Rocket Sky 3D Animation School | ONLINE

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Rocket Sky Teamiga liitumine on elu muutuv kogemus ja 96% meie lõpetajatest on täna professionaalsed animaatorid.

MIKS LIITUD ROCKET SKY TEAMiga?

Me oleme erinevad. Rocket Sky kasutab „simuleeritud tootmiskeskkonna” lähenemist õppimisele, mis jäljendab reaalses animatsioonistuudios. See protsess arendab oskusi kõige kõrgemal tasemel, samal ajal kui meie õpilased töötavad reaalses maailmas.

ROCKET SKY LÄHENEMISVIIS

Rocket Sky õppesüsteem sündis juba aastaid kestnud professionaalse tootmise kogemuse ja aastate pikkuse erialase hariduse kogemusega. Keskendume klassikalistele animatsiooni põhimõtetele ja põhialustele ning rakendame neid 3D-tarkvarale. See lihtne lähenemine arendab kunsti ja kunstnikku. Kordamine on oskuste ema ning kasutades meie ainulaadset, üks-ühele, mentor-stiilis lähenemist õppimisele ja keskendumist põhialustele, mitte tarkvarale, saavad Rocket Sky'i õpilased oskusteavet selle allusive kunstivormi kõikides tahkudes, ja lõpuks suudab nad toota kõrgeima kvaliteediga portfelli, et neid oskusi näidata.

MEIE MENTORS

Meie juhendajate meeskond töötab mõne maailma juhtiva stuudio juures. Meie kollektiivne töökogemus hasartmängude, televisiooni ja filmitööstuse vallas koos meie haridusliku taustaga ja fundamentaalne lähenemine arenguharidusele on see, mis eristab meid ülejäänud. Meie animeerimiskrediidid sisaldavad pilvepalli, kus on lihapallid

MEIE LIIKMESRIIK ON LIFE

Animatsioon on lõputu püüdlus parendamisele ja meie õpilased saavad jätkata õppimist ja täiustamist, kasutades meie sisu ja juurdepääsu meie õpetajatele lähiaastatel. Me oleme õnnelik perekond ja meie võrgustik on suur ja kasvab jätkuvalt.

KULUD

Rocket Sky õppemaksu kulud on üks madalaimaid tipptasemel iseloomu animatsioonikoolitusi maailmas. Meie üliõpilaste portfellid on võrreldavad $ 100 000, 4-aastase kraadiõppega. Meie õpetus on praegu seatud meie sissejuhatavale tasemele $ 5,400 USD ja jääb sellele tasemele kuni 2019. aasta alguseni.

Pakume ka õppemaksete plaane, et aidata meie õpilastel õppida oma koolitust. Küsi meie finantsprogrammide kohta.

Asukohad

Edmonton

Address
ONLINE


Edmonton, Albertas, Kanada

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: