Loe ametlikku kirjeldust

Vali Saint Mary ülikool!

Saint Mary ülikool asutati 1802. aastal ja asub Halifaxis, Nova Scotias, Kanadas. Ülikoolil on akadeemiline tippteadus õpetamises ja teadustöös. Meie ülikoolilinnak on koduks rohkem kui 7000 üliõpilasele üle 115 riigi. Püha Maarja ülikool on tunnistatud Kanadas ühe kõige rahvusvahelisemaks tudengipopulatsiooniks.

Kooskõlas meie moto, Age Quod Agisega - tehke seda, mida te teete, oleme saavutanud tipptasemel õpingud Liberaalkunsti, keskkonnauuringute, äri, teaduse ja tehnika alal. Pakume ka kraadiõppekavasid eriti tugevates valdkondades. Kõik meie akadeemilised programmid on rahvusvaheliselt tunnustatud ja tunnustatud, et tagada üliõpilastele ülemaailmne juurdepääs tööhõivele ja kraadiõppele.

Kõik meie Sobey School of Businessi programmid on saanud kõrgeima rahvusvahelise akrediteerimise taseme. AACSB akrediteering ulatub meie Bachelor of Commerce'ist meie ärijuhtimise doktorikraadi.

Meil on bakalaureusekraad, mis on tuntud bakalaureuseõppe üliõpilastele pakutavate teadustöö võimaluste kohta. Rohelise keemia valdkonna õppijad saavad kasutada uue Atriumi ja Global Learning Commons'i roheliste katusrajatiste kasutamist, samal ajal kui astrofüüsika tudengid veedavad aega Burke Gaffney vaatluskeskuses ülikoolilinnakus.

Püha Maarja bakalaureusekraad on tuntud oma paindlikkuse ja laiaulatuslike kursuste poolest, kaasa arvatud mõned väga unikaalsed peamised äriühingud, nagu näiteks rahvusvahelised arengud, kriminoloogia, Aasia uuringud ja Atlandi Kanada uuringud.

View of downtown Halifax from Dartmouth with the waterfront and the Purdy's Wharf. Halifax, Nova Scotia, Canada.

Top 5 põhjust, miks valida Saint Mary ülikool

1. Rikas toetav kogukond

Ülikoolilinnak asub ühes ilusas linnaosas. Te moodustate kiiresti mõttekaid sidemeid teiste õpilastega ja tunnete end mugavalt oma uues kodus. Kui tunned hoolt, saate rohkem saavutada.

2. Teid tundvad professorid

Keskmine sissejuhatava klassi suurus on vaid 40, mitte ainult ei tunne seost teiste õpilastega, vaid saate oma professoreid tundma õppida. Juurdepääs õppejõududele, kes hoolivad teie akadeemilisest tulemusest ja teie tulevikust, on omamoodi isiklik toetus, mis teeb vahet.

3. Õppimine tehes

Saint Mary's usume, et õpilased õpivad paremini ja kiiremini, kui nad panevad teooria reaalses maailmas töötama. Selleks pakume kogemuslikke õppimisvõimalusi, laboreid, kooperatsioone (praktika kõikides teaduskondades), reisimist välismaale ja tegelikke uurimisvõimalusi.

4. Rikkalikke teadusuuringute võimalusi

Kui olete oma akadeemilises karjääris edasi liikumas, sirvige paljusid pakutavaid programmi võimalusi (millest paljud on piirkonnas ainulaadsed).

5. Akadeemilise tipptaseme traditsioon

Umbes 98% meie täistööajaga professoritest on oma doktorikraad, mis on rohkem kui ükski teine provintsis asuv ülikool. Need saavutatud professorid toovad oma kogemuse klassiruumis teie kasuks ja meie rikas vilistlaste kogukond toob sulle reaalse maailma. Kui teil on vaja abikäsi mööda teed, on teie käsutuses akadeemiline tugi, tervis, karjäär ja vastuvõtuabi.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Saint Mary’s University

Püha Maarja rahvusvaheline meistrid õpetamise inglise keeles valmistab ette rahvusvahelise karjääri lõpetajaid inglise keele õpetamisel täiendava keelena. IMTE pakub mitt ... [+]

IMTE - globaalne eelis oma inglise keele õpetajakarjääri jaoksKvaliteetne, väga praktiline professionaalne ettevalmistusEdukad strateegiad kultuuridevaheliste õpetajate jaoksCambridge'i inglise keele tunnistus õppekeeles, mis sisaldub programmis

Edu inglise keele õpetajana rahvusvahelises keskkonnas nõuab tugevat alust inglise keele õpetamise praegustes lähenemisviisides ja laialdast praktilist kogemust mitmesugustes keeleõppekeskkondades.

Püha Maarja IMTE programm ühendab need inglise keele õpetajate ettevalmistamise põhilised ja praktilised mõõtmed uuendusliku õppekava kaudu. See hõlmab dünaamilist klassiruumis õpetamist, ulatuslikku praktikakogemust ja kommunikatsioonioskuste jätkuvat arendamist inglise keeles. See on võitnud kombinatsioon, mis lisab professionaalset edu. Püha Maarja IMTE annab teile soovitud magistrikraadi inglise keele kui rahvusvahelise keele õpetamisel.... [-]

Kanada Halifax Regional Municipality
September 2019
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

SMU - Be Your Potential