The University of New Brunswick-Saint John, Faculty of Business

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of New Brunswick Saint John 's teaduskonna Business on koht, kus professorid tea tegelikult oma nime.


Meie õpetaja - õpilase suhe 01:17 sa oled midagi enamat kui lihtsalt number. Püüame tundma meie õpilased ja kaasata neid unikaalseid võimalusi, mis on õige nende karjäärivõimalusi. Oleme väike, sõbralik ja pühendunud õppejõud, mille missiooniks on suurendada oma arusaamist maailmast, kus sa elada ja töötada, ning võimaldab teil teha suur erinevus oma kogukonnas. Me tahame, et meie õpilastel olla edukas iganes püüab nad otsustavad jätkata.


Meie õpilased on võimalusi teha ja proovida asju siin, et nad ei pruugi kunagi saada võimalus teha suuremas campus. Õpilased on loengutega konverentsidel oma professorit, võõrustas kohalik raadio show, kirjutatud õpilase ajalehes, teenis Saint John Board of Trade and suhtles mõned meie kõige mõjukam ja inspireeriv inimesed meie linna ja provintsi.


Toome reaalse maailma kogemus otse meie klassis


Muidugi meie õppejõud on tark, kuid nad on ka reaalsed inimesed, kes toovad palju praktilisi teadmisi õpetamise stiili. Surfa läbi teaduskonna profiilid ja vaata talent, mis eksisteerib seas meie meeskond.


Meil on ettevõtja, kes õpetab Small Business strateegia, jurist / vannutatud audiitorid, kes õpetab Finance and Business Law ja IKT ekspert, kes esitab üliõpilastele väljakutse kaasata uusi tehnoloogiaid oma ülesandeid läbi blogi õppe ajakirjades ja kasutades Google Docs oma aruannetes.

Asukohad

Püha Johannes

University of New Brunswick - Saint John

Address
UNB Saint John
100 Tucker Park Road
P.O. Box 5050

E2L 4L5 Püha Johannes, New Brunswick, Kanada
Telefon
(506) 648-5500

Programmid

See ülikool pakub ka: