Loe ametlikku kirjeldust

Alberta Ülikooli asutati 1908. Viimase sajandi UofA on ennast tõestanud kui juhtiv teadusmahukate ülikooli, üks top ülikoolid Kanadas ja üks top 100 ülikoolid maailma!

Alberta School of Business at UofA on üks Kanada juhtivaid ärikoolides, mis pakub Bachelor of Commerce, Master, PhD ja Executive Education programmid.

Alberta MBA on 20 kuu täistööajaga programm. Mis väikestes klassides, Alberta MBA nähakse ette personaalset ja kvaliteetset kogemus, mis on veelgi suurendada programmi õppejõud, kellest paljud võitjad õpetamise ja teiste tipptasemel auhindu.

Collaborative

  1. täistööajaga üliõpilased liitumist Alberta MBA igal aastal, siis on võimalik ehitada tugev seos iga oma klassikaaslastega. Meeskond lähenemine õppimisele võimaldab teil arendada oma meeskond ja juhtimisoskusi samas saan õppida eakaaslastega erineva taustaga.

Paindlik

Alberta MBA nõuab, et kõik õpilased täitma peamiste äri põhilisi kursusi ja segu valikainete kursused. 9 valikainete kursused, siis on võimalik kohandada oma kraadi segu kursuste sobib kõige paremini oma huve või täita üks meie ametliku erialasid.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Alberta School of Business