Unicaf University (ZM)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

UNICAFi Ülikool lühidalt

Unicafi Ülikool on Panari-Aafrika sõltumatu, tunnustatud ülikool, mis ühendab endas rahvusvahelisi haridusalaseid parimaid elemente, pakkudes kvaliteetseid rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioone.

Ülikoolil on filiaalide ülikoolilinnakud ja / või õppekeskused 9 erinevas Aafrika riigis ning see on registreeritud ja heaks kiidetud Malawi riikliku kõrgema hariduse nõukogu (NCHE) ja Sambia kõrgharidusameti (HEA) poolt.

Unicaf Ülikool püüab jätkuvalt parandada akadeemilist keskkonda õpetamise, õpilaste saavutuste ja rahulolu tipptasemega. Ülikool soovib saada Sahara-taguses Aafrikas juhtivaks ülikooliks, mis on tunnustatud suurepärase panuse eest õpetamises, õppimises ja teadustöös.

Ülikoolide ülikoolilinnakud pakuvad õpilastele võimalust teenida kõrgekvaliteedilist rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooni väga madala hinnaga. Ülikooli ülikooli eesmärk on pakkuda õpilastele võimalust oma teadmisi ja isiklikke oskusi paremaks muuta, edendada oma karjääri ja luua elu, milles nad unistavad.

Unicaf Ülikool pakub täielikult online-programme ja programme, mida pakutakse segaõppe kaudu ühes ülikoolilinnakudest ja õppekeskustest. Lisaks on filiaalide ülikoolilinnakud üliõpilastel võimalus osaleda näost-näkku kohtumisel ja kasutada mitmeid teenuseid, nagu juurdepääs digitaalsetele raamatukogudele, avalikud loengud, seminarid ja mitmed ühiskondlikud tegevused.

Ülikool kasutab UNICAFi partnerlust rahvusvaheliselt akrediteeritud ülikoolidega, nagu Lõuna-Walesi ülikool, Nicosia ülikool ja Marymount California ülikool, pakkudes konkurentsivõimelisi rahvusvaheliselt akrediteeritud online-kraadi taskukohaste hindadega. Üliõpilased saavad kasu ülikoolilinnakursustelt, mida pakub Unicaf Ülikool ise.

UNICAF on üks kõige heldemaid stipendiumiprogramme. Programm toetab üliõpilasi, kelle alaline elukoht on Aafrikas ja pakub võimalusi õpinguteks erinevate Euroopa, Suurbritannia ja Ameerika ülikoolide poolt välja antud kaugõppeprogrammides. Praegu pakub UNICAF stipendiume Ühendkuningriigi Lõuna-Walesi Ülikooli, Euroopa Liidu Nicosia Ülikooli ja Marymounti California Ülikooli pakutavate veebiprogrammide kohta.

Viimase kahe aastakümne jooksul on meie sidusettevõtted pakkunud stipendiume rahvusvahelistele üliõpilastele. Edukad õpilased suutsid oluliselt kaasa aidata oma kodumaale kõige kõrgemal tasemel.

UNICAFi stipendiumiprogramm loodi selleks, et anda võluritud ebasoodsas olukorras olevatele üliõpilastele võimalust oma hariduse edendamiseks, õppides rahvusvaheliselt akrediteeritud kvalifikatsioonidega palju madalama hinnaga.

Meie nägemus

Unicaf Ülikool püüab olla Aafrika riikide kõrghariduse ja teadustöö tipptaseme juhtiv tegur.

Meie missioon

Et aidata üliõpilastel saada haritud isikuid, saavutada nende akadeemilised ja kutsealased eesmärgid ning võtta vastu vastutustundlikud rollid globaalse vastastikuse sõltuvuse muutuvas maailmas; edendada teadustööd ja teadmiste genereerimist; et teenida ühiskonda teadmiste levitamise ja rakendamise kaudu ning innovaatiliste partnerluste kaudu äri- ja kodanikuühiskonna institutsioonidega.

Asukohad

Larnaca

Address
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue

6019 Larnaca, Larnaca, Küpros

New York

Address
1745 Broadway
10019 New York, New York, Ameerika Ühendriigid

Ateena

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Ateena, Kesk-Ateena, Kreeka

Bukarest

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bukarest, Bukarest, Rumeenia

London

Address
Kemp House, 152 City Road

EC1V 2NX London, Inglismaa, Suurbritannia

Kairos

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Kairos, Kairo kubermang, Egiptus

Accra

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Accra, Suur-Accra piirkond, Ghana

Lilongwe

Address
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67

Lilongwe, Keskpiirkond, Malawi

Port Louis

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Port Louis'i piirkond, Mauritius

Nairobi

Address
West Park Suites,
7th Floor, Ojijo Road,
opp. Parklands Police Station

Nairobi, Nairobi maakond, Kenya

Lagos

Address
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, Nigeeria

Mogadishu

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadishu, Banaadir, Somaalia

Lusaka

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Lusaka provints, Sambia

Irbid

Address
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbid kubermang, Jordaania

Küpros Online

Address
Küpros Online, Küpros