Royal Roads University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Umbes

Royal Roads University asub Kanadas kõige ilusamates riiklikes ajaloolistes paikades, millel on pikk ajalugu tipptasemel. Aastal 2015 tähistasime me 75 aastat juhtimist ja õppimist - 55 aastat sõjalise kõrgkoolina ja 20 aastat riikliku rakendusuuringute ülikoolina.

Me mõistame oma õpilaste vajadusi ja püüdlusi ning oleme loonud võimalused teie elustiilile vastava hariduskogemuse pakkumiseks. Meie kohordimudelil on grupipõhine kursuste töö, mis pakub sarnase mõttekaaslaste ressursse, et saaksite kogu oma programmi kaudu jagada, väljakutseid ja kasvatada. Isegi pärast lõpetamist toetavad need rühmad teie püüdlusi, et tagada, et teie elus muutuv kogemus meiega on võimaldanud mitte ainult professionaalset ümberkujundamist, vaid ka isiklikku.

Meil on ainulaadne õppemudel - me nimetame seda “tõhusaks”

Royal Roads University pakutavad programmid pakuvad meie õppijatele vahendeid ja tehnikaid, mis on vajalikud pärast lõpetamist. Kas otsite uut karjääri või soovite oma praeguses organisatsioonis oma majanduslikku ja ametialast positsiooni parandada, meie online-kursuste segatud õppemudel ja intensiivsed ülikoolilinnakojad võimaldavad teil tänapäeval õppida.

Meie online-õppemudel võimaldab jätkata tööd, kui olete oma kraadi lõpetanud. Programm algab lühikese, ülikoolilinnakus asuva elukohaga, mis võimaldab kohtuda ülejäänud õpilastega oma kohortis, millele järgneb kaugõppekursused, mis annavad programmis teoreetilise ja teabepõhise materjali. Veebipõhiseks õppimiseks kasutatav platvorm Moodle hõlbustab õppematerjalide edastamist, pakkudes Teile võimaluse suhelda ja suhelda kaasõpilastega ja professoritega.

Mis meid erineb

Säästev tulevik

Royal Roads University mõistame, et keskkonnajuhtimine on vajalik ja me oleme uhked, et meie õpilased, õppejõud ja töötajad toetavad seda suunda. Kliimamuutus on üks meie aja kõige kriitilisemaid väljakutseid ning me keskendume kampaania jätkusuutlikkust toetavatele algatustele. Keskkonnasäästlikkus ei ole mitte ainult lahutamatult seotud meie õpetamis- ja teadustöö volitustega, vaid väljakutse, mis nõuab sellist interdistsiplinaarset ja koostööprobleemide lahendamist, mille puhul me paistame silma.

Asukohad

Victoria

Royal Roads University

Telefon
250.391.2511