Loe ametlikku kirjeldust

Meie Missioon

Edwards School of Business arendab ettevõtte spetsialistide ehitada rahvaid.

Edwards School of Business loob võimalusi dünaamiline õppimise ja kriitilist mõtlemist. Meil on maandatud meie väärtusi autentsuse ja terviklikkuse. Me omaks õpetaja-teadlane mudel, ja pakkuda oma missiooni läbi õppejõud tugeva akadeemilise ja erialased teadmised. Meie kultuur peab mitmekesisust ning hõlmab pluralismi. Me kaasame oma huvirühmade ehitada väärtust oma kogukonnas.

Umbes Edwards School of Business

Kuigi aastate jooksul nime äri programmeerimine on muutunud, mida ei ole muutunud, on kokku panema suurepärane õpetlik kogemus üliõpilastele. Viimase ligi 100 aastat, kui me oleme kasvanud väike programm, mis on seotud erialase raamatupidamise kogukonna terviklik Business School kuulasime teid! Sa ütlesid, et äri haridus peab olema sügav funktsionaalne juured core erialade raamatupidamine ja rahandus, turundus ja juhtimine, inimressursid ja strateegia. Aga sa ka ütlesid, et need sügavad funktsionaalne juured tuleb suurendada integreeritud otsuste tegemise oskusi. Lõpuks sa ütlesid meile, et meeles pidada, et efektiivne otsuste tegemine nõuab võtme professionaalseid oskusi side ja juhtimise raamistikus eetika ja sotsiaalne vastutus. Leiad need omadused põimitud kõik meie programmid.

Pilk Edwards School of Business täna:

  • Üle $ 20 miljonit eelarvesummale
  • Üle 121 õppejõud ja töötajad
  • Üle 2200 õpilast
  • Viis kraadi programmid (Bachelor of Commerce, Master of Business Administration, Master of Professional Raamatupidamine, Master of Science in Finance, Master of Science in Marketing)
  • Kaks tunnistuse programmid (Business Administration Certificate, aborigeenide Business Administration Certificate)
  • Üle 23,500 Vilistlased
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Saskatchewan, Edwards School of Business

Master of Science in Finance (MSc) programm pakub õpilastele teoreetilisi tausta kaasaegse finantsküsimustes ja sisaldab tugeva aluse empiiriliste meetoditega. ... [+]

Erakorraline väitekirjapõhine haridus

Master of Science in Finance (MSc) programm pakub õpilastele teoreetilisi tausta kaasaegse finantsküsimustes ja sisaldab tugeva aluse empiiriliste meetoditega. Kogu selle programmi raames on teil võimalus küsida ja mõista praegust finantsalast kirjandust ja tavasid, osaleda pühendunud ja teadlike õppejõudude ja töötajatega ning osaleda mitmesugustel külalisõppejõududel ja -preparaatidel. Selles programmis õpetatavad oskused pakuvad teile tööriistu kõrgelt akadeemilises elus või tööstuses. See programm nõuab kõvasti tööd, pühendumist oma õpingutele ja kirg rahandusele.

Programmi struktuur

Magistrikraad Finance Programmis (M.Sc.), mida pakuvad rahandus- ja juhtimisteaduste osakond, Edwardsi Ettevõtluskool, Saskatchewani Ülikool pakub õpilastele kaasaegse finantsküsimuse teoreetilist tausta ning tugeva aluse empiirilistes meetodites. Programmi saab kasutada platvormina üliõpilastele, kes soovivad jätkata doktorikraadi, ja see varustab üliõpilasi konkurentsieelisega töökohtadel, millel on oluline uurimiskomponent.... [-]

Kanada Saskatoon
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Saskatchewan, Edwards School of Business

Turundusprogrammi MSc arenes Edwardsi ettevõtluskoolis vastuseks vajadusele doktorikraadi järele. ettevalmistusprogramm. See kaheaastane täiskoormusega teaduspõhine progr ... [+]

Turundusmeediumid!

Turundusprogrammi MSc arenes Edwardsi ettevõtluskoolis vastuseks vajadusele doktorikraadi järele. ettevalmistusprogramm. See kaheaastane täiskoormusega teaduspõhine programm keskendub turundusteooriale, tarbija käitumisele ja teadusuuringute disainile.

Kogu programmi raames ühendatakse üliõpilased ühe meie teadlike ja entusiastlike turunduse õppejõududega, kes pakuvad oma kraadiõppe üliõpilastele hoolikat juhendamist mitmesuguste turundusteemade kaudu.

Programmi lõppedes on lõpetajatele ette nähtud doktorikraadi sisenemiseks. programm ja karjäär akadeemias või karjääri turunduses.

Programmi struktuur

Esimese kursuse kestel võtavad üliõpilased kursused:... [-]

Kanada Saskatoon
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Saskatoon, Saskatchewan, S7N 5A7 CA
Location address
Edwards Downtown Campus
KW Nasser Centre
256 3rd Avenue South

Saskatoon, Saskatchewan, SK S7K 1L9 CA