Loe ametlikku kirjeldust

Trent University

Trent University loodi interaktiivse õppe idees, mis on isiklik, eesmärgistatud ja muutlik.

Trent meelitab järjepidevalt riigisisest juhtimist õpetamise, teadustegevuse ja üliõpilaste rahulolu üle suurepäraseid üliõpilasi kogu riigis ja kogu maailmas .

Siin ühendavad üliõpilased ja kraadiõppurid õppejõudude, personali ja nende eakaaslastega koostööd erinevate kogukondade kaudu, mis hõlmavad elamu kolledžeid , klassiruume, erialasid, praktilist uurimistööd, ühisõppekavasid ja kogukonnapõhiseid tegevusi.

Trendid toob kriitilise ja integreeriva mõtlemise igapäevaseks eluks kõikides valdkondades. Trendi ainulaadne lähenemisviis isiklikule arengule toetavate ja koostööpartnerite kaasamise kaudu on rohkem nõudlus kui kunagi varem. Õpilased juhivad teed, kaasates dialoogi, mitmekülgsete perspektiivide ja koostööga seotud kogemusi.

Trendi üliõpilased, vilistlased, teaduskonnad ja töötajad on elukestva kirgusega kaasamise, juhtimise ja sotsiaalsete muutuste jaoks globaalsed kodanikud, kes on katalüsaatorid säästlike lahenduste leidmisel keerukatele küsimustele.

Trenti Peterborough ülikoolilinnakus on auhinnatud arhitektuur hingekosutavates looduslikes ookeanides Otonabee jõe kallastel, mis on vaid 90 minuti kaugusel Toronto kesklinnast, samas kui Durham GTA ülikoolil on tihedalt ühendatud linnaosasõit, mis asub mugavalt Oshavas 40 minutit Toronto kesklinnast.

Me austame, et oleme Mississauga Anishinaabegi traditsioonilises territooriumil . Pakume oma tänu esimestele rahvastele nende hooldamise ja õpetuste eest meie maa ja meie suhete kohta. Võime me neid õpetusi austada.

Trent on olnud Ontario esimese astme ülikooli 7 aastat järjest

 • Ontario ülikoolis # 1; # 3 Kanadas 1
 • Stipendiumid ja stipendiumid Kanadas # 1
 • # 1 Ontarios õppetöö tegemiseks 1
 • Ontario 1 üliõpilaspreemiatega # 1
 • # 2 Ontario üliõpilaste rahulolu 1
 • Üle 3,4% maailma ülikoolidest 2

Trenti lõpetajad saavad tööd

 • 95% trendidest, kes töötavad kahe aasta pärast 1
 • 87% Trent kraadi töötas kuus kuud pärast lõpetamist
 • Trenti koolilõpetajad, füüsikateadused ja Fine
 • Põllumajanduse ja BioScience üliõpilased Trentist näevad 96% koolilõpetaja tööhõive määra kaks aastat pärast lõpetamist;
 • Trent'i haridusprogrammi lõpetanute seas kaks aastat pärast lõpetamist muljetavaldav 97% kõrgharidusega tööhõive määr;
 • Humanitaarteadused lõpetasid Trenti tööhõive määra vaid kuus kuud pärast lõpetamist 93%, mis on kõrgem kui provintsi keskmine.

Trenti üliõpilased on rõõmsad, et nad tulid

 • 95% õpilastest on õnnelikud, et nad valisid Trendi
 • 94% õpilastest on rahul Trenti hariduse üldise kvaliteediga 3

Trent on teadusuuringute ja innovatsiooni liider

 • # 4 bakalaureuseõppe ülikool Kanadas 4
 • # 1 avaldamise intensiivsuses Kanadas 4
 • # 3 avaldamise mõju Kanadas 4

Trendi üliõpilane on põnev aeg

1 Macleani ülikooli edetabel, 2018 - peamiselt bakalaureuseõppe kategooria

2 Maailmaülikooli edetabel, 2017

3 Kanada ülikoolide uuringute konsortsium, 2012

4 Uuenda Infosource Edetabelid, 2017

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Trent University

See uus professionaalne magistriprogramm annab teile konkurentsieelise tööturul maandusega laia ettevõtlus- ja juhtimisalade erialadel, alates raamatupidamisest kuni ette ... [+]

ÜlevaadeMõista suuremaid sotsiaalseid probleeme, millega ettevõtjad ja organisatsioonid silmitsi seisavad tänapäeva muutuvas keskkonnas.

See uus professionaalne magistriprogramm annab teile konkurentsieelise tööturul maandusega laia ettevõtlus- ja juhtimisalade erialadel, alates raamatupidamisest kuni ettevõtte finantseerimiseni ja turunduse strateegilisse juhtimisse. Täiskasvanud tänapäeva tööandjate vajaduste rahuldamiseks on teil valmis olema juhtivad positsioonid Kanadas või välismaal.

See täistööajaga 16-kuuline kursustepõhine programm pakub Trent University Durham Greater Toronto piirkonna ärikool, mis on mõeldud üliõpilastele, kes on hiljuti lõpetanud mitteärilistel ettevõtetel. Alustage programmi kohe peale ülikooli lõpetamist või kuni viieaastast kraadiõppimist. Programmi pakutakse nelja tunni jooksul ja see hõlmab suveülesõidu integreeritud õppimisvõimalust.... [-]

Kanada Oshawa
September 2019
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Trent University

Trent on Kanada üks esimesi ülikoole, kes töötavad andmeteadlaste spetsialistide koolituslünga täitmisel. Teid valmistatakse unikaalselt ette tööriistade ja tehnikate abi ... [+]

ÜlevaadeUskuge kiiresti arenevat andmeteaduste valdkonda.

Trent on Kanada üks esimesi ülikoole, kes töötavad andmeteadlaste spetsialistide koolituslünga täitmisel. Teid valmistatakse unikaalselt ette tööriistade ja tehnikate abil, mida on vaja töötada ja analüüsida tänapäeva üha keerukamaid andmekogumeid kõigis teaduse valdkondades ja ärimaailmas. See erialane programm saab lõpetada 16 kuu jooksul ja see rõhutab praktilisi oskusi visualiseerimise, andmete kaevandamise, pilvepõhiste lähenemisviiside ja paralleelselt programmeerimise oskusi. Ettevalmistaks karjäärile, sealhulgas andmevahetuse juht, andmeteadur, andmeallikaid arhitekt, ärijuht ja ärianalüütik.

... [-]

Kanada Peterborough
September 2019
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trent University

Keskenduge finantsanalüüsi teooriatele ja tehnikatele, kui valmistute ette karjääri kapitali analüüsi, finantsprognoosimise, investeerimispanganduse, kommertspanganduse, ... [+]

Ülevaade

Keskenduge finantsanalüüsi teooriatele ja tehnikatele, kui valmistute ette karjääri kapitali analüüsi, finantsprognoosimise, investeerimispanganduse, kommertspanganduse, ettevõtte planeerimise, portfellihalduse, pensionifondide haldamise ja muude võimaluste kohta finantssektoris. See erialane programm saab lõpetada nii vähe kui 12 kuud ja see hõlmab põhjalikku matemaatilise rahastamise, portfelli ja riskijuhtimise, lineaarse programmeerimise, finantsökonoomika, arvuliste meetodite ja finantsjuhtimise uurimist.

Programm

Programmil on kolm põhieesmärki:

Uuringute läbiviimiseks vajalike fundamentaalsete ja ühiste analüütiliste modelleerimismeetodite õpetamine paljudes kvantitatiivsetes valdkondades.Ideede jagamise teiste teadlaste teadustööga seotud risttarbekaotus ja selle saavutamiseks vajalike suhtlemisoskuste arendamine.Õpilase piisav koolitus tema valitud erialal, sealhulgas kursuste ja uurimistöö, et võimaldada doktorikraadi doktorikraadiga edasiarendamist. programmi teises institutsioonis.... [-]
Kanada Peterborough
September 2019
Inglise
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Discover Trent University

360 Video Experience

Anuj - Computing Systems, Computer Science Student

Jahanara - Business Administration Student

Juan - Biology Student

Andressa - Environmental and Life Sciences Student

Trent University - Durham
Koduleht
Telefon
905-435-5100
Trent University - Peterborough