Loe ametlikku kirjeldust

Umbes Kanada Lõuna Baptisti Seminarist ja Kolledžist

82308_CSBS-Banner-Picture.jpg

Rohkem kui kolm aastakümmet on usaldatud pastorite ja teiste koguduse töötajate koolitus ja teoloogiline haridus, et nad järgiksid meie Issanda Jeesuse Kristuse suurt nõuannet kogu maailmas paiknevate kirikute kaudu ja nende kaudu. Selleks püüame pakkuda oma õpilastele ministeeriumi väljaõpet, mis on nii piibellikult täpne kui ka meie kontekstist lähtuv. Usume, et meile lihtsalt teadmiste jagamiseks ei piisa.

Meie nägemus on koolitada Jumalat nimetavaid mehi ja naisi kahekümne esimese sajandi juhtpositsioonile rasketes kohtades. Me tahame järgmises põlvkondade juhtidel edendada soovi minna keerukatesse kohtadesse ja seista silmitsi julgelt väljakutsetega, millega me seal seisame.

Kui me hakkame tulema aastakümnete ministeeriumisse, usume, et meie kooli töö pole kunagi olnud kriitilisem. Kooli alustanud väike kogudus on tänaseks kasvanud üle 350 kiriku ja püsiva nägemusega saada vähem kui viie aasta jooksul 1000 kirikut. Meie koolil on selle visiooni realiseerimisel keskset rolli. Alates aastast saadab Jumal rohkem vilistlasi Kanada piirkondadesse Vaikse ookeani rannikult Atlandi ookeani rannikuni ja meie laienevatele aladele meie suunas.

Kanada Riikliku Baptisti Konventsiooni koguduste nägemus nägi põhjalikult läbi paljude õpilaste kujutlusvõimet ja on julgust pühenduma Kanada rasketele kohtadele Kristuse ja oma Kuningriigi laienemise nimel. Ja lisaks meie Kanadas töötavatele vilistlastele on meil ka teisi vilistlasi, kes on levitanud kogu maailmas maailma piirkondi ja teeninud misjonäridena. Meie algatusel meie koolis infestatud misjonäride innukus on toonud kaasa lõpetajad, kes on otsustanud Kanadast lahkuda, et minna veelgi karmimatesse kohtadesse.

CSBS-is

Kuna meie kool püüab kaotada kogu Kanada, pakutakse õpilastele palju võimalusi ministeeriumi osalemiseks nende koolitustel.

Madala üliõpilaste ja õppejõudude suhtega CSBS

Tule ja vaadake, mida Jumal võiks teie südame pärast Kanadas Lõuna-Baptisti Seminaris teie heaks teha

Meie uskumused ja usu avaldus on tihedalt seotud CNBC-ga.

Nõuandekogu

James Teel algatas kooli nõuandekogu. See rühm, mis koosneb kanadast ja ameeriklasest, on seminari väärtuslik sõber palve, edutamise, rahaliste vahendite kogumise ja stipendiumide kaudu. Rühm on aastate lõikes liikumisi muutnud, keskmine suurus on 30.

Usaldusisikud

Seminariteadlased pakuvad Kanadas Lõuna-Baptistide Konvendis olulist seost seminari ja kirikute vahel. Konverentsi iga-aastastel kohtumistel valib kirikuisade lähetuses olevaid usaldusisikuid. Neid valitakse neljaks üheks aastaks ning neil on kohustus aidata koolil saavutada oma eesmärgid, poliitika ja visioon. Haldurite nõukogu koosnevad seitsmest meest ja naisest. Nad kohtuvad kaks korda aastas ja esitavad otse Kanada lõunapoolsete baptistide kongressi juhatusse. Koolituseks on olnud kuus seminari lõpetajat.

Meie ajalugu

Alberta mäestikul, mis on vaatega Cochranein, on tema hobusel kauboi kuju. Kuju on pealkirjaga "Nägemisnädalad" ja see püstitati mägedele nende varakult pioneerite jaoks, kes asusid sellel alal 1880. aastate varvamisoperatsiooniks, mis jätkub tänapäevani.

Ühel teisel Koprini vaateväljal on Canadian Southern Baptist Seminary

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Canadian Southern Baptist Seminary & College

Dualiteedi magister (MDiv) on 92-krediiditunnise kraadiõppe kraad, mille eesmärk on õpetada pastoritele ja teistele kristlaste ministeeriumidele nende kutsumiseks vajalik ... [+]

Dualiteedi magister (MDiv) on 92-krediiditunnise kraadiõppe kraad, mille eesmärk on õpetada pastoritele ja teistele kristlaste ministeeriumidele nende kutsumiseks vajalikke teadmisi, oskusi ja hoiakuid. See on standardne teoloogiline aste, mida vaimulikud kogu Põhja-Ameerikas saavad.

Selles astmes uuritakse kõiki kristliku ministeeriumiga seotud piibellike, teoloogiliste, ajalooliste ja praktiliste erialade peamisi valdkondi. Valikaine kursused, mis käsitlevad erinevaid teemasid, täiendavad põhikooli õppekava ja varustavad õpilasi ministeeriumide spetsialiseerumisega.

Nõuded

1. Selle kraadi eeltingimuseks on akrediteeritud kolledž või ülikool bakalaureusekraad või selle ekvivalent.... [-]

Kanada Cochrane
September 2019
Inglise
Päevane õpe
92 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Canadian Southern Baptist Seminary & College

Kriminaalministeeriumi (MCMin) magistriõppekava eesmärk on valmistada ette pädeva kristliku juhtkonna lõpetajate mitmesuguseid ministeeriumi kutsesid. Põhilised teadused ... [+]

Kriminaalministeeriumi (MCMin) magistriõppekava eesmärk on valmistada ette pädeva kristliku juhtkonna lõpetajate mitmesuguseid ministeeriumi kutsesid. Põhilised teadused hõlmavad Piiblit, teoloogiat, ministeeriumi oskusi ja praktikat.

Selles kraadiõppes olevad lood hõlmavad järgmist:

RakendusministeeriumPastoraalne juhtimineMissioonidNõuded

1. Selle kraadi eeltingimuseks on akrediteeritud kolledž või ülikool bakalaureusekraad või selle ekvivalent.

2. Õppeaine lõpetamiseks on vaja 60 krediidi tundi.

3. Vähemalt 30 krediidi tundi tuleb lõpetada ülikoolilinnak, et pakkuda regulaarseid ja sisulisi üliõpilaste õppejõud interaktsiooni, et hõlbustada saavutamist kraadi tulemusi.... [-]

Kanada Cochrane
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
60 tunde
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles