Loe ametlikku kirjeldust

Ülikool Padova on üks Euroopa vanimaid ja kõige prestii istmed õppimise; see on multidistsiplinaarne ülikooli, mille eesmärk on pakkuda oma õpilastele nii tööalane koolitus ja tugeva kultuuritausta. Kvalifikatsioon Ülikooli Padova on sümbol on saavutanud ambitsioonikas eesmärk, mis on tunnustatud ja kadedus nii õpilased kui ka tööandjatele.

Kursused Ülikooli Padova uuendatakse pidevalt, et vastata muutuvatele vajadustele tööturul. Selle Healthcare kraadi, näiteks katta erinevaid uusi kursusi, nagu lasteõe (Medical School), või Neuroscience ja neuropsühholoogia Taastusravi (psühholoogia). Engineering kraadi programmid on saadaval järgmistes valdkondades: tsiviil-, Arhitektuuri-, Keskkonnakaitse, Industrial and Information Engineering.

Padova ülikool kraadi kajastavad ka tänastele vajadustele kaitsta nii keskkonda kursused Environmental Sciences and Technology (Põllumajandus Sciences) ja tarbijate ohutus ja hügieen Food Products (Veterinaarmeditsiini). Uuringud ravimite ka kaetud Pharmaceutical biotehnoloogia (Pharmacy), nagu on uurimistöö hi-tech toodete muidugi Materials Science (Sciences). Suurt rõhku pannakse ka humanitaarteadused, nagu ajalugu ja kaitse kunsti- ja kultuuripärandi (Arts and Philosophy) ja õpetajakoolituse koos kursuse Primary Education (Haridus) .The ülikooli traditsiooniline kursused spetsialistidele õiguse, majanduse ja Tegevjuht on hallatud koos kursused, et analüüsida keerukaid sotsiaalseid süsteeme nagu Sotsioloogilised Sciences (politoloogia) ja statistika, rahva ja ühiskonna (Statistilised Sciences).

Lisaks kõrgelt motiveeritud Ülikooli üliõpilased võivad taotleda luba Galilei School of Higher Education. Pärast nõudlik valiku protsessi, igal aastal 30 üliõpilast valitud osalema kooli kõrgetasemeline in-house kursuste ja kasutada oma erilisi teeneid.

ajalugu

Ülikool Padova asutati 1222, pärast rühma õpilased ja õpetajad otsustasid tulla siia Bologna. Nad luua vaba keha teadlased, kes olid rühmitatud vastavalt nende lähtekohta arvesse nationes, kus õpilased kinnitatud põhikiri, valiti rettore (rektor või kantsler) ja valis nende õpetajad, kes olid maksnud raha õpilaste kogutud. Kaitstes mõttevabaduse õppimine ja õpetamine sai eripäraks mis täna elab edasi University moto: Universa Universis Patavina Libertas.

Kasutusele empiiriline ja katsemeetodite koos õpetamise teooria märgitud künnisel kuldaeg. 16. ja 17. sajandil, Padova sai töökoda ideede ja kodu tegelaste muutnud kultuuri ja teaduse inimkonna ajaloos. Nende hulka Andrea Vesalio, kes asutas kaasaegse anatoomia, samuti astronoom Kopernik ja Galileo, kes jälgisid taevas siin.

Padova ka vaunts maailma esimese ülikooli botaanikaaed ja püsiva anatoomikum, mis oli ehitatud Girolamo Fabrici d'Acquapendente. William Harvey, kes sai kuulsaks kirjeldab vereringe, õppis Padova ja 1678 Elena Lucrezia Cornaro Piscopia sai esimene naine maailmas sõlmitavaid kõrgharidust.

Langemine Serenissima Vabariigi Veneetsia 1797. algas tume vanus. Padova langes võimu all esimene Prantsuse ja siis austerlased, läbib Itaalia Tormine Risorgimento, mis mõjutab ka ülikooli.

Aastatel 19. sajandi lõpul ja 20. sajandi alguses, Ülikooli laienenud ka teaduskondade ehitus, Apteek, ja politoloogia koos traditsioonilise teaduskondade juura, meditsiin, Kunst ja filosoofia ja teaduste.

Advent fašismi lühendada ülikooli väärtuste vaba mõtte ja kultuuri iseseisvuse. Selle professorid vandus truudust korra, mille järel heakskiitu Itaalia rassilise seaduste ja väljasaatmise juudi professorid avati üks tumedamaid perioode ülikooli ajaloos. Rektor Concetto Marchesi raputas Ülikooli tema uinuma ja kõrgusel Saksa okupatsiooni teinud julge üleskutse õpilastele võidelda vabaduse eest Itaalias. Oma ohvreid nimi Liberation Ülikool Padova sai kuldmedali sõjalise vapruse, ainus ülikool saada sellise au.

Ajal sõjajärgsel perioodil, Ülikooli avatud teaduskondade Haridus, Põllumajanduse Akadeemia ning Psühholoogia ja 1990. aastatel, teaduskondade Veterinaarmeditsiini ja majandusteaduskonna. 20. sajandil, Ülikooli Padova toodetud suurte kirjanduslik arvud nagu Diego Valeri ja Concetto Marchesi; insenerid väärikus Giuseppe Colombo, "master of Taeva mehaanika"; matemaatikud näiteks Tullio Levi Civita; Juristide Alfredo Rocco ja Livio Paladin; filosoofid Luigi Stefanini ja Enrico Opocher; ja arstid nagu Vincenzo Gallucci, kes teostas esimese südame siirdamise Itaalias. Uue aastatuhande avada mõningaid olulisi uusi avastusi, eriti meditsiinis, biomeditsiin, inseneri- ja kosmoselendude tehnoloogiat.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Padova

See lõpetaja programm koolitab tulevasi äriarendajaid ettevõtliku meelelaadiga ja avatud mõtlemisega, omandades teadmisi, pädevusi ja raamistikke, mis on kasulikud praegu ... [+]

See kraadiõppeprogramm koolitab tulevasi äriarendajaid ettevõtliku mõtteviisiga ja avatud mõtlemisega, omandades teadmisi, pädevusi ja raamistikke, mis on kasulikud praeguses digitaalses stsenaariumis tegutsevate ja globaalses keskkonnas töötavate ettevõtete kasvu ja kasvu toetamiseks.

Kursuse kirjeldus

Kursus võimaldab osalejatel juhtida ettevõtluse arendamise protsesse - olles olemasolevate ettevõtete kasvavate trajektooride või uute alustavate ettevõtete kujul - mitmest perspektiivist.

Ühest küljest annab kursus sügava ülevaate ärimudelitest ja väärtuste loomise protsessidest, mis on seotud dünaamilise globaalse konkurentsivõimelise stsenaariumiga, erinevate turgude juhtimisega ja digitaalsete tehnoloogiate pakutavate võimalustega.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Programm süvendab teadmisi tänapäeva füüsika põhielementidest (aatomi- ja molekulaarfüüsika, tahkefüüsika, tuuma- ja osakeste füüsika) ning teoreetilise füüsika (analüüti ... [+]

Kursuse kirjeldus

Programm süvendab teadmisi tänapäeva füüsika põhielementidest (aatomi- ja molekulaarfüüsika, tahkefüüsika, tuuma- ja osakeste füüsika) ning teoreetilise füüsika (analüütiline mehaanika, kvantmehaanika, matemaatilised ja arvulised meetodid) kohta. On võimalik tugevdada teadmisi spetsiifilistest valdkondadest, nagu biofüüsika, nanoteadus, kvantiteave, kondenseerunud aine füüsika, tuuma- ja osakeste füüsika, põhiliste interaktsioonide füüsika. Lõpuks pakub programm otsest kogemust laboratoorsete meetodite ja arvutustehnikate ning andmete analüüsi kohta.

Füüsika lõpetaja teab ja mõistab füüsikalise maailma kõige olulisemaid nähtusi erinevatel skaalal, alates makroskoopilisest maailmast kuni aatomifüüsika, kondenseerunud aine füüsika, tuuma- ja tuumaenergia füüsika. Füüsilise maailma mõistmine põhineb eksperimentaalsel tõendusmaterjalil ja teoreetilise modelleerimise ning selle matemaatiliste vahendite, sealhulgas numbriliste meetodite korralikul kasutamisel.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Kursus kujutab endast keskkonnatehnoloogia esimese tsükli kraadi loomulikku lõpetamist eesmärgiga valmistada ette lõpetaja, kes multidistsiplinaarse lähenemise kaudu võta ... [+]

Omadused ja eesmärgid

Kursus kujutab endast keskkonnatehnoloogia esimese tsükli kraadi loomulikku lõpetamist eesmärgiga valmistada ette lõpetaja, kes multidistsiplinaarse lähenemise kaudu võtab arvesse erinevaid aspekte, st õiguslikke, keemilisi ja füüsilisi, geoloogilisi ja geotehnilisi, hüdroloogilisi ja hüdroloogilisi, oskab kavandada ja juhtida insenerilahendusi, millel on minimaalne mõju sotsiaalsele ja füüsilisele keskkonnale.

Lõppeesmärk on koolitada insenerid kõrgtehnoloogiliste ja teaduslike teadmistega keskkonnaalaste süsteemide või süsteemidega seotud erinevate füüsikaliste, bioloogiliste ja keemiliste protsesside vastastikuste suhete kohta; seetõttu saavad lõpetajad tõhusalt kavandada tööd, mille eesmärk on jäätmete (vedel, tahke ja gaasiline) töötlemine ja kõrvaldamine ning maa kaitsmine ja kaitsmine äärmuslike sündmuste eest; nad suudavad ära hoida keskkonna halvenemise ja ohu olukordi, hinnata ja jälgida territooriumi kaitset, samuti keskkonna eri vormide kvaliteeti, et tagada loodusvarade säilitamine ja saastunud keskkondade taastamine, sealhulgas teadusstrateegiate ja / või tehnoloogiasiirde arendamine.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Meie kaheaastane magistrikraad majandusteaduses ja rahanduses eesmärk on arendada võimeid mõista majanduslikke ja rahalisi nähtusi, ekspertide tehnilisi teadmisi keerulis ... [+]

Meie kaheaastane magistrikraad majandusteaduses ja rahanduses püüab arendada võimeid mõista majanduslikke ja rahalisi nähtusi, ekspertide tehnilisi teadmisi keeruliste finantsküsimuste tõlgendamiseks ja juhtimiseks ning avaliku poliitika kujundamiseks ja hindamiseks.

Kursuse kirjeldus

See lõpetaja kursus aitab õpilastel omandada arenenud võimeid analüüsida majanduslikke ja rahalisi nähtusi. Kursus valmistab üliõpilasi ette erialase tegevuse jätkamiseks teadusuuringutes ja juhtivatel tasemetel finantsasutustes, ettevõtetes ning riiklikes ja rahvusvahelistes valitsusasutustes.

Kursuse ülesehitus

Kursusel on kaks õppekava : majandus ja pangandus ning rahandus . Esimene annab üliõpilastele range ja nüüdisaegse koolituse rakendatud majanduse, majanduse teooria ja ökonomeetria alal. Teine keskendub pangandusele ja rahandusele algse perspektiiviga, rõhutades majanduslikke põhjendusi, finantsasutuste analüüsi, regulatiivset disaini ja arvutirakendusi. Mõlemad rajad jagavad ühist baasi põhilisi kursusi, mis pakuvad majandus-, ökonomeetria- ja ärirahanduse valdkonnas täiustatud analüütilisi vahendeid.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

University of Padova

„Inimõiguste ja mitmetasandilise valitsemise” magistriõppekava on UNESCO ja Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni soovitatud inimõiguste üldise kultuuri arendamise panus. Sel ... [+]

„Inimõiguste ja mitmetasandilise valitsemise” magistriõppekava on UNESCO ja Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni soovitatud inimõiguste üldise kultuuri arendamise panus. Sellest tulenevalt on sellel tugev poliitika- ja tegevuspõhine lähenemisviis. See magistrikraad on täielikus järjepidevuses eelmiste inimõiguste järgsete magistriõppeprogrammidega, mida Padova ülikool on osutanud alates 1988. aastast.

MA eesmärk on arendada teadmisi ja oskusi inimõiguste edendamiseks ja täitmiseks õiguslike ja poliitiliste protsesside ja mitmetasandilise poliitika laiemas kontekstis. Inimõiguste seadus, mitmetasandiline valitsemise raamistik ja „jätkusuutliku inimarengu” ja „inimeste julgeoleku” mõisted on kogu kursuse võrdlus paradigmad.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Padova

Kognitiivse neuroteaduse ja kliinilise neuropsühholoogia magistrikraadi kursus pakub neuroteadusliku uurimistöö, kliiniliste rakenduste ja kõrgelt spetsialiseerunud labor ... [+]

Kursuse kirjeldus

Kaheaastase magistrikraadi programm on mõeldud pakkuma väljaõpet spetsiaalses psühholoogialaspetsialismis ning selle eesmärk on tunnustada kõrgharidust akadeemilisel ja kutselisel eesmärgil rahvusvahelisel tasandil.

Kursuse üksused ulatuvad psühholoogia, neuroloogia ja psühhiaatria ning nende kliiniliste rakenduste piiresse (koostöös neuroteaduse ja meditsiini osakondadega).

Kogu kraad on tugevalt keskendunud laboritele, mis on varustatud selliste instrumentidega nagu TMS, DCS, GEODESIC tarkvara, mis võimaldab meie õpilaste teoreetilist õppimist integreerida selle tehnoloogia kasutamisse, et suurendada ka nende praktilisi oskusi.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Selles programmis teevad koostööd matemaatika, statistika, infotehnoloogia ja inseneriteadused, mille eesmärgiks on pakkuda vahendeid teadmiste saamiseks mitmesugustest r ... [+]

Kursuse kirjeldus

Programmi eesmärk on ehitada Data Scientists, kelle tugevat tehnilist tausta täiendab valdkondadevaheline ettevalmistus erinevates valdkondades, kus esineb suuri andmeid. Tööstusharud, konsultatsioonifirmad ja avalik-õiguslikud asutused, andmete teadlased nõuavad suurte andmete analüüsi ja rakendamist ning annavad juhtidele ja sidusrühmadele selge ülevaate nende tulemustest. Lõpetajad saavad juhtida inseneriteaduste, arvutiteaduste, statistika ja matemaatika tööriistu, et koguda, hallata ja analüüsida suuri andmeid ning tõlkida oma töö väga väärtuslikku teavet.

Kursuse ülesehitus

Esimene aasta

I semester... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Astrofüüsika ja kosmoloogia magistrikraadi eesmärk on anda üliõpilastele igakülgne ja ajakohane ülevaade kaasaegsete astrofüüsika põhivaldkondadest, sealhulgas astronoomi ... [+]

Astrofüüsika ja kosmoloogia magistrikraadi eesmärk on anda üliõpilastele igakülgne ja ajakohane ülevaade kaasaegsete astrofüüsika põhivaldkondadest, sealhulgas astronoomilised detektorid ja tehnikad, mustad augud ja neutronitähed, kosmoloogia, gravitatsioonifüüsika, planeedid, tähed ja galaktikad. Eritähelepanu pannakse füüsikale tugeval taustal ja kasvavatel sidemel astrofüüsika ja erinevate füüsikaharude vahel (teoreetiline ja eksperimentaalne osakeste füüsika, detektorfüüsika, tuumafüüsika) mitme sõnumitooja tähelepanekute eelseisval ajastul.

Astrofüüsika ja kosmoloogia magistrikraadi lõpetajad omandavad astrofüüsika üksikasjalikud teadmised nii teoreetilistest kui ka vaatluslikest külgedest. Lõputöö (42 ECTS, umbes kuus kuud täistööajaga) viib õpilase otsekontakti arenenud teadustööga, suurendades tema võimet teostada iseseisvat tööd. See on võtmetähtsusega kas edukalt jätkata doktoriõpet astrofüüsikas või füüsikas või tööle tööstus- või teenindussektoris, mis põhineb uudsetel tehnoloogiatel.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Toiduteaduse biotehnoloogia magistriõpe uurib, kuidas toota tervislikumat ja ohutumat toitu, järgides valdkondadevahelist, talu / haru-lähenemist. Keskendutakse kõrgtehno ... [+]

Teise tsükli kursuse Biotecnologie per l'alimentazione ( biotehnoloogia toiduaineteadusele ) inglise keele kursus

Interdistsiplinaarne ja teadusele orienteeritud magistriõpe seoses kõrgtehnoloogiliste biotehnoloogiate kasutamisega toidu tootmise ja ohutuse valdkonnas.

Kursuse kirjeldus

Toiduteaduse biotehnoloogia magistriõpe uurib, kuidas toota tervislikumat ja ohutumat toitu, järgides valdkondadevahelist, talu / haru-lähenemist. Keskendutakse kõrgtehnoloogiliste biotehnoloogiliste meetodite rakendamisele toiduainete tootmises ja ohutuses, see on ideaalne omadus tarbijate ja tootjate taotluste vahel põllumajandus- ja toiduainesektoris ning tootmise ja toiduohutuse alaste uuringute vahel. Seega on kursusel tugev osa kõrgetasemelistes distsipliinides nagu genoomika, bioinformaatika, proteoomika, metaboolika ja nanotehnoloogiad, kõik loomade ja taimede tootmise, samuti toidu kvaliteedi ja ohutuse kontekstis. Teoreetilised õppetunnid on segatud suhteliselt suure hulga praktiliste koolitustega, sealhulgas doktoritööle pühendatud ECTS (23), mis hõlmab teise aasta teist semestrit.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Euroopa ja globaalsed uuringud on magistrikraad, mida õpetatakse täielikult inglise keeles, et koolitada tulevast juhtivat klassi, kes töötab Euroopa ja globaalses poliit ... [+]

Tahad arendada juhtimisoskusi, et käsitleda mõningaid kõige pakilisemaid küsimusi, mis praegu hõlmavad valitsusi, Euroopa ja rahvusvahelisi organisatsioone, samuti ettevõtteid ja sotsiaalseid liikumisi?

Tahad liituda uue põlvkonna loominguliste ja tulevikku suunatud otsustajatega ühiskonnas?

Kas soovite oma võimet kultuuridevahelises keskkonnas töötada?

Valige University of Padova uus magistriõpe Euroopa ja globaalses University of Padova .

Kursuse kirjeldusEGoS on magistriõpe, mida õpetatakse täielikult inglise keeles ja mis on suunatud tulevastele juhtivatele spetsialistidele, kes töötavad Euroopa ja globaalses poliitikas, halduses ja suhtluses. Kursuse käigus omandavad õpilased teadmisi, oskusi, meetodeid ja analüütilisi vahendeid, et mõista poliitilisi, sotsiaalseid ja kultuurilisi protsesse, arendada ja juhtida projekte Euroopa ja rahvusvahelisel tasandil. Õpilased õpivad ka tõhusalt sekkuma mitmetasandilistesse ja mitmetasandilistesse seadmetesse, kasutades uuenduslikke, kriitilisi ja interdistsiplinaarseid lähenemisviise ning ideede ja tavade ristkasutamist. Üliõpilased arendavad ka poliitilisi ja institutsionaalseid stsenaariume, kommunikatsiooni ja tehnoloogilisi arenguid käsitlevaid globaalseid perspektiive koos tugeva juurega poliitiliste, ajalooliste, sotsiaalsete ja majanduslike kontekstide analüüsimisel mitmes kontekstis ja riikides ning arendavad oskusi, mis on kavandatud konkreetsete sekkumisstrateegiate kavandamiseks. Õpilased saavad kasu Padova rahvusvahelisest õppekeskkonnast, aga ka välismaal, kasutades Erasmuse programmi, kahepoolsete lepingute ja muude struktureeritud partnerluste jaoks rohkem kui 40 ülikooli partnerit. Kahekordne kraad Krakówi ülikoolis; arendatakse välja kaks kraadi teiste ülikoolidega.Kursuse ülesehitus... [-]
Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Infotehnoloogia ja kommunikatsioonitehnoloogia insener, keskendudes seadmetele, võrkudele, signaalidele ja valdkondadevahelistele küsimustele (suured andmed, fotoonika, b ... [+]

Kursuse kirjeldus

Magistrikraad "Interneti interneti ja multimeedia IKT" jaoks, mida pakub University of Padova , sisaldab professionaalse inseneri kujunduse arengut ning kujutab endast kaasaegset õpetamispakkumist, mis ühendab nii tugevad põhiteadmised kui ka arenenud tehnoloogilised oskused. Sel põhjusel sisaldab programm nii tugevaid teoreetilisi kursusi kui ka rakendusuuringutel põhinevat õpetamist tulevase ühiskonna kõrgtehnoloogiate suunas. Interneti ja multimeedia IKT lõpetaja on võimeline keerukaid süsteeme haldama, haldama andmeid, kavandama strateegiaid ja tegema innovaatilisi tegevusi info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas, pöörates erilist tähelepanu sidevõrkudele ja signaalitöötlusele, aga ka selle aluseks olevale teadlikkusele. füüsiline reaalsus, mis võimaldab sellistel süsteemidel töötada ja suhelda.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

See magistrikursus on suunatud kvaliteetsete Itaalia põllumajandus- ja toiduainete, sealhulgas veini mõistmisele, juhtimisele, edendamisele ja kaitsele. ... [+]

Kursuse kirjeldus

See MSc kraadi keskendub mõistmine, juhtimine, edendamine ja kaitse kõrge väärtusega toiduainete, sealhulgas veini.

Rahvusvaheliselt tunnustatud Itaalia toidutootmise süsteemi analüüsitakse kui mudelit, mis määratleb ja iseloomustab üksikuid elemente, mis aitavad kaasa ainulaadsele väärtusele ajalooliste, sotsiaalsete ja kultuuriliste sidemetega seotud kohaga (terroir). Need elemendid hõlmavad ka viimaseid arenguid tehnoloogia, toitumise, toiduohutuse, toitumise ja tervise valdkonnas ning sensoorset teadust, mis on kesksel kohal rahvusvahelise terroiriga seotud suure väärtusega toidu järele. Selle programmi lõpetajate spetsiifiline õpitulemus on sügav arusaam mitmetahulistest omadustest, mis eristavad neid toite teistest turul olevatest toodetest ja mida saab kasutada toodete väärtustamis- ja tarbijate teavitamise strateegiates.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Kohaliku arengu programm koolitab spetsialiste, et nad saaksid aidata territooriumil tegutsevaid era- ja avalikke organisatsioone, ettevõtteid, kohalikke kogukondi, kodan ... [+]

Kursuse kirjeldus

See kraadiõpe toimub täielikult inglise keeles ning annab põhjaliku arusaamise konkreetsetest vormidest ja sotsiaalsest, majanduslikust, piirkondlikust ja institutsionaalsest dünaamikast, mis iseloomustab kohaliku arengu protsesse erinevates kontekstides ja erinevatel arengutasanditel ning teadmisi, mille eesmärk on edendada selle rakendamist. jätkusuutlikkuse protsessi (tegevuspõhimõtted, tegevuspõhimõtted). Eelkõige püütakse selle kraadiõppe eesmärgiga pakkuda kohalike arenguprogrammide ja projektide koostamisel, rakendamisel, jälgimisel ja hindamisel kasutatavaid erinevaid metoodikaid põhjalikult.

See kursus hõlmab tegevusi, mis on pühendatud kõrgtehnoloogiliste teadmiste omandamisele poliitilise, majandusliku, piirkondliku ja sotsiaalse korralduse, kohaliku ja jätkusuutliku arengu mõõtmise statistika, kultuuridevahelise õppimise, grupidünaamika kujundamise ja arendamise kohta.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Kursus, mis on spetsialiseerunud kõrgetasemelise asjatundlikkuse harimisele loodusnähtuste ja finantsprobleemide modelleerimisel; interdistsiplinaarne tegevus inseneri ja ... [+]

Kursuse kirjeldus

Modelleerimisvahendite üha suurenev tähtsus igas inseneritööstuses, st keerulisi füüsilisi ja ühiskondlikke nähtusi simuleerivad virtuaalsed prototüübid nõuavad uue põlvkonna spetsialiste, kes suudavad ära kasutada praeguste simulatsiooniressursside täielikku potentsiaali, millel on põhimõtteliselt erinevad ja uuenduslikud tööoskused.

Modelleerimise inseneride teadmised ei saa piirduda klassikaliste seadmetega, tööriistade ja instrumentidega, vaid vajavad sügavamat ja süstemaatilisemat teadmist matemaatilise ja numbrilise modelleerimise põhimõistetest, millel on laiem nägemus andmete, füüsiliste protsesside, omavaheliste suhete vahel. ja arvutusmeetodid.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Metsateaduste magistriõpe valmistab ette kõrgharidusega lõpetanud, kellel on terviklik, uuenduslik ja rahvusvaheline visioon metsade ja loodusvarade haldamise ja säilitam ... [+]

Kursuse kirjeldus

Forest Science pakub kaht erinevat õppekava.

Metsa- ja maakorraldus moodustab metsade ja loodusressursside säästva majandamise, kaitse ja integreeritud valoriseerimise spetsialistid ning seda iseloomustab metsandusvaldkonna interdistsiplinaarne lähenemine. Õpetatavad teemad hõlmavad rakenduslikku ökoloogiat ja looduslike ökosüsteemide toimimist, metsloomade ja putukate majandamist, biootilisi ja abiootilisi häireid ning nendega seonduvaid leevendusvahendeid, metsandus- ja metsatööd, metsatoloogiat, biomajanduslikku ja ressursside väärtustamist, hüdroloogiat, fluviomorfoloogiat, erosiooni integreeritud juhtimist mäestikualade järskudel nõlvadel. Õpilased omandavad teadlikkuse ja mõistmise metsa- ja mägise ökosüsteemide korraldamise ning metsade ja maastike säästva majandamise oskuste kohta, eriti Alpi ja Vahemere keskkonnas.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Selle kraadi eesmärgiks on moodustada molekulaarseid biolooge, kellel on arenenud teoreetilised teadmised, teadustöö kompetentsus ja praktilised oskused. ... [+]

Kursuse kirjeldus

Molekulaarbioloogia magistrikraad on mõeldud üliõpilastele, kellel on bakalaureuseõpe molekulaarbioloogias või sarnases kraadis. Selle magistrikraadi eesmärk on kujundada molekulaarbioloogid, kellel on head teoreetilised teadmised ja praktilised teadmised tööprotsessides, instrumentaalsetes toimingutes ja analüütilistes meetodites, mis on seotud andmete kogumise ja analüüsimisega. Õppekursus annab teadusliku uurimisprotsessi põhjaliku käsu, andes lõpetajatele pädevuse iseseisvalt töötada ja võtta endale projekti korraldamise ja vastutuse.

Esimese aasta jooksul koosneb õppekava põhikursustest, mis moodustavad moodsa molekulaarbioloogia põhjalikuks mõistmiseks vajalikud kultuurilised elemendid. Teisel aastal on umbes kaks kolmandikku üliõpilaste tegevusest pühendatud eksperimentaalse väitekirja ettevalmistamisele, millega kaasneb eksperimentaalne töö laboris. See kogemus annab olulise kultuurilise ressursi, võime osaleda kriitilises analüüsis ja võime võtta vastutust teadusprojektide eest.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Suurte andmete käivitamine on kaasa toonud palju keerukama struktuuriga andmekogude plahvatuse ja lisaks standardfüüsikale. Selles programmis pakume välja uusi teoreetili ... [+]

Suurte andmete käivitamine on kaasa toonud palju keerukama struktuuriga andmekogude plahvatuse ja lisaks standardfüüsikale. Selles programmis pakume välja uusi teoreetilisi ja arvutusvahendeid, et lahendada see väljakutse füüsika mõtteviisis.

Kursuse kirjeldus

Programmi eesmärk on ehitada akadeemiline ja professionaalne näitaja, mis ühendab kõrgtehnoloogilisi teadmisi füüsika valdkonnas kõrgetasemelise koolitusega Data Science'is.

Füüsika uuringute keskmes on suurte andmemahtude komplekssete loodusnähtuste modelleerimine ja teoreetiline tõlgendamine. Suurandmete revolutsioon esitab selles mõttes tänase füüsiku väljakutsed ja võimalused. Lisaks andmeteadlase näitajale, kes on spetsialiseerunud üksnes suurte andmemahtude analüüsile, on üha selgem, et on vaja koolitada ka arvnäitajaid, mis on võimelised välja töötama sellise analüüsi jaoks hädavajalikke meetodeid ja meetodeid - selles mõttes me nimetasime andmete füüsika programm .... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

University of Padova jätkusuutliku hariduse magistrikraadi eesmärk on pakkuda põllumajanduslikust süsteemist saadud teadmisi ja oskusi säästvate tootmissüsteemide arendam ... [+]

Kursuse kirjeldus

University of Padova säästva põllumajanduse University of Padova eesmärk on pakkuda täiustatud teadmisi põllumajandussüsteemide valdkonnas ning oskusi arendada ja hallata säästvaid tootmissüsteeme. Kontekst on rahvusvaheline, mille peamiseks uurimisvaldkonnaks on sooja temperatuuri keskkond globaalsel tasandil.

Kursuse tavapärane kestus on kaks aastat ja vajab 120 ülikooli ainepunkti. Säästva põllumajanduse magistrikraad antakse pärast kursuse lõppu. Eesmärgiga tugevdada seda ülemaailmset lähenemisviisi jätkusuutlikkusele, on kraadiõppekava kaasatud rahvusvahelistumisprojekti koostöös USA ülikooliga Gruusias, mis võimaldab üliõpilastel saavutada kahekordse kraadi “jätkusuutlikus põllumajanduses” (Itaalia) ja „kärpida ja pinnase teadus ”(USA). See kursus on samuti osa Erasmus Mundus ühistest magistrikraadidest taimetervise säästva kasvatamise süsteemides, Erasmuse programmi põhimeede 1 (http://planthealth.upv.es), mida korraldab kuue ülikooli neljast Euroopa riigist koosnev konsortsium ( Itaalia, Hispaania, Prantsusmaa ja Saksamaa).... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Padova

Ärijuhtimise lõpetajad õpivad, kuidas töötada organisatsioonides, mis peavad kiiresti muutuma ootamatuteks muutusteks ja nõudma seega erinevate funktsioonide vastastikust ... [+]

Ärijuhtimise lõpetajad õpivad, kuidas töötada organisatsioonides, mis peavad kiiresti muutuma ootamatuteks muutusteks ja nõudma seega erinevate funktsioonide vastastikust mõju.

Kursuse kirjeldus

Kraadiõppekursus aitab õpilastel omandada oskusi töötada juhtimisülesannetes keskmise suurusega / suurte tootmisettevõtete või kaubandusettevõtete, konsultatsioonifirmade, finantsvahendajate ja lõpuks valitsuse ja avalike teenuste ettevõtetes. Kursus valmistab õpilasi välja ja rakendab strateegiaid, mis on kooskõlas konkurentsikeskkonnaga, kus ettevõtted tegutsevad. Õpilased omandavad teadmisi äriprotsessidest ja -tavadest, mis inspireerivad ja juhivad juhtimisvalikuid.... [-]

Itaalia Padova
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

NOI SIAMO - WE BELONG University of Padova

Universa- a day at the University of Padova

University of Padova
Address
Via 8 Febbraio, 2 35122 Padova
35122 Padova, Veneto, Itaalia
Koduleht
Telefon
+39 049 827 5111