Loe ametlikku kirjeldust

1902. aastal asutatud Università Bocconi oli esimene Itaalia ülikool, kellel oli majanduse eriala.

Sajandil on Bocconi mänginud juhtivat rolli Itaalia sotsiaalses ja majanduslikus ajakohastamises. See on jäänud tõele selle põhiväärtusteks, et olla suur teadusuuringute ülikool, millel on demokraatlikud väärtused ja maailmale avatud, samuti rahaliselt ja poliitiliselt sõltumatu.

Università Bocconi usub, et tippsaavutused võivad põhineda ainult inimese akadeemilisel profiilil, tema väärtustel ning kultuurilisel ja eetilisel taustal. Sellepärast pakub ülikool arvukaid tegevusi, erilistel puhkudel inimestele, kes rikastavad oma teadmisi.

Põlvkondade jaoks on ettevõtlikud üliõpilased tulnud Bocconi juurde, et saada midagi suuremat. Pakume bakalaureuse-, magistri-, doktorikraadi ja rakendusprogrammid tulevastele juhtidele ja ettevõtjatele, kes soovivad tugevat sihtasutust ja ümberkujundava võrgu.

Miks Bocconi?

Bocconi pole lihtsalt haridus. See on plaan teie ambitsioonide jaoks.

Põlvkondade jaoks oleme kujundanud innovaatorite ja tulevaste juhtide teadmised ja väärtused. Me mõistame, et homse suured saavutused vajavad rohkem kui kvalifikatsiooni. Nad vajavad usaldust, visiooni ja tugevat väärtuste kogumit.

Meie asutati aastal 1902, et aidata edendada sotsiaalset ja majanduslikku arengut kogu Euroopas ja kaugemalgi. See on missioon, mida meie kogukond jagab üle 100 000 vilistlase kogu maailmas.

Paljud koolid püüavad sulle maailma sobida. Bocconi valmistub teid seda muutma.

Meie majandus-, juhtimis- ja finantseerimisprogrammid on maailma üks parimaid. QSi maailmaklassi edetabelid on loetletud meie seas kümmetest parimatest institutsioonidest Euroopas nendes valdkondades, samal ajal kui Financial Times loob meie rahanduse ja juhtimise magistri kraadi kümnes maailmas.

Hariduse kvaliteedi paremusjärjestus maailmas

Rahvusvahelise kõrghariduse valdkonnas avaldatakse arvukalt kvaliteedistandardeid, metoodikast rangust ja volitusi. Bocconi ülikool ilmub regulaarselt kõige silmapaistvamas pingereas, mis hõlmab tema valdkonna teadmisi majanduses ja juhtimises ning üldisemalt sotsiaalteadusi.
Eriasutuse olemusest tulenevalt ei esine Bocconi pingereas, mis on kvalifitseeritud üldiseks - st QS, THE ja Shanghai pingeread -, mis hõlmavad ülikoole, mis hõlmavad paljusid teemasid ja valdkondi.

Siin näidatakse mõne kõige olulisema ja laialdaselt tunnustatud selle ajakohastatud tulemusi. Lisateavet meie seisundi kohta teistes spetsialiseeritud või valdkondlikes edetabelites avaldatakse üksikute programmide osas.

1. QS (Quacquarelli Symonds)

Londoni QS-i poolt avaldatud QS World University Ranking on Bocconi ülemaailmne edu sotsiaalteaduste segmendis viimase kolme aasta jooksul olnud järgmine:

  • 2018, sotsiaalteadused
  • 2017, sotsiaalteadused
  • 2016, sotsiaalteadused

QS ise mainivad Bocconi pingereas esitluslehtedel, selgitades, miks Bocconi pole üldise hinne loendis, vaid ainult konkreetsemas sotsiaalteaduste alamrühmas. Vaadake konkreetse artikli saamist.

Bocconi on esile toodud ka QS-i poolt eraldi välja antud teemade kaupa:

Märkus: "Tööandjate maine" on üks edetabeli näitajatest ja mõõdab ettevõtete arvamusi iga ülikooli lõpetanute kohta. Tipptasemel on tavapärane skoor 100.

2. Financial Times

Bocconi esineb ka paljudes Financial Timesi pingereas. Täpsemalt on SDA Bocconi juhtimiskool (Bocconi Business School) järgmistes pingereas: MBA, Executive MBA (EMBA), Executive Education Custom Programs, Executive Education Open Programs ja European Business Schools. MSc kursused, mida pakub Bocconi Graduate School on loetletud Master in Management ja Finance pingeread. Siin on ajakohastatud positsioonid Euroopa ja ülemaailmsel tasandil.

3. U-Multirank

Hiljuti käivitatud U-Multiranki projekt, nagu ka teised pingeread, on aidata ülikoolil valida, kuid teistelgi teiselgi lähenemisel. Pärast soovitud kriteeriumide seadmist omandab kasutaja ülikoolide nimekirja, kus iga parameetri puhul näidatakse iga ülikooli jõudlust võrreldes grupi keskmisega. U-Multirank nihutab põhirõhku lihtsa positsiooni edetabelist antud ülikooli tunnuste kombinatsioonini.

4. Shanghai edetabel

ShanghaiRanking Consultancy avaldatud akadeemiliste teemade ülemaailmne järjestus loeb maailma parimaid ülikoole teatud uurimisvaldkondades. Akadeemilised teemad jagunevad viieks makropiirkonnaks (loodusteadused, ehitus, bioteadused, meditsiinid ja sotsiaalteadused). Sotsiaalteaduste valdkonnas viib Bocconi 5 akadeemilistesse teemadesse:Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

MSc

University Bocconi

See on väga täielik programm, mis pakub keerukaid kursusi kõigis rahastamisvaldkondades, investeerimispangandus, ettevõtete finantseerimine ja nõustamine, kvantitatiivne ... [+]

See on väga täielik programm, mis pakub keerukaid kursusi kõigis rahastamisvaldkondades, investeerimispangandus, ettevõtete finantseerimine ja nõustamine, kvantitatiivne rahastamine, riskijuhtimine, tuletisinstrumendid ja varade hinnakujundus.

Õpetamine on struktureeritud mitmete alternatiivsete strateegiate ja meetoditega, mis ühendavad:

Juhtumiuuringud, mida rakendatakse ettevõtete praktiliste hindamisprobleemide ja investeerimisprojektide puhulGrupi ülesanded lisaks individuaalsetele uuringutele ja ülesanded raamatupidamise, hindamise ja finantsõppe kursuste teoorialeKäsitöö laborisessioonid, mis põhinevad kaasaegsel tarkvaral, et arendada oskusi andmete haldamisel ja illustreerida statistiliste meetodite rakendamisel tavapäraseid tulemusi ökonomeetria jadasTuletisinstrumentide järjestuses simuleeritud kauplemisseansidKoosolekud ja külaliste istungid tippfirmade operaatoritega. Need esimest tunnetähte, mis on integreeritud paljudesse teemadesse, on meie õpilastele suurepärane võimalus. Neid hõlbustab asjaolu, et Bocconi on kesksel kohal finantskeskuses nagu Milaan, mis on loomulik rahvusvaheline ristmik vahetus- ja suheteks.... [-]
Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bocconi

MSc eesmärk on aidata õpilastel välja töötada probleemide lahendamise oskused, omandades pädevused, võimete ja suutlikkuse, mis on vajalikud juhtideks juhtivates ettevõte ... [+]

MSc eesmärk on aidata õpilastel välja töötada probleemide lahendamise oskused, omandades pädevused, võimete ja suutlikkuse, mis on vajalikud juhtideks juhtivates ettevõtetes ja konsultatsioonifirmades või ettevõtjana.

See pakub õppimisvõimalust, kus ettevõtete põhiülesannete ja -protsesside põhjalik uuring valmistab ette kõrgharidust omandavaid juhtivtöötajaid.

Õppimisprotsessi täiendavad silmapaistvad külalisesinejate korrapärased kohalolekud, ettevõtete külastused, erakorraliste juhtumite arutamine, ettevõtjatega kohtumised konkreetsetes küsimustes ning erialase taustaga praktikute ja instruktorite loengud.

Selle magistriõppe lõpetanud üliõpilased tegelevad tavaliselt eri suurusega ettevõtetega, kes tegutsevad mitmesugustes sektorites kohalikul või ülemaailmsel tasandil.... [-]

Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bocconi

See MSc on mõeldud üliõpilastele, kellel on tugev hõivus arvutus-, statistiliste ja matemaatiliste teaduste jaoks ning tõeline huvi andmetega töötamise vastu. Õpilastele ... [+]

See MSc on mõeldud üliõpilastele, kellel on tugev hõivus arvutus-, statistiliste ja matemaatiliste teaduste jaoks ning tõeline huvi andmetega töötamise vastu. Õpilastele õpetatakse tipptasemel meetodeid, kuidas saada suurt teavet kogutud infotest suurtest andmekogudest ja edastada neid tõhusalt, et mõjutada nende organisatsioonide strateegilisi otsuseid, kus nad töötavad.

Programm on jaotatud kahte rada, mis jagavad tänapäevast kvantitatiivset südamikku: Andmeteadus ja Business Analytics . Nad püüavad eri ulatuses järgmisi kvalifitseerivaid eesmärke:

Andke tugeva aluse teoreetilistes ja rakenduslikes statistikates ja masinloomes, mis on oluline andmete analüüsimiseks ja ennustamiseks tõhusate mudelite ja meetodite kindlakstegemiseks.Töötada arvutiteaduses arenenud oskusi, mis on olulised algoritmide ja programmeerimisvahendite ehitamiseks, mis sobivad statistiliste meetodite tegelikuks rakendamiseksArendada profiili, mis ühendab tahkeid kvantitatiivseid oskusi põhjalikke teadmisi ettevõtte dünaamika kohta, et toetada juhtimist strateegiliste otsuste tegemisel andmeanalüüsilTöötada oskusi haridusalase tegevuse kaudu klassiruumis ja väljaspool seda, et edendada meeskonnatöö oskusi, suutlikkust esitada oma töö tulemusi ja arutleda nende üle ning edendada arusaamist suurte andmebaaside kasutamisega seotud eetiliste ja seadusandlike piirangute kohta... [-]
Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bocconi

Magistrikraad küberriskide strateegias ja juhtimises annab õpilastele vahendeid, mis on vajalikud meie ühiskonnas kasutatavate olemasolevate ja kujunevate tehnoloogiate v ... [+]

Bocconi ülikool ja Politecnico di Milano on kogunud teadlaste, ekspertide ja professorite dünaamilise ja multidistsiplinaarse kogukonna, kes õpivad, analüüsivad ja rakendavad küberriski strateegiaid, juhtimis- ja hindamisvahendeid. Nende väljatöötatud väljakutset pakkuv õppeprogramm tegeleb peamiste küberpõhiste küsimustega, millega iga päev kokku puutuvad igasugused organisatsioonid.

Magistrikraad küberriskide strateegias ja juhtimises annab õpilastele vahendeid, mis on vajalikud meie ühiskonnas kasutatavate olemasolevate ja kujunevate tehnoloogiate võimaluste ja ohtude mõistmiseks, hindamiseks ja juhtimiseks. Kuna uuenduslikud tehnoloogiad võetakse vastu, tekivad uued probleemid, mistõttu õpilased õpivad tulevikku vaatama, hindama ja edastama ähvardusi enne nende kujunemist. Sellised tulevased spetsialistid saavad seega oluliselt kaasa aidata küberriskide katkestamisele ja negatiivse mõju vähendamisele nii era- kui ka avaliku sektori organisatsioonide tegevusele.... [-]

Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bocconi

See programm annab tugeva aluse kvantitatiivsetele meetoditele ja majandusteooriale: lõpetajatele areneb võime tõlgendada majanduslikke ja sotsiaalseid protsesse, mis on ... [+]

See programm annab tugeva aluse kvantitatiivsetele meetoditele ja majandusteooriale: lõpetajatele areneb võime tõlgendada majanduslikke ja sotsiaalseid protsesse, mis on tüüpilised kõigil arenguetappidel.

Selle peamine jõud on selle ulatuslik interdistsiplinaarsus, mis saavutatakse nii valikute valiku paindlikkuse kui ka erakorraliste ürituste korraldamise kaudu. Õpilased suudavad oma õpperada oluliselt kohandada, sõltuvalt nende huvidest ja teaduslikust uurimisvaldkonnast.

Õpilased saavad kasu tihedast suhtlemisest teaduskonna ja uurimiskeskuste Bocconi, võimalusega osaleda teadusuuringute projektid majandusteaduses või muudes sotsiaalteadustes. Neil on ka võimalus valida mitmest PhD-tasandi Bocconi kursustest valikainedena.... [-]

Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bocconi

See magistriõppe eesmärk on anda õpilastele analüütilist pädevust ja probleemide lahendamise oskusi, et mõista mehhanisme ja juhtida protsessid, mille kaudu uuenduslikke ... [+]

See magistriõppe eesmärk on anda õpilastele analüütilist pädevust ja probleemide lahendamise oskusi, et mõista mehhanisme ja juhtida protsessid, mille kaudu uuenduslikke ideid välja töötada ja muutunud turule rakendusi.

Õpilased osalevad keerulises interdistsiplinaarses programmis, mis ühendab strateegilisi, juhtimisalaseid, organisatsioonilisi ja majanduslikke lähenemisviise, et analüüsida innovatsiooni ja tehnoloogiat nii ettevõtte kui ka turgude tasandil (sealhulgas õiguslike tagajärgede hindamine).

Meie eesmärk on arendada analüütilisi oskusi, mis on vajalikud, et mõista tehnoloogia dünaamikat organisatsioonides ja nende vahel; otsustusvõime muuta tehnoloogilised võimalused uutesse ideedesse; ja probleemide lahendamine, et edukad uuendused uute ideedest välja arvata.... [-]

Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bocconi

Lõpetajad saavad integreerida majandus- ja juhtimistehnikate ja -vahendite kasutamist, mõistmaks loomemajanduse erilist dünaamikat ja keerukust. ... [+]

See programm tugineb kolmele põhivarale:

Bocconi rahvusvaheline maine teaduse ja õpetamise valdkonnas majanduses, juhtimises ja õigusesMilano majanduse elujõulisus ja elav loovusItaalia oma kunsti- ja kultuuritraditsiooniga.

Need elemendid kujutavad endast ideaalseid võimalusi õpilaste ettevalmistamiseks rahvusvahelise juhtide või ettevõtjate ja professionaalide karjääriks valdkondades, mida tavaliselt nimetatakse loomemajanduse, sealhulgas visuaalse kunsti, etenduskunstide, kino, meedia, kirjastamise, meelelahutuse, turismi, moodi , disain ja luksus.

Viimastel aastakümnetel on nendes sektorites olnud ja on jätkuvalt paljude riikide majandusarengus keskne roll: see roll on seotud nende võimega toota majanduslikku väärtust ja suurendada nende atraktiivsust, lisades sotsiaalse heaolu ja kvaliteedi elu.... [-]

Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bocconi

Valitsus igal tasandil, kohalikust maailmast, on ühiskonna arenguks hädavajalik. See on üks kõige keerulisemaid praeguseid professionaalseid seadeid, mis tulenevad tegevu ... [+]

Valitsus igal tasandil, kohalikust maailmast, on ühiskonna arenguks hädavajalik. See on üks kõige keerulisemaid praeguseid professionaalseid seadeid, mis tulenevad tegevuste ja sektorite mitmekülgsusest, nende vastastikusest sõltuvusest ning poliitika, poliitika ja juhtimise vastasmõjust.

See MSc annab kandidaatidele kõva ja pehmeid oskusi, mida nad peavad edukalt juhtima ja töötama selles keskkonnas.

Programm on jagatud kaheks peamiseks õppeplokiks:

Esiteks on õpilased varustatud poliitika analüüsi ja hindamise läbiviimiseks arenenud analüütiliste meetodite, strateegiate väljatöötamise ja projektide juhtimise kauduTeiseks toetatakse neid oma ainulaadse professionaalse profiili väljaarendamisel valikuliste valikute ja mitmesuguste rahvusvaheliste võimalustega. Valik suurtöötajaid on kavandatud nii, et see vastaks õpilaste konkreetsetele huvidele ja tööturul väljendatud vajadustele.... [-]
Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bocconi

See MSc eesmärk on pakkuda kõrgharidust politoloogia ja avaliku poliitika analüüsi teemadel. Õpilased mõistavad kaasaegse maailma keerulist poliitilist, majanduslikku ja ... [+]

See MSc eesmärk on pakkuda kõrgharidust politoloogia ja avaliku poliitika analüüsi teemadel. Õpilased mõistavad kaasaegse maailma keerulist poliitilist, majanduslikku ja sotsiaalset dünaamikat, kuidas nendega tegelevad riiklikud ja rahvusvahelised institutsioonid ja kuidas sellistes olukordades toimida. Nad omandavad täiendõpet nii avaliku poliitika kui ka otsustamisprotsessi juhtivate institutsioonide analüüsi- ja uurimismeetoditel.

Täpsemalt, programm:

Annab üliõpilastele ette täieliku ettevalmistuse kahes põhivaldkonnas: politoloogia (võrdlev poliitika ja rahvusvahelised suhted), mis on integreeritud teadmistega seaduste rollist ja rahvastiku dünaamika arengust poliitilises kontekstisAnnab täielikku ettevalmistust täiustatud kvantitatiivsete oskustega nii teoreetilistes kui ka empiirilistes meetodites, mida rakendatakse avaliku poliitika, avaliku sektori, poliitika otsuste tegemise protsessi ja poliitilise dünaamika hindamiselArendab oskusi, mis edendavad pehmeid oskusi, nagu meeskonnatöö, võime tõhusalt esineda ja arutada, suutlikkus kriitiliselt mõelda ja mõista olulisi poliitilisi ja poliitilisi probleemeTöötab välja oskused interdistsiplinaarsete õpetustegevuste kaudu, mis on korraldatud töötubades, mis aitavad arusaamist poliitilistest ja sotsiaalsetest probleemidest eri vaatenurkadest. Õpetamismeetodid toetavad õppejõudude ja üliõpilaste ning üliõpilaste vahelist suhtlust.... [-]
Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bocconi

Programm annab õpilastele kogu pädevuse ja oskused, mis on seotud finantsdirektori (CFO) ametikohaga, valmistades neid analüüsima probleeme ja tegema juhtimisalaseid otsu ... [+]

Programm annab õpilastele kogu pädevuse ja oskused, mis on seotud finantsdirektori (CFO) ametikohaga, valmistades neid analüüsima probleeme ja tegema juhtimisalaseid otsuseid paljudest vaatenurkadest. Samuti võiks edukalt rakendada samu teadmisi, oskusi ja oskusi ka audiitorühingute, konsultatsioonifirmade ja finantseerimisasutuste kaudu.

Finantsvahendajal on erinevates võtme- ja väljakutsetega seotud rollid kõikides ettevõtetes:

finantsnormatiivide täitmise tagamine, finantsaruannete koostamine ning väärtuste ja riskiteabe edastamine investoritele ja juhatustelepakkudes finantsjuhtimist ning äri- ja finantsstrateegia kooskõlastamist ettevõtte laiendamiseks ja investeeringute tegemiseks ning ettevõtte kapitalistruktuuri kontrollimiseksettevõtte vara kaitsmiseks ja ettevõtte tulemuslikkuse aruandmiseks kavandatud sise- ja juhtimiskontrollisüsteemide väljatöötamine ja rakendamine.... [-]
Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bocconi

See keeruline õppeprogramm annab õpilastele vahendid, mis on vajalikud meie globaalse maailma mõistmiseks, tulevaste juhtide ja ettevõtjate koolitamine, et anda olulist p ... [+]

See keeruline õppeprogramm annab õpilastele vahendid, mis on vajalikud meie globaalse maailma mõistmiseks, tulevaste juhtide ja ettevõtjate koolitamine, et anda olulist panust kogu maailma eri tüüpi organisatsioonide töösse, rakendades vastutustundlike ja jätkusuutlike tulevikute ideed äritegevused praktikas.

Õpilased omandavad järgmised oskused:

Teadmised

Kriitiline teadlikkus distsipliinipõhistest mõistest ja lähenemisviisidest, et mõista organisatsiooni juhtimise keerukust ülemaailmses äriringkonnasMõista, kuidas omandatud teoreetilisi teadmisi saab praktilistes rahvusvahelistes ärivaldkondades rakendada

Kognitiivsed oskused

Võimalus omandada ja analüüsida andmeid ja teavet, hinnata nende asjakohasust ja kehtivust ning sünteesida mitmesuguseid teabeallikaid, mis on vajalikud kiiresti areneva rahvusvahelise äritegevuse konteksti keeruka arusaamise arendamiseksInterdistsiplinaarse analüüsi oskused, tuginedes erinevate empiirilistele allikatele, analüütilistele väljavaadetele ja alusdialadele juhtimisuuringutes... [-]
Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Bocconi

Turundus on muutunud organisatsioonide ja organisatsiooniliste otsuste tulemuslikkuse oluliseks teguriks. Programm võimaldab üliõpilastel töötada välja laiahaardelised pr ... [+]

Turundus on muutunud organisatsioonide ja organisatsiooniliste otsuste tulemuslikkuse oluliseks teguriks. Programm võimaldab üliõpilastel töötada välja laiahaardelised professionaalsed oskused turunduse juhtimise valdkonnas tänu ainulaadsele kursuse sisu kombinatsioonile.

See ühendab edasijõudnute ettevalmistamise olulistes turundustööriistades ja valdkondades, nagu kvantitatiivsed meetodid, õiguslikud küsimused ja digitaalse turunduse strateegiad, millel on väga uuenduslikud lähenemisviisid ja pädevused erinevatest akadeemilistest valdkondadest, nagu neuroteadused või antropoloogilised uuringud, ning nende mõju turundusega seotud valdkondadele, nagu tarbijate käitumine.... [-]

Itaalia Milan Ameerika Ühendriigid Los Angeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Via Roberto Sarfatti,25
Milan, Lombardy, 20100 IT
Social Media
Location address
Los Angeles, California, US