University of L'Aquila

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie ülikool, mis asutati 1952. aastal ja asub Abruzzo piirkonna halduskeskuses L'Aquilas , on avalik õppe- ja teadusasutus, mis pakub kõiki akadeemilisi programme, sealhulgas biotehnoloogia, teaduse, majanduse, tehnika, hariduse, humanitaarteaduste, meditsiini, psühholoogia ja sporditeadused. Seitsmes osakonnas pakub L'Aquila ülikool üle 18 000 üliõpilase 64 kraadiõppe (jagatud esimese ja teise taseme kraadi), kaheksa doktoriõppeprogrammi, spetsialiseerumise koolide, spetsialiseerunud-magistrikursuste ja kutseõppe kursused. Paljud liikmed oma eristada teaduskonna umbes 600 professorid ja teadlased on saanud rahvusvahelise tunnustuse ja peetakse juhid oma valdkonnas uurimistööd.

L'Aquila ülikool on seadnud ühe strateegilise eesmärgina õppe õpetamise rahvusvahelistumise, mis põhineb peamiselt õpetajate ja üliõpilaste liikuvusel ning välismaal asuvate ülikoolidega loodud rahvusvaheliste kraadiõppekursuste loomisel. Need kursused pakuvad integreeritud õppekavasid ja üliõpilaste liikuvuse strateegiaid, mis võimaldavad kursusel saadud krediiti vastastikku tunnustada. Nendel kursustel osalevad üliõpilased peavad läbi viima alternatiivsed õppeperioodid L'Aquila ülikoolis ja selle välisülikoolide partner (id).

Rahvusvahelised kraadiõpped võimaldavad õpilastel omandada kahekordsed, mitmekordsed või ühised kraadid. Kahekordsete ja mitme kraadi puhul peame silmas, et pärast kursuse lõpetamist peab üliõpilane omandama kraadi L'Aquila ülikoolist ja välisülikooli / -riikide kraadist, kus ta viidi läbi kindlaksmääratud õppetöö perioodid, mis teenisid nõutud krediiti. Ühise kraadi asemel on ülikool, mille on välja andnud ülikoolid, kes on ametlikult kokku leppinud ja loonud ühise rahvusvahelise kraadiõppe.

Mõned meie kursused on täielikult inglise keeles , teised pakuvad teatud keeleosakeseid inglise keeles, kui välisõppe üliõpilased on registreeritud.

Asukohad

L'Aquila

University of L'Aquila

Address
Via Giovanni di Vincenzo, 16/B
67100 L'Aquila, Abruzzo, Itaalia