Aristotle University of Thessaloniki - School of Geology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Geoloogia, petroloogia ja mineraaloogia laboratoorium ning meteoroloogia ja kliima laboratoorium on mõlemad füüsika- ja matemaatika teaduskonna osad ning avasid oma uksed 1928. aasta sügisel.

Geoloogia, petroloogia ja mineraaloogia laboratoorium jagunes seejärel geoloogia ja paleontoloogia laboratooriumiks ning mineraaloogia ja petroloogia laboratooriumiks, mis mõlemad asusid 1943. aasta sügisel loodusteadustekoolile. Meteoroloogia ja kliimatoloogia laboratoorium võeti esmakordselt sisse Füüsikakool ja seejärel Geoloogiakool.

Loodusteaduste kool koolitas õpilasi geoloogia ja bioloogiaga seotud erialadel. Uued laborid asutati üle kolmekümne aasta, näiteks füüsilise geograafia labor, geofüüsika labor ja süstemaatiline mineraaloogia-petroloogia labor. Aastal 1973 loodusülikool jagunes Geoloogiakooliks ja Bioloogiakooliks.


Geoloogiakool loodi 1973. aastal kuningliku dekreediga 290 / 5-4-1973 ja oli varustatud loodusteaduste kooli lõpetanutega. 1983. aastal oli Geoloogiakool jagatud osakondadeks, mis koordineerivad õpetamist ja teadustööd ning pakuvad programme, mis pakuvad üliõpilastele väljaõpet mitmesugustes nende põhiharidusega seotud erialadel. Pakutavate kursuste arv kasvas veelgi pärast uute laborite asutamist. Paleontoloogiamuuseum ja mineraaloogia ja petroloogia muuseum, seismoloogiajaam ja Olympusi meteoroloogiakeskus on ka Geoloogiakooli osakond.


School tagab, et õpilastele antakse täielikku ja põhjalikku koolitust mitmes geoscientide teemadel, nagu näiteks tööstuslikud mineraalid ja kaljud, geograafilised infosüsteemid, geotermikaatikad, geofüüsika, geokeemia, rakenduslik geoloogia, sedimentoloogia, kliimatoloogia ja meteoroloogia, orehoonete geoloogia, Majandus geoloogia, fossiilkütused, mineraaloogia, paleomagnetism, paleontoloogia, keskkonna geoloogia, keskkonna geokeemia, petroloogia, seismoloogia, stratigraafia, struktuurne geoloogia, tehniline geoloogia, hüdrogeoloogia, füüsiline geograafia, okeanograafia. Samuti pakutakse üliõpilastele digitaaltehnoloogiaga seotud arvutikursusi ja kursusi. Kooli õppe- ja teadustöötajad on kogenud, kõrgelt kvalifitseeritud ja pühendunud õpetamisele ja teadustööle.

Geoloogiakool kuulub Thessaloníki Aristotelese Ülikooli esimese kümne kooli, et meelitada teadustöö rahastamist paljudest allikatest. Aastate jooksul on Geoloogiakoolis õnnestunud saavutada oma eesmärke, pakkudes kvaliteetset haridust, tõhustades teadustööd ning aidates ühiskonda ja ühiskonda kõikvõimalikult kaasa.

Asukohad

Thessaloniki

Address
Aristotle University of Thessaloniki
Faculty of Sciences
School of Geology

54124 Thessaloniki, Thessaloniki, Kreeka