Loe ametlikku kirjeldust

Maailm muutub. Ja nii on ärimaailmas. Juures Telfer School of Management at University of Ottawa oleme mõistnud, et oluline ei lähe kaugemale saab loota. Püüame säilitada võrgu kvaliteetsete ühendused - ja loeb meile on panna teid keskmes kõike.

Mis iganes see on, et küsimusi teile, me anda teile kõiki vahendeid, et teha mõju.

Jagame teiega tihedat seost oleme loonud meie vilistlased ja äriringkonnad, nii et saad õppida kõrvuti juhid, juhid ja ettevõtjad, kes on geniaalne, kui need on inspireeriv.

Jagame teiega teadmisi meie teadlased, nende laialdast võrgustike ning nende koostöö organisatsioonidega kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel äriringkondade.

Meie programmid on kavandatud kujundada mõjukas juhid, kes vastutavad juhid ja innovatiivne teadlased, kes on positiivne mõju inimeste elule, organisatsioonide ja kogukondade. Ükskõik oma eesmärke, oleme alati sulgeda poolt, et aidata teil saavutada neid.

Meie professorid on rahvusvaheliselt tunnustatud oma tipptasemel teadusuuringute, oma karbist mõtlemine, ja nende juhtimisel peamine teadusuuringute võrgustike. Nad võtavad kõige olulisem teema, millega tänapäeva ettevõtete juhid, prognoosimine ja kavandamine lahendusi tulevikuülesanneteks kõigis valdkondades nagu juhtimine, sealhulgas meie kolme põhisuuna: ärianalüüsi ja tulemuslikkust, tervisesüsteemide juhtimise ning innovatsiooni ja ettevõtlust.

Asub südames Ottawa, meie kool on uhke akadeemilise kodus mõned 4300 üliõpilastele, 88 täistööajaga õppejõud ja üle 25.000 vilistlased. Meie akrediteeringuid kolme kõige nõudlikuma rahvusvaheliste organisatsioonide (AACSB, Amba ja EQUIS) rõhutavad tunnustust kui üks maailma top ärikoolides.

Strateegiline Klienditeenindaja

Telfer School of Management määratleb strateegilised valdkonnast (SAE) eristava, asjakohased ja jätkusuutlik platvorm saavutamiseks riikliku ja rahvusvahelise maine teadustöö, õpetamise ja haardega.

Eesmärk on luua "kogu spektri" SAE-d, mis ulatuvad alus- ja rakendusuuringute, pedagoogika et programmi tarne ja haardega.

Telfer School on tuvastatud järgmist kolmele strateegilisele Valdkonnad:

Innovatsioon ja ettevõtlus Tervis Systems Management Ärianalüüs ja Performance

Akrediteerimise ja edetabel

Telfer School of Management on üks ainult 2 ärikoolides Kanadas ja üks alla 70 ärikoolides kogu maailmas on saavutanud Triple Crown of akrediteeringuid.

International Business School akrediteeringuid tagada, et õpilased on saanud parima kvaliteediga haridus. Akrediteeritud asutus meelitab mitte ainult kõrgema kvaliteediga õpilased, vaid on ka suur teadus võimalusi ja võimaldab üldise tunnustuse.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Telfer School of Management

Kõik suured avastused on üks ühine joon: nad alustasid üks inimene küsib üks suur küsimus. Meie, Telfer School, siis tea transformeerimisvõime suurt küsimust. Nad võivad ... [+]

Mis on teie suur küsimus?

Kõik suured avastused on üks ühine joon: nad alustasid üks inimene küsib üks suur küsimus. Meie, Telfer School, siis tea transformeerimisvõime suurt küsimust. Nad võivad vabalt meelt, avab piiramatud võimalused ja igaveseks muuta maailma. Sellepärast oleme loonud Telfer Master of Science in Management.

Mõtle erinevalt

Meie programm on sihilikult loodud, mis võimaldab teil täielikult ära revolutsiooniline jõud suured küsimused:

Me anda Teile intellektuaalne usaldust ja teadlikkust küsida läbida, originaal küsimusi. Me varustada teid teadus- taju ja oskusi vaja koguda ja sünteesida seotud andmed nendele küsimustele. Ja me saame aidata teil vallandada talent vaja tuvastada mustreid need andmed, paljastada selge, loogiline selgitusi nende mustreid ja lähemale paljastamiseks teedrajavast vastuseid. ... [-]
Kanada Ottawa
September 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles