegune struktuur

Praegu Cagliari ülikoolis on järgmised teaduskonnad:

Bioloogia ja farmaatsia Matemaatika ja arhitektuuri Arstiteaduskonna ja Surgery Teaduste osakond Matemaatika Majandus Sciences, Law ja politoloogia Humanitaarteaduskond

Ülikooli Caglari on avalik State University ja on umbes 31102 osalevatele üliõpilastele, üle 1000 õppejõudude ja rohkem kui 1000 spetsialiste tehnilisel-halduspersonali.

Lisaks sellele, et igal aastal umbes 200 külastavad professorid tulevad Cagliari ülikoolis.

Praegu Cagliari ülikoolis on üks suurimaid ettevõtteid Sardiinia maakonna tänu rahvusvahelise poliitika, uuringud ja arvukate lepingute maineka ülikooli Euroopas ja kogu maailmas. Kasu õpib ülikoolis Cagliari on oma akadeemilist, oma uuenduslikke programme, selle vahetus võimalused, selle rajatised (sealhulgas kõik tasemed ja liigid sportimisvõimalused) oma asukohaga ilus Sardiinia rannikul ja madal elukallidus.

Asukohad

Cagliari

University of Cagliari

Address
Via Università, 40,
09124 Cagliari, Sardiinia, Itaalia
Telefon
+39 070 6751