Adventist University of Africa

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

112012_AUAMBAStudents.png

AUA kohta

Adventist University of Africa (AUA) on pühendunud oma missioonile arendada ja kujundada liidreid Aafrikas ja mujal. Vastutustundlik ja eetiline juhtimine on Aafrika ümberkujundamise üks kriitilisemaid tegureid.

Seetõttu püüame olla värav Aafrika juhtimise arendamiseks, edendades kõrghariduse omandamise kõrgeimat standardit ning edendades teadmisi ja erialaseid oskusi „terviklikus” kontekstis.

112013_AUAStudentsWalking.png

Selle saavutamiseks oleme uhked väärtuspõhise hariduse pakkumisel. Selline haridus annab palju rohkem kui akadeemilisi teadmisi. See soodustab kogu inimese tasakaalustatud arengut - vaimset, füüsilist, intellektuaalset ja sotsiaalset-emotsionaalset - protsessi, mis kestab kogu elu.

Meie tulevikuväljakutse on tugineda sellele tugevatele alustele, et end kindlalt maailma juhtivate ülikoolide vahel luua.

Missioon

Dünaamilise kraadiõppe pakkumine kristlikus kontekstis, et valmistada ette kõrgkoolilõpetajaid, et pakkuda kiriku ja ühiskonna vajaduste rahuldamiseks usaldusväärset, austavat ja armastavat pädevust.

Visioon

Olla üks parimaid ülikoole, edendades kõrgemaid kraadiõppe standardeid Aafrikas ning edendades teadmisi ja kutseoskusi terviklikus kontekstis.

Põhiväärtused

Teadmised. Tõde. Teenus.

Asukohad

Nairobi

Address
Private Bag Mbagathi
Nairobi, Kenya

Nairobi, Nairobi maakond, Kenya

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega