Loe ametlikku kirjeldust

Rahvusvaheliste, õiguslike, ajalooliste ja poliitiliste uuringute osakond

Milano ülikool on avalik-õiguslik õppe- ja teadusasutus, mis asutati 1924. aastal. Tänapäeval on Itaalias ja Euroopas juhtiv keskus oma teadusliku tootlikkusega. Milano ülikool on selle piirkonna suurim ülikool ja kogub 10 teaduskonda ja kooli ning õppejõud rohkem kui 2000 professorit.

Rahvusvaheliste, juriidiliste, ajalooliste ja poliitiliste uuringute osakond pakub bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastele mitmeid kursusi eri valdkondades nagu rahvusvahelised suhted, rahvusvahelised õigusteadused, rahvusvaheline ajalugu ja piirkonna uuringud. Milano kesklinnas asuv mugav majutus Milano katedraalist vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel, asub meie osakond konservatorio kaudu asuvas ajaloolises hoones Palazzo Resta-Pallavicino. Kuulsad "Giuseppe Verdi" muusikakonservatoorium ja kirik "Santa Maria della Passione" (XV sajand) on vaid mõne hetke kaugusel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Milan - Department of International, Legal, Historical, and Political Studies

Magistriõppe programm rahvusvahelistes suhetes (REL) pakub teile arenenud ja kõrgelt kvalifitseeritud haridust poliitilistes, õiguslikes, majanduslikes ja ajaloolistes va ... [+]

Rahvusvaheliste suhete magister

Magistriprogrammi in International Relations (REL) pakub täiustatud ja kõrgelt kvalifitseeritud hariduse poliitilise, majandusliku ja ajaloolise erialade ülemaailmsest vaatepunktist.

Nagu te tegeleda selle kahe aasta õppimise kogemus , siis on võimalus jätkata laia valikut kursuste akadeemilistes valdkondades nagu rahvusvaheline õigus, rahvusvahelised institutsioonid, majandus ja määrused, geopoliitika, ajalugu rahvusvaheliste suhete ja Area Studies.

Meie teaduskond pöörab erilist tähelepanu õpilaste varustamisele multidistsiplinaarsete ja mitmekülgsete teadmistega, mis on nende tulevase karjääri jaoks otsustava tähtsusega. Selles perspektiivis hindame me võimet töötada sotsiaalteaduste eri valdkondade vahel ja sellest kasu saada, tagamaks, et meie õpilastel oleks juurdepääs asjakohastele vahenditele meie aja suurimate poliitiliste küsimuste lahendamiseks.... [-]

Itaalia Milano
Oktoober 2019
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Via Festa del Perdono, 7
20122 Milano, Lombardia, Itaalia