Loe ametlikku kirjeldust

Fanshawe College on suur riiklikult rahastatud kolledž, mis asub Londonis, Ontario, Kanadas - umbes 2-tunnise autosõidu kaugusel Torontost ja Niagara juga. Seal on 21 000 täistööajaga üliõpilast, sealhulgas enam kui 6000 rahvusvahelist üliõpilast 97 riigist.109858_109779_T-Building_01_06_017_Panorama1.jpg

London, Ontario, Kanada

Londoni linna elanike arv on umbes 400 000 ja suurlinnapiirkonnas üle 500 000 inimese. See on koduks nii Fanshawe College kui ka Lääne-ülikoolile. Londonis on hämmastav kunst, turud, teatrid ja ööelu. Seda tuntakse kui „Forest City”, millel on üle 200 pargi ja maailma ümbritsetud maailma suurimate magevee järvedega. Londonis on rahvusvaheline lennujaam ja see on samuti kättesaadav autoga, Greyhoundi bussi või VIA rongiga.

Programmid

Fanshawe pakub rohkem kui 200 akadeemilist programmi, alates kaheaastastest diplomitest ja kolmeaastastest kõrgematest diplomitest kraadiõppekavadele (üks aasta) ja tunnustab bakalaureuse kraadi (neli aastat).

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

Vastuvõtutingimused

Vaata meie sissepääsunõudeid siin: href = "https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students109859_109778_M-Building_01_06_017-92.jpg

EAP - inglise keel akadeemilistel eesmärkidel

Õpilastele, kes soovivad inglise keelt õppida, pakub Fanshawe EAP-programmi (inglise keele õppe eesmärgil). EAP programmis on kümme taset, mis kestavad korraga kaheksa nädalat. Vaba tava test on olemas, nii et õpilased saavad hinnata, milline tase on kõige mõttekam.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe Grads saavad tööd

Viimaste KPI (Key Performance Indicators) uuringutulemuste kohaselt ületab Fanshawe lõpetaja tööhõive määr 87,6% provintsi keskmisest kaks protsenti. Kuus kuud pärast lõpetamist vaadeldi, et 80,2% Fanshawe vilistlastest on rahul oma kolledžiharidusega - ja 94,2% tööandjatest on rahul Fanshawe lõpetajate oskuste ja panustega.

Fanshawe Cares

Fanshawe pakub kõigile uutele rahvusvahelistele üliõpilastele Arrival Services paketti Fanshawe Cares. Fanshawe Cares sisaldab:

  • Lennujaamade tervitusteenus, mida juhivad üliõpilaste saadikud;
  • Transpordi transporditeenus Toronto lennujaamast Londonisse, Ontario;
  • Pakutakse kaht ööbimist (vajadusel);
  • Abi elukoha leidmiseks ja pangakonto avamiseks (vajadusel).

Fanshawe Carese programmi raames korraldab Rahvusvaheline Keskus igal semestril tervitusseansi, et tutvuda kolleegiumi ja selle teenustega ning ühendada teid teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.109860_109777_Gates_01_06_017-61.jpg

Stipendiumid

Fanshawe pakub igal aastal 5 miljonit dollarit stipendiume, auhindu ja stipendiume. Seal on võimalused ainult rahvusvahelistele üliõpilastele, näiteks sissepääsu stipendiumid.

href = "https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

Lisad

Kõik Londoni Oxford Streeti ülikooli täistööajaga üliõpilased saavad täistööajaga LTC-bussipassi, liikmeks üliõpilaste tervisekeskuse ning tervise- ja hambaravikindlustuse Morcare'i kaudu. Fanshawes on palju klubisid ja spordimeeskondi - mängijate ja fännide jaoks!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

Fanshawe College

Students Testimonials 2018 | Fanshawe International