Loe ametlikku kirjeldust

1875. aastal asutatud Doshisha Ülikool on laialdaselt tunnustatud kui üks Jaapani tippülikoolidest, millel on väljapaistev hariduse ajalugu, mille aluseks on asutaja Joseph Hardy Neesima filosoofia „südametunnistuse juhitud haridus”.

Doshisha Business School (DBS) avati 2004. aastal, järgides edukaid Kyoto-põhiseid ülemaailmseid ettevõtteid nagu Omron, Kyocera, Shimadzu ja Nintendo. Meie inglise keele globaalne MBA avati 2009. aastal koolis Jaapani MBA kõrval ning viie eduka aasta jooksul tugevdati 2014. aastal iseseisvat ülemaailmset MBA (Global Business and Management Studies) programmi, mis toetas pühendunud õppejõude ja laiendatud kursuste pakkumisi. Meie ülikooli asutaja visiooni jagamisel usume kindlalt, et ettevõtted ja ärimehed peavad püüdma mitte ainult rahalise edu, vaid ka positiivse sotsiaalse panuse andmist maailma, kus me elame.107281_2017entrystudents.png

Meie eesmärk on valmistada tulevasi ärijuhte, kes on valmis ja võimelised tõhusalt reageerima maailmamajanduses osalevate üha mitmekesisemate inimeste rühmade tekkivatele vajadustele. Doshisha Global MBA programm pakub ainulaadset kogemuslikku MBA üliõpilastele, kes soovivad töötada koostöös professorite ja kohalike ja rahvusvaheliste ettevõtete juhtidega, kui nad uurivad - ja väljakutseid - maailma äri ja juhtimise traditsioone ja suundumusi.

Doshisha Business School asub Kyoto ilusas ja ajaloolises linnas Jaapani „Kansai” piirkonnas (keskel Kyoto – Osaka – Kobe). Kioto pakub maalilises looduskeskkonnas põnevat segu traditsioonilisest ja kaasaegsest, 17 UNESCO maailmapärandi nimistusse, erinevatest kunstilistest ja vaimsetest tegevustest, turvalisest ja lõbusast ööelust ning palju muud. Kansai piirkond on ka Jaapani tööstuslik süda, kus on kõige rohkem tootjaid Jaapanis ja arvukalt R

Inimesed hoiavad võtit Alates selle loomisest on Doshisha ülemaailmse MBA programmi silmapaistvaks tunnuseks inimeste mitmekesisus, kes teevad meie programmi eriliseks. Õpilased, kellega koos töötame, on pärit erinevatest taustadest: alates 2009. aastast kuni tänapäevani näitame me seitsmekümne riigi üliõpilasi. Sellest tulenevalt tervitame taotlusi, mis on suunatud soovivatele ja inspireerivatele inimestele, sõltumata nende soost, rahvusest, rahvusest või religioonist.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Doshisha University
Address
The Graduate School of Business Doshisha University Karasuma-Imadegawa, Kamigyo-ku
602-8580 Kyoto, Kyoto Prefecture, Jaapan
Koduleht
Telefon
+81 75-251-3120