Loe ametlikku kirjeldust

Geoloogia, petroloogia ja mineraaloogia laboratoorium ning meteoroloogia ja kliima laboratoorium on mõlemad füüsika- ja matemaatika teaduskonna osad ning avasid oma uksed 1928. aasta sügisel.

Geoloogia, petroloogia ja mineraaloogia laboratoorium jagunes seejärel geoloogia ja paleontoloogia laboratooriumiks ning mineraaloogia ja petroloogia laboratooriumiks, mis mõlemad asusid 1943. aasta sügisel loodusteadustekoolile. Meteoroloogia ja kliimatoloogia laboratoorium võeti esmakordselt sisse Füüsikakool ja seejärel Geoloogiakool.

Loodusteaduste kool koolitas õpilasi geoloogia ja bioloogiaga seotud erialadel. Uued laborid asutati üle kolmekümne aasta, näiteks füüsilise geograafia labor, geofüüsika labor ja süstemaatiline mineraaloogia-petroloogia labor. Aastal 1973 loodusülikool jagunes Geoloogiakooliks ja Bioloogiakooliks.


Geoloogiakool loodi 1973. aastal kuningliku dekreediga 290 / 5-4-1973 ja oli varustatud loodusteaduste kooli lõpetanutega. 1983. aastal oli Geoloogiakool jagatud osakondadeks, mis koordineerivad õpetamist ja teadustööd ning pakuvad programme, mis pakuvad üliõpilastele väljaõpet mitmesugustes nende põhiharidusega seotud erialadel. Pakutavate kursuste arv kasvas veelgi pärast uute laborite asutamist. Paleontoloogiamuuseum ja mineraaloogia ja petroloogia muuseum, seismoloogiajaam ja Olympusi meteoroloogiakeskus on ka Geoloogiakooli osakond.


School tagab, et õpilastele antakse täielikku ja põhjalikku koolitust mitmes geoscientide teemadel, nagu näiteks tööstuslikud mineraalid ja kaljud, geograafilised infosüsteemid, geotermikaatikad, geofüüsika, geokeemia, rakenduslik geoloogia, sedimentoloogia, kliimatoloogia ja meteoroloogia, orehoonete geoloogia, Majandus geoloogia, fossiilkütused, mineraaloogia, paleomagnetism, paleontoloogia, keskkonna geoloogia, keskkonna geokeemia, petroloogia, seismoloogia, stratigraafia, struktuurne geoloogia, tehniline geoloogia, hüdrogeoloogia, füüsiline geograafia, okeanograafia. Samuti pakutakse üliõpilastele digitaaltehnoloogiaga seotud arvutikursusi ja kursusi. Kooli õppe- ja teadustöötajad on kogenud, kõrgelt kvalifitseeritud ja pühendunud õpetamisele ja teadustööle.

Geoloogiakool kuulub Thessaloníki Aristotelese Ülikooli esimese kümne kooli, et meelitada teadustöö rahastamist paljudest allikatest. Aastate jooksul on Geoloogiakoolis õnnestunud saavutada oma eesmärke, pakkudes kvaliteetset haridust, tõhustades teadustööd ning aidates ühiskonda ja ühiskonda kõikvõimalikult kaasa.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Kreeka

See ülikool pakub ka:

MSc

Aristotle University of Thessaloniki - School of Geology

See kraadiõpe on kaheaastane täistööajaga multidistsiplinaarne kursus, mis hõlmab mitmesuguseid maateaduste, inseneriteaduste, majanduse ja sellega seotud teemasid ning n ... [+]

See kursus on kaheaastane, täistööajaga multidistsiplinaarne programm, mis hõlmab mitmesuguseid maateaduste, inseneriteaduste ja majanduse aineid, mida kasutatakse süsivesinike uurimiseks ja tootmiseks. Sõlmib süsivesinike uurimise ja ekspluateerimise magistri kraadi .

Programmil on tihedad sidemed Hellenic Petroleum Industry'iga, mis pakub andmeid kursuste kasutamiseks, esitlusi kursuse materjalide täiendamiseks ja aitavad õpilastel viia läbi oma praktikakohti ja oma individuaalseid uurimisprojekte tööstusettevõttega.

Neli Kreeka ülikooli on kaasatud:

Geoloogiakool, Thessaloníki Aristotelese Ülikool (koordineerimine)Ateena riiklik tehnikainstituut mäetööstuse ja metallurgia tehnika koolisGeoloogia ja geo-keskkonna osakond, rahvuslikMajanduskool, Trakija Demokriti ülikool.... [-]
Kreeka Thessaloniki
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles