University of Turin

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kandideeri UniTo-s aastaks 2020-2021 aadressil href = "https://apply.unito.it

Kandideerimise korra ja tähtaegade kohta klõpsake siin.

-------------------------------------------------- ------

University of Turin on üks kõige vanemaid ja mainekamaid Itaalia ülikoole .

Torino University of Turin võib pidada umbes 70 000 õpilast , 4000 akadeemilist, administratiivset ja tehnilist töötajat , 1800 doktorikraadi ja doktoriõpilast ning 120 hoone erinevates piirkondades Torinos ja peamised kohad Piemonte linnas. linn, "kultuuri edendamine ning teadustöö, innovatsiooni, koolituse ja tööhõive loomine.

132080_012_campus_luigi_einaudi.jpgfoto viisakalt Michele D'Ottavio vastu

University of Turin on täna üks suurimaid Itaalia ülikoole, mis on avatud rahvusvahelistele teadusuuringutele ja koolitusele. Ta teostab teadusuuringuid ja korraldab kursusi kõikides valdkondades, välja arvatud insener ja arhitektuur. See on lahutamatu osa kogukonnast, kes tegutseb linna- ja eeslinnade piirkondade taaselustamisel, edendades kultuurilist vastastikust seostamist, sotsiaalset integratsiooni ja arengut, julgustades dialoogi ja arusaamist praegustest tegelikkustest.

Stipendiumid rahvusvahelistele üliõpilastele

Informatsioon: en.unito.it / rahvusvahelised stipendiumid

Kursused

University of Turin hõlmab peaaegu kõiki teadmiste valdkondi; selle meditsiinilise diagnostika, biosensoriseerimise ja nanotehnoloogia uurimiskeskused on üks parimaid Itaalias.

Mõned määral pakutavad kursused on ainulaadsed Itaalias, nagu näiteks sõjaline strateegia, biotehnoloogia, sporditeadused, taastamine ja säilitamine (Venariaal).

University of Turin on traditsioonilistes õppeainetes nagu ajalugu, filosoofia, õigus, majandus ja meditsiin märkimisväärne traditsiooniline traditsioon, kuid praegu areneb see olulistesse kaasaegsetesse valdkondadesse nagu toiduaineteadus, sotsiaalpoliitika, infotehnoloogia, etenduskunstid ja kommunikatsiooniteadused .

132081_019_graf_library.jpgfoto viisakalt Andrea Gurmani

Rahastamisprogramm

(Bakalaureuseõppe üliõpilased)

Itaalias esimese astme kraadile vastuvõtmisele kohaldatakse tavaliselt vähemalt 12-aastast keskkooli osalemist.

Filosoofiajärgsed üliõpilased, kes on omandanud oma keskkooli diplomi lühema kui 12 aasta järel, võivad liituda sihtprogrammiga: üheaastane veebikursus, mis sisaldab 60 ainepunkti, mis koosnevad peamiselt itaaliakeelsest ja kultuurivaldkonnast ning muudest huvitavatest teemadest. Rahvusvahelistel üliõpilastel on lubatud osaleda kogu oma veebipõhises programmis oma riigis, välja arvatud University of Turin läbiviidav lõplik katse.

Sihtprogramm on avatud ka maksimaalselt 30 ainepunkti itaalia keele ja kultuuri jaoks üliõpilastele, kelle kooliaasta lõpeb kuus kuud enne itaalia õppeaastat ja neil ei ole vaja täiendavaid Ülikooli krediiti.

Teave aadressil https://foundationprogramme.unito.it/

Raamatukogud ja muuseumid

Seal on üle 70 ülikooli raamatukogude, mis hõlmavad umbes kaks miljonit raamatut: 100 000 on antiikmööbel. Tuntud on ka botaanikaaed ja mitmed ülikoolide muuseumid, näiteks "Cesare Lombroso" - kriminaalantropoloogia muuseum ja "Luigi Rolando" - inimese anatoomia muuseum.

Ülikool on huvitatud kohalike muuseumide võrgustiku teemadest, mis ulatuvad Egiptusest kaasaegse kunsti juurde, ja pakub oma meediat, raadio-, televisiooni- ja filmitootmisüksusi.

Tugev pühendumus

Ülikool tegutseb aktiivselt paljudes sotsiaalsetes küsimustes, nagu keskkond, ravimid, erivajadustega inimeste võrdõiguslikkus ja õigused. Samuti toimib see rahvusvahelisel tasandil partnerluslepingute kaudu India, Hiina, Aasia, Ladina-Ameerika, Ida-Euroopa, Vahemere piirkonna riikidega ning mitmete piirkonna rahvusvaheliste organisatsioonidega.

Ülikoolihariduse õiguse Piemonte piirkondlik büroo (EDISU) - üliõpilastele abi pakkuv piirkondlik institutsioon - üliõpilastele antakse üliõpilastele stipendiume, mis põhinevad kasu ja vajaduste eeldustel: stipendiumide suurus sõltub õpilase finantsolukorrast.

132082_020_palazzo_rettorato.jpgfoto viisakalt University of Turin

Asukohad

Torino

Address
Via Giuseppe Verdi 8
10124 Torino, Piemonte, Itaalia
Telefon
+39 011 6706111

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega