University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

AJALUGU

1471. aastal annab Genova Vabariik tänu paavst Sixtus IV Bullile kraadi. 1670. aastal asutati jesuiitide ülikool ja Prantsuse impeeriumi all ühendatakse see Pariisi keiserliku ülikooliga. Pärast Napoleoni langemist on see jälle Sardiinia Kuningriigis. Ülikooli palee eesruumis on Mazzini, Garibaldi, Mameli ja Bixio büstid, mis koos Genoese professoritega nagu Cesare Cabella ja Cesare Parodi osalesid julgelt Risorgimento liikumises. Genova ülikoolil on juhtiv roll ülikoolisüsteemi praeguses reformis, uus põhimäärus jõustus 29. detsembril 2011.

1

IDENTITEET

Genova Ülikool pakub umbes 300 kursust, sealhulgas laureajärgseid kursusi, mis on korraldatud vastavalt noorte püüdlustele ja hoiakutele, võttes arvesse kõrge kvalifikatsiooni tähtsust ja mõõdet, mis põhineb tööturu nõudmistel Euroopa ja Euroopa tasandil. paljudel juhtudel - ülemaailmsel tasandil. Genova ülikool on Liguuria ülikool, kuna see on kogu piirkondlikus piirkonnas hariduskeskustega ka Savonas, Imperias ja La Spezias.

Ülikool pakub üliõpilastele tugevat kultuuri- ja teadusharidust ning annab neile palju vahendeid, et tulla toime professionaalse tulevikuga. See pakub reaalseid võimalusi teooria ja praktika vaheliseks integreerimiseks, samuti etappide kaupa institutsioonide ja ettevõtete vahel ning välismaal toimuvatel koolitusperioodidel. Välisülikoolide ja -institutsioonidega on olemas palju erinevaid koostöö- ja koostöövorme, mis võimaldavad õppejõudude ja üliõpilaste kõrget liikuvust välisriikidest ja nende poole. Praegu läbis ülikool üle 3 000 välisüliõpilase üle 8% registreeritud õpilaste koguarvust, luues veelgi rohkem - ja erinevalt riiklikest andmetest - oma positsiooni Itaalia huvipakkuvate õpilaste jaoks. ülikooliõpingute jaoks. Genova Ülikool annab suurt tähtsust õpetamise ja teadustöö kvaliteedile, olles see üks põhielement teadmiste arendamisest, mis on tõelise innovatsiooni ja konkurentsivõime aluseks.

f

Uuringud võimaldavad saavutada tulemusi oalt = "f tunnustatud prestiiži ka rahvusvahelisel tasandil ning arendada tipptaset. Õpetamise osas suurendab õpilaste ja proalt =" fessorite suhteline muster vastastikkust oalt = "f suhted ja avatud ja alt =" paindlik õpikeskkond, kasutades uusi arvutivahendeid: e-õpe platalt = "vormid, ligipääsetavus alt =" puuetega inimestele ülikooli saidile, 7 akadeemilist punkti (klassiruumid alt = "kaugõppe jaoks, mida levitatakse piirkondlikul territooriumil).

Ülikool oalt = "f Genoa rakendas oma teadmisi koostöös piirkondliku agentuuriga alt =" haridusteenuste ja töökohtade jaoks (Agenzia Regionale per I Servizi Educativi e per Louro - ARSEL) ja regioonis oalt = "Liguria," parandama tervitatavat oalt = "mitteresidendist üliõpilast ja nende lialt =" fe tingimusi, kasutades stipendiume ja majutusi linnas, mis on üha dünaamilisem ja alt = "full oalt =" f kultuurilised väljakutsed.

MAKSUD, TÄITMINE

e

Thalt = "e Univalt =" ersity falt = "ealt =" es aralt = "e to balt =" e makstakse kahes instalmalt = "ents, thalt =" e first onalt = "e on alt =" võrdne kõigi thalt = = "e studalt =" ents whilalt = "e thalt =" e salt = "econd varialt =" es dalt = "epalt =" lõpeb thalt = "e attalt =" endalt = "ed coursalt =" e ja ISEEU (alt = "equivalalt =" ent finantsolukord indalt = "ex) calt =" ertificatalt = "e. Thalt =" e esimene instalmalt = "ent on alt =" võrdub Euro 470 ja thalt = "e salt =" econd onalt = "e varialt = "es alates minimaalsest eurost 0 kuni maksimaalsele ligikaudsele ligikaudsele väärtusele =" ely Euro 2.250. Thalt = "e salt =" econd instalmalt = "ent risalt =" on vähemalt 1,750 eurost kuni 2,250 euroni studalt = "ents, kes ei providalt =" e thalt = "e ISEEU calt =" ertificatalt = "e.
Howalt = "evalt =" er, thalt = "e Univalt =" galt = "enoa offalt =" ers thalt = "e studalt =" ents palju incalt = "entivalt =" es (kokku ja osaline alt = "exalt = "emulatsioonid, kasum ja dalt =" egralt = "ealt =" e boonus, ralt = "haridused" ja ka thalt = "e võimalus palt =" erformeeritud makstud koostöö aktivitialt = "es.

For moralt = "e information, külasta www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/tassalt=" e / (itaalia keeles) või
kontakt thalt = "e Intalt =" ernational Studalt = "ent Officalt =" e (SASS):
Phonalt = "e: (39) 01020951525
Faks: (39) 01020951527
E-post: sass @ unigalt = "e.it
Walt = "eb: www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/sass/alt=" et /.

Thalt = "e SASS salt =" ervicalt = "e offalt =" ers ka thalt = "e foralt =" eign studalt = "ents thalt =" e support thalt = "ey nalt =" ealt = "ed in ordalt =" er et soola = "ettlalt =" e in thalt = "e city ja spalt =" end a usalt = "eful study palt =" eriod. All thalt = "e nalt =" ecalt = "sisuline teave thalt =" e alt = "enrolmalt =" ent can balt = "e leiti aadressil: www.studalt =" enti.unigalt = "e.it/aralt=" eaint / intalt = "ernational-studalt =" ents

Stipendiumid Opportunitialt = "es

Stipendiumid Mastaltile = "er / PhD projalt =" ect

  • EMARO (Europalt = "ean Mastalt =" advokaadi er = = ed robootika)
  • SERP-Chalt = "em (Intalt =" ernational Mastalt = "er in Surfacalt =" e, Elalt = "ectro, kiirgus ja foto-chalt =" emistry)
  • EMShip Mastalt = "er in Naval Architalt =" ecturalt = "e
  • ICE (Erasmus Mundus Joint Doctoratalt = "e in intalt =" eractivalt = "e ja Cognitivalt =" e Environmalt = "ents)
  • EURMalt = "ed (Etudalt =" es Urbainalt = "es alt =" en Région Méditalt = "erranéalt =" ennalt = "es)

Stipendiumid Studalt = "ents liikuvus Projalt =" ects:

  • EMMA-EST Erasmus Mundus II meede - liikuvus Aasiaga
  • alt = "eASTANA- Erasmus Mundus II tegevus - liikuvus Kasahstaniga, Kõrgõzstan, Tadžikistan, Uzbalt =" ekistan, Turkmalt = "enistan
  • HERMES (Highalt = "er Haridus ja Ralt =" esalt = "earch Aralt =" ea balt = "etwalt =" ealt = "en Europalt =" e ja thalt = "e Middlalt =" e East "
  • Alyssa

Asukohad

Genova

Università degli Studi di Genova

Address
Via Balbi 5,
16126 Genova

16126 Genova, Liguuria, Itaalia
Telefon
+39 010 209 51525