Loe ametlikku kirjeldust

EFMD Equis Accredited

Peter B. Gustavson School of Business

Asutatud aastal 1990, Gustavson School of Business on tuntud oma unikaalse nägemus, mis on inspireeritud õpetamise ja teadusuuringute tipptaseme. Juhina seas maailma 12.000 ärikoolides, meil on üks lihtsalt 97 saavutada akrediteerimise nii AACSB International (Association Advance Collegiate koolid of Business) ja Euroopa Foundation for Management Development kaudu European Quality Improvement System (EQUIS).

Pakume kraadi:

· Bachelor of Commerce (bcom)

· Master of Business Administration (MBA)

· Master of Global Business (MGB)

· PhD in International Management & Organization

Pakume lühiajalised suvel uuringud ettevõtluse, Service Management, International Business ja Business Communications.

Pakkuda neid programme, oleme võtnud eesmärgiks töötada globaalse ärijuhte. Meie rahvusvaheline, integreeriv, uuenduslikud ja sotsiaalselt jätkusuutlik lähenemine tagab meie õpilased õpivad mõtlema erinevalt tänapäeva kiiresti muutuvas maailmaturul.

Victoria ülikooli

Järjekindlalt järjestatud üks Kanada juhtivaid teadusülikoolide välised uuringud ja Uvic õpilaste jaoks oleme ka sekka 200 maailma aastase Times Higher Education uuring. Ülikooli Victoria näitab erakordne sügavust tipptasemele laia akadeemilisi programme bakalaureuse-ja magistriõppe tasemel. Ülikool on teeninud maine oma pühendumust teadus, stipendiumi ja co-op hariduse ja on laialt tuntud oma uuenduslike ja tundlik programmid, interdistsiplinaarse ja rahvusvahelise algatusi ja mitmekesine ja külalislahke õpikogukonna. Üle 19,000 tudengit Kanada ja kogu maailmas ning ligi 5000 õppejõud ja töötajad, University of Victoria on loonud äärmiselt kollegiaalne juhtimine kultuuri materiaalne esprit de corps kampuksella.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:


Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria

Master of Global Business (MGB) aste on range üheaastane programm, mis pakub need, kellel on bakalaureuse kraadi-kaubanduse, äri, haldamise või juhtimise-... ... [+]

Master of Global Business (MGB)

&nbsp

Master of Global Business (MGB) aste on range üheaastane programm, mis pakub need, kellel on bakalaureuse kraadi-kaubanduse, äri, haldamise või juhtimise-eriala rahvusvahelist ärijuhtimist ja juhtimist kõrgkoolides. Õpilased õpivad kolm ülikoolilinnakud kogu maailmas: University of Victoria Kanadas, National Sun Yat-Sen Ülikooli Taiwanis, ja Johannes Kepler Ülikooli Austrias. Lisaks kasutatavat õppemetoodikat selles programmis, mis sisaldab juhtumi analüüsid, loengud, klass arutelusid, äri simulatsioonide, ekskursioone, meeskonnatöö õppimine tegevuse ettevõtete nõustamine projektide ja eneseanalüüsi (journaling); õppekava sisaldab rikkalikku keelekümbluse kahes eri kultuuridest lisaks kodu kultuur. ... [-]

Kanada Victoria
September 2019
Päevane õpe
12 - 16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Studying Business at the University of Victoria

About Gustavson School of Business