Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Vahemere idaosa Ülikool on suurim ülikoolis Küprose saarel. Ülikool on oma juured Kõrgema Tehnoloogia Instituut, Kutseõppealaste kolledži asutati 1979. EMU asutati 1986. aastal ja samal aastal teaduskonna ettevõtluse ja ökonoomika avas oma uksed õpilastele registreerimisega kaks bakalaureuseõppe programmidele of Business Administration ja majandus. In 25 aastat, meie õpilaste arv on kasvanud 40-lt rohkem kui 2000 16 bakalaureuse-, 6 Masters ja 4 doktoriõppe programme pakutakse otse meie teaduskonna või Kunsttööstuskoolis erialade jaotust meie teaduskonna. Meie õpilased on umbes 10% kohalikest, 45% Lähis-Idas, Aafrikas, Kesk-Aasias ja Balkanil ja veel 45%, Türgi. Meil töötab 45 täiskohaga õppejõud, 14 osalise tööajaga õppejõud ja 22 teadustöö assistendid.

Faculty of Business and Economics on juhtiv akadeemiline keskus ühiskonnateadused Põhja-Küpros. Julgeme selles kõrgete akadeemiliste standardite Toetame säilitades samal ajal üliõpilane keskkond. Meie lõpetajad enamasti jätkama oma karjääri mainega ettevõtted, samas kui mõned jätkata edasist akadeemilist uuringud. Õppejõud on hästi kvalifitseeritud doktorikraadiga lugupeetud ülikoolid. Nad jäävad praeguste nende õpetamise valdkondades läbi teadus- ja väljaanded top teadusajakirjade. Meie õppejõud on regulaarselt konsulteerida meedia ja avaliku ja erasektori organisatsioonide asutused oma valdkonnas. Me käivitada ka mitu koostööprojekte kaubanduskoja ja tööstuse ja muud sidusrühmad.

Lisaks meie liikmeks AACSB International, meie teaduskonna liige on ka Euroopa Foundation for Management Development (EFMD) ja Euroopa konsortsium Poliitiline Research (ECPR). Meil on nimeks üks parimaid 1000 ärikoolides maailmas Eduniversali, haridus konsultatsioonifirma asub Prantsusmaal. Webometrics Edetabel toodetud Cybermetrics Lab, üksuse Hispaania National Research Council (CSIC), peamised avalik-õiguslik uurimisasutus Hispaanias on teatanud, et meie teaduskonna 3. kohal hulgast Türgi ärikoolides, 14. koolide Lähis-Idas, 155. hulgast koolid Aasia ja 329. koolide vahel Euroopas.

Asub sadama linn Gazimagusa lähedal mõned hingematvalt looduslikke ja ajaloolisi paiku, EMU jõuab maailma üldsus rahvusvahelisi konverentse ja uurimiskeskused. Hiljuti toimus mitmeid väga edukaid rahvusvahelisi konverentse ettevõtluse, panganduse ja rahanduse ja majanduse, mis meelitas suure hulga osalejate erinevate ülikoolides üle maailma. Samuti oleme sõlminud lepingu Warwick Manufacturing Group of Warwick University pakub Master of Engineering Management ja Master of Supply Chain Management meie ülikooli koostöös meiega.

Meie kursused on toetatud online kursus Management System, mis on väga laialdaselt kasutusel õppejõud ja üliõpilased ning tegeleb üle 7000 lisatud ja allalaadimine päevas. Meil on liitunud SAP University Alliance programmi ja meil on plaanis integreerida erinevaid mooduleid tarkvara meie õppekava.

Matemaatika missioon

Faculty of Business and Economics on peamiselt pühendunud pakkuma kvaliteetset haridust üliõpilasi Vahemere idaosas ning on külgnevas piirkonnas rõhku teadus, mis käsitleb küsimusi nendes piirkondades täiendas teenuse kogukonnale.

Asukohad

Põhja-Küprose Türgi Vabariik

Eastern Mediterranean University Faculty of Business & Economics

Address
Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics
Northern Cyprus
via Mersin 10, Turkey

Põhja-Küprose Türgi Vabariik, Küpros
Telefon
+90 392 630 1281