International Leadership University - ILU

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Visioon, missioon ja Ülikooli filosoofia Nägemine Nägemus ülikooli on olla "maailmatasemel ülikooli edendamiseks piibellikud väärtused läbi akadeemilise kvaliteedi ja muudatuste juhtimine."

Missioon Ülikooli missioon on "harima ja Kristuse moodi visiooniga juhte panustada tervikliku ümberkujundamise Aafrikas ja kogu maailmas." See missioon on lahti seletatud järgmised väited:

. Eesmärk Statement Eesmärk University on koolitada ja õpetada meeste ja naiste et varustada neid anda juhtimist kiriku ja ühiskonna põhineb Piibli prioriteedid ning panustada vaimne, sotsiaalne ja kultuuriline muutus Aafrikas ja maailmas.

b. Business Statement International Leadership Ülikool on mittetulundusühingutelt, pühendunud pakkuma kvaliteetset haridust, mis on ise jätkusuutlik.

c. Väärtus Statement

Sõltuvus Jumal: Keda Jumala juhtimist ja usaldav Teda kõigis ettevõtetes. Kirg Great Komisjon: võlumine teha kuulekas Kristuse jüngreid kõigis hariduse ja koolituse püüdlustest. Moraalne terviklikkus: Piibli elustiili ja praktika ausus, õiglus ja õigus. Piibli Stewardship: Vastutustundlik, aus ja läbipaistev ning vahendite kasutamist, anded. Passion for Excellence: Proviisori kõrgeimatele tulemuslikkuse õpetamise ja õppimise, uurimistöö, praktiline ministeeriumi juhtimisel ja teenuseid. Konteksti olulisus: Kohustus ja jätkamisega Piiblil järjepidev tekst kiriku ja ühiskonna vahel. Filosoofia

International Leadership Ülikool - Kenya on Evangeeliumi Kristlaste University, kelle filosoofia koosneb Statement of Faith kirjeldatud punktis 5 põhikirja. Christian vaimsete väärtuste moodustavad sihtasutuse kõik objektid, funktsioonid ja programmid ülikooli. Määramine õppekava; üliõpilaste valimine, õppejõudude ja administraatorid; nõuded lõpetamist; iseloomu ootused personali, üliõpilaste, administraatorid ja õppejõud; ja vahendid, mida kasutatakse rahastamise ja arengu põhinevad kõik piibellikud väärtused.

Asukohad

Nairobi

International Leadership University

Address
International Leadership University
Mtito Andei Rd
P. O. Box 60954

00200 Nairobi, Nairobi maakond, Kenya
Telefon
+254 20 2720837