Loe ametlikku kirjeldust

Meie õpilased õpivad dünaamilises keskkonnas praktiliste koolituste, kaasaegsete seadmete ja reaalmaailma kogemuste kaudu. Uute Brunswicki provintsi pakutav üle 90 programmi pakub NBCC mitmekülgseid õppimisvõimalusi, mis valmistavad teid töökohale samm-sammult teadmiste ja kindlustundega.

Alates päevast, mil jõuate õpingute lõpuni, soovitame teil jõuda kõrgemale, võtta riske ja saavutada häid asju. Üheskoos transformeerime elusid ja kogukondi.

Ülikoolid

Kõik meie kuus ülikoolilinnakud pakuvad unikaalset programmide kombinatsiooni ja eristavat isiksust. Pealinnast rannikukogukondadesse, linnakeskustest kuni jõesadamate linnadesse, on NBCC ülikoolid sama mitmekesised nagu New Brunswick ise.

Meie õppijad on meie esimene prioriteet

Oleme keskendunud teie edule ja mõjule, mis teil on teie kogukonnale.

Tõmmake oma varrukad üles

Lõpetage mõni kogemus oma vööga ja saate ülevaate oma tulevast karjääri.

Kolledž on suur elu muutus

Väiksemate klasside suurusega saate tutvuda oma eakaaslastega ja oma instruktoritega keskkonnas, mis on lõbus, tihedalt seotud ja toetav. Õppurite edukuskeskuse kaudu on teil juurdepääs vajadusele, kui seda vajate.

Hankige haridus, mis sulle karjääri saab

Pakume programme, mis põhinevad faktidel ja teadustööl põhinevatel tööstusharudel. Jätke NBCC le välja haridus, mis on nõutav.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise