University of Bologna

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Alma Mater Studiorum - Bologna ülikool

Läänemaailma vanim ülikool Alma Mater Studiorum - Università di Bologna sillutab teed innovatsioonile üha rikkalikuma programmide kataloogi, tipptasemel uurimistöö, pideva ja üha laiema rahvusvahelise perspektiivi ning tugeva kolmanda missiooni kaudu.

Alates selle asutamisest aastal 1088 on Alma Mater Studiorum olnud tudengikeskne, võõrustades silmapaistvaid tegelasi teadus- ja kunstiringkondadest. Viie ülikoolilinnakuga (Bologna, Cesena, Forlì, Ravenna, Rimini) ja filiaaliga Buenos Aireses pakub see mitmekesist kursuskataloogi, mis on kohandatud tänapäeva ühiskonna vajadustele: 32 osakonna ja 5 kooli hulgas on üle 200 kraadiõppekava pakutakse üle 82 000 õpilasele. Doktoriõppesse ja muudesse 3. tsükli programmidesse on registreerunud 3600 lõpetajat.

Kahe mainekama rahvusvahelise ülikoolide edetabeli 200 parema hulgas, mida peetakse Euroopa juhtivaks üliõpilaste liikuvuse ülikooliks (Erasmus +), investeerib Alma Mater säästvasse arengusse ja aitab kaasa 17 säästva arengu eesmärgi saavutamisele, mis on välja pakutud ÜRO Peaassamblee poolt vastu võetud 2030. aasta tegevuskava. Ulatusliku teadusülikoolina investeerib see multidistsiplinaarsesse, kultuuridevahelisse lähenemisviisi ning teaduse ja õppetöö lahutamatusse seosesse. University of Bologna on üks aktiivsemaid juhtimise ning Euroopa teadusuuringute ja akadeemilise koostöö projektides osalemise osas moodustanud liite tööstuse ning avaliku ja erasektori organisatsioonidega. See on ka rahvusvaheliste võrgustike sõlmpunkt: lisaks tihedatele Euroopa sidemetele on tal mitu ühendust Ameerika, Aafrika, Aasia ja Austraaliaga.

Palun teada meetmed töötatakse välja poolt University of Bologna alustada järgmisel õppeaastal parimal võimalikul viisil.

Asukohad

Bologna

Address
Via Zamboni, 33
40126 Bologna, Emilia-Romagna, Itaalia

Cesena

Address
Piazza Aldo Moro, 90
Cesena, Emilia-Romagna, Itaalia

Forli

Address
Piazzale Sante Solieri,1
47121 Forli, Emilia-Romagna, Itaalia

Ravenna

Address
Ravenna, Emilia-Romagna, Itaalia

Rimini

Address
Rimini, Emilia-Romagna, Itaalia

Buenos Aires

Address
Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MSc
Magister