Loe ametlikku kirjeldust

Neapolis Ülikooli Küprosel on noor veel dünaamiline, kiiresti kasvav ülikooli tegutseb alates 2010. südames võluv linn Paphos, läänerannikul saare Küpros, pakkudes bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppes nii kreeka ja inglise keeles. Registreerimisega Neapolis Ülikooli Küprosel siseneb õpilased kõrgel tasemel, stimuleerides ja nauditav keskkond. Suurim eelis Neapolis on kvaliteet ja pühendumus oma teaduskonna, kellest enamik on märkimisväärne kogemus õpetamise ja teadustöö Euroopa ja Ameerika ülikoolides. Lähtuvalt nendest õppejõud ja ambitsioonika strateegia, see on kiiresti saamas üks parimaid eraülikoolide Küprosel.

Mida sa peaksid tegema

Ajal oma aega Neapolis Ülikooli Küprosel, kas ühe bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppes (PhD), siis võib eeldada, et loengud ja muu programm seotud tegevusi ja töötada iseseisvalt, kas üksikult või rühmiti välislähetuses. Neapolis Ülikooli Küprosel paneb suurt rõhku arendada intellektuaalse autonoomia üliõpilased ja on olemas juhendaja süsteemi, et aidata õpilastel saavutada seda.

Akadeemiline kalender

Õppeaastal Neapolis Ülikooli Küprosel on jagatud kaheks semestriks 13 õpetamine nädalat iga. Lõpus igal semestril on hindamise periood, kus õpilased istuvad kirjalikud. Mõned kursused on täiendavad nõuded suvel.

Hindamine ja tunnustamine

Neapolis Ülikooli Küprosel tegutseb vastava seaduse eraülikoolide Küprosel. Lõplik litsents on saadud atesteerimiskomisjoni eraülikoolide Küpros (eAIP) ning Neapolis Ülikooli Küprosel tegutseb täisväärtuslikud ülikooli, võttes meetmete sõltumatust.

  1. aasta oktoobris oli ülikooli registris registreeritud ülikoolide ning Haridusministeeriumi otsusel kabineti. 2010. aasta juunis Ülikool võttis esmase loa operatsioonis. Otsus tehti pärast positiivse soovituse eAIP Kuna 2015 Neapolis Ülikooli Küprosel on saanud lõpliku loa ning võib töötada nii iseseisva ülikoolis.

Kõik programmid Ülikooli täielikult tunnustatud Küprose Vabariik ja kõigis Euroopa Liidu riikides.

Neapolis Ülikooli Küprosel pärast esitamise taotlust pärast põhjalikku hindamist tunnistati National Academic Recognition and Information Centre (NARIC) Kreeka samaväärseks institutsioon Kreeka ülikoolid 2012. aasta juulis.

Pange tähele, et programmid arhitektuuri ja Kinnisvara poolt tunnustatud professionaalse ja tehnilise koda Küprose (ETEK). Kraadiõppe programmi Real Estate on tagatud, lisaks sertifitseerimise poolt Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Vastavad tunnustusi olemas muid kursusi seotud kutseorganisatsioonid.

Visioon

Nägemus Neapolis Ülikooli Küprosel on areng suunatud inimestele õppeasutusega Euroopa standarditele, mille liikmed töötavad üheskoos, et kogu ühiskonna arengule, õpetamise, teadustöö ja sotsiaalne tegevus.

missioon

Neapolis Ülikooli Küprosel missiooniks on pakkuda oma õpilastele kvaliteetse hariduse, luua ja levitada teadmisi teadusuuringute kaudu, aidata kaasa majandusliku ja kultuurilise elu meie ühiskonnas

Väärtused

Integrity Excellence Koostöö Innovatsioon Respect Solidaarsus

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Kreeka

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Neapolis University Pafos

Master of Construction Management on ainulaadne ning Küprosel ja Kreekas. Ehitussektor oli aastaid vedur majanduse ja vajadus kvalifitseeritud teadlased on kõrge. Master ... [+]

Master of Construction Management on ainulaadne ning Küprosel ja Kreekas. Ehitussektor oli aastaid vedur majanduse ja vajadus kvalifitseeritud teadlased on kõrge. Master of Construction Management pakub olulisi eeliseid juhtivatele juhid, projekti insenerid, asjakohaste järelevalve töötajad ja teised spetsialistid, kes tegelevad ehituse ja maaparanduse, kes on huvitatud laiendada oma teadmisi ehitusprojektide juhtimine, parandada nende juhtimisoskusi ja valmistuda tõusta ja võimalused juhtivatel kohtadel ehitussektoris. Ehitust Management aste eesmärk on pakkuda kvaliteetset haridust kõigis aspektides seotud edukas haldamine ehitusprojektid.

Lõpetajad lõpetamist Master of Construction Management on saanud:... [-]

Küpros Paphos Cyprus Online
September 2019
Inglise,Kreeka
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Neapolis University Pafos

Master of pangandus-, investeerimis- ja rahandusministeerium annab spetsialiseerunud ja kõrge teadmisi loodusteaduste panganduse, investeerimisteenuste ja rahandus töötav ... [+]

Master of pangandus-, investeerimis- ja rahandusministeerium annab spetsialiseerunud ja kõrge teadmisi loodusteaduste panganduse, investeerimisteenuste ja rahandus töötavad inimesed või kes soovivad jälgida karjääri finantsteenuste, pangad, investeerimis- ja maaklerfirmad või ettevõtted avaliku ja erasektori sektoris.

Master of pangandus-, investeerimis- ja rahandusminister ühendab teoreetilisi koolitusi, nii et õpilased saavad süvendada oma teadusliku valdkonna arenguid, praktilise koolituse lähenemine analüüsi reaalsed olukorrad. Praktilised harjutused hõlmavad analüüsida ettevõtete finantstulemuste kohta, kujundamisel ja rakendamisel investeerimisstrateegiatest, mõõtmise ja juhtimise turu- ja krediidiriski mõõtmisel aktsiate väärtust ja ettevõtetele, koolitused strateegia ja rahalise hinnangu alternatiivsete rahalisi vahendeid ja investeeringuid. Kõik õpilased on kohustatud koostama väitekirja.... [-]

Küpros Cyprus Online Paphos
September 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Neapolis University Pafos