Northeastern Univeristy —Toronto

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

1898. aastal asutatud Northeastern on 50 parima ülemaailmse teadusülikooli ja kogemusliku õppe tunnustatud liider, kes on ankurdatud maailma suurimasse ja innovaatilisemasse ühistulisse haridusprogrammi. Integreerime klassiruumis õppimise võimalused erialaseks tööks, teadustööks, teenindamiseks ja ülemaailmseks õppimiseks 128 riigis.

Meie põhiväärtused

Panus

Kirde püüab aidata kaasa ülikoolilinnaku iga liikme individuaalsele täitmisele, ümbritsevate kogukondade heaolule ning globaalseid ja ühiskondlikke vajadusi rahuldavatele lahendustele.

Mitmekesisus

Kirde tähistab mitmekesisust kõigis selle vormides ja edendab austuskultuuri, mis kinnitab rühmadevahelisi suhteid ja ehitab kogukonda.

Ausus

Kirdemaa tegeleb iga oma tegevusega ja suhtlemisega ausalt, säilitades kõrgeimad eetilised standardid.

Kaasamine

Northeastern edendab aktiivset seotust õpetamise ja õppimisega, stipendiumide ja teadusuuringutega, linnakogukondade elus ning meie vilistlaste ja sõpradega.

Võimalus

Northeastern pakub võimalusi neile, kes soovivad ebasoodsatest oludest üle saada ja näitavad suuri lubadusi edaspidiseks edule.

Juhtimise traditsioon

Kirde alustas uue ideega: et kõrgharidust rikastataks, integreerides üliõpilaste kursuste vahelised võimalused oma õppesuunal kogemuste saamiseks; et ülikool suudaks oma üliõpilasi kõige paremini teenindada ja innovatsiooni juhtida, suheldes otse oma kogukonnaga partnerluste kaudu tööandjatega.

Kuna ülikool on aastakümnete jooksul kasvanud, on laienenud ka meie kogukond ja meie kaasatuse tase. Täna on co-op tuum maailma suurimas kogemusõppe programmis, mis hõlmab enam kui 3300 tööandjat 128 riigis.

Kirde juhtimine kogemusõppes on tema juhtimise alus kogu maailmas ülemaailmsete haridus- ja teaduspartnerluste arendamisel - Põhja-Carolinas Seattle'is ja Charlottes asuvad ülikoolilinnad ning Silicon Valleys asuv keskus on selle juhtimise viimane ilming. Nii nagu 1898. aastal, on Kirde-Ida ka kogukondadega seotud partnerlussuhetes, mis on pühendatud hariduse ja majanduskasvu edendamisele.127373_pexels-photo-1438072.jpeg Buro Millennial / Pexels

Kogege meie globaalset võrgustikku

Kirde ärijuhtide, vilistlaste ja üliõpilaste võrgustik hõlmab tuhandeid organisatsioone enam kui 150 riigis. Liitumine on lihtne: registreeruge üliõpilasena või ülikooli partneriks ja olete osa Kirdevõrgustikust. Teid ühendatakse professionaalide ja eakaaslastega, kes avavad õiged uksed, olenemata sellest, kas alustate oma karjääri või edendate oma ettevõtet.

Tööstusharmoneeritud programmid, mis põhinevad kogemuslikul õppimisel

Kirde veebikursused pole lihtsalt veebipõhisesse keskkonda kleebitud klassiruumipõhised kursused. Koostöös õpiekspertide ja tööstuspartneritega oleme esimene ülikool, kes lõi kognitiivteadustest juhitud veebipõhise haridusmudeli, mida tööandjad informeerivad ja kogemusõppest juhivad. Programm sisaldab täiendavat kogemuslikku mõõdet ühiselt välja töötatud õppekavade, ühiste hariduspraktikate ja ettevõtete residentuuride, juhtumianalüüside ja eriprojektide kaudu.

Piirkondlike ülikoolilinnakute, sõlmpunktide ja 3300 globaalse partneri võrk

Toronto on uusim lisa ülikooli ülemaailmsele võrgustikule, mis hõlmab nii lipulaevade ülikoolilinnakut Bostonis kui ka piirkondlikke ülikoolilinnakuid Charlottes, Põhja-Carolinas, Seattle'is ja San Francisco lahe piirkonnas. See ainulaadne ja võimas hariduse ja teaduse kombinatsioon, mis on kooskõlas piirkondliku ja globaalse tööjõu ning arenguvajadustega, viib kõrghariduse mudelisse, mis on sajandeid vähe muutunud.

Ülikooli partnerlus hõlmab bakalaureuse- ja magistriõppeprogrammide ning teaduskondade teaduskoostöö kaudu enam kui 3300 ettevõtet ja mittetulundusühingut enam kui 150 riigis kuuel mandril.

Globaalne vilistlaste võrgustik

Kirde 255 000 pluss vilistlased moodustavad ülemaailmse spetsialistide ja kaasatud kodanike kogukonna. Ülikooli 25 USA vilistlaste peatükki, kaheksa rahvusvahelist peatükki ja enam kui 80 riigi vilistlaste delegaadid hoiavad vilistlasi ühenduses ja pakuvad ressurssi praegustele tudengitele rahvusvahelistel koostööprojektidel.

Karjääri edendamine

Meie karjääriteenused, mis on Princeton Review poolt seitsme järjestikuse aasta jooksul järjestatud rahva seas nelja parema hulka, pakuvad üliõpilastele ja vilistlastele kogu meie võrgus neid ja muid ressursse: ühendused tuhandete tööandjatega, karjäärinõustamine, tööotsingud ja intervjuude ettevalmistamine ning seob paljusid veebipõhiseid ja isiklikke karjääriteenuseid.

Kirde eelis

1898. aastal Bostonis asutatud Northeastern on ülemaailmne teadusülikool ja kogemusliku õppe maailmas juhtiv ülikoolilinnak, kus asuvad Boston, Charlotte, San Francisco lahe piirkond, Seattle ja nüüd Toronto. Me teame, et kiirete tehnoloogiliste muutuste ajal peate end kursis hoidma.

Uuenduslikud programmid

Meie magistriprogrammid on joondatud mõne Toronto kõige kiiremini areneva tööstusega. Kõiki meie programme pakutakse täielikult veebis või paindlikus hübriidvormingus (ühendades veebipõhise ja klassisisese juhendamise). Võtke klassid, mida Kirde-maailma maailmatasemel õppejõud õpetavad, vastavalt oma ajakavale.

Globaalne võrgustik

Tänu kasvavale ülikoolilinnakute võrgule pakub Northeastern ainulaadset vaatenurka mõne maailma dünaamilisema linna talentide ja innovatsioonivajaduste osas.

Kogemuslikud võimalused

Northeastern lisab oma mainekale koostööprogrammile ja meie uuenduslikule XN-i õppeplatvormile tööstusele vastava kogemuse igasse kraadiõppesse ja erialasesse kraadiõppesse - õpilased töötavad lühiajalise äriprojekti raames otse tööstuse sponsoriga.

Meie tarnemudel

Kirde õppejõud ühendavad veebipõhistes ja hübriidipõhistes programmides oma sügavad teoreetilised teadmised tugeva töökogemusega. Kasutades tehnoloogiavahendeid, mis on muutnud veebikoolituse rikkalikuks õpikeskkonnaks, ammutavad nad mitmesuguseid ressursse, mis võimaldavad õpilastel uusi teadmisi otse töökoha probleemide lahendamise vajadustele rakendada.

Meie kraadiõppeprogrammide eesmärk on võimaldada igal õpilasel valida veebipõhiste ja hübriidõppe võimaluste vahel. Teeme kõik endast oleneva, et pakkuda erinevas formaadis kursusi; Ent registreerumised määravad kursuste pakkumise tähtajaliselt.

Meie hübriidvorming - veebipõhise ja klassiruumis õppimise segu - pakub õpilastele mõlemast maailmast parimat: veebipõhise hariduse paindlikkus ja mugavus ning klassiruumis põhinevate programmide isiklik, õppejõudude ja üksteisega suhtlemine.

Toronto ülikoolilinnak

Northeastern University, USA tipptasemel mittetulunduslik ülikool, on loonud valitud linnades eripärased piirkondlikud ülikoolilinnakud, pakkudes tööstusele orienteeritud kraadiõppe programme, mis on mõeldud töötavatele spetsialistidele karjäärieesmärkide saavutamiseks. Kirde-Toronto ülikoolilinnas avatakse kolm magistrikraadiprogrammi, mis on piirkonna tööandjate seas väga nõudlikud - projektijuhtimine, küberturvalisus ning ravimite, bioloogia ja meditsiiniseadmete regulatiivsed küsimused. Need koolitusprogrammid, mis on kohandatud Toronto vajadustega maailmamajanduskeskusena, pakuvad töötavatele spetsialistidele selget teed karjääri jätkamiseks, jäädes samas praeguste organisatsioonide juurde: veebipõhise hariduse ajakava paindlikkus koos silmapaistvate teaduskondade, akadeemiliste ressursside ja programmi toetamisega juhtiv USA teadusasutus.

Vancouveri asukoht

Vancouveri kirdeülikool on meie esimene asukoht Briti Columbias ja teine Kanadas. Meil on hea meel liituda Cascadia innovatsioonikoridorina tuntud rahvusvahelise superhubi kiire ilmumisega Northeasterni asukoha kõrval Seattle'is ning selliste ettevõtete nagu Amazon, Microsoft, SAP, Sony, Copperleaf, Unbounce, Traction on Demand, Finger Food Advanced Technology Group, Fortinet , ja veel.

Vancouveri pöördumist tunnustatakse ikka ja jälle teadusuuringute ja aruannete kaudu, mis keskenduvad põhiprioriteedile - et jätkata meteooriatõusu maailmatasemel tehnoloogiakeskusena, vajab Vancouver maailmatasemel talenti. Oma majanduse innovatsiooni ja kasvu edendamiseks otsivad Vancouver ja Briti Columbia üha säravamaid ja ambitsioonikamaid õpilasi, kes õpiksid kõrge kvalifikatsiooniga karjääri kindlustavaid asjakohaseid programme. Ja neid, kellele see õnnestub, autasustatakse võimalusega tasakaalustada rikkalikku ja mitmekesist karjääri ületamatu eluviisiga, koos Vancouveri silmapaistva loodusliku ilu ning oma mainega turvalise ja väga mitmekesise linnana.

Asukohad

Toronto

Address
Northeastern University Canada, First Canadian Place 100 King Street West, Suite 4620, Box 400
Toronto, Ontario, Kanada

Vancouver

Address
Northeastern University Canada, 333 Seymour St,
Vancouver, Briti Columbia, Kanada

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega