Loe ametlikku kirjeldust

Visioon, missioon ja Ülikooli filosoofia Nägemine Nägemus ülikooli on olla "maailmatasemel ülikooli edendamiseks piibellikud väärtused läbi akadeemilise kvaliteedi ja muudatuste juhtimine."

Missioon Ülikooli missioon on "harima ja Kristuse moodi visiooniga juhte panustada tervikliku ümberkujundamise Aafrikas ja kogu maailmas." See missioon on lahti seletatud järgmised väited:

. Eesmärk Statement Eesmärk University on koolitada ja õpetada meeste ja naiste et varustada neid anda juhtimist kiriku ja ühiskonna põhineb Piibli prioriteedid ning panustada vaimne, sotsiaalne ja kultuuriline muutus Aafrikas ja maailmas.

b. Business Statement International Leadership Ülikool on mittetulundusühingutelt, pühendunud pakkuma kvaliteetset haridust, mis on ise jätkusuutlik.

c. Väärtus Statement

Sõltuvus Jumal: Keda Jumala juhtimist ja usaldav Teda kõigis ettevõtetes. Kirg Great Komisjon: võlumine teha kuulekas Kristuse jüngreid kõigis hariduse ja koolituse püüdlustest. Moraalne terviklikkus: Piibli elustiili ja praktika ausus, õiglus ja õigus. Piibli Stewardship: Vastutustundlik, aus ja läbipaistev ning vahendite kasutamist, anded. Passion for Excellence: Proviisori kõrgeimatele tulemuslikkuse õpetamise ja õppimise, uurimistöö, praktiline ministeeriumi juhtimisel ja teenuseid. Konteksti olulisus: Kohustus ja jätkamisega Piiblil järjepidev tekst kiriku ja ühiskonna vahel. Filosoofia

International Leadership Ülikool - Kenya on Evangeeliumi Kristlaste University, kelle filosoofia koosneb Statement of Faith kirjeldatud punktis 5 põhikirja. Christian vaimsete väärtuste moodustavad sihtasutuse kõik objektid, funktsioonid ja programmid ülikooli. Määramine õppekava; üliõpilaste valimine, õppejõudude ja administraatorid; nõuded lõpetamist; iseloomu ootused personali, üliõpilaste, administraatorid ja õppejõud; ja vahendid, mida kasutatakse rahastamise ja arengu põhinevad kõik piibellikud väärtused.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

International Leadership University - ILU

Master of Divinity aste on kolmeaastase programmi spetsiaalselt neile, kes ehk ettevalmistus eluks ajaks Christian ministeerium. ... [+]

Master of Divinity (MDiv)

Master of Divinity aste on kolmeaastase programmi spetsiaalselt neile, kes ehk ettevalmistus eluks ajaks Christian ministeerium. Koos teenimisalades, programm annab vajalikud sihtasutuste piiblikeelte Piibel ja teoloogia arenenud magistri- või doktorikraadi Piibli teoloogia või konkreetse ministeeriumi uuringute. Kooskõlas Kiriku volitusi, et tuua häid uudiseid lunastavat ümberkujundamise kogu maailmale, programm paneb rõhku jüngriks ja paljunemise vaga, pädev juhtkond on kõige tõhusam vahend täidab seda mandaati.

[-]
Kenya Nairobi
Jaanuar 2020
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

International Leadership University - ILU

Master of Arts in Leadership Studies on kahe aasta programm, mis valmistab õppija teooria, kriitilise mõtlemise ja otsuste tegemise oskusi. ... [+]

Master of Arts in Leadership Studies (MALS)

Master of Arts in Leadership Studies on kahe aasta programm, mis valmistab õppija teooria, kriitilise mõtlemise ja otsuste tegemise oskusi ja võimet strateegiliselt juhtida ja arendada meeskondi ja organisatsioone, kas ettevõtete, valitsuse, kirik, valitsusväliste organisatsioonide, või kogukondlikud organisatsioonid. Kursuse sisu ühendab teooria arengu juhtimise põhimõtteid, oskusi ja iseloomu, et valmistada juhte olla transformational agentide vastavusse viimine piibellikud väärtused ja prioriteedid, on erinevates kontekstides.

[-]
Kenya Nairobi
Jaanuar 2020
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International Leadership University - ILU

MA programm on kaheaastane programm, mille eesmärk on koolitada ja varustada õpilased kõrgtasemel Nõustamine ja psühholoogia olla professionaalsed nõustajad, kes suudavad ... [+]

Master of Arts in Nõustamine (MA Nõustamine)

Master of Arts programm on kaheaastane programm, mille eesmärk on koolitada ja varustada õpilased kõrgtasemel Nõustamine ja psühholoogia olla professionaalsed nõustajad, kes suudavad asjatundlikult teenida nende kogukondi. Tugeva aluse teooria ja praktilised oskused, õpilased on koolitatud ettekujutus ja hinnata kliendi küsimusi, arendada ravi plaanid ja kasutada asjakohast sekkumist oskusi, kõik Piiblil järjekindel perspektiivi silmas pidades psühholoogiline teooria, samuti uuringute läbiviimiseks.

[-]
Kenya Nairobi
Jaanuar 2020
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International Leadership University - ILU

MABTS aste on tahtlikult integreeritud kaheaastase programmi eesmärk on pakkuda põhilisi Piibli, teoloogiat, vaimuliku kujunemise ja ministeeriumi pädevust juhid kirik. ... [+]

Master of Arts in Piibli ja Theological Studies (MABTS)

MABTS aste on tahtlikult integreeritud kaheaastase programmi eesmärk on pakkuda põhilisi Piibli, teoloogiat, vaimuliku kujunemise ja ministeeriumi pädevust juhid kirik, para-kiriku ja panevad ministeeriumid, samuti spetsialistide turul. Lisaks programm valmistab ette õpilasi teadusuuringuid ja analüüsi, mis annab tugeva aluse arenenud magistri-ja doktoriõppe. Koos akadeemilise ranguse, MABTS paneb erilist rõhku arengumaade nägemust ja kirg Suure komisjoni ja liikumise suurendamise kaudu oskuste arendamine evangelismi, jüngriks ja varustamine teised juhid.

[-]
Kenya Nairobi
Jaanuar 2020
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

International Leadership University - ILU

Programm paneb rõhku hea valitsemistava põhimõtteid ning protsesse muudatuste juhtimine, tootmise juhid, kes edendab ühist heaolu. ... [+]

Master of Science in Juhtimine (MSG)

Master of Science in Juhtimine on kaheaastane programm mõeldud neile, teenivad või valmistub teenima rollid valitsemistava, eriti avalikus sektoris, kuigi kohaldatavad ka valitsusväliste organisatsioonide ja erasektori asutustega. See on ette valmistada ja varustada õppijaid kriitiliselt analüüsida sotsiaalküsimusi ja osaleks aktiivselt kujundamist ja rakendamist avaliku ja ettevõtte poliitika. Programm paneb rõhku hea valitsemistava põhimõtteid ning protsesse muudatuste juhtimine, tootmise juhid, kes edendab ühist heaolu. Kristlus ja piibellikud väärtused on tahtlikult integreeritud iga kursuse.

[-]
Kenya Nairobi
Jaanuar 2020
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles