Adler

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Adlerlaste vastastikuse austuse ja koostöö väärtustele tuginedes jätkab Adler Ontarios 40-aastast Adleria hariduse ja koolituse traditsiooni.

Adler on lõpetanud kutsekool, mis pakub mitmesuguseid akadeemilisi programme, mis valmistavad õpilasi ette vaimse tervise ja heaolu valdkonnas teenuste osutamiseks. Meie lõpetajad jätkavad psühholoogia (kliiniline ja psühholoogiline nõustamine), professionaalse juhendamise, psühhoteraapia ja vaimse tervise nõustamist.120766_adlerlobby.jpg

Miks valida Adler ? Erakoolides ainulaadsetena pakume professionaalset psühholoogia magistrikraadi * (Ontario täiustatud haridus- ja oskuste arendamise ministeeriumi täielikul nõusolekul), mis teeb meie ainsaks selliseks kraadi Ontarios. Kõigi meie kursuste ja programmide praktiline rakendamine.

Adler juhendajad on kõik praktikud, viies klassiruumi oma erialase kogemuse, aga ka väljaõppe. Meie eesmärk on tagada õpilastele edukas tööhõive või abistada neid eesmärgi saavutamisel oma töökoha edasi arendamisel. Meil on kompaktne üliõpilaskond, mis võimaldab meil välja töötada individuaalseid kursusi ja koolitusi.

Pakume võimalust võtta individuaalseid kraadiõppe kursusi ümberõppeks, täiendamiseks või registreerimise või atesteerimise parandamiseks. Adler programmid ja kursused kajastavad kehtivaid kutsestandardeid ning meie õpilasi teavitatakse viimastest muudatustest seadustes või akrediteerimises. Oleme välja töötanud täiskasvanutele töötamiseks ideaalsed nädalavahetused ja intensiivsed sõiduplaanid, mille õppekava põhineb täiskasvanute koolituse põhimõtetel.

* Seda programmi pakutakse Ontario edasijõudnute haridus- ja oskuste arendamise ministri kirjalikul nõusolekul perioodiks 8. august 2017 - 7. august 2022. Tulevased üliõpilased vastutavad selle eest, et nad veenduksid, et programm ja kraad on sobivad nende vajadustele (nt vastuvõetav potentsiaalsetele tööandjatele, kutselube väljastavatele asutustele või muudele haridusasutustele).

Miks just Adler ?

  • Praktiline ja rakendatud lähenemisviis iseloomustab kõiki meie kursusi ja programme
  • Meie juhendajad on kõik praktikud, viies klassiruumi oma erialase kogemuse ja ka väljaõppe
  • Meie eesmärk on tagada õpilastele edukas tööhõive või aidata neid eesmärgi saavutamisel oma tööd edasi arendada
  • Meil on kompaktne üliõpilaskond, mis võimaldab meil välja töötada individuaalseid kursusi ja koolitusi
  • Pakume võimalust võtta individuaalseid kraadiõppe kursusi ümberõppeks, täiendamiseks või registreerimise või atesteerimise parandamiseks
  • Adler programmid ja kursused kajastavad kehtivaid kutsestandardeid ning meie õpilasi teavitatakse viimastest muudatustest seadustes või akrediteerimises
  • Oleme välja töötanud täiskasvanutele töötamiseks ideaalsed nädalavahetused ja intensiivsed sõiduplaanid, mille õppekava põhineb täiskasvanute koolituse põhimõtetel
  • Pakume ainukest psühholoogia kraadiõppe programmi, mis on kohandatud mittetraditsioonilise psühholoogia taustaga inimestele

119135_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Missioon, väärtused

Adler lähtub oma filosoofilistes eeldustes, põhiväärtustes ja õppekavade juhtpõhimõtetes individuaalsest psühholoogiast - terviklikust eluteaduste süsteemist, mille on välja töötanud ja tuntud Austria psühhiaater Alfred Adler (1870–1937), kes propageeris kogukonna ja ühiskonna põhiväärtusi õiglus.

Meie stiliseeritud A-logo on kreeka märk Delta jaoks, mis sümboliseerib positiivset muutust. Kolmnurga mõlemad küljed tähistavad ühte meie kolmest fookuspiirkonnast; Psühholoogia ja psühhoteraapia, juhendamine ja juhtimine ning täienduskoolitus ja kogukonnateenused. Kõigil kolmel fookusvaldkonnal on sarnane eesmärk: aidata inimestel liikuda positiivsete muutuste poole.

Meie missioon

Me harjutame seda, mida õpetame, et muuta end, oma organisatsiooni ja maailma.

Meie väärtused

Adler toetab igaühe õigust elada ilma rõhumise ja ilmajäetuseta. Mida me ise tahame, seda tahame kõigile.

Meie eesmärgid

Adler muudame õppetöö õppimiseks, karjäär kutseteks ja teooria praktikuks ning vastupidi.

Meie ajalugu

Adler loodi eesmärgiga pakkuda kraadiõppeid ja muud kõrghariduse omandamist vaimse tervise ja heaolu alal kutseõppuritele Ontarios ja kogu maailmas. Adleria lõpetanu kraadiõpe on olnud Ontarios alates 1978. aastast. Kui Ontario valitsus võttis vastu 2000. aasta keskharidusjärgse koolituse valiku ja tipptaseme seaduse, tunnistasid Adler kogukonna liikmed esimest korda Ontarios võimalust asutada sõltumatu kraadiõppe lõpetanud kutseõppeasutus, mis suudaks rahuldada Ontario õpilaste kutsevajadusi. Ehkki see on iseseisev organisatsioon, hoiab Adler kollegiaalseid suhteid teiste Adleri asutustega, näiteks Adler Graduate School Minnesotas ning Adler ülikooliga Chicagos ja Vancouveris.

Adler lähtub oma filosoofilistes eeldustes, põhiväärtustes ja õppekavade juhtpõhimõtetes individuaalsest psühholoogiast - terviklikust eluteaduste süsteemist, mille on välja töötanud ja tuntud Austria psühhiaater Alfred Adler (1870–1937), kes propageeris kogukonna ja ühiskonna põhiväärtusi õiglus.

Ehkki Adler haridussuund on juurdunud Adleri filosoofias, on Adler õppekavades esindatud kõik peamised lähenemisviisid ja teooriad, mis aitavad vaimsele tervisele ja heaolule kaasa. Meie kogemused ja erialased teadmised näitavad, et kindel alus laiapõhjalisele teooriale, näiteks Adleri filosoofia, loob aluse teiste teooriate võrdlemise ja hindamise kõrge taseme kognitiivse ja emotsionaalse võime arendamiseks.

Individuaalne psühholoogia ehk adleri psühholoogia rõhutavad iga inimese ainulaadsust ja rõhutavad indiviidi sotsiaalset kinnistumist. Kooli vaimse tervise ja heaolu lähenemise ning nende valdkondade spetsialistide koolitamise keskmes on Adler tööst Adler filosoofiline eeldus inimeseks olemise dünaamika kohta. Me kõik oleme sattunud paradoksaalsesse pingesse iseenda, omaenda fenomenoloogilise universumi keskpunkti ja looja ning sotsiaalse ühiskonna nõudmiste täitmise vahel, ilma milleta me ei suuda ellu jääda. Ühest küljest oleme kõik unikaalsed inimesed, kellel on tugev vajadus ja soov väljendada end täielikult oma elus ja töös. Teisest küljest seisavad meid mitmete süsteemide liikmena ja inimkonna pöördumatu osana suhete veebi tõukamised ja tõmbamised. Meie loovus selle näilise paradoksi lahendamisel eneseväljenduse ja kinnistamise vahel määrab olulisel määral meie edu ja eneseteostuse taseme ning Adler sõnul ka meie vaimse tervise. Paradoksi lahendamise võti peitub meie ainulaadse eneste kasutamises, et anda oma panus teistele ja koos. Adler nimetab seda võtit sotsiaalseks huviks.

Meie eesmärk Adler on arendada spetsialiste, kelle töö põhineb põhjalikult kavatsusel aidata klientidel loovalt lahendada ja ületada see eneseväljenduse ja manustamise vaheline paradoks - st arendada sotsiaalset huvi. Isegi kui see töö keskendub kitsalt ühele konkreetsele küsimusele või valdkonnale, usume, et sellisest kõrgema taseme kavatsusest lähtudes töötamine parandab nii paranemist kui ka kasvu ja arengu võimalusi.

Asukohad

Toronto

Address
890 Yonge St. 9th Floor
Toronto, Ontario, Kanada

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega