Aristotle University Thessaloniki

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Thessaloniki Aristotelese Ülikooli

Aristoteles University of Thessaloniki Thessaloniki Aristotelese Ülikooli asutati aastal 1925 ja on suurim terviklik ülikooli Kreekas. Peamine campus asub kesklinnas linna Thessaloniki ja pindala on umbes 33,4 hektarit. See koosneb 10 teaduskonda, mis koosneb 40 kooli ja 1 ühe kooli õppejõud. Mõned haridus- ja haldusnormide ruumid asuvad väljaspool õppeasutuse praktilistel ja funktsionaalsetel põhjustel. Mitmed neist ruumid asuvad väljaspool linna Thessaloniki või isegi teistes linnades. Aristoteles University kogukond hõlmab umbes 75.000 õpilased (65.000 üliõpilast ja 9000 kraadiõppe üliõpilased ja doktorandid), 2,024 õppejõud, rohkem kui 800 teadus- ja laboratoorsed personali ning ligi 900 halduspersonali.

School of Journalism and Mass Communications

School of Journalism and Mass Communications (http://www.jour.auth.gr/en/) on Thessaloniki Aristotelese Ülikooli asutati aastal 1991, mille eesmärk on anda üliõpilastele teoreetilised ja praktilise koolituse ajakirjandust, edendada teadusuuringuid ajakirjanduse ja massikommunikatsiooni, samuti toetada õigused ja kohustused Kreeka ajakirjanikud. See võtab kuuekorruseline neoklassikalise hoone asub 46 Egnatias Street, kesklinnas Thessaloniki. Sekretariaat asub esimesel korrusel. Kooli meedia ja informaatika laborid asuvad teise hoone lähedal keskne campus. School of Journalism and Mass Communications pakub nelja-aastase BA Autasud kraadi (vastab 240 ECTS)) Ajakirjandus ja b) Mass Communications. Tegevuskulud täieõiguslik ja rahastatud internatuuri õpilased nii erialasid on võimalik omandada väärtuslikke oskusi situ ajal semestri pikk paigutamine erinevate meediakanalite organisatsioonid (tele- ja raadiojaamad, ajalehed ja ajakirjad, web meedia, reklaami ja avalike suhete bürood), samuti ajakirjanduses / side postitusi era- ja avalikus sektoris. Kooli magistri programmi avati 2008. aastal ning praegu hõlmab see MA ajakirjanduse ja uue meedia ja MA teatises ja kultuur (nii jätkusuutlikud 2 aastat ja võrdub 120 ECTS), samuti doktoriõppes (3 aastat / 180 ECTS). Kooli praegune üliõpilastest sisaldab ligi 700 tudengit, 64 magistrandi ja 57 doktorandid. Lisaks igal aastal School saab keskmiselt 15 Erasmuse üliõpilased samas, samal ajal, see treenib skoori keskel karjääri spetsialistide laia spetsiaalselt ette elukestva õppe programmid.

Thessaloniki Ajalooliselt üks Euroopa vanimaid ja mitmerahvuseline linnad, Thessaloniki elab umbes miljon inimest, ja, arvestades tema neli ülikooli ja paljude teiste kõrgkoolide, uhke õpilaste tugev populatsioon on suurem kui 150.000. Õnnistatud oma tuhanded-aastane mitmekultuuriline pärand, seotakse selle Kreeka, Rooma, Bütsantsi, Ottomani ja Sephardic juut ajalugu, Thessaloniki on keskel askeldas kultuuri-loominguline liikumine, mis sisaldab mõningaid riigi kõige paljukiidetud ansamblid, kujutavad kunstnikud ja disainerid, samuti rahvusvaheliselt tunnustatud festivalidel nagu talvel filmifestivalil ja kevadel Thessaloniki Dokumentaalfilm Festival.

Kas mul on vaja võtta IELTS / TOEFL / Cambridge jne eksam minu taotlus? Olete kohustatud esitama inglise keele eksami tulemus, kui sa kas teie esimene keel ei ole inglise kogu oma bakalaureuse kraadi ei õpetatud inglise keeles lähemalt vt Inglise keele nõuded. Pange tähele, et sa ei pea esitama keele testi oma avaldusega kui valijad ei võta seda arvesse, et otsustada, kas soovitada pakutakse vastuvõtu. Kui sul saada pakkumisi vastuvõtu, sobiva keele seisund lisatakse. Sa pead esitama tõendi oma keeleoskuse enne kui on tingitud registreerida oma programmi.

Kas mul on vaja saata muid dokumente?

Administratsioon palub sul saata eksami tulemused, mis ei kuulunud taotluse vormi, samuti muu täiendava teabe, mida võib pidada vajalikuks.

Mida ma pean minu registreerimist?

Kui teil on heaks kiidetud me Teiega umbes dokumente on vaja esitada pärast oma registreerimist. Need hõlmavad tavaliselt kinnitatud koopiad oma kraadi ja oma inglise eksamitulemused koopia isikuandmete lehekülje pass kaks identiteeti-kaardi suurus värvifotosid

Ma ei ole pärit Euroopa Liidu riigis. Kas mul on vaja viisat? Kõik õpilased, kes ei ole pärit Euroopa Liidu riikides on vaja kontrollida Kreeka saatkonnaga oma riikide määrused, mis puudutavad õpilaste viisa Kreekas. Nad peavad taotlema üliõpilasviisa oma kodumaal võimalikult varakult, sest töötlemise ajal sellise viisa võib olla üsna pikk.

Mida ma peaksin tegema, et valmistada ette programmi?

Kui teil on heaks kiidetud me Teiega umbes programmi üksikasjad ja nõuded. See on hea mõte teha mõned prep tööd enne programmi käivitamist, st Tugevneda oma inglise keele oskust või erilist terminoloogia teadmisi, lugedes raamatut olulised rada olete valinud (vt nt. bibliograafias oma tuum muidugi).

Kas ma saan külastada School of Journalism and Mass Communications?

Jah sa võid. Palun pöörduge programmi haldamiseks käsutaja (vt eespool) ja korraldada külastada igal ajal kuni suve lõpuni kontrollimise aeg (30. juuni), või pärast algust sügisel eksami perioodil (1. september).

Asukohad

Thessaloniki

Aristotle University of Thessaloni

Address
egnatias 46
54625 Thessaloniki, Thessaloniki, Kreeka
Telefon
+30 231 099 6000