Loe ametlikku kirjeldust

UQO kohta


Quebeci Ülikool, Outaouais, õppimise rõõmuks

Quebeci Outaouaisi Ülikool (UQO) on ülikool, mille inimmõõde hõlbustab õppimist ja mõtlemist, on oma programme välja arendanud, kohandanud ja kohandanud oma klientide vajaduste rütmile, võttes samas arvesse piirkonnas.

UQO võib liikuda Université du Québeci võrgustikus, kui see on Kanada suurima ülikoolisüsteemi õppevahendeid ja ühiseid teenuseid.

Outaouaisi südames asuv Gatineau asub UQO-s kahe jalutuskäigu kaugusel asuvast paviljonist, millel on geograafiline ja kultuuriline eelis. Selle eeliseks on see, et asub piirialal, mida iseloomustab kahe kultuuri rikkalik kohalolek, mis elab Föderaalse Pealinna Ottawa ärevustegevuse rütmi. UQO pakub lisaks linnapiirkondadele ka teenindust äärelinnas ja töötab, et suurendada oma kohalolekut piirkondades lähiaastatel.

Alates 2010. aastast asub UQO ka Saint-Jérôme'i hoones, mis on ehitatud St-Josephi ja Labelle tänavate nurgalinnas, ulatudes 10,032 ruutmeetrit. See uus campus tervitab rohkem kui 2000 õpilast. On klassiruumid, õppe- ja uurimislaborid, raamatukogu, didakide raamatukogu, bürood, administratiivruumid, üliõpilaste koosolekuruumid ja lisateenused, näiteks kohvik ja raamatupood. levinud üle kuue korruse.

UQO annab õpilastele väikestest õpilaste rühmadest koosnevate klasside ja kvaliteetse juhendamise abil maitse õppimiseks, karjääri kujundamiseks ja elu edukaks muutmiseks. Mitte liiga suur, mitte liiga väike, inimlikum ja sõbralikum! See meelitab 7500 üliõpilast, kes registreerivad peamiselt Outaouais'e, aga ka Ontario idaosas ja ülejäänud Quebecis. UQO maine on isegi piiri ületanud ja meelitab üha rohkem välisriikide õpilasi.


UQO visioon


Kõik meie kogukonna jõud ühinevad, et realiseerida projektide mobiliseerimine, mis annavad meie visioonile elu: "Et olla lähemal, minna kaugemale! ".

Individuaalselt ja kollektiivselt keskendume oma jõupingutustele kolmes strateegilises suunas: üliõpilaste kogemuste rikastamine, programmide loomine ja teadustöö arendamine ning meie ülikooli mõju.


2020

  • me keskendume oma jõupingutustele esmase eesmärgi saavutamiseks kõigile meie tegevustele: meie õpilased;
  • julge me uuendama oma programme, teenuseid ja tegevusi säästva arengu eesmärgil;
  • me toetume koostööle ja vastastikusele abile sisukate sidemete loomisel ja meie edasiliikumiseks.

Üheskoos muudame üliõpilaste kogemused UQO-s.


UQO missioon


UQO: teadmiste, teaduse ja loomingu kõrgeim väljendus

Universée du Québec en Outaouais, Universée du Québeci võrgustiku liige, on avalik-õiguslik prantsuse keele ülikool ja uurimisasutus, mis asub Outaouais ja Laurentians. Inimeste vahelisi suhteid soodustavas keskkonnas valmistab UQO, teadmiste kättesaadavuse keskus, iga tsükli kestel kvalifitseeritud lõpetajaid ja stimuleerib teaduslikku uurimistööd ja loomingut.

UQO õpilased on oma missiooni keskmes. Tänu kogenud professoritele ja pädevatele töötajatele saavad nad kasu nii oma programmide mitmekesisusest kui ka õpetamise ja teaduse tipptasemest.

UQO osaleb aktiivselt nende kogukonna kaasatud piirkondade elanike majanduslikus, sotsiaalses ja kultuurilises arengus. UQO on ühendatud nii piirkondliku kui ka rahvusvahelise reaalsusega, on strateegiline mängija, mis aitab kaasa partnerluse ja projektide edendamisele ühiskonnas.


UQO väärtused


Enesehinnang

UQO pakub oma õpilastele akadeemilist kogemust, mis on nii kaasahaarav kui ka rahuldust pakkuv, põhineb soovil avastada, kujundada nende mõtlemist ja arendada oma kriitilist mõistmist. UQO-s on üliõpilaste edusammud, innovaatilised personali saavutused ja lõpetaja edukus kollektiivne stiimul ületamiseks.


Excellence and Rigor

UQO on edukas organisatsioon, kus kõik on pühendunud oma akadeemilise tegevuse tipptaseme saavutamisele. UQO on teadmiste loomise koht, kus pädevus ja rangus on norm ja võrdlusraamistik, millest kõik tegevused on tehtud.


avamine

UQO on prantsuse keele ülikool, mis on avatud oma keskkonna ja maailma jaoks. UQO tunnistab kultuurilise mitmekesisuse tähtsust ja edendab seda. Lisaks hõlmab see koolitustegevust rahvusvaheliselt.


Terviklikkus ja läbipaistvus

UQO toetab usaldusväärset ja usaldusväärset juhtimist, keskendudes siiski tõhususele ja tõhususele. Selle saavutamiseks hõlbustab see teabe kättesaadavust ja inimeste pühendumust.


Austama

UQO tegutseb inimeste suhtes, asetades õpilased selle arendamise keskmes oma missiooni keskel ja töötajad. See väärtustab oma õpilaste, personali, lõpetanute ja partnerite panust ning julgustab koostööd ja toetust, et luua keskkond, mis on rikkalik inimestevaheliste suhete kaudu.

Programmide õpetamise keel:
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Université Du Québec En Outaouais UQO

See magistrikraad on välja töötatud inimestele, kes soovivad oskuslikult juhtida erinevate looduste ja suuruste projekte. Selle programmi juhid saavad projekteerida konkr ... [+]

See magistrikraad on välja töötatud inimestele, kes soovivad oskuslikult juhtida erinevate looduste ja suuruste projekte.

Selle programmi juhid saavad projekteerida konkreetsetele kontekstidele kohandatud projektid ja hallata neid, võttes arvesse eelnevalt kehtestatud piiranguid.

Seega, pärast nende projektide teostatavuse uurimist, suudavad nad neid kõige paremini rakendada. Tänu planeerimisvahenditele, mida nad on oma praktikas kasutusele võtnud, saavad need juhid tagada, et saavutatakse nii finants- kui ka organisatsioonilised eesmärgid. Inimressursi juhtimise pädevuses on nad ka teadlikud, kuidas ühineda inimestega, kes suudavad tagada oma projektide edukuse.

Profiilid pakutakseRegulaarne tee - mälu (M.Sc.)... [-]
Kanada Gatineau
September 2019
Prantsuse
Päevane õpe
Osakoormus
30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Du Québec En Outaouais UQO

See multidistsiplinaarne väljaõpe on mõeldud kandidaatidele, kes soovivad anda endale tööriistu, mida nad vajavad selleks, et saada spetsialistid ja arendusjuhid, kes suu ... [+]

See multidistsiplinaarne väljaõpe on mõeldud kandidaatidele, kes soovivad anda endale tööriistu, mida nad vajavad selleks, et saada spetsialistid ja arendusjuhid, kes suudavad tuvastada praegused väljakutsed ja pakkuda uuenduslikke lahendusi.

Nad tutvuvad peamiste arenguteooriatega, samuti territoriaalse, rahvusvahelise ja põlisrahvaste arengu, probleemide, lahenduste ja piirangutega. Nad süvendavad oma arusaama kogukonna arengust ning territoriaalsest, rahvusvahelisest ja põlisrahvastiku dünaamikast.

Lisaks arendavad nad oma suutlikkust analüüsida inimtegevusi, suhteid keskkonda, sotsiaalseid struktuure ja sotsiaalseid suhteid, mis asuvad territooriumidel. Õpilased õpivad ka erinevaid arendustegevusele suunatud uurimis- ja sekkumismeetodeid. Koolituse lõppedes on nad omandanud teoreetilised ja metodoloogilised teadmised, mis on vajalikud selleks, et mõista ja käituda siin ja mujal.... [-]

Kanada Gatineau
Jaanuar 2020
Prantsuse
Päevane õpe
Osakoormus
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Du Québec En Outaouais UQO

Metsa ökosüsteemide juhtimise spetsialiseerunud töötajad osalevad mitmesuguste probleemide määratlemises, juhtimises ja lahendamises, et aidata kaasa metsa säästva arengu ... [+]

Metsa ökosüsteemide juhtimise spetsialiseerunud töötajad osalevad mitmesuguste probleemide määratlemises, juhtimises ja lahendamises, et aidata kaasa metsa säästva arengu elluviimisele.

Nad pakuvad jätkusuutlikku ökosüsteemi juhtimist ja metsade planeerimist, võttes oma põhimõtetes ja juhtimistavades arvesse mitmekordsete kasutajate vajadusi, huvirühmade nõudmisi, maakasutuse eesmärke ja metsa ökosüsteemide kaitset. .

Selles vaates on see multidistsiplinaarse magistri kraad suunatud kandidaatidele, kes soovivad saada spetsialistideks, kes on spetsialiseerunud metsa ökosüsteemide säästvale majandamisele. Tänu aktiivsetele õpetamismeetoditele, mis integreerivad ökoloogilisi, majanduslikke ja sotsioloogilisi mõõtmeid, arendavad õpilased oma oskusi keerukate probleemide määratlemisel, juhtimisel ja lahendamisel.... [-]

Kanada Saint-Jérôme
Jaanuar 2020
Prantsuse
Päevane õpe
30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Vidéo promotionnelle - UQO - Premier cycle

UQO - Présentation

Location address
C.P. 1250, succursale HullGatineau (Québec) Canada
Gatineau, Quebec, J8X 3X7 CA
Social Media
Location address
5, rue Saint-JosephSaint-Jérôme (Québec) Canada
Saint-Jérôme, Quebec, J7Z 0B7 CA