University of Central Lancashire - Cyprus

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Mõlema maailma parim

Kesk-Lancashire ülikool, Küpros (UCLan Cyprus) on loodud alates 2012. aastast Larnakas. See asub Larnakas Pylas ning on nüüd seitsmendal tegevusaastal. UCLan Cyprus on Kesk-Lancashire'i ülikooli esimene harukool ja samal ajal täielikult litsentseeritud ülikool Küprosel. Küprose ja Briti ülikooli haridusalase kogemuse ainulaadne ja uuenduslik mudel, mille on heaks kiitnud ja kinnitanud nii Küprose Haridus- ja Kultuuriministeerium kui ka Ühendkuningriigi Kvaliteeditagamise Amet (QAA) kõrghariduse jaoks.

118400_Keystone_1600x900px_MScDatacopy.jpg

Tugevatele akadeemilistele sihtasutustele tuginedes loeb Kesk-Lancashire'i ülikool, meie emaülikool, rohkem kui 191-aastast ajalugu ning seda peetakse maailma ülikoolide edetabeli keskuse (CWUR) keskel 3,3% -ni kogu maailma ülikoolist. UCLan Cyprus tegutseb UCLan UK akadeemilise katuse all, samal ajal kui selle akadeemilisi ja funktsionaalseid toiminguid ei mõjuta mingil moel viimased poliitilised muutused Ühendkuningriigi väljumisel Euroopa Liidust (BREXIT).

UCLan Küprose õpingute lõpuleviimine toob kaasa kahekordse kraadi (kaks tunnistust) kahest ülikoolist, UCLan Cyprus ja UCLan UK , mis on tunnustatud mitte ainult Küprosel, vaid kogu Euroopas ja väljaspool. Meie õpilastel on ka eeliseks üliõpilaste erakordne kogemus oma ülikoolielu kõigis aspektides, olgu see siis õpe, isiklik toetus, vahendid, majutus, tööalane konkurentsivõime ja ühiskondlik elu, samuti isiklik areng.

Tuginedes Küprose akadeemilise tipptaseme ja uuendusliku mõtlemise maailmatasemel mainele, püüame arendada tulevasi ärijuhte ja rahvusvahelisi ettevõtjaid, kellel on tänapäeva globaalses majanduses edu ja ettevõtlikkus. See tähendab, et suudame pakkuda ainulaadset teadmiste, praktilise kogemuse ja kaasaegse tähtsuse segu, et anda õpilastele rahvusvahelisel tööturul kvalifikatsioon ja oskused. Paljud meie kursused on akrediteeritud ka professionaalsete ja seadusjärgsete organite poolt, tagades kõigile UCLan Küprose õpilastele standardid, mida tänapäeva ettevõtted ootavad.

Meie pühendumus sellele eetosele on kõik, mida me teeme.118439_UCLAN001.JPG

Meie nägemus

UCLani Küprose strateegiline nägemus on ehitada juhtiv kaasaegne ülikool, millel on ülemaailmne ulatus kolme kontinendi (Euroopa, Aasia ja Aafrika) ristteel, pakkudes bakalaureuse- ja magistriõpet. UCLan Cyprus on ülikool, mida tunnustatakse oma pühendumuse eest parimatele üliõpilaste ülikoolide kogemustele, silmapaistvatele teadusuuringutele, uuenduslikku õppimist ja väärtuslikku koostööd tööstuse ja kogukondadega Küprosel, Vahemere idaosas, Lähis-Idas ja kaugemal.

Meie missioon

  • Edendada tipptasemele juurdepääsu, võimaldades teil oma potentsiaali arendada
  • Väärtus ja praktika võrdsed võimalused, läbipaistvus ja sallivus
  • Püüdleme tipptaseme poole kõigis, mida me teeme: kohalikul, piirkondlikul ja rahvusvahelisel tasandil
  • Töötada koostöös ettevõtete, kogukonna ja teiste õpetajatega118440_UCLAN1051.JPG

Asukohad

Larnaca

Address
12 – 14 University Avenue Pyla, Larnaka, Cyprus
7080 Larnaca, Larnaca, Küpros