Loe ametlikku kirjeldust

112012_AUAMBAStudents.png

AUA kohta

Adventist University of Africa (AUA) on pühendunud oma missioonile arendada ja kujundada liidreid Aafrikas ja mujal. Vastutustundlik ja eetiline juhtimine on Aafrika ümberkujundamise üks kriitilisemaid tegureid.

Seetõttu püüame olla värav Aafrika juhtimise arendamiseks, edendades kõrghariduse omandamise kõrgeimat standardit ning edendades teadmisi ja erialaseid oskusi „terviklikus” kontekstis.112013_AUAStudentsWalking.png

Selle saavutamiseks oleme uhked väärtuspõhise hariduse pakkumisel. Selline haridus annab palju rohkem kui akadeemilisi teadmisi. See soodustab kogu inimese tasakaalustatud arengut - vaimset, füüsilist, intellektuaalset ja sotsiaalset-emotsionaalset - protsessi, mis kestab kogu elu.

Meie tulevikuväljakutse on tugineda sellele tugevatele alustele, et end kindlalt maailma juhtivate ülikoolide vahel luua.

Missioon

Dünaamilise kraadiõppe pakkumine kristlikus kontekstis, et valmistada ette kõrgkoolilõpetajaid, et pakkuda kiriku ja ühiskonna vajaduste rahuldamiseks usaldusväärset, austavat ja armastavat pädevust.

Visioon

Olla üks parimaid ülikoole, edendades kõrgemaid kraadiõppe standardeid Aafrikas ning edendades teadmisi ja kutseoskusi terviklikus kontekstis.

Põhiväärtused

Teadmised. Tõde. Teenus.

109615_rsz_adobestock_49198989.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Adventist University of Africa

Magistrikraad Rakenduses Arvutiteaduses on programm, mille eesmärk on vastata vajadusele arendada infotehnoloogias ja turvalisuses tõhusaid pädevusi, et rahuldada Aafrika ... [+]

Programmi kohta

Magistrikraad Rakenduses Arvutiteaduses on programm, mille eesmärk on vastata vajadusele arendada infotehnoloogias ja turvalisuses tõhusaid pädevusi, et rahuldada Aafrika ja maailma vajadusi. Lõpetajad saavad teooria arvutite ja infoteaduste alal ning võime tõlkida teooriat igapäevaelusse oma praeguses tööhõiveasendis, kuna nad kavandavad, kavandavad ja haldavad arvutiteabesüsteeme kohalikul ja globaalsel tasandil.

Spetsialistid

Õppekava saab valida järgmistes valdkondades:

KüberturvalisusE-teenusedVõrkude ja süsteemide haldamineMiks liituda AUA rakendusuuringute arvutiprogrammi magistriõppega?Tunnustatud kraad Chartered University'stÕpetab hästi kvalifitseeritud ja pühendunud rahvusvaheline õppejõud, kellel on palju kogemusiSuured võimalused suhelda erinevate riikide õpilastega ja tõhustada võrgustike loomistTänapäeva rajatisedVõimalus pühendunud ja keskendunud õpilastele aegsasti lõpetada (2 aastat täistööajaga ja 4 aastat osalise tööajaga)Tarneviis... [-]
Kenya Nairobi
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

AUA School of Postgraduate Studies