Catholic University Of Cameroon

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

CATUC-i kohta

Catholic University Of Cameroon CATUC, Bamenda asutati katoliikliku kiriku nimel Bamenda kirikliku provintsi piiskoppide poolt, mis on riiklik õppeasutus. Arvestades selle päritolu ja kiriklike teadusjõudude ajaloolist rolli, vastutab see ülikool Kameruni Kirikule: seda kutsutakse kõrgema kvaliteediga intellektuaalseks keskuseks, kus suhteid ilmunud tõe ja inimese tõe vahel saab sügavuti uurida ja Kameruni kogemuse taustal.
Catholic University Of Cameroon sai Bamendast 2011. aasta oktoobris täies mahus tegutseda ja on nüüd teadlaste, nii õppejõudude kui ka üliõpilaste ühendus, kes püüab avastada, säilitada ja jagada tõde kõikides selle vormides, pöörates erilist tähelepanu Euroopa Liidu vajadustele ja võimalustele. Kameruni rahvas.


Katuki loodus

Akadeemiliste ringkondadega on see sisuliselt vaba ja autonoomne õppimise keskus ning misjonäriks olev ettevõte evangeelseks ja inimühiskonna üldise heaolu pakkumiseks. Seega püüab ta pidevalt püstitada ja jagada kristlikku usku mõista mis tahes inimeste uurimise ja väärtuste kontekstis.

Kameruni akadeemilise ringkonna liikmena tunnistab ta Kameruni institutsioonide standardeid ja menetlusi ning püüab saavutada erinevusi akadeemilises maailmas. Catholic University Of Cameroon ustav Kristuse sõnumile, mis kuulub Magisteriumile ja usub oma rahvuslikesse traditsioonidesse, Bamendal on privilegeeritud roll teenida kristlikke õpetusi ja haridust katoliku kogukonnas ning teenida rahvast ja maailm.

Ülikool tunnistab, et selle eristusvõime sõltub lõpuks tema liikmete intellektuaalsest ja moraalsest kvaliteedist. Ülikool püüab usukogukonnana luua keskkonda, mis on intellektuaalselt stimuleeriv ja mida iseloomustab kollegiaalse elu ja isikliku kasvu jaoks vajalik suurõnnetus ja vastastikune toetus, otsib ülikool mehi ja naisi, kes ei ole mitte ainult ametialaselt pädevad, vaid võivad samuti kaasa aidata Katoliiklik, moraalne ja kultuuriline keskkond.


Catuc's Engagements

Ülikool on pühendunud mitte ainult koolilõpetajatele, vaid ka bakalaureuse- ja erialastele institutsioonidele kunsti ja teaduse kasvatamisel. Selles püütakse edendada teadmisi vabade õpingute kontekstis, kontekstis, mis kajastab nii kogu inimese muret kui ka seda, kui eriline tarkus ja teadmised on katoliiklikuks institutsiooniks pärijaks.
Ülikooli eesmärk on saavutada ja säilitada kõrghariduses Kameruni kontekstis katoliku ja teiste eraviisiliselt õnnestunud, teadustööga tegelevatele institutsioonidele võrreldava suuruse, eesmärgi ja traditsiooni. See annab üliõpilastele stipendiumi ja teaduslikke uuringuid ning tulevaste teadlaste koolitamist oma lõpetajaprogrammide kaudu, mitte ainult selleks, et edendada teaduslikku tööd, vaid ka seetõttu, et tunnistab, et kõrgkvalifitseeritud bakalaureuse- ja kõrghariduse omandamine nõuab ka akadeemilise personali olemasolu ühendab õpetamise ja kutsealase tegevuse põhilise stipendiumi.
Kutseprogrammide kaudu püüab ülikool harida mehi ja naisi, kes suudavad oma erialasid eristada ja ausalt esindada ning kes on moodustatud akadeemilistest ja katoliku traditsioonidest tuleneva õppimise ja väärtuste kaudu. Valides erialade erialade valikut, mida toetatakse kõrgel tasemel õpingutes ja teadustöös, annab ülikool prioriteediks programmid, mis edendavad humanistliku õppimise katoliku traditsiooni ja teenivad ühiskonna ja kiriku tänapäeva ja tulevasi vajadusi.
Ülikool püüab säilitada oma kollegiaalse juhtimise traditsiooni, õhutades õhkkonda, kus ülikoolide kogu liikmetel on piisavalt võimalusi arutluste ja valikute mõjutamiseks. Ülikool tunnistab teadustöö ja õppeasutust, et see on osa suuremast kogukonnast, kellel on tema kohustustega kooskõlas olevad kohustused.

Asukohad

Bamenda

Catholic University Of Cameroon

Telefon
(237) 243 072 942