AAS College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

AAS College asutati 1990. aastal ja on täna üks suurimaid Thessaloniki kolledže. See on tuntud oma kõrgetasemelise hariduse poolest Art

AAS on frantsiisipartnerite kolledž Sunderlandi ülikoolis Suurbritannias. See tähendab, et AASis pakume parima kvaliteediga Briti haridust. Me järgime sama õppekava ja pakume samasuguseid bakalaureuse- ja magistrikraate nagu UoS Design piirkonnas.

AASis mõistame, et oma täieliku potentsiaali saavutamiseks on vaja kaasaegset, sõbralikku ja inspireerivat keskkonda. See on põhjus, miks investeerime pidevalt oma ruumidesse ja ressurssidesse. Kõrgtehnoloogilised arvutid, raamatukogu, VLE ja kõik vajalikud seadmed on selleks, et aidata teil õpinguid teha. Õppida ja praktiseerida täielikult varustatud arvutistuudios, loengusaalides, Design Studios, kui saate nautida ja lõõgastuda kolledži kohvikus.

Meie raamatukogu on üks suurimaid linnas ja on täielikult uuendatud. Lisaks, kuna koostöös Sunderlandi ülikooliga saate oma õpingute ajal tasuta juurdepääsu e-raamatukogudele.

Te osalete oma õpingute ajal arvukatel võistlustel. Suur hulk auhindu, mida meie õpilased saavutavad rahvuslikes ja rahvusvahelistes võistlustes, panevad meid tõeliselt uhkedeks.

Kolmeaastase programmi jooksul saate nautida ka kultuurilisi visiite, tõelisi projekte, töölisi, näitusi ja õppereise Euroopasse.

AAS on suurepärane valik teie jaoks, kes soovivad kujunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas vahet teha.

Teid koolitatakse vastavalt Briti haridussüsteemile ja olete valmis vastama kõigile rahvusvahelisel turul esinevatele väljakutsetele.

Sa järgid sama õppekava, sama programmi ja te omandate sama bakalaureuse- ja magistrikraadi, nagu UoSi õpilased. Sa saad sama kõrgekvaliteedilise Briti hariduse. Te peate ajakohastama kõiki rahvusvahelisi disaini ja graafika suundumusi.

Õpingute tegemisel tehke nutikas valik!

Avasta Sunderlandi ülikooli Vahemere ala, valides parima kvaliteediga Briti hariduse tipptasemel Vahemere keskkonnas, madalamate õppemaksu eest kui Suurbritannia ülikoolides!

Liitu meiega AASi kolledžis Thessalonikis - Kreekas!

Asukohad

Thessaloniki

Address
AAS College 108 Thessalonikis street Oraiokastro
ΤΚ: 57013 Thessaloniki, Thessaloniki, Kreeka