Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Ülevaade

Kui 1982. aastal asutati International University of Japan oli tema ülesandeks välja arendada tulevasi juhte, kellel on kõrgetasemelised erialased teoreetilised ja praktilised teadmised, samuti arusaamine ja empaatia maailma kultuuride mitmekesisuses, suurendades nende võimet osaleda ülemaailmses ühiskond.

Möödunud 25 aasta jooksul on meie rahvusvaheliste suhete ja rahvusvahelise juhtimiskõrgkoolide hulgast pärit enam kui 2900 ülemaailmset liidrit umbes 100 riigist. Meie ülikoolilinnakus oleme loonud ainulaadse ja ülemaailmse intellektuaalse kogukonna, mis on maailmas ületamatu. Umbes 300 üliõpilast 50 riigist elab magistriõppes, õpib ja uurib koos meie õppejõuga.

Lisaks oleme loonud rikka haridusliku infrastruktuuri, mis sobiks infoühiskonna toetamiseks, ning on tihedalt seotud globaalse sidekeskuse (GLOCOM) keskusega, mis infoühiskonna uurimise juhtimisel rõhutab "Chigyo" teadmiste õppimine.

IUJ , mis asub Jaapani maakohases rahulikus südames, on ideaalne koht, kus noored mehed ja naised kõigist maailma paikadest kogunevad ja õppivad üksteiselt ja andekast ja mitmekesist rahvusvahelisest teaduskonnast. Rahvusvaheliste suhete kõrgkool (GSIR) ja rahvusvahelise juhtimise kõrgkool (GSIM) pakuvad IUJ üliõpilastele ainulaadset võimalust süvendada nende arusaamist poliitikateadustest ja piirkonna uuringutest, kasutades tipptasemel info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaid. Meie hästi varustatud ülikoolilinnak, mille suurepärane Matsushita raamatukogu ja infokeskus (MLIC), võimaldab õpilastel sammu kiiresti ja kiiresti muutuvas globaalses ja tehnoloogilises elus. Kuigi inglise keel on õpetamise keel, pakutakse IUJ erinevaid jaapani keele kursuseid, nii et need, kes soovivad arendada oma keeleoskust jaapanike praktikakohtades või kutselises karjääris, kus jaapani keele oskus on oluline, saavad seda teha. Jaapani keele kursused aitavad ülikoolil õppida Jaapani kultuuri paremini ja aitavad kaasa nende igapäevasele kultuuridevahelisele suhtlemisele ja vahetusele.

Need, kes soovivad jätkata professionaalset karjääri ülemaailmsetes äri- ja avalikes organisatsioonides, jätavad IUJ mitte ainult MBA- või magistrikraadi, vaid ka elukestva isikliku ja kutsealase võrgustiku kaudu kogu maailmas, mis on teie elus kasulik tohutu vara.

GSIM, IUJ teenib AACSB rahvusvahelist akrediteerimist

Alates 20. veebruarist 2018 on Rahvusvahelise Juhtimise Graduate School (GSIM) IUJ uhkelt saanud akrediteeringu AACSB Internationalist, maailma juhtivast asutusest ärikoolide kvaliteedi tagamiseks. Palun vaadake AACSB üldist teadaannet, AACSB uudiste ruumi ja piirkondlikku teadaannet, mis on AACSB-i saatnud ligikaudu 100 reporterile meie vahetus piirkonnas. IUJ on muutunud üheks neljast AACSB akrediteeritud ülikoolist Jaapanis ajakohastatud ja esimene akrediteeritud inglise keskmise ülikooli Jaapanis, pakkudes kraadiõppe programme.

GSIMist

GSIM asutati 1988. aastal Ameerika Ühendriikide Dartmouthi Kolledži Amos Tucki Ettevõtluskooli juhendamisel ja koostöös oma ülesandel toota mõistlikke inimesi ülemaailmseks äri- ja sotsiaalseks juhtimiseks. GSIM oli esimene USA stiilis ärikool Jaapanis ja esimene MBA programm Jaapanis, et õpetada oma kursuseid ainult inglise keeles. Alates sellest ajast on GSIM loonud rahvusvahelisele vilistlaste võrgustikule üle 120 riigi ja piirkonna ning arendas oma ülikooliks mitmekülgse, rahvusvaheliste, mitmekultuuriliste ja rahvustevaheliste keskkondadeks, mis koosnesid üliõpilastest kogu maailmast. GSIM on kujunenud maailmaklassi ärikooliks, mis kuulub 100 maailma suurima ärikooli hulka (nt The Economist Intelligence Unit).

GSIM-i AACSB reisi kohta

GSIM alustas oma AACSB akrediteerimissõitu 2014. aastal. Alates sellest ajast on GSIM oma missioonis, poliitikates, õppekavas, õppetöö kindlustamisel, teaduskonna teadustöös ja piisavuses AACSB standarditele vastavuses oluliselt muutnud. Juulis 2017 esitas GSIM oma lõpparuande AACSB-le. 2017. aasta novembris külastasid meie ülikooli mõlemad kolleegid. GSIM on nüüd üks viis pideva täiustuse tegemiseks.

"Kogu kool on rõõmus AACSB-i akrediteerimise saamise üle, mille kaudu oleme pühendunud kvaliteetse hariduse pakkumisele, püüdes saavutada tulevikus meie suurim potentsiaal," ütles IUJ president Hiroyuki Itami ja IUJ GSIM Dean Wenkai Li. "Tahaksime tänada meie AACSB mentorit, vastastikuse eksperdihinnangu meeskonna liikmeid ja AACSBi juhtivtöötajaid ja töötajaid nende järeleandmatu abi ja juhendamise eest. Samuti tahaksime tänada GSIMi üliõpilaste, vilistlaste, teaduskonna, personali, IUJ kõrgema juhtkonna ja teiste sidusrühmade suurepärast ja väsimatut tööd. "

AACSB kohta

AACSB International, mis on asutatud 1916. aastal ja asub Tampa, Florida, Ameerika Ühendriikides, on pikim ärikoolide globaalne akrediteerimisorgan, mis ühendab õpetajaid, üliõpilasi ja ettevõtteid järgmise põlvkonna juhtide loomiseks. . AACSB International on maailma suurim ärikoolide liit.

AACSB akrediteeringut peetakse laialdaselt ärikoolide akrediteerimise kõrgeimaks tasemeks, mis on ärikoolituse tippkvaliteet ja kõrgeima kvaliteedi standardi sünonüüm. AACSB akrediteering on teeninud vähem kui 5 protsenti maailma ärikoolidest.

Lisateavet AACSB kohta leiate aadressilt www.aacsb

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:


International University of Japan

See programm on mõeldud õpetada õpilastele oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud eduka karjääri valitsuse ja diplomaatia, rahvusvahelised ettevõtted, rahvusvahelised organ ... [+]

Põhjalik International Relations Program koos Aasia ja Vaikse ookeani Focus Rahvusvaheliste suhete programm IUJ eesmärk on anda põhjalik interdistsiplinaarne mõistmine põhisuundumusi tänapäeva rahvusvahelises poliitikas, majanduses ja ühiskonnas. Erilist rõhku pannakse arenguid Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas ning Jaapani eriti. Islamimaailm laekub ka suurt tähelepanu.

Rahvusvaheliste suhete programm on osutunud väga kasulik inimestele, kes kas töötavad või kes kavatsevad alustada karjääri riiklike ja piirkondlike omavalitsuste rahvusvahelistes organisatsioonides, äri ja rahanduse, või meedias. Samuti pakub väärtuslikku hüppelaud neile, kes soovivad jätkata edasisi uuringuid Ph. d. programmeerida ja sisesta akadeemilise maailma.... [-]

Jaapan Niigata
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International University of Japan

See programm on mõeldud koolitada tulevasi juhte kavandamisel ja rakendamisel nii majanduslikud kui ka avaliku poliitika suunatud sotsiaalse ja majandusliku arengu. ... [+]

Peamised omadused

Selle järjestikuse laienemise see MA Õppekava International Development näitab, meie juhtiv programm International Development säilitab oma väga lugupeetud arenguks oma hariduse kvaliteedi eriti arenguga seotud küsimusi. Kuigi oma põhilisi kursusi on peamiselt seotud kaasaegse majanduse, tema väljapaistvaid saavutusi hariduse, mis katab täielikult arengu küsimustes võib leida mitte ainult lõpetajate arv See programm, vaid ka nende riikide arv, kõigi lõpetajate. Mitmekesisus riigid osalesid õpilased pakub üks ideaalne keskkond õppimiseks rahvusvahelisest arengukoostööst. Tugev inimese võrgu lõpetajate see programm näitab kvaliteeti see haridusprogramm samuti kasu, mis õpilased selle programmi saavad pärast lõpetamist. Programm hõlmab laia avaliku korra küsimusi seoses sotsiaal-majandusliku arengu. Neid küsimusi uuritakse valdkondades rahanduse, kaubanduse, investeeringute, inimressursside arendamise, keskkonna, säästva arengu, ning linna ja piirkondlik areng. Lisaks arusaam vahetus ja konkreetseid asjaolusid riigi spetsiifilisi küsimusi, programm annab üliõpilastele nii palju võimalusi kui võimalik, et õpilastel jagada / süvendada arengu küsimuste erinevate riikide tema range kursuste keskkonnas. Programm koosneb kohustuslike ja valikainete kursused, ja õpib õpilased saavad valida mitme valikainete kursused, mis põhineb nende endi uurimistöö ja poliitika huvidele pärast pildistamist nõutud kursuste, mis kõik on loodud selleks, et õpilased kasutavad väga keerulisi analüütilisi vahendeid sujuvalt uurida oma arengu küsimusi. Meie õppejõud pühenduda anda õpilastele oma teadmisi ja kogemusi, et aidata kaasa nende edukaks lõputöö kirjutamiseks. Mitmekesisus õpilased rohkem kui kolmkümmend eri riikides kui ka professionaalsed õppejõud, kes kõik on saanud oma doktorit mainekatel koolilõpetajad välismaale, kaasa suurima kasu saamiseks magistrikraadi International Development. Programm on ka väga kasulik inimestele, kes soovivad töötada rahvusvahelised organisatsioonid, millest paljud on seotud arengu küsimustes.... [-]

Jaapan Niigata
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International University of Japan

See programm ei ole ainult lasta õpilastel mõista kaasaegse majandusteaduse raamistikke, vaid ka varustada neid analüüsivahendeid majandusteaduses. ... [+]

See äsja pakutud kaheaastane magistriprogramm auhindu MA majandusteaduses määral õpilased, kes edukalt kõik nõuded. IMF teadlased läbi meie spetsiaalselt valmistatud programmi neile nimeks makromajanduspoliitika Program kuulu sellesse uus magistrikraad programmi raames IDP, samas makromajanduspoliitika programm nõuab IMF õpetlased võtta rohkem kursused seotud makromajanduslike küsimustega. Eesmärgiks on programmi mitte ainult lasta õpilastel mõista kaasaegse majandusteaduse raamistikke, vaid ka varustada neid analüüsivahendeid majandusteaduses, ja see uus magistrikraadi programm keskendub rohkem ökonoomika kui meie praegune programmi International Development, mis mõlemad pakuvad jooksul IDP. ... [-]

Jaapan Niigata
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International University of Japan

See programm vastab vajadustele hea valitsemistava vaja rakendada ja hinnata poliitikat, mis tõhusalt lahendada erinevad avaliku probleeme nagu keskkonnakahju, rahva terv ... [+]

Umbes PMPP

Mõiste "juhtimine" on tulemas tuleb rõhutada üha enam arengupoliitika küsimustes. Kuna hea valitsemistava peetakse üldiselt üks oluline lahendus kõrvaldada nii ebaefektiivsus ja ebavõrdsust ühiskonnas, valitsuste ja rahvusvaheliste institutsioonide rohkem tähelepanu pöörama poliitikat, et tagada hea valitsemistava - heli protsessid otsustusprotsessi ja mille otsused on rakendatud avalikus sektoris. Graduate School of International Relations (GSIR) on loonud uue kaheaastase MA programm, avaliku juhtimise ja poliitika analüüs Program (PMPP), et rahuldada hea valitsemistava vaja rakendada ja hinnata poliitikat, mis tõhusalt lahendada erinevad avaliku probleeme nagu nagu keskkonnakahju, rahva tervise, hariduse, riikliku ja regionaalse arengu, heaolu reform ja rahvusvaheline julgeolek. Kuna GSIR õppejõud ja üliõpilased luua erinevaid mitteformaalse ja informaalse ideid saame olla oluline mõju kujundamisel suutlikkust lahendada selliseid probleeme.... [-]

Jaapan Niigata
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International University of Japan

Jaapani-globaalse arengu programm (JGDP) on äsja loodud kaheaastane magistriprogramm, mis annab õpilastele võimaluse õppida universaalset arengut ja kasvu loogikat poliit ... [+]

Jaapani-globaalse arengu programm (JGDP) on äsja loodud kaheaastane magistriprogramm, mis annab õpilastele võimaluse õppida universaalset arengut ja kasvu loogikat poliitikas, majanduses ja juhtimises, kasutades Jaapani kogemusi majandusarengus ja ettevõtete kasvus põhialusena juhtumite materjalid. JGDPd arendasid ühiselt JICA ja IUJ JICA-DSP raames. ** JICA (Jaapani rahvusvaheline koostööamet) Arengu-uuringute programm (JICA-DSP)“JICA-DSP” on programm, mis kutsub tulevasi Jaapani partnerriikide juhte täitma magistri- või doktorikraadi Jaapani kõrgkoolides, kus nad õpivad Jaapani kogemusi oma moderniseerimis- ja arendustöö kogemusega Jaapani arengukoostööga teistesse riikidesse. JICA ja Jaapani ülikoolid ehitasid ja pakkusid ühiselt JICA-DSP.Õpilased õpivad mitte ainult oma vastavatest akadeemilistest valdkondadest, vaid õpivad palju kaasaegse Jaapani arengukogemusest, mis erineb märkimisväärselt läänes leiduva kasvu ja arengu ajaloost. Õpilased saavad „Jaapani kogemust” süstemaatiliselt õppida, kaasa arvatud isegi negatiivseid, et nad saaksid neid teadmisi kasutada oma riigi arengu toetamiseks.ÕPPEKAVA... [-]
Jaapan Niigata
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
International University of Japan
777 Kokusai-cho, Minami Uonuma-shi

Niigata, Niigata Prefecture, 949-7277 JP
Social Media