Loe ametlikku kirjeldust

DOMINATIIVSED INSTITUTSIOONID

Vancouver School of Theology on olnud üle 100 aasta Briti Columbia teoloogilise hariduse osa - rikkad, teedrajavad traditsioonid, mida ehitada. Oleme aastate jooksul Vancouveris asutatud mitmete denominatsiooninstitutsioonide otsene järeltulija.

Meie kooli põhitegevus on valmistada õpilasi ette koguduse ministeeriumile ja juhtkonnale.

KAS SA TEADSID ...

 • VST rahvusvahelistel üliõpilastel maksab sama õppemaksu kui Kanada õpilased?
 • VST asub Briti Columbia Ülikooli ülikoolilinnakus. Oleme ookeani lähedal, rannad, palju puhke- ja kunstitegevusi ning me elame mõõdukas kliimas.
 • Ülikoolilinnakus ja selle läheduses on mitmeid taskukohaseid majutusvõimalusi?

INIMESED UURINGUD

Kool asutati oma partnerluses First Nationsiga rohkem kui 30 aastat tagasi ja pakub uuenduslikke kohalikke ministeeriume M.Div. Kraadiõppe programmi laiendamine, jõudmine Lääne-Kanadasse ja Vaikse ookeani põhjaosa ja Hawaii USAsse

INTERREKTIIVSED UURINGUD

2010. aastal asutati VST religioonidevaheliste uuringutega, kus on välja töötatud uued kursused ja programmid, mis õpetavad üliõpilasi suhtlema teiste usunditraditsioonidega Jumala poolt armastatu maailma heaks.

VISION

Vancouver School of Theology kutsutakse harida ja moodustama läbimõeldud, hõivatud ja helde kristlaste liidreid.

Meie teoloogilised alused

 • Jumal kutsub inimesi kogu maailmast ja kogu maailmast lootuse õnnistuseks.
 • Jumal ilmutas Iisraeli ajaloos ja Jeesuses Kristuses, kutsub meid mõtlema koos traditsioonidega praeguse ja tuleviku nimel.
 • Me kohtleme Jumala pilti meie naaberriigis ja kogu loomuses.

MISSIOON

VST koolitus kutsub:

 • Kristliku teenistuse nõudmiste ustav arusaamine.
 • Karmi suhtlemine kristlike traditsioonide ja kaasaegse õppimisega.
 • Huvitav ja lugupidav koostöö põlisrahvaste vaimulike ja teiste kultuuride ja usu traditsioonidega kogu looduse hüvanguks.

VÄÄRTUSED

Usumeelse kogukonnana kohustume:

 • Teoloogiline haridus (teoloogiline, piibli, pastoraalne, eetiline, ajalooline, põlisrahvaste ja religioonidevaheline õpe) ja kujundamine Jumala rahva õitsenguks.
 • Inspirerne elu keerulisemate kristlaste jüngerite seas selle kogukonna sees ja väljaspool.
 • Iga inimese väärikuse austamine.
 • Õppimine ja stipendium võetakse hoolikalt ja avatult.
 • Prohvetilise kõne julgustamine ja loomingulise armastuse ja heaolu tegemine.

EESMÄRGID

 • Suurendage oma pühendumust, et harida ja moodustada ministeeriumiga seotud üliõpilasi muutuvas juhtimises, jätkates olemasolevate teadusuuringutega seotud programmide toetamist.
 • Inspireerige tipptaset Jumala rahva õpetamisel ja õppimisel ning jagage seda õppimist mitmes kohas.
 • Kultiveerige meie suhted nimiväärtustega, mis meid praegu toetavad ja jätkame oikumeenilist laienemist nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil.
 • Suurendage oma suutlikkust kasutada infotehnoloogiaid õpetamiseks, teadusuuringuteks ja programmeeritavaks teavitamiseks mitmesuguste välisekspertidega.
 • Ehitage VST-i maine ja toeta paremat suhete kogukonda, näiteks põlisrahvaste, teiste religioossete traditsioonidega, UBC ja naabrite teoloogiate kolleegiumidega.
 • Tugevdada meie esmavaliku taotlejate värbamist Kanadast, Vaikse ookeani loodeosast ja omandada erineva taustaga õpilasi.
 • Luua pikaajaline rahaline tugevus, stabiilsus ja vastutustundliku juhtimise eest vastutav kool.
 • Täienda täiskohaga õppejõude tahtliku värbamise ja säilitamise kaudu, et täiendada meie praegust teaduskonda.
 • Jätkata ja arendada personalit, õppejõudu ja juhatust, kes innukalt toetavad kooli visiooni ja missiooni.
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:


Vancouver School of Theology

Magistriõppejõud ja jumalikkuse magister on laiendusega seotud kraadiõppeprogrammid neile, kes otsivad akadeemilist programmi praktiliste rakendustega, mille käigus uurid ... [+]

PROGRAMMI ÜLEVAADE

Magistriõpe ja jumalikkuse magister on laiendusega seotud kraadiõppeprogrammid neile, kes otsivad akadeemilist programmi praktiliste rakendustega, mille abil uurida nende usu sügavust ja valmistuda erinevatele avalikele ja pastoraalsetele ministeeriumidele. VST magistriõpetuse programm on aktsepteeritud ordineerimiseks Anglikaani, Ameerika ja Presbyteri nimede poolt Kanadas ja Ameerika Ühendriikide Presbüteri kirikus. Paljud muud nimiväärtused aktsepteerivad kogu õppekava või osa sellest, ehkki mõned neist nõuavad vähemalt nendes denominatsioonikoolides. Õpilased peaksid spetsiaalsete kooskõlastusnõuete järgi kontrollima oma nime.

VST-i MDiv-programmi lõpetaja on varustatud ja valmis Jumala rahvuste õitsengu teenimiseks teoloogilise stipendiumi kutsesse:... [-]

Kanada Vancouver
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 7 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Vancouver School of Theology

Avaliku ja pastoraalse kunstiteaduse magistriõppes tunnustatakse liidrite liike, mis on vajalikud kristlike kogukondade muutuvas olemuses, ning toetab erinevaid juhtkonna ... [+]

PROGRAMMI ÜLEVAADE

Avaliku ja pastoraalse kunstiteaduse magistriõppes tunnustatakse liidrite liike, mis on vajalikud kristlike kogukondade muutuvas olemuses, ning toetab erinevaid juhtkonna liikmeid, alates kogudustest kuni sotsiaalse ettevõtluse, usul põhinevate sotsiaalteenuste, valitsusväliste organisatsioonide, põhineva arengu, vahendusteenuste ja kogukonnapõhiste justiitsalgatuste kaudu. Vaimse hoolduse ainulaadne spetsialiseerumine valmistab ette õpilasi erinevatele vaimulikule ministeeriumidele (vt MAPPL-i vaimse hoolduse programmi kirjelduses).

See aste on seotud praktikapõhise õppimise, tegevuse peegeldumise ja kontekstuaalse analüüsiga. Tähelepanu pööratakse religioosse kirjaoskuse arendamisele pluralistlikes kontekstides töötamiseks, teoloogilise inteli väljaarendamiseks avalike teoloogide ja juhtide moodustamiseks, pakkudes piibellikke, eetilisi ja vaimseid aluseid, et inspireerida korraldajate ja kiriklike muutustegentide visionäärseid suutlikkusi ning harjutada rituaalseid, retoorilisi ja ühiskondlikke oskused, mis on vajalikud elutähtsa, ahvatliku ja helde juhtpositsiooni saavutamiseks nii päritud kui ka tekkivate pastoraalsete ja avalike kontekstide puhul.... [-]

Kanada Vancouver
Jaanuar 2020
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vancouver School of Theology

Spiritual Care'i kontsentratsioon on mõeldud neile, kes kavatsevad kutsuda vaimulikke hooldustöötajaid sellistes kohtades nagu tervishoiuasutused, vanglad ja parandus ... [+]

PROGRAMMI ÜLEVAADE

Spiritual Care'i kontsentratsioon on mõeldud neile, kes kavatsevad kutsuda vaimulikke hooldustöötajaid sellistes kohtades nagu tervishoiuasutused, vanglad ja parandusteenused. See eriala on kavandatud nii, et see oleks kooskõlas BC provintsivalitsuse raamistiku standarditega ja Kanada vaimse tervise sertifitseerimise nõuete assotsiatsiooniga. 24 kuu jooksul võivad õpilased vastata BC standardite nõuetele vaimse tervise praktik. CASC-l on vaja täiendavat kõrgemat üksust ja elukohta spetsialisti sertifitseerimiseks. Need on harilikult kraadiõppurid.

See programm pakub integreeritud lähenemisviisi õppimisele, kus pastoroloogilised uuringud on tahtlikult integreeritud terapeutiliste meetodite kliinilise kogemusega. Üliõpilased / internid on kaasaegses kaasa tervishoiutöötajate kontekstis ja õppida pastoraalse juhtimise oskusi, mis on olulised teenistuseks institutsionaalses keskkonnas. Kõik õpilased peavad läbima valmisoleku intervjuu ühe VST-i täiendõppe teaduskonna CPE juhendajatega enne programmi vastuvõtmist. Isikud, kes soovivad registreeruda, peaksid olema teadlikud emotsionaalsest rangusest, mis on CPE osaks, ja olla valmis oma õpinguteks täiskohaga keskenduma, kui nad soovivad programmi 24 kuu jooksul lõpetada.... [-]

Kanada Vancouver
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vancouver School of Theology

Integreerivad uuringud - üldine valik, see kontsentratsioon võimaldab õppida kõigis eespool nimetatud valdkondades ja varustab kraadi omaniku laia baasi teadmiste te ... [+]

Integreerivad uuringud - üldine valik, see kontsentratsioon võimaldab õppida kõigis eespool nimetatud valdkondades ja varustab kraadi omaniku laia baasi teadmiste teoloogilised uuringud.

VST-i lõpetanud MATS-i programm on varustatud ja valmis tegema teoloogilise stipendiumi kutset:

Näidake teoloogiliste erialade teadmisi magistriõppes, Kirjeldage keskseid teemasid teoloogias ja tegelege valitud teemade ja teemade teoloogilise mõtlemisega Rakendage asjakohaseid hermeneutilisi meetodeid, et saavutada piibli teksti sissejuhatava taseme tõlgendamine oma iidse konteksti ja kaasaegse konteksti järgi Analüüsige ajaloolisi andmeid ja näidake historiograafilist mõistmist, kasutades asjakohaseid oskusi, näiteks primaarsete ja teiseste lähtematerjalide kasutamist Näidake sissejuhatavat teadlikkust religioonidevaheliste õpingute ja põlisrahvaste õpingute sisu, meetodite, probleemide ja kontekstide kohta. Üliõpilase kontsentratsioonikontseptsioonis määratakse distsipliini kriitilise ja konstruktiivse õppimise peamised töökontseptsioonid, pakutakse distsipliini põhiosa arutamist ja rakendatakse uurimisoskusi, mis on piisavad selle distsipliini põhisisu tutvustamiseks. Integratiivsete õpingute kontsentratsioonide jaoks näidata keskmise tasemega tutvumist kahe või enama teoloogilise eriala sisu, meetodite, probleemide ja kontekstiga ning suutlikkust teha võrdlevaid ja integreerivaid otsuseid valitud valdkondade vahel või nende seas Näidake selget ja tõhusat kommunikatsiooni oskust nii suuliselt kui ka kirjalikult, loogilise argumendi loomist, keerukate küsimustega seotud teadlike otsuste tegemist ja teadusliku kirjutamise stiilide sobivat kasutamist ... [-]
Kanada Vancouver
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 7 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vancouver School of Theology

Vancouver School of Theology jätkab pikaajalist partnerlust First Nations kogukondadega ja oma partnerlussuhteid religioonidevaheliste kogukondadega, et võimaldada põlisr ... [+]

Ülevaade programmist

Vancouver School of Theology jätkab pikaajalist partnerlust First Nations kogukondadega ja oma partnerlussuhteid religioonidevaheliste kogukondadega, et võimaldada põlisrahvaste ja religioonidevaheliste õpingute MA.

Eesmärk

Selle kraadi eesmärgiks on anda õpilastele võimalus uurida ja kirjutada kontekstis, kus kolm peamist monoteismi usunditraditsiooni vastavad Põhja-Ameerika põlisrahvaste traditsioonidele ja vastupidi. Aste valmistab õpilasi ette osalema üha enam pluralistlikus maailmas ja varustama neid usulise mitmekesisuse väljakutsetega.

Programmi peamised eesmärgid

Suurendada teoloogilisi teadmisi, mis on interdistsiplinaarsed ja kultuuridevahelised väljendusvormid.Uuenduslike teoloogiliste uuringute edendamine, võrdlusuuringu ületamine, integreeritavate usul põhinevate teadmiste ja oskuste arendamine, mis käsitlevad olulisi kohalikke ja ülemaailmseid vajadusi sellistes valdkondades nagu ökoloogia, konfliktid, kolonialism ja globaliseerumine.Et tunnustada Põhja-Ameerika põlisrahvaste vaimse ja intellektuaalse traditsiooni ajaloolist ja kaasaegset rolli maailma religioonina.Et varustada inimesi põlisrahvaste ja religioonidevahelise kogukonna elus osalemisega.... [-]
Kanada Vancouver
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 7 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Vancouver School of Theology

Teoloogia magistri kraad on kraadiõppe kraad, mille eesmärk on anda üliõpilane arenenud teadmisi ühe valdkonna või distsipliini teoloogilise uuringu üldises kontekstis ni ... [+]

Ülevaade programmist

Teoloogia magistri kraad on kraadiõppe kraad, mille eesmärk on anda üliõpilane arenenud teadmisi ühe valdkonna või distsipliini teoloogilise uuringu üldises kontekstis ning valitud ala või erialaga sobivate uurimismeetodite ja ressursside väljatöötamist.

Programm võib aidata ette valmistada üliõpilast doktoriõppe edasiseks kraadiõppeks, ettevalmistuseks mõnele õppevorme, ministeeriumi praktika akadeemilist tõhustamist või distsiplineeritud fookust isikliku huvi teoloogilise uuringu valdkonnas. Kaks voolu on saadaval:

Üks võimalus nõuab õpetliku lõputöö kirjutamist; see on üldiselt soovitatav neile, kes valmistuvad doktoritööks.Teine võimalus, General Research Option, nõuab täiendavat kursuste ja olulist projekti. Programm nõuab spetsialiseerumist õppevaldkonnas, kus doktoritöö kirjutatakse, kuid võimaldab mitmekesisust kursuste valimisel. Seda pakutakse kõigis valdkondades, kus õpilase huvid ja kooli ressursid langevad kokku.Programmi pikkus... [-]
Kanada Vancouver
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 10 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Virtual Tour

Promise Video

Address
6015 WALTER GAGE ROAD
Vancouver, British Columbia, Kanada