Mideast Aviation Academy

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

MAA akadeemia asutati aastal 2000, mis asub Ammani / Marka lennujaamas ja kuulub erasektorisse.

MAA akadeemia peetakse üheks olulisemaks lennukooliks tänu kõrgeima kvalifikatsiooniga ja väljaõppe saanud lennuõpetajate koolitusmoodulitele. Sellest ajast alates on MAA akadeemia omandanud oma maine ja kasvu kiire sammuga, kuna nende strateegiad on kooskõlas Akadeemia nägemuse ja missiooniga, mille eesmärk on lõpetada kvalifitseeritud piloot- ja lennundusinsenerid ning olla valmis teenima laialdaselt erinevates rahvusvahelistes lennundustes väljad.

Lähis-Ida lennundusakadeemia (MAA) on üks kohaliku ja araabia tasandi suurimatest lennundusakadeemiatest. Meie Akadeemia eesmärk on olla oma konkurentide seas suurepärane, et olla aktiivne ja leida uusi arenguvõimalusi, mis on kooskõlas praeguse strateegiaga. Selleks, et jõuda teedrajavasse lennundusse, on akadeemia püüdnud pakkuda kõige värskemaid mooduleid, mis teenindavad lennundusüliõpilasi nii kõrgema haridus- ja koolitusalaga, mida pakuvad parimad ekspertide instruktorid ja koolitajad, kui ka lennundusjulgestustehnoloogia arengut maailma, et pakkuda kvalifitseeritud piloodid ja insenerid, kes võivad olla lennundusjärgus karjääri ajal erinevates riikides.

Kasutades uusimat tehnoloogiat, treeningvarustust ja rajatisi, pakub MAA nii professionaalset pilootide koolitust kui ka lennukitehniku ​​kursuseid, mille on heaks kiitnud JCARC (Jordaania tsiviillennunduse regulatsioonikomisjon) ICAO standardid.

Keskendudes ohutuse ja kõrge kvaliteedi koolituse standardid, MAA on andnud Jordaania ja piirkondlike Airlines sadu lennundussektori tehnikud viimase viieteistkümne aasta jooksul MAA Lõpetanud rohkem kui 1200 piloodid 1300 Aircraft Engineers, 20 lähetaja ja 50 IATA Õpilased algusest operatsioon, need lõpetanud esindavad umbes 15 riiki.

MAA-l on tänapäevane laevastik (15) Õhusõiduki ja (2) Fight Simulation'i koolitusseadmete (FSTD) jaoks; see kasvav laevastik sisaldab (7 A / C) Piper Archer III (üks mootor), (4 A / C) Piper Warrior III ( Single Mootor, klaaskolpit), (2 A / C) Piper Seminole (mitme mootoriga) ja (3 A / C) Sama CH-2000 (üks mootor).

Alsim AL-200, mis esindab Piper Seminole'i ​​(kaksikmootoriga lennukit), ja JCARC on selle heaks kiitnud FNPT II-ga.

Alsim ALX, mis esindab mitme mootoriga heledat reaktiivlennukit ja mille on heaks kiitnud JCARC, Prantsusmaa DGAC ja JAA FSTD FNPT II MCC.

MAA on JCARC (Jordaania tsiviillennunduse regulatsioonikomisjon) heaks kiitnud lennukoolitusorganisatsioonina ja on sertifitseeritud korraldama selliseid kursusi nagu:

 • Erapiloodi kursus, ATP integreeritud kursus,
 • Mõõteriistade hindamine
 • Lennuõpetaja kursus
 • Multi-Crew Koostöö Kursus
 • ATPL Modular Theoretical Knowledge Lisaks MAA juhendajatele (Ground

MAA on sõlminud Quest for the English Language Institute - Amman, kellel on selles valdkonnas ulatuslikud kogemused üldise inglise keele õppimisega

Maa on Rahvusvahelise Lennutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) poolt heaks kiidetud, on hästi teada, et õhutransport on üks maailma dünaamilisemaid tööstusharusid, pakub see teile erinevaid kursusi, nagu näiteks:

 • Lennujaamade juhtimine
 • Lennuettevõtja salongipersonal
 • Lennundusjulgestuse teadlikkus
 • Lennuettevõtja klienditeenindus
 • Sihtasutus Reisimine ja Turism.
 • Ohutuse juhtimise süsteem SMS

Samuti jätkame oma missiooni laiendamist, avasime oma filiaali Aqabas, see oli peamiselt selleks, et jõuda nendeni, kes on kirglikud lennukite kohta erinevates kohtades, mis on huvipakkuvad tervele eri sektoritele, mille eesmärk on valmistada ette meie õpilased lennundustööstuse tööle ja unistusele õppida lennata tõestab koos meiega.

Asukohad

Amman

Address
Amman Civil Airport, Al Mataar St 22
11134 Amman, Ammani kubermang, Jordaania

Programmid

See ülikool pakub ka: