Loe ametlikku kirjeldust

University of Siena on üks vanimaid ülikoole Euroopas. Selle ajalugu on alates keskajast koos Toscana kultuurilise traditsiooniga edasi arenenud.

Siena asub Toscana keskosas, Kesk-Itaalias, maastikul, kus on kerged veetavad mäed. see on ainulaadne linn, kus õpilased saavad veeta vaikset, ohutut ja tulutoovat õppeperioodi, mis on täis võimalusi oma isiklikuks rikastamiseks.

University of Siena klassifitseerib keskmise suurusega ülikoolide seas riiklike ja rahvusvaheliste pingereas rohkem kui 17 000 üliõpilast.

Siena üliõpilased võivad olla osa tõelistest inimestest, kellel on teadlikkuse ja õppimise janu, kusjuures nende käsutuses on tähelepanelik ja ligipääsetav akadeemiline personal ja palju teenuseid.

Õppe korraldamine ja kvaliteet (korrapäraselt hinnatud), õppetöö hõlbustamiseks mõeldud teenused, näiteks tõhusad ja hästi organiseeritud raamatukogud ja laborid, samuti tervitatav, orienteeritus ja pidev juhendamine, puudega ja raskustes olevate õpilaste toetamine; need on mõned University of Siena tugevad osad.

Õpilane elu

Kõik meie üliõpilased saavad kasu ja kasutada ära nende käsutuses olevaid erinevaid teenuseid.

Majutus: Siienas on erinevad majutusvõimalused, alates ülikoolide elamisruumidest kuni privaatsesse asukohta (individuaalsed / ühised korterid või ühe- / kahekohalised toad). Parim viis sobivate majutusruumide leidmiseks on otsida ruumi Siena'is pärast saabumist, orienteerumisbüroode toel.

Ülikooli sööklat juhib DSU-Toscana (kõrgharidusstipendiumide piirkondlik asutus)

mis pakub üliõpilastele odavat ja täielikku sööki koos mitmekesise menüüga. Ülikoolide sööklatele juurdepääsu saamiseks peavad üliõpilased registreerumisel välja andma kiipkaardi.

Ülikool edendab ülikooli spordiüritusi koostöös kõrgharidusgraafikute piirkondliku ülikooliga (Azienda Regionale per il Diritto allo Studio Universitario - ARDSU) ja Siena ülikooli spordikeskusega (CUS), pakkudes tasuta või madalama hinnaga kursusi korvpalli, jalgpall, võrkpall, rugby, judo, kaalutreening, piirded ja tennis.

Erasmuse üliõpilaste võrgustik (ESN) Siena on mittetulunduslik rahvusvaheline üliõpilasorganisatsioon. Nende ülesanne on esindada rahvusvahelisi üliõpilasi, pakkudes seega võimalusi kultuuripärandi mõistmiseks ja enesearendamiseks õpilaste abistamise põhimõtte alusel.

Buddy süsteem on programm, mida edendab University of Siena koostöös ESN Siena GESiga, mille kaudu saabuvad vahetusüliõpilased University of Siena õpilastele

Selle programmi põhieesmärk on aidata õpilastel vahetada praktilist teavet Sieeni elamise ja õppimise kohta ning hõlbustada nende integratsiooni Itaalia akadeemilises elus ja õpilaskogukonnas.

Õpilaste juhendamine

Üliõpilane juhendaja on kogenud üliõpilane, kes on teiste üliõpilaste jaoks kättesaadav ülikooliõpetuse korraldamise, rajatiste ja teenuste kohta.

Juhendamisteenus koosneb üritustest, kus üliõpilaste juhendajad osalevad ülikoolide elus:

 • keskkooliõpilaste suundumused
 • info- ja juhendamisabi andmine intervjuude, telefonikõnede või e-posti teel ülikooliõpilastele
 • tervitades uusi üliõpilasi ja osaledes ülikooli ja selle osakondade algatatud algatustes
 • osaledes muudes orientatsiooni- ja juhendamistegevustes, mille üle otsustatakse institutsiooni erinevate asutustega

University of Siena annab esimese tsükli, teise tsükli ja ühe pika tsükli kraadi järgmistes 15 osakondades:

 • Meditsiinilised biotehnoloogiad
 • Molekulaarsed ja arenguhäired
 • Meditsiin, kirurgia ja neuroteadus
 • Majandus ja statistika
 • Seadus
 • Poliitilised ja rahvusvahelised teadused
 • Äri ja õigus
 • Biotehnoloogia, keemia ja farmaatsia
 • Infotehnoloogia ja matemaatika
 • Elu teadused
 • Füüsikaalad, Maa ja keskkond
 • Filoloogia ja kirjanduskriitika
 • Haridus, humanitaarteadused ja kultuuridevaheline suhtlemine
 • Sotsiaalsed, poliitilised ja kognitiivsed teadused
 • Ajalugu ja kultuuripärand

Lisaks on saadaval mitu oskusteadet. University of Siena kraadiõppurid viiakse läbi kraadiõppekoolides. Kutsekursused ja arenenud magistriprogrammid (kolmas tsükkel), koolitused, täiendõppe- ja täiendkoolituskursused ning suvekoolid, samas kui doktorikoolides toimub kraadiõppe.

University of Siena on loonud doktoriõppeprogrammid noortele, kellel on erialased teadmised teaduse valdkonnas ja kes soovivad omandada doktorikraadi. Doktoriõppeprogrammid pakuvad Santa Chiara kõrgkoolis läbiviidavaid erinevaid teaduslikke teemasid hõlmavaid programme.

Doktoriprogrammide vastuvõtmisele kohaldatakse valikuprotsessi, mis on avatud neile, kellel on Itaalia teise tsükli kraad (või eelmise Itaalia süsteemi alusel antud kraad) või välisriigi ülikooli antud samaväärne kvalifikatsioon.

Teadusuuringud viiakse läbi ülikooli osakondades, mis on vastavalt nende eesmärkidele või meetoditele organiseeritud ühte või mitmesse teadusvaldkonda. Igas sektoris käivitatakse ja koordineeritakse teadusuuringuid ning määratakse kindlaks ettepanekud doktoriõppe programmide loomiseks ja korraldamiseks. Ülikoolis kolmandatele isikutele tehtud konsultatsiooni- ja teadustegevusi tehakse ka tavaliselt osakondades.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Siena

Avaliku ja kultuurilise diplomaatia magistriõppe programm koosneb mitmesuguste teadusharude, sotsiaalteaduste ja humanitaarteaduslike üliõpilaste koosseisust, mis on seot ... [+]

Avaliku ja kultuurilise diplomaatia magistriõppe programm koosneb mitmesuguste teadusharude, sotsiaalteaduste ja humanitaarteaduslike üliõpilaste koosseisust, mis on seotud erinevate kultuuridevahelise diplomaatia ja teaduslike projektidega tegelevate õppejõudude kogemustega. Eesmärk on parandada üliõpilaste teadmisi uute rahvusvaheliste suhete ja koostöö valdkond. Programmi keskmes on kaks teemat: kultuuridevaheliste läbirääkimiste roll ja institutsioonide ülesehitamine ning kultuuripoliitika rahvusvahelisel tasandil.

Universéta di Siena fotoarhiiv

Peamised distsipliinid on ajalugu, politoloogia, kultuuripärand sellistes valdkondades nagu Vahemere piirkond, geograafia, majandusareng ja rahvusvaheline õigus. Need erialad soodustavad erinevaid hariduskogemusi: ühelt poolt avaliku diplomaatia ja konfliktide lahendamise ekspertide teadmised ja oskused, teiselt poolt rahvusvahelisel tasandil kultuuriasutuste erialane ettevalmistus.... [-]

Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Siena

MSC Engineering Management pakub kõrgetasemeline pädevused modelleerimine, optimeerimine, otsuste tegemine ja organisatsioonide juhtimine. Õppekava keskendub tööstuse öko ... [+]

See on 2-aastane lõpueksamiskoolitus, mida õpetatakse täielikult inglise keeles, pakutakse nii riiklikele kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele.

MSC Engineering Management pakub kõrgetasemeline pädevused modelleerimine, optimeerimine, otsuste tegemine ja organisatsioonide juhtimine. Õppekava keskendub tööstuse ökonoomika ja turunduse, innovatsiooniprotsesside planeerimisele ja projektijuhtimisele. Kursus sisaldab ka matemaatilise modelleerimise põhialuseid, andmete ja otsuste analüüsi ning keerukate süsteemide optimeerimist.

Infotehnoloogia ja matemaatika osakonna inseneride juhtimise lõpetanud on interdistsiplinaarsed juhid, kellel on täiustatud probleemide lahendamise oskused ja tänapäeva majanduslikus ja sotsiaalses kontekstis terviklik ülevaade kaasaegsetest ettevõtetest, seega on võimalik arendada uuenduslikke ja jätkusuutlikke lahendusi keerukatele organisatsioonidele.... [-]

Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Siena

Keemia magistrikraad on kõrgema astme kursus juhtivate professoritega kogu maailmast. See pakub ainulaadset haridusvõimalust rahvusvahelises üliõpilaskeskkonnas. ... [+]

Keemia magistrikraad on kõrgema taseme kraadikursus koos juhtivate professoritega kogu maailmast. See pakub ainulaadset haridusvõimalust rahvusvahelises üliõpilaskeskkonnas. Programmis osalevad põhi- ja vabatahtlikud kursused võimaldavad erinevaid õppimis- ja koolitusvõimalusi, mis võimaldavad paljusid tööhõive- ja uurimisvõimalusi, mis on sündinud tihedate sidemete kaudu kohalike ja rahvusvaheliste tööstuspartneritega.

See magistrikraad valmistab ette õpilasi, kellel on arenenud teadmised ja oskused kõige olulisemates keemia valdkondades (füüsikaline, anorgaaniline, orgaaniline ja biokeemia). Need uuringud valmistavad ette üliõpilast mitmesuguseks erialaseks tegevuseks ja doktoriõppe jätkamiseks. Õppetunde täiendatakse spetsiaalsete loengutega keemiateemadel, mis on seotud bioteaduste või säästva arenguga. Teise aasta tegevus hõlmab 300 tundi internatuuri firmades töötavad kõikides keemia valdkondades. Üliõpilased lõpetavad oma õpingud, osaledes University of Siena rahvusvahelistel uurimisrühmadel või muudel avaliku või erasektori institutsioonidel kõrgemal uurimisprojektis (6-8 kuud).... [-]

Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Siena

Kaks aastat õpitud magistriõppes, mis on täielikult õpetatud inglise keeles, mõeldud õpilastele, kes soovivad suurendada oma arusaama finantsanalüüsist väga interaktiivse ... [+]

Kaks aastat õpitud magistriõppes, mis on täielikult õpetatud inglise keeles , mõeldud õpilastele, kes soovivad suurendada oma arusaama finantsanalüüsist väga interaktiivses keskkonnas.

Lõpetajad töötavad tavaliselt investeerimispankades, erakapitali investeerimisfirmades, varahaldajatel ja mittefinantsasutustel.

Õppekava pöörab erilist tähelepanu ettevõtete rahastamisele, finantskorraldusele ja riskijuhtimisele, kvantitatiivsele varahaldusele, makromajanduslikule analüüsile, kvantitatiivsele kauplemisele ja finantsmäärusele.

Aitame õpilastel leida õige töö pärast lõpetamist on meie pühendumus.... [-]

Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Siena

Rahvusvaheliste uuringute teine ​​tsükliprogramm (Laurea Magistrale) (LM-52) annab üliõpilastele interdistsiplinaarseid teadmisi õiguse, majanduse, politoloogia, sotsiolo ... [+]

Rahvusvaheliste uuringute teine ​​tsükliprogramm (Laurea Magistrale) (LM-52) annab üliõpilastele interdistsiplinaarseid teadmisi õiguse, majanduse, politoloogia, sotsioloogia, ajaloo ja keelte valdkonnas.

Omandatud pädevused võimaldavad lõpetajal analüüsida poliitilisi, majanduslikke ja sotsiaalseid nähtusi rahvusvahelisel tasandil ning kajastada tänapäeva maailma keerukust. Lõpetajad sobivad hästi nii avaliku kui erasektori riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete, asutuste, organisatsioonide ja institutsioonide kõrgetasemelisteks ametikohtadeks.

Magistriprogramm pakub kolme eriala: rahvusvahelist ja diplomaatilist õpet, arengut ja rahvusvahelist koostööd, Euroopa õpinguid, viimane õpetatakse inglise keeles.... [-]

Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Siena

MSc majanduses on kaheaastane kraadiõppe programm, mille eesmärk on pakkuda kõrgtasemel haridust majanduses. Programm põhineb neli põhikursust - matemaatika, mikroökonoom ... [+]

MSc majanduses on kaheaastane kraadiõppe programm, mille eesmärk on pakkuda kõrgtasemel haridust majanduses. Programm põhineb neli põhikursust - matemaatika, mikroökonoomika, makroökonoomika ja ökonomeetria -, et õpilased saaksid majandusanalüüsi jaoks täiustatud tööriistu ja pakuvad mitmesuguseid spetsialiseeritud teemasid enamikus tänapäeva majanduse valdkondades. Programm on täielikult inglise keeles.

Programmi eesmärk on anda meie õpilastele võimalus läheneda mitmesugustele majanduslikele ja sotsiaalsetele probleemidele. Peale selle on Siena majandusosakonna kultuuritraditsioon alati eelistanud pluralistlikku lähenemist majandusprobleemide analüüsile, uskudes, et kokkupuude konkureerivate teoreetiliste vaatepunktidega aitab kaasa majanduslike nähtuste mõistmisele. Samamoodi on Siena alati soodustanud majandusliku lähenemise saastumist teiste valdkondadega, nagu teised sotsiaalteadused, ajalugu, õigus, samuti bioloogia, psühholoogia jne.... [-]

Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

University of Siena

Magistriõpe "Keel ja mõistatus". Keeleteadus ja kognitiivsed uuringud "on sõnastatud kahes õppekavas: keeleteadus ja tunnetus; Filosoofia ja tunnetus. Programm keskendub ... [+]

Magistriõpe "Keel ja mõistatus". Keeleteadus ja kognitiivsed uuringud " on sõnastatud kahes õppekavas:

Keeleteadus ja tunnetusFilosoofia ja tunnetus

Programm keskendub mõlemas õppekavas keeleõppele kognitiivsete uuringute ja keele ja vaimu filosoofia seisukohalt. See on suunatud peamiselt õpilastele, keda huvitab:

inimkeelte põhjalik kirjeldus nende erinevate sortide, sealhulgas erinevate murrete kohta;keele kui kognitiivse suutlikkuse uurimine ja selle tähtsus esimese ja teise keele omandamise ja keelepatoloogia osas;filosoofiliste, psühholoogiliste, bioloogiliste ja sotsiaalsete keelte ja tunnetuse aluste uurimine;uurimus filosoofiliste uuringute inimkeele analüüsi asjakohasuse kohta.Universéta di Siena fotoarhiiv... [-]
Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Siena

Bioloogia magistriõppe kursus pakub väga spetsiifilist koolitust kõrgema taseme hariduse omandamiseks (PhD) ja ülikoolides või avalik-õiguslikes või eraõiguslikes uurimis ... [+]

Bioloogia (eriala bioloogiline mitmekesisus ja keskkonna tervis)

Bioloogia magistriõppe kursus pakub väga spetsiifilist koolitust kõrgema taseme hariduse omandamiseks (PhD) ja ülikoolides või avalik-õiguslikes või eraõiguslikes uurimislaborites teadustegevuse läbiviimiseks, biotehnoloogia, farmaatsia- ja põllumajandusettevõtete avaliku ja erasektori organisatsioonid ning töövõimalused keskkonnamõju, bioloogilise mitmekesisuse ja tervise valdkonnas.

Bioloogiline mitmekesisus ja keskkonnatervis on University of Siena bioloogiaalase magistriõppe programmi kaks haridust.

Universéta di Siena fotoarhiiv

Kursuse eesmärgiks on anda ülevaade bioloogilise mitmekesisuse valdkonnast ja selle seostest planeetide tervisega. Mikroobide, seente, taimede ja loomade mitmekesisuse valdkonnad katavad kas loengute ja laboripõhiste tegevustega. Säästva bioloogia ja ressursside juhtimisega tegelevad moodulid on suunatud õpilaste koolitamisele keskkonna jätkusuutlikkuses, määratledes elusorganismide rolli ökosüsteemides ja rakendades seire- ja kontrollimeetodeid, et säilitada nende mitmekesisus. Arvesse võetakse ka olulisi küsimusi, mis on seotud bioloogilise mitmekesisuse panusega farmaatsiatoodete väljatöötamisse ja toiduallikate kvaliteedi ja ohutuse kontrollimisse.... [-]

Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Siena

Magistrikraad arvutite ja automatiseerimise inseneri eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist pädevust projekteerimise, juhtimise, arendamise ja innovatsiooni valdkonnas arenen ... [+]

Arvuti- ja automatiseerimistehnoloogia

Magistrikraad arvutite ja automatiseerimise inseneri eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist pädevust projekteerimise, juhtimise, arendamise ja innovatsiooni valdkonnas arenenud riistvara ja tarkvara arhitektuur, ning kontrollisüsteemide ja robootika. Eelkõige keskendub programm inimese- masina koostoimimisele laias tähenduses, hõlmates selliseid teemasid nagu tehisintellekt, masinõpe, massiivsete andmekogude suure jõudlusega töötlemine, inim-robotite liidesed ning tootmisautomaatika süsteemid.

Universéta di Siena fotoarhiiv

Õpilased saavad programmi lõpule viia, keskendudes kas infosüsteemide projekteerimisele või robootika ja automatiseerimisele. Eelkõige saavad õpilased valida väljaõppe, mis hõlmab arenenud andmebaasi süsteemide disainiküsimusi, näiteks otsingumootorite tehnoloogiaid ja teabeotsingut; ametlike keelte teooria ja keeleparseerijate tehnilised aspektid ning loodusliku keele tööriistad; bioinformaatika ja infosüsteemide rakendused bioloogiliste andmebaaside jaoks; pilditöötluse algoritmid; keerukate dünaamiliste süsteemide modelleerimise, analüüsimise ja simuleerimise tehnikad; süsteemide tuvastamiseks ja filtreerimiseks rakendatud hindamisteooria põhimõtted; ebakindluse esindamise tänapäevased paradigmad ja ebakindlate süsteemide analüüsimise ja kavandamise peamised tehnikad; täiustatud andurite süsteemide kujundamise pädevus.... [-]

Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Siena

Kursuse eesmärgiks on anda õpilastele põhjalikke teadmisi peamistest raamatupidamise ja juhtimise teoreetilistest ja rakenduslikest kontseptsioonidest, pöörates erilist t ... [+]

Juhtimine ja juhtimine (spetsialiseerumine raamatupidamise ja juhtimise alal)

Kursuse eesmärgiks on anda õpilastele põhjalikke teadmisi peamistest raamatupidamise ja juhtimise teoreetilistest ja rakenduslikest kontseptsioonidest, pöörates erilist tähelepanu majanduslikule ja juhtimisalasele dünaamikale rahvusvahelises kontekstis.

Õpilasi tutvustavad kaasaegsed majanduslikud ja juhtimisteooriad, kontseptsioonid, tehnikad ja nende rakendused. Eesmärk on anda õpilastele arenenud vahendeid, mis on vajalikud majanduslike, sotsiaalsete, õiguslike, kultuuriliste ja tehnoloogiliste küsimuste uurimiseks.

Erilist tähelepanu pööratakse ettevõtete tegevuskeskkonna hiljutisele arengule ja olulistele muudatustele, et anda üliõpilastele piisavad pädevused, mis on seotud erinevate ettevõtete (avaliku ja erasektori ettevõtetega) erinevat tüüpi ettevõtete haldus-, juhtimis- ja organisatsiooniliste protsessidega )... [-]

Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Siena

Elektroonika- ja kommunikatsioonitehnoloogia magistriõppe eesmärk on kujundada lõpetaja, kellel on arenenud oskused töötlevas ja infotöötlussüsteemis ning pakkuda täpsema ... [+]

Elektroonika ja sidetehnika

See on 2-aastane lõpueksamiskoolitus, mida õpetatakse täielikult inglise keeles, pakutakse nii riiklikele kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele.

Elektroonika- ja kommunikatsioonitehnoloogia magistriõppe eesmärk on kujundada lõpetaja, kellel on arenenud oskused töötlevas ja infotöötlussüsteemis ning pakkuda täpsemaid teadmisi seadmete ja elektrooniliste süsteemide kavandamisel. See pakub oskusi ja metodoloogilisi vahendeid, mis on vajalikud signaali ja kujutise töötlemise, antenni projekteerimise, mikrolaine süsteemide ja seadmete, analoog- ja digitaalse elektroonilise disaini süsteemide kavandamiseks ja arendamiseks elektroonikaseadmete ja telekommunikatsiooni valdkonnas.... [-]

Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Siena

Rakendusliku matemaatika magistriõppe eesmärgiks on pakkuda kõrgelt pädevaid pädevusi rakendusteaduste ja -tehnoloogiatega seotud probleemide formaliseerimiseks ja selles ... [+]

Rakenduslik matemaatika

See on 2-aastane lõpueksamiskoolitus, mida õpetatakse täielikult inglise keeles, pakutakse nii riiklikele kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele.

Rakendusliku matemaatika magistriõppe eesmärgiks on pakkuda kõrgelt pädevaid pädevusi rakendusteaduste ja -tehnoloogiatega seotud probleemide formaliseerimiseks ja sellest tuleneva matemaatilise analüüsi tegemiseks, keskendudes suurte andmesüsteemide ja keerukate süsteemide analüüsile.

Programm pakub kursusi, mis täidavad põhilisi matemaatilisi pädevusi, hõlmates kõiki peamisi valdkondi matemaatika (matemaatiline loogika, algebra, geomeetria, matemaatiline analüüs, matemaatiline füüsika, statistika, arvandmete analüüs, optimeerimine, matemaatika alused).... [-]

Itaalia Siena
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Università di Siena. Meet your life, build your future.

Università di Siena - Palazzo del Rettorato
Address
Università degli Studi di Siena - Rettorato, via Banchi di Sotto 55 
53100
53100 Siena, Tuscany, Itaalia
Telefon
+39 0577 232111