Loe ametlikku kirjeldust

Seaduse (American College of Thessaloniki) on kolmanda taseme jaotus Anatoolia College, institutsioon, millel on pikk ja prestiižne ajalugu, mis ulatub tagasi 1886.

ACT on akrediteeritud USA NEASC (New England Association of koolides ja kolledžites) kaudu komisjoni kõrgkoolis. Lisaks toova täis NEASC akrediteeringut bakalaureuse programme toimetatakse ACT ka kinnitanud avatud ülikool, UK. ACT Samuti on antud litsents Kreeka valitsuse tegutseda nii era keskharidusjärgsed õppeasutus ( "College").

ACT'S terviklik bakalaureuse õppekava pakkumised Bachelor kraadi Business (4 kontsentratsioonide juures) arvutiteadus, Business Computing, rahvusvahelised suhted, Inglise (2 kontsentratsiooni) ja kombineeritud bakalaureuse kraadi Turism ja hotellindus koostöös tuntud haridusasutuste Šveits ja USA. Lisaks kolledži pakub Master of Science (MS) in Hospitality and Tourism Management JA täielik Master in Business Administration (MBA) mille kontsentratsioon in Banking & Finance, ettevõtluse, juhtimise ja Marketing digiajastul.

ACT Samuti pakub kõrgest ja tulemustel põhinev finantsabi programm.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

American College of Thessaloniki

ACT on nüüd esimene pakkuma tervikliku lahenduse külalislahkus ja turism uuringud, mis aitavad nii gümnaasiumilõpetajaid siseneda valdkonnas ja laiendada oma teadmisi, va ... [+]

Kreeka, turism on osa meie kultuurist ja suurim riigi tööstusharu. Hospitality on meie DNA-s. Ettevõtetel ümber keerleb ja spetsialistid püüavad saada osa sellest ja saada selle võitnud trajektoori.

ACT on nüüd esimene pakkuma tervikliku lahenduse külalislahkus ja turism uuringud, mis aitavad nii gümnaasiumilõpetajaid siseneda valdkonnas ja laiendada oma teadmisi, vaid ka kraadiõppes ja ettevõtete spetsialistidele arendada oma oskusi ja edendada oma karjääri.

Kas olete valmis õppima parimad spetsialistid ja teadlased? Uusim kraadi Hospitality and Tourism Management ACT on suurepärane võimalus lihvida neid oskusi ja laiendada oma teadmisi turismi ja äri. Ole osa tulevikus!... [-]

Kreeka Thessaloniki
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles