Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli Jordan on nii kaasaegse kui ka vana kõrgkooli Jordaania. Asutatud aastal 1962, University on sellest ajast alates taotlenud enda teadmiste edendamisel vähemalt selle avaldamist .Sel oma suutlikkust terviklik õpetamis-, uurimis- ja üldkasulikus institutsioon, University of Jordan võimaldab oma õpilastel valida laia Programmid- rohkem kui 3500 erinevat kursust on pakutud umbes 18 teaduskonda.

Meie School of Business on sama vana kui ülikool ise ja on praegu suuruselt teine. Me oleme uhked olla juhtiv ärikool Jordan, mängides olulist rolli lõpetamist juhtide ja juhid homme. Jordan on alati löödud üle oma kehakaalu ärimaailma. Me oleme riik, kus on traditsiooniline rõhku teenindussektoris, kuid on viimastel aastatel kerkinud põlvkonna ettevõtjaid pakuvad lahendusi Jordan, piirkonna ja kogu maailmas. Siin Jordan esimene ülikooli, School of Business mängib lahutamatu osa koolitamisel neid ärijuhte tulevikus. Me oleme pühendunud toetudes meie praegused tugevad alused, ning on jätkuvalt kool uuringute läbiviimine, mis pakub reaalseid lahendusi probleemidele meie aja ja õpetamise mille eesmärk on kaasata õpilased ja anda neile igasugust liiki karjääri.

Meie visioon

Olla juhtiv School of Business, regionaalselt mõjukas ja kogu maailmas kinni.

Meie missioon

School of Business at University of Jordan on pühendunud pakkuma kvaliteetset akadeemilist äri programmid ja uurimisasutuste, mis võimaldab oma töötajatele ja lõpetajate paista läbi pideva parandamise õppimist, teadmiste suurendamise, oskuste arendamine ja kogukonna teenuseid, säilitades samas rahva väärtused ja kultuur.

meie eesmärgid

Säilitamine ja tugevdamine ülekaaluga ja maine koolis töötades poole, et saavutada kvaliteedi tagamise kohalike ja rahvusvaheliste standarditega.

Programmide õpetamise keel:
Inglise