Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast TEI Ida-Makedoonia ja Traakia (ΤΕΙ ΑΜΘ)

TEI Ida-Makedoonia ja Traakia (ΤΕΙ ΑΜΘ) 1976. aastal loodi nime all TEI Kavala. Käesolev vorm on tingitud institutsioonilisi reforme ja muutusi. Esiteks avatakse Center for Technical Education (KATE), üks aasta pärast Center for Technical Training (Katee) ja 1983 Tehnoloogilised Educational Institute (TEI). 2001. Tehnoloogilised Educational Institute (TEI) ja alates 2007. aastast ka kõrgkooli (HEI).

Esialgu (1976-1983), Kate / Katee oli kuus osakonda, mida tänapäeval tuntakse iidsete osakonnad TEI. Aastal 1985 asutas esimese lisas TEI Draama, kus ta elama osakonna metsanduse ja looduskeskkonna Management, kuid mis käivitati 1986. aastal. Samal aastal asutati ja ärijuhtimises, mis liitus Majanduse ja Juhtimise Kool (GFS).

Ajal 1999-2007 4 enama osakonna lisati TEI AMTH tuntud laienemine struktuuriüksus. Operatsiooniga teise osakonna Draama, et maastikuarhitektuuri (2003), loodi ja 3. Matemaatika TEI AMTH nimega School of Põllumajanduse Technology (STEG).

Aastal 2009 asutati kolmanda Draama osakonna Enology osakond, mis ei kuulu STEG kuid tegutseb iseseisva osakonna kuni seadustaks School of Põllumajanduse Technology ja toiduainete tehnoloogia ja toitumise, kus teaduse kuulub.

Praegune hoone TEI Ida-Makedoonia ja Traakia on kardioidmikrofonid hoone võrratu vaade valdkonnas lahte Kavala. Selle ehitus algas aastal 1983 ja lõpuks alistus 1995. Kompleks (campus) kulub pindala 132,000 m2 kaanega 36.000 m2, millest 11000 m2 on klassiruumid, 11,000 m2 töökojad (TOL ja remont), 11,000 m2 on kolm ühiselamute võimsusega 450 voodikohta ja 3000 m2 on hoone raamatukogu.

ΤΕΙ ΑΜΘ tegutses kuus erinevat kraadiõppe programme (PSP). Välja arvatud uusim osakonnad TEI Ida-Makedoonia ja Traakia, Enoloogia ja maastikuarhitektuuri, mille puhul vahetu väljastamise presidendi dekreetide (PD) kõik teised osakonnad on Tööalaste õigusi.

ΤΕΙ ΑΜΘ on esikümnesse 16 TEI ja 28. hulgast 82 ülikoolides ja kolledžites riigis. Maailma edetabel on aasta esimesel poolel (positsioon 5264) 12.000 parimaid ülikoole maailmas. Mõõtmine (metoodika) on kooskõlas Cybermetrics Lab näitajad, eelkõige seotud tootmise ja akadeemilise avaldamist teadustulemuste.

Õppeprotsessi juures ΤΕΙ ΑΜΘ poolt läbiviidud õpetamise õppejõud (püsiv), mis on hierarhiliselt jaotatud 4 klassi: a) Professor b) Dotsent, c) abiprofessor ja d) lektor. Liikmed OP abistavad nende töös teadus- ja Laboratory Associates (ajutine), laborist tehnikute ja administraatorite.

ΤΕΙ ΑΜΘ annab eriti suurt tähtsust teadusuuringute ja innovatsiooni. Selle eesmärk on luua kindel kord teadusliku tipptaseme kõigil akadeemilise toimimist. Sel eesmärgil on TEI AMTH avaldab kaks ajakirja inglise keeles.

Oluline institutsiooniline vahend, mis ühendab akadeemilise personali ΤΕΙ ΑΜΘ teadusuuringute ja innovatsiooni on Ida-Makedoonia ja Traakia Tehnoloogilised Research Center (TRC-AMG). Keskus asutati aastal 2004 ja on eraõiguslik üksus (eraõiguslikud isikud), ning tegutseb seitsmes valdkonnas: a) Kiirgus b) Kütus, c) Marmor, d) New tootearenduse, e) Marketing f) Arvuti ja g) Keskkond.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Kreeka

See ülikool pakub ka:

MSc

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

See kursus ühendab inseneri ja ettevõtete uuringuid ja on pakutud Department of Petroleum ja maagaas Tehnoloogia, kuid rahastavad osakondade ärijuhtimine ja raamatupidami ... [+]

Programmi kohta

MSc Oil and Gas Technology on väga akadeemilise ja professionaalse muidugi annab teadmisi ja oskusi neile, kes on huvitatud üleminek inseneri ametikohtadel ja neile, kes leiavad, et keeruline juhtide olukordades nõuavad mõned sügavamad tehnilised mõistmist. Jällegi, see on ideaalne uute sisenejate nafta- ja gaasitööstuse liiga. Kursus on täielikult tunnistanud, et Kreeka riik.

KESTUS ja laenud

Kestus programm on 14 kuud. Programm pakub kokku 90 EAP.

Avatud juurdepääsu KÕRGTEHNOLOOGIA LAB rajatised

MSc Oil and Gas Technology on programm loenguid, projektid, Töö ja teadus avatud lab nõud. Viimane on tugev vara siin EMaTTech. Nagu Tegelikult programm annab ühendus (24/7), et meie õpilased on väga kallis high-tech aparatuur, mis regulaarselt ei pea võimalus näha neid kõiki korraga ja avalikult nendega töötada igal pool maailmas. See sisaldab: Väike / lainurk röntgendifraktogramm (SAXS / WAXS), röntgendifraktsioon (XRD), erinevat tüüpi mikroskoope näiteks ülekande, skaneerimine energia hajumist süsteemi ja aatomjõu (TEM, SEM / EDX, AFM ), gaaskromatograafia põlemise isotoopide suhe massispektromeetria (GC / C / IRMS), diferentsiaalkalorimeetria ja termogravimeetriline analüsaator (DSC / TGA), maatutka (GPR) ja paljud teised pinnale ja kütuse teaduse vahenditega. ... [-]

Kreeka Greece Online
September 2019
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology
Address
St. Lucas, Kavala
654 04 Greece Online, Kreeka
Koduleht
Telefon
+30 251 046 2148