Loe ametlikku kirjeldust

AJALUGU

1471. aastal annab Genova Vabariik tänu paavst Sixtus IV Bullile kraadi. 1670. aastal asutati jesuiitide ülikool ja Prantsuse impeeriumi all ühendatakse see Pariisi keiserliku ülikooliga. Pärast Napoleoni langemist on see jälle Sardiinia Kuningriigis. Ülikooli palee eesruumis on Mazzini, Garibaldi, Mameli ja Bixio büstid, mis koos Genoese professoritega nagu Cesare Cabella ja Cesare Parodi osalesid julgelt Risorgimento liikumises. Genova ülikoolil on juhtiv roll ülikoolisüsteemi praeguses reformis, uus põhimäärus jõustus 29. detsembril 2011.

1

IDENTITEET

Genova Ülikool pakub umbes 300 kursust, sealhulgas laureajärgseid kursusi, mis on korraldatud vastavalt noorte püüdlustele ja hoiakutele, võttes arvesse kõrge kvalifikatsiooni tähtsust ja mõõdet, mis põhineb tööturu nõudmistel Euroopa ja Euroopa tasandil. paljudel juhtudel - ülemaailmsel tasandil. Genova ülikool on Liguuria ülikool, kuna see on kogu piirkondlikus piirkonnas hariduskeskustega ka Savonas, Imperias ja La Spezias.

Ülikool pakub üliõpilastele tugevat kultuuri- ja teadusharidust ning annab neile palju vahendeid, et tulla toime professionaalse tulevikuga. See pakub reaalseid võimalusi teooria ja praktika vaheliseks integreerimiseks, samuti etappide kaupa institutsioonide ja ettevõtete vahel ning välismaal toimuvatel koolitusperioodidel. Välisülikoolide ja -institutsioonidega on olemas palju erinevaid koostöö- ja koostöövorme, mis võimaldavad õppejõudude ja üliõpilaste kõrget liikuvust välisriikidest ja nende poole. Praegu läbis ülikool üle 3 000 välisüliõpilase üle 8% registreeritud õpilaste koguarvust, luues veelgi rohkem - ja erinevalt riiklikest andmetest - oma positsiooni Itaalia huvipakkuvate õpilaste jaoks. ülikooliõpingute jaoks. Genova Ülikool annab suurt tähtsust õpetamise ja teadustöö kvaliteedile, olles see üks põhielement teadmiste arendamisest, mis on tõelise innovatsiooni ja konkurentsivõime aluseks.

f

Uuringud võimaldavad saavutada tulemusi oalt = "f tunnustatud prestiiži ka rahvusvahelisel tasandil ning arendada tipptaset. Õpetamise osas suurendab õpilaste ja proalt =" fessorite suhteline muster vastastikkust oalt = "f suhted ja avatud ja alt =" paindlik õpikeskkond, kasutades uusi arvutivahendeid: e-õpe platalt = "vormid, ligipääsetavus alt =" puuetega inimestele ülikooli saidile, 7 akadeemilist punkti (klassiruumid alt = "kaugõppe jaoks, mida levitatakse piirkondlikul territooriumil).

Ülikool oalt = "f Genoa rakendas oma teadmisi koostöös piirkondliku agentuuriga alt =" haridusteenuste ja töökohtade jaoks (Agenzia Regionale per I Servizi Educativi e per Louro - ARSEL) ja regioonis oalt = "Liguria," parandama tervitatavat oalt = "mitteresidendist üliõpilast ja nende lialt =" fe tingimusi, kasutades stipendiume ja majutusi linnas, mis on üha dünaamilisem ja alt = "full oalt =" f kultuurilised väljakutsed.

MAKSUD, TÄITMINE

e

Thalt = "e Univalt =" ersity falt = "ealt =" es aralt = "e to balt =" e makstakse kahes instalmalt = "ents, thalt =" e first onalt = "e on alt =" võrdne kõigi thalt = = "e studalt =" ents whilalt = "e thalt =" e salt = "econd varialt =" es dalt = "epalt =" lõpeb thalt = "e attalt =" endalt = "ed coursalt =" e ja ISEEU (alt = "equivalalt =" ent finantsolukord indalt = "ex) calt =" ertificatalt = "e. Thalt =" e esimene instalmalt = "ent on alt =" võrdub Euro 470 ja thalt = "e salt =" econd onalt = "e varialt = "es alates minimaalsest eurost 0 kuni maksimaalsele ligikaudsele ligikaudsele väärtusele =" ely Euro 2.250. Thalt = "e salt =" econd instalmalt = "ent risalt =" on vähemalt 1,750 eurost kuni 2,250 euroni studalt = "ents, kes ei providalt =" e thalt = "e ISEEU calt =" ertificatalt = "e.
Howalt = "evalt =" er, thalt = "e Univalt =" galt = "enoa offalt =" ers thalt = "e studalt =" ents palju incalt = "entivalt =" es (kokku ja osaline alt = "exalt = "emulatsioonid, kasum ja dalt =" egralt = "ealt =" e boonus, ralt = "haridused" ja ka thalt = "e võimalus palt =" erformeeritud makstud koostöö aktivitialt = "es.

For moralt = "e information, külasta www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/tassalt=" e / (itaalia keeles) või
kontakt thalt = "e Intalt =" ernational Studalt = "ent Officalt =" e (SASS):
Phonalt = "e: (39) 01020951525
Faks: (39) 01020951527
E-post: sass @ unigalt = "e.it
Walt = "eb: www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/sass/alt=" et /.

Thalt = "e SASS salt =" ervicalt = "e offalt =" ers ka thalt = "e foralt =" eign studalt = "ents thalt =" e support thalt = "ey nalt =" ealt = "ed in ordalt =" er et soola = "ettlalt =" e in thalt = "e city ja spalt =" end a usalt = "eful study palt =" eriod. All thalt = "e nalt =" ecalt = "sisuline teave thalt =" e alt = "enrolmalt =" ent can balt = "e leiti aadressil: www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/aralt=" eaint / intalt = "ernational-studalt =" ents

Stipendiumid Opportunitialt = "es

Stipendiumid Mastaltile = "er / PhD projalt =" ect

  • EMARO (Europalt = "ean Mastalt =" advokaadi er = = ed robootika)
  • SERP-Chalt = "em (Intalt =" ernational Mastalt = "er in Surfacalt =" e, Elalt = "ectro, kiirgus ja foto-chalt =" emistry)
  • EMShip Mastalt = "er in Naval Architalt =" ecturalt = "e
  • ICE (Erasmus Mundus Joint Doctoratalt = "e in intalt =" eractivalt = "e ja Cognitivalt =" e Environmalt = "ents)
  • EURMalt = "ed (Etudalt =" es Urbainalt = "es alt =" en Région Méditalt = "erranéalt =" ennalt = "es)

Stipendiumid Studalt = "ents liikuvus Projalt =" ects:

  • EMMA-EST Erasmus Mundus II meede - liikuvus Aasiaga
  • alt = "eASTANA- Erasmus Mundus II tegevus - liikuvus Kasahstaniga, Kõrgõzstan, Tadžikistan, Uzbalt =" ekistan, Turkmalt = "enistan
  • HERMES (Highalt = "er Haridus ja Ralt =" esalt = "earch Aralt =" ea balt = "etwalt =" ealt = "en Europalt =" e ja thalt = "e Middlalt =" e East "
  • Alyssa
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:


University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

M.Sc. In Energy Engineering on suunatud Itaalia ja välismaistele üliõpilastele ning pakub hea taseme interdistsiplinaarset ettevalmistust töötamaks tööstuse, tööstuse ja ... [+]

Kokkuvõte

M.Sc. Energy Engineeringis on suunatud Itaalia ja välismaistele üliõpilastele ning pakub hea tasemega interdistsiplinaarset ettevalmistust tööks professionaalses, tööstus- ja teadustegevuses rahvusvahelisel tasandil säästva energia tootmise, muundamise, transpordi, ladustamise ja säästmise valdkonnas.

Õppimine tehes

M.Sc. Energy Engineering pakub ainulaadset rahvusvahelist kogemust. Mooduleid õpetatakse inglise keeles, tasuta inglise keele kursusi pakutakse üliõpilastele, Double Degree programm on saadaval Université Savoie Mont Blanciga (Double Degree EMESB) ja uus MCI Innsbruckiga (Double Degree EM3ES).

M.Sc. Energy Engineeringis asub Savona ülikoolilinnakus, kus ainulaadne Smart Polygeneration Microgrid integreerib PV-väljad, geotermilised soojuspumbad, gaasikogusenergiad, et täita Campuse energiavajadust.... [-]

Itaalia Varazze
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Inglise keeles pakutav jahtrajaku õppekava eesmärk on valmistada üliõpilasi ette professionaalideks, kes suudavad seista silmitsi suurte keerukuse ja innovatsiooni tööstu ... [+]

Kokkuvõte

Inglise keeles pakutav jahtrajaku õppekava eesmärk on valmistada üliõpilasi ette professionaalideks, kes suudavad seista silmitsi suurte keerukuse ja innovatsiooni tööstusprobleemidega. Lõpetajad peavad olema võimelised mõistma, analüüsima ja kontrollima lõbusõpetusi, kujundama suuri jahi põhinevaid uuenduslikke tehnoloogiaid ning jälgima ja otsima jahtide ja megajahtide ehitamist, katsetamist, hooldamist ja remonti.

Õppimine tehes

Klassiruumi loenguid, milles õpilastele esitatakse iga kursuse teoreetiline alus, toetavad:

disaini ja merekeskkonna eksperimenteerimise didaktika laborid;laevatehaste, professionaalsete nõustamisstuudiote ja mereliikluse klassifikaatorite ja geodeetiliste juhatuste praktika;merekeskkonna konverentsid ja töötoad;ülikooli regattid;merendusega tegelevate ettevõtete pakutavad teemade põhiteemad või teemad.Karjäärivõimalused... [-]
Itaalia La Spezia
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Selle kursuse eesmärk on koolitada eksperte, kes teavad, kuidas kombineerida hüdrograafia ja okeanograafia professionaalseid ja kultuurilisi aspekte kõige uuenduslikumate ... [+]

Kokkuvõte

Selle kursuse eesmärk on koolitada eksperte, kes teavad, kuidas kombineerida hüdrograafia ja okeanograafia professionaalseid ja kultuurilisi aspekte kõige uuenduslikumate merekeskkonna uuringute meetoditega.

See on ainus Itaalia magistrikursus, mis valmistab ette hüdrograafia ja okeanograafia eksperte rahvusvahelises keskkonnas ning vastab Rahvusvahelise pädevusstandardite nõukogu (FIG / IHO / ICA Hydrographic Surveyor A kategooria) tunnustatud standarditele.

Õppimine tehesLoodusliku ja inimtekkelise keskkonna analüüs, kontroll ja juhtimine.Keskkonna otsene ja kaugseire; andmevõrkude haldamine (Geomatics).Ookeani veekogude füüsikalise suuruse, ilmastiku-ookeanograafiliste numbrimudelite meetmed.Temaatiline ja merenduslik kartograafiline tootmine.KarjäärivõimalusedTeadus- ja haridusasutused; Piirkonnad; Omavalitsused, sadama valdajad; Tehnoloogilised pargid, Marine hüdrograafia instituut; Hüdroloogilised teenused.Meretehnika ettevõtted, ressursid, uurimine, kaabli paigaldamine ja torustikud, süvendamine, kartograafia, keskkonnaseire.... [-]
Itaalia Genoa
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

STRATEGOS, Rahvusvahelise Strateegia ja Turvalisuse Insenertehnoloogia magistriprogramm (MSC in Engineering / Laurea Magistrale) valmistab ette noori insenere, kes suudav ... [+]

Kokkuvõte

STRATEGOS, Rahvusvahelise Strateegia ja Turvalisuse Insenertehnoloogia magistriprogramm (MSC in Engineering / Laurea Magistrale) valmistab ette noori insenere, kes suudavad välja töötada mudeleid, algoritme

Õppimine tehes

STRATEGOS pakub välja uuendusliku lähenemisviisi

Karjäärivõimalused

Strateegia insenerioskused on oluliste korporatsioonide tippjuhtimise, strateegilise planeerimise ja juhtimise jaoks otsustava tähtsusega. Strateegilised insenerid töötavad ka arukate lahenduste väljatöötamisel, et luua uusi teenuseid ja tooteid komplekssüsteemides ettevõtluses, tööstuses, nõustamises, rahvusvahelistes asutustes ja kaitses. Mitmed suured ettevõtted, kes on juba allkirjastanud, et hinnata STRATEGOSe üliõpilasi praktikavõimalustes, ning ka väike Hi-Tech Enterprise tegelevad meiega, et pakkuda paljusid töövõimalusi.... [-]

Itaalia Genoa
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Infotehnoloogia magistriõpe keskendub andmeteadusele ... [+]

Kokkuvõte

Infotehnoloogia magistriõpe keskendub andmeteadusele

Programmi selgroog koosneb kolmest põhiosast arenenud andmehaldusest, masinõppest ja suure jõudlusega andmetöötlusest. Võimendades meie teaduskonna teadmisi, on ülejäänud programm korraldatud neljas rajal: Business Intelligence, Health

Õppimine tehes

Programm ühendab traditsioonilised klassid:

Labside tegevus ja projektide arendamine, võimalusel koostöös tööstusegaPraktika tööstuses või uurimislaborisseminarid ja lühikesed kursused valitud teemadelKarjäärivõimalused

Lõpetajad kvalifitseeruvad vanemteaduriks, vanemteaduriks või jätkavad õpinguid doktoriõppes infotehnoloogia valdkonnas.... [-]

Itaalia Genoa
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Ehitiste ümberehitamise tehnikaga tegeletakse olemasolevate hoonete kaitse, taastamise ja täiustamise teemadega, mis puudutavad struktuuri ohutust, energiatõhusust, kvali ... [+]

Kokkuvõte

Ehitiste ümberehitamise tehnikaga tegeletakse olemasolevate hoonete kaitse, taastamise ja täiustamise teemadega, mis puudutavad struktuuri ohutust, energiatõhusust, kvaliteeti ja mugavust, arvestades sotsiaalseid ja majanduslikke küsimusi.

See kaheaastane programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles, tegeleb olemasolevate ehitiste rekonstrueerimise spetsiifilise probleemiga, kasutades mitut valdkonda hõlmavat integreeritud lähenemisviisi.

Õppimine tehes

Õppemeetodid näevad ette seminaride ja töötubade (nii klassiruumis kui ka laborites) osalemise, individuaalsete või kollektiivsete projektide arendamise, samuti abistatava ja individuaalse õppimise.... [-]

Itaalia Genoa
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Kursus pakub kõrgharidust info- ja kommunikatsioonitehnoloogias (IKT), pöörates erilist tähelepanu signaalitöötlusele (hääl, video, andmed ja multimeedia), telekommunikat ... [+]

Kokkuvõte

Kursus pakub kõrgharidust info- ja kommunikatsioonitehnoloogias (IKT), pöörates erilist tähelepanu signaalitöötlusele (hääl, video, andmed ja multimeedia), telekommunikatsioonisüsteemid, võrgud ja võrgukasutus. Programm keskendub metoodiliste ja arenenud disaini oskuste omandamisele, et saada kõrgema taseme spetsialistid kõigis telekommunikatsioonitehnoloogia valdkondades.

Õppimine tehes

Kursus pakub loenguid (inglise keeles), laboratooriume, ettevõtte külastusi ja seminare. Lõputööde projekt annab üliõpilastele võimaluse arendada täiendavat pädevust kõrgetasemeliste teaduslaborite raames.

Karjäärivõimalused

Kommertspakkumiste, müügi, tehnilise abi ja klienditeeninduse väljatöötamine, rakendamine ja esitamine täiustatud IKT-tehnoloogia valdkonnas, konkreetselt süsteemide, võrkude ja rakenduste arendamine.... [-]

Itaalia Genoa
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Keskkonnainspektsiooni magistrikraad pakub oskusteavet looduslike protsesside, keemilise keskkonnaprotsessi ning tootmistegevuste mõju ja juhtimise alal. See lähenemine v ... [+]

Kokkuvõte

Keskkonnainspektsiooni magistrikraad pakub teadmisi loodusprotsesside, keemilise keskkonnaprotsessi ning tootmistegevuse mõju ja juhtimise alal. See lähenemine võimaldab üliõpilasel keskkonnaküsimusi silmitsi seista ökosüsteemil põhineva juhtimise raames.

Karjääri õpetatakse täielikult inglise keeles ja sellel on kaks erinevat õppekava: Green Engng orienteeritud maamajandusse ja Blue Engng orienteeritud merekeskkonda ja selle juhtimist.

Õppimine tehes

Üliõpilaste väljaõpe karjääri jooksul hõlmab nii traditsioonilist lähenemist põhiprotsesside uurimisele ja eksperimentaallaborite kaudu omandatud teadmiste rakendamisele kui ka valdkonna praktilise rakenduse arendamisele. Tegelikult pakuvad mitmed kursused praktiliste katsete väljaarendamist, et õpilased saaksid õppeaineid õppida.... [-]

Itaalia Genoa
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Robootika insener on Emaro kaheastmeline rahvusvaheline meister. Emaro õpilased osalevad igal aastal erinevates Euroopa ülikoolides; Kohalikud üliõpilased osalevad UNIGE ... [+]

Kokkuvõte

Robootika insener on Emaro kaheastmeline rahvusvaheline meister . Emaro õpilased osalevad igal aastal erinevates Euroopa ülikoolides; Kohalikud üliõpilased osalevad UNIGE ülikoolis. Rööbastee, täiesti inglise keeles , on struktuur, mis vastab rahvusvahelistele standarditele : pidev hindamine, vähe eksamikonsessione, laboratoorne tegevus, üks täielik semesteritöö. Ergutatakse üliõpilasi liikuvust välismaal, samuti kaheaastase kraadi saavutamist.

Õppimine tehes

Robootika inseneri kasutab EMARO õppimise filosoofiat läbi mõttevahetuse, nagu traditsioonilise didaktilise õppimise täiendav paradigma. Teoreetiline uuring on vaheldusrikas praktilise ja eksperimentaalse tööga . Grupi projektikursus (õpilaste meeskondade laboriprogrammide väljatöötamine) on kohustuslik esimesel aastal. Magistritöö töö kestab kogu semestris; mõningaid teoreetilisi näiteid saab läbi viia tööstuses või välisriikide teadusasutustes.... [-]

Itaalia Genoa
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Transpordi, logistika ja tootmise ohutuse insener magistrikraad pakub kõrgetasemelist täiustatud koolitust, mis võimaldab ülikoolilõpetajatel töötada transpordisüsteemide ... [+]

Kokkuvõte

Transpordi, logistika ja tootmisohutuse inseneri magistrikraad pakub kõrgemat täiendõpet, mis võimaldab ülikoolilõpetajatel töötada ohutusalase inseneri alal

transpordisüsteemidlogistikatööstustoodang

et realiseerida omandatud võime kavandada, planeerida, kujundada ja hallata keerukaid, uuenduslikke süsteeme ja protsesse, pöörates erilist tähelepanu ohutusaspektidele.

Lõpetanud tsiviil-, tööstus-ja infotehnoloogia saab registreeruda otse.

Õppimine tehes

Kursus ühendab traditsioonilised õppetunnid:

laboritegevused ja projektide arendamineintensiivsed seminarid ja kursused(valikainete) praktika tööstuses või uurimislaborites(valikulised) õppeperioodid välismaal... [-]
Itaalia Genoa
Võta kooliga ühendust
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

M.Sc. loodusriskide juhtimissüsteemis valmistab spetsialiste, kes suudavad tegutseda kõigis tsiviil-, avaliku ja erasektori julgeoleku, riikliku ja rahvusvahelise julgeol ... [+]

Kokkuvõte

M.Sc. loodusriskide juhtimissüsteemis valmistab spetsialiste, kes suudavad tegutseda kõigis tsiviil-, avaliku ja erasektori julgeoleku, riikliku ja rahvusvahelise julgeoleku valdkondades. Selle programmi multidistsiplinaarne lähenemisviis peegeldub selle kursustel, mis hõlmavad loodusriskidega tihedalt seotud teadusharusid ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaid, mis on tänapäevase kodanikukaitse süsteemi oluline toetus. Kursusi õpetatakse inglise keeles.

Õppimine tehes

M.Sc. Pühendub praktikale ja doktoritööle märkimisväärsele ajale, et edendada rahvusvahelist vahetust ja kontakte tööturuga. Kursust toetab CIMA Fond, riikliku tsiviilosakonna kompetentsikeskus.... [-]

Itaalia Varazze
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

UniGe in English

Università degli Studi di Genova
Address
Via Balbi 5, 16126 Genova
16126 Genoa, Liguria, Itaalia
Koduleht
Telefon
+39 010 209 51525