Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Alates 2003. aasta sügisest on Texas A

Texas A

Missioon

Missioon

  • Õppige eeskujulikke insenere ja arendage maailmatasemel juhte läbi rahvusvaheliselt tunnustatud üliõpilaste ja kraadiõppe programmide.
  • Uute teadmiste ja intellektuaalse kapitali loomine uuenduslike teadusuuringute ja koostööprojektide kaudu, mis annavad jätkusuutliku mõju.
  • Parandage Katari ja selle piirkonna riigi arengueesmärke teadmiste ja kaasatuse kaudu, mis suurendavad inimkapitali.

Visioon

  • Olla ennekõike insenerihariduse pakkuja piirkonnas, mis on märkimisväärne rahvusvahelistes teadmistes ja mis on oluliseks ressursiks Kataris.

Kiired faktid

Texas A

Texase A Ava-klassi klass

Texas A on lõpetanud üle 950 inseneri

Teadustegevuse rõhuasetused on keskkonnaküsimused, täiustatud veetöötlustehnoloogiad, keemilise protsessi ohutus, nafta reservuaaride uuringud, matemaatiline modelleerimine, masinad ja juhtimissüsteemid, telekommunikatsioon, transport ja maanteed, elektrienergia tootmine, jaotamine ja masinad, keemia ja füüsika.

Uurimistööd, mis käsitlevad Katari riigile olulisi küsimusi, hinnatakse rohkem kui 249,2 miljonit dollarit.

Texas A

Üliõpilasliidrite vahetuse programm toimub igal õppeaastal, kui College Station'i õpilased külastavad Katari ülikoolilinnaku nädalas kevadpaariga ja vastutasuks Texas A

Texas A

Texas A

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Texas A&M University at Qatar

Paljude protsesside ja menetluste võti sõltub sellest, milline õpilane olete. Texas A ... [+]

Umbes

On oluline mõista Texase A kraadiõppe aluseid

Kes sa oled?

Paljude protsesside ja menetluste võti sõltub sellest, milline õpilane olete. Texas A

College Station Student - kui teid võeti vastu põhikoolis, olete "College Station Student" (mõnikord teid nimetatakse "peamised ülikooli üliõpilased"). Peamine ülikoolilinnak osakond on lõplikult teie eest vastutav, kuid meie kraadiõppe büroo võib teid paljudes valdkondades abistada.

Katar Student - Kui teid lubati Katari ülikoolilinnakule, olete te "Katari üliõpilane". Praegu on ainult keemiatehnoloogia programm, nii et kõik meie Katari üliõpilased on keemiainstituudid. Katari ülikooli õppekava eest vastutab üliõpilane, kuid sellel on ka vastava koduosakonna peamine ülikoolilinnak. Ka siin võib kõrgkooliõppeasutus teile abistada paljudes valdkondades. Mõned protsessid ja protseduurid sõltuvad sellest, kas olete College Station või Katari üliõpilane.... [-]

Katar Doha
September 2019
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Texas A&M University at Qatar

Tere tulemast Texas A keemiatehnoloogia programmi ... [+]

UmbesTere tulemast Texase A keemiatehnoloogia programmiLisateabe saamiseks pöörduge Texas AKraadi nõudedTexas A poolt välja toodud üldised nõudedKaks kraadi kraadi, mida haldab Texase A keemiatehnoloogia programmKõigil allpool loetletud õppetööplaanidel peavad üliõpilased näitama minimaalset stipendiumiprogrammi, mis jääb magistriprogrammi. Seega on üliõpilane, kes jääb allapoole 3,0 GPR-i, ühe akadeemilise semestri, et tuua oma GPR üle selle väärtuse. Selle tegemata jätmine toob kaasa kõrghariduse programmi vallandamise. Samamoodi võib hinne alla C igal kursusel viia vallandamine kraadiõppe programmi.Keemiatehnoloogia magistriprogrammidMagistrikraad (MS) kraadMaster of Science vajab vähemalt 32 semestrit krediidi tundi kinnitatud kursused ja teadustöö. Vähemalt 25 krediidi tundi peab olema formaalne kursuste töö. Lisaks peab üliõpilane katma kaks krediidi tundi CHEN 681 (seminar), et vastata osakondade nõuetele. Ülejäänud krediit on mõeldud teadustööks.Master of Engineering (M.Eng) kraadMaster of Engineering kraad nõuab vähemalt 30 semester krediidi tundi heakskiidetud kursused ja ei nõua teadus krediidi tundi.Kuidas kandideerida... [-]
Katar Doha
September 2019
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Associate dean Dr. Ioannis Economou talks about the Graduate Studies Program

Dr. Patrick Linke on the Graduate Studies Program

Ahmed Badreldin on the Graduate Studies Program

Dr. Konstantinos Kakosimos talks about the Graduate Studies Program

Muhammed Hamza on the Graduate Studies Program

Bara Anaya on the Graduate Studies Program

Texas A&M University at Qatar
Koduleht
Telefon
+974.4423.0201