Loe ametlikku kirjeldust

CATUC-i kohta

Catholic University Of Cameroon CATUC, Bamenda asutati katoliikliku kiriku nimel Bamenda kirikliku provintsi piiskoppide poolt, mis on riiklik õppeasutus. Arvestades selle päritolu ja kiriklike teadusjõudude ajaloolist rolli, vastutab see ülikool Kameruni Kirikule: seda kutsutakse kõrgema kvaliteediga intellektuaalseks keskuseks, kus suhteid ilmunud tõe ja inimese tõe vahel saab sügavuti uurida ja Kameruni kogemuse taustal.
Catholic University Of Cameroon sai Bamendast 2011. aasta oktoobris täies mahus tegutseda ja on nüüd teadlaste, nii õppejõudude kui ka üliõpilaste ühendus, kes püüab avastada, säilitada ja jagada tõde kõikides selle vormides, pöörates erilist tähelepanu Euroopa Liidu vajadustele ja võimalustele. Kameruni rahvas.


Katuki loodus

Akadeemiliste ringkondadega on see sisuliselt vaba ja autonoomne õppimise keskus ning misjonäriks olev ettevõte evangeelseks ja inimühiskonna üldise heaolu pakkumiseks. Seega püüab ta pidevalt püstitada ja jagada kristlikku usku mõista mis tahes inimeste uurimise ja väärtuste kontekstis.

Kameruni akadeemilise ringkonna liikmena tunnistab ta Kameruni institutsioonide standardeid ja menetlusi ning püüab saavutada erinevusi akadeemilises maailmas. Catholic University Of Cameroon ustav Kristuse sõnumile, mis kuulub Magisteriumile ja usub oma rahvuslikesse traditsioonidesse, Bamendal on privilegeeritud roll teenida kristlikke õpetusi ja haridust katoliku kogukonnas ning teenida rahvast ja maailm.

Ülikool tunnistab, et selle eristusvõime sõltub lõpuks tema liikmete intellektuaalsest ja moraalsest kvaliteedist. Ülikool püüab usukogukonnana luua keskkonda, mis on intellektuaalselt stimuleeriv ja mida iseloomustab kollegiaalse elu ja isikliku kasvu jaoks vajalik suurõnnetus ja vastastikune toetus, otsib ülikool mehi ja naisi, kes ei ole mitte ainult ametialaselt pädevad, vaid võivad samuti kaasa aidata Katoliiklik, moraalne ja kultuuriline keskkond.


Catuc's Engagements

Ülikool on pühendunud mitte ainult koolilõpetajatele, vaid ka bakalaureuse- ja erialastele institutsioonidele kunsti ja teaduse kasvatamisel. Selles püütakse edendada teadmisi vabade õpingute kontekstis, kontekstis, mis kajastab nii kogu inimese muret kui ka seda, kui eriline tarkus ja teadmised on katoliiklikuks institutsiooniks pärijaks.
Ülikooli eesmärk on saavutada ja säilitada kõrghariduses Kameruni kontekstis katoliku ja teiste eraviisiliselt õnnestunud, teadustööga tegelevatele institutsioonidele võrreldava suuruse, eesmärgi ja traditsiooni. See annab üliõpilastele stipendiumi ja teaduslikke uuringuid ning tulevaste teadlaste koolitamist oma lõpetajaprogrammide kaudu, mitte ainult selleks, et edendada teaduslikku tööd, vaid ka seetõttu, et tunnistab, et kõrgkvalifitseeritud bakalaureuse- ja kõrghariduse omandamine nõuab ka akadeemilise personali olemasolu ühendab õpetamise ja kutsealase tegevuse põhilise stipendiumi.
Kutseprogrammide kaudu püüab ülikool harida mehi ja naisi, kes suudavad oma erialasid eristada ja ausalt esindada ning kes on moodustatud akadeemilistest ja katoliku traditsioonidest tuleneva õppimise ja väärtuste kaudu. Valides erialade erialade valikut, mida toetatakse kõrgel tasemel õpingutes ja teadustöös, annab ülikool prioriteediks programmid, mis edendavad humanistliku õppimise katoliku traditsiooni ja teenivad ühiskonna ja kiriku tänapäeva ja tulevasi vajadusi.
Ülikool püüab säilitada oma kollegiaalse juhtimise traditsiooni, õhutades õhkkonda, kus ülikoolide kogu liikmetel on piisavalt võimalusi arutluste ja valikute mõjutamiseks. Ülikool tunnistab teadustöö ja õppeasutust, et see on osa suuremast kogukonnast, kellel on tema kohustustega kooskõlas olevad kohustused.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Catholic University Of Cameroon

Viimase kahe aastakümne jooksul on maailm läbi viinud sügavaid sotsiaalseid, majanduslikke ja kultuurilisi muutusi alates II maailmasõja järgse ajastu globaalse bipolaars ... [+]

Missiooni kirjeldus

Viimase kahe aastakümne jooksul on maailm läbi viinud sügavaid sotsiaalseid, majanduslikke ja kultuurilisi muutusi alates II maailmasõja järgse ajastu globaalse bipolaarse lõhe kukkumisest. Need muudatused toimuvad kõikidel tasanditel, olenemata sellest, kas need on kohalikul, riiklikul või riikidevahelisel tasandil. Antropoloogia magistriõppe eesmärgiks on koolitada üliõpilasi nende nähtuste uurimiseks ja tõlgendamiseks teaduslikust seisukohast, kuna nad on metoodilised, kriitilised ja võrdlevad.

Eesmärgid

Magistriõpe võtab kandidaadid ette kõrgematele uuringutele konkreetses erinevates valdkondades. See hõlbustab teoreetiliste ja uurimuslike kontseptuaalsete teoste tootmist, mis ühendavad professionaalsete spetsialiseerumissuundade erinevates valdkondades laialdasi teooriaid. See tähendab, et magistrikraad on kombineeritud akadeemiline ja erialane eriala, mis ühendab akadeemilise teooria ja teadustöö professionaalse praktilise koolituse ja õppimisega.... [-]

Kamerun Bamenda
September 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Catholic University Of Cameroon

Et mõista, mõista ja kaitsta mitmemõõtmelise inimese inimväärikust relativistlikus maailmas ja seega Aafrika kultuuri kõrvalekaldega. ... [+]

Visioon

Et mõista, mõista ja kaitsta mitmemõõtmelise inimese inimväärikust relativistlikus maailmas ja seega Aafrika kultuuri kõrvalekaldega.

Eesmärgid

Magistriprogrammi eesmärk filosoofias on võimaldada üliõpilasel:

Töötada analüütilise kriitilise lähenemisviisi kristliku ja mitte-kristliku filosoofia ajaloolistele ja süstemaatilistele teemadele.Õppida filosoofiliste teadmiste ja teadustöö jaoks sobivaid metoodikriteeriume.Suurendage oma teadmisi oma spetsialiseerumisvaldkonnas pidevas suhtluses teiste teadmiste vormidega.Omandada vajalikud oskused filosoofia õpetamiseks eelkoolieal ja esimese astme tasemel ning muud töökohad, mis nõuavad professionaalset filosoofilist väljaõpet.Valmistatakse kraadiõppe / teadustöö jaoks.Filosoofia magistriprogrammi olemus... [-]
Kamerun Bamenda
September 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Catholic University Of Cameroon

Tänapäeva maailmas kujundava teadusliku ja tehnoloogilise plahvatuse aluseks on väikesed matemaatilised rakendused, millest mõned põhinevad sügavatel matemaatilistel teoo ... [+]

MISSIOON

Tänapäeva maailmas kujundava teadusliku ja tehnoloogilise plahvatuse aluseks on väikesed matemaatilised rakendused, millest mõned põhinevad sügavatel matemaatilistel teooriatel. Matemaatikaosakonna magistriõppekava eesmärk on tutvustada ja arendada oma õpilastele võimeid, mis valmistavad neid ette tulevaseks osavõtjaks ühiskonna teaduslikus ja tehnoloogilises arengus.

EESMÄRGID

Magistrikraadi programm on loodud selleks, et anda üliõpilastele võimalus süvendada ja laiendada oma teadmisi matemaatika põhiküsimustes - õige ja rakenduslik. Selle eesmärk on pakkuda üliõpilastele nende huvialas nõutavate teadmiste ulatust ja sügavust ning anda neile huvipiirkondade võimalikud laiendused. Lõppeesmärk on loomulikult anda oma lõpetajatele suurepärane kvalifikatsioon, mis viib doktoriõppesse. kraadiõppeprogrammid, samuti õpetamise, ettevõtluse (sh finantsinstitutsioonide), tööstuse ja tehnoloogia kutsealad.... [-]

Kamerun Bamenda
September 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Catholic University Of Cameroon

Osakond pakub kõrghariduse tasemel koolitust, mis toodab tervishoiuökonoomika pädevaid spetsialiste ja teadlasi, kellel on tugevad analüütilised ja praktilised ettevõtlus ... [+]

Visioon

Et olla maailmatasemel akadeemiline asutus teadmiste edendamiseks kristliku usu valguses.

Osakonna esindus

Osakond pakub kõrgharidustasemel koolitust, mis toodab tervishoiuökonoomika pädevaid spetsialiste ja teadlasi, kellel on tugevad analüütilised ja praktilised ettevõtlusoskused teadustööks, majandusanalüüsiks ning poliitika- ja tervishoiusüsteemide juhtimiseks. Õpilased on avatud paljudele teaduslikele ja tehnilistele oskustele, mis on seotud kõikehõlmava kristliku kutse-eetika töökeskkonna mõistmisega.

DHEPMi eesmärgid

Osakond pakub kaheaastast magistrikursust. Programmi üldeesmärk on rajada kohaliku suutlikkuse Kesk-Aafrika piirkonna tervishoiu ökonoomika, poliitika ja juhtimise alal.... [-]

Kamerun Bamenda
September 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles