Loe ametlikku kirjeldust

Mõlema maailma parim

Kesk-Lancashire ülikool, Küpros (UCLan Cyprus) on loodud alates 2012. aastast Larnakas. See asub Larnakas Pylas ning on nüüd kuuendal tegutsemisaastal. UCLan Cyprus on Kesk-Lancashire'i ülikooli esimene harukool ja samal ajal on Küprosel täielikult litsentseeritud ja registreeritud ülikool. Küprose ja Briti ülikooli haridusalase kogemuse ainulaadne ja uuenduslik mudel, mille on heaks kiitnud ja kinnitanud nii Küprose Haridus- ja Kultuuriministeerium kui ka Ühendkuningriigi Kvaliteeditagamise Amet (QAA) kõrghariduse jaoks.117146_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

Tugevatele akadeemilistele sihtasutustele rajatud Kesk-Lancashire ülikool, meie emaülikool, loeb rohkem kui 190-aastast ajalugu ja seda peetakse maailma ülikoolide edetabeli keskuse (CWUR) keskel 3,3% maailma ülikoolidest. UCLan Cyprus tegutseb UCLan UK akadeemilise katuse all, samal ajal kui selle akadeemilisi ja funktsionaalseid toiminguid ei mõjuta mingil moel viimased poliitilised muutused Ühendkuningriigi väljumisel Euroopa Liidust (BREXIT).

UCLan Küprose õpingute lõpuleviimine toob kaasa kahekordse kraadi (kaks tunnistust) kahest ülikoolist, UCLan Cyprus ja UCLan UK, mis on tunnustatud mitte ainult Küprosel, vaid kogu Euroopas ja väljaspool. Meie õpilastel on ka eeliseks üliõpilaste erakordne kogemus oma ülikoolielu kõigis aspektides, olgu see siis õpe, isiklik toetus, vahendid, majutus, tööalane konkurentsivõime ja ühiskondlik elu, samuti isiklik areng.

Tuginedes Küprose akadeemilise tipptaseme ja uuendusliku mõtlemise maailmatasemel mainele, püüame arendada tulevasi ärijuhte ja rahvusvahelisi ettevõtjaid, kellel on tänapäeva globaalses majanduses edu ja ettevõtlikkus. See tähendab, et suudame pakkuda ainulaadset teadmiste, praktilise kogemuse ja kaasaegse tähtsuse segu, et anda õpilastele rahvusvahelisel tööturul kvalifikatsioon ja oskused. Paljud meie kursused on akrediteeritud ka professionaalsete ja seadusjärgsete organite poolt, tagades kõigile UCLan Küprose õpilastele standardid, mida tänapäeva ettevõtted ootavad.

Meie pühendumus sellele eetosele on kõik, mida me teeme.117148_blur-casual-close-up-462680.jpg

Meie nägemus

UCLani Küprose strateegiline nägemus on ehitada juhtiv kaasaegne ülikool, millel on ülemaailmne ulatus kolme kontinendi (Euroopa, Aasia ja Aafrika) ristteel, pakkudes bakalaureuse- ja magistriõpet. UCLan Cyprus on ülikool, mida tunnustatakse oma pühendumuse eest parimatele üliõpilaste ülikoolide kogemustele, silmapaistvatele teadusuuringutele, uuenduslikku õppimist ja väärtuslikku koostööd tööstuse ja kogukondadega Küprosel, Vahemere idaosas, Lähis-Idas ja kaugemal.

Meie missioon

  • Edendada tipptasemele juurdepääsu, võimaldades teil oma potentsiaali arendada
  • Väärtus ja praktika võrdsed võimalused, läbipaistvus ja sallivus
  • Püüdleme tipptaseme poole kõigis, mida me teeme: kohalikul, piirkondlikul ja rahvusvahelisel tasandil
  • Töötada koostöös ettevõtete, kogukonna ja teiste õpetajatega117147_adolescent-connection-discussion-1595391.jpg
Programmide õpetamise keel:
Inglise
Kreeka

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Central Lancashire - Cyprus

Data Analytics on teadus, mis võimaldab otsustajatel tutvustada uusi äriandmeid, uurides suuri andmemahtusid, et avastada peidetud mustrid, korrelatsioonid ja muud olulis ... [+]

Ülevaade

Data Analytics on teadus, mis võimaldab otsustajatel tutvustada uusi äriandmeid, uurides suuri andmemahtusid, et avastada peidetud mustrid, korrelatsioonid ja muud olulised teadmised. See kursus on mõeldud selleks, et anda lõpetajatele ja töötavatele spetsialistidele teadmised ja mitmekülgsed oskused, mis ulatuvad üle teadmiste avastamise stacki kõikide kihtide, sealhulgas ladustamise, kaevandamise, analüüsi, otsuste tugiraamistike ja visualiseerimiste, samuti praktilise kogemuse kaasaegse tööriistu.

Eelkõige õpivad õpilased, kuidas (i) analüüsida suuri andmekogumeid ja koondada nende peamised tunnused atraktiivsete andmete visualiseerimise abil; (ii) kujundada ja luua andmebaase, mis võimaldavad organisatsioonidel oma ettevõtte andmeid tõhusalt hallata ja küsida; (iii) avastada suurte andmekogumite mudeleid, mis on välja töötatud mitmesugustes valdkondades nagu statistika, masinaõpe ja tehisintellekt; ja (iv) mõista tänapäeva turbulentset ärikeskkonda ja õppida, kuidas tänapäevased BI-vahendid võimaldavad organisatsioonidel ellu jääda ja silma paista.... [-]

Küpros Larnaca
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

UCLan Cyprus 2019 - TV Ad