Loe ametlikku kirjeldust

Me paistame silma, sest ...

Oleme juhtiv kõrghariduse pakkuja alates 1977. aastast Kuna me oleme esimene eraõppekool, mis asutati Kreekas juba 1977. aastal, oleme uhked oma teedrajavate algatuste üle, mis on kujundanud Kreekas era- ja kõrgharidust.

Me teeme koostööd mainekate Suurbritannia ülikoolidega. Me toetame strateegilisi partnerlusi kõrgelt hinnatud ülikoolidega, mis annavad meie lõpetajatele konkurentsieelise oma karjääri kujundamisel.

Meie jaoks on iga õpilane ainulaadne Oleme välja töötanud üliõpilaskeskseid süsteeme ja teenuseid, mille eesmärk on individuaalne üliõpilaste toetus ja mis toovad kaasa kõrgeid akadeemilisi tulemusi.

Me investeerime oma töötajatesse. Rakendame keerulist personali valiku- ja hindamissüsteemi ning struktureeritud iga-aastast personali arengukava, et pakkuda oma lubadust “Excellence in education”.

Keskendume oma õpilaste töövõimele Meie „MC Tööalase konkurentsivõime skeem” annab meie õpilastele karjääri jätkamise eelise.

Pakume mitmeid arenguvõimalusi Oma mitmekülgse akadeemilise, kultuurilise, spordi- ja ühiskondliku tegevuse kaudu anname oma panuse meie õpilaste professionaalsesse ja isiklikku arengusse.

Lubame rikkalikku üliõpilaselu Meie üliõpilaste liidu välise tegevuse ja üliõpilasklubide

Meie ajalugu

Vahemere kolledž on esimene iseseisev anglophone kolledž, mis asub Kreekas 1977. aastal. Sellest ajast alates on ta pidevalt tegutsenud vastavalt kõrghariduse traditsioonidega riikide standarditele, nagu Ameerika Ühendriigid ja Ühendkuningriik. Vahemeri oli esimene kolledž Kreekas (1992. aastal) Briti Riikliku Ülikooli magistriõppes.

Tänapäeval pakub Vahemere kolledž koostöös mainekate Suurbritannia ülikoolide ja stipendiumidega tegelevate asutustega laia valikut frantsiisikursusi omavaid bakalaureuse-, magistri- ja täiendõppe kursusi. Õpilastel on võimalus registreeruda programmidesse, mis tarnitakse täistööajaga või osalise tööajaga / paindlikus režiimis ja mida õpetatakse inglise või kreeka keeles.

Kursuste eduka lõpuleviimise korral antakse üliõpilastele kraadi ja kvalifikatsioone, mille annavad välja ülikoolid, kes teevad koostööd. Vahemere piirkond on Kreeka Haridusministeeriumi litsentseeritud ja heaks kiidetud kolleegium ning selle kraadid on rahvusvaheliselt tunnustatud ja professionaalselt samaväärsed Kreeka Riiklike Ülikoolide poolt omistatud kvalifikatsioonidega. Kraadi tunnustab ka Ühendkuningriigi NARIC.

Kolledž vastab mitmetele kvaliteedinäitajatele: see on akrediteeritud Briti akrediteerimisnõukogu (BAC) poolt kõrgharidust andva institutsioonina, mida vaatab läbi Ühendkuningriigi kvaliteeditagamisamet (QAA), mis jälgib Ühendkuningriigi ülikoolide kvaliteedistandardeid. Praegu tegutseb Vahemere kolleegium Ateenas ja Thessalonikis kaks ülikoolilinnakut, mis asuvad linnade keskel ja on seega kergesti ligipääsetavad kõigi ühistranspordivahenditega.

Kaasaegses õpikeskkonnas pakub kolledž oma kursusi 7 akadeemilises koolis: ärikoolis, turismikoolis

Kolledž on teinud ka juhtivaid algatusi, sealhulgas tervikliku tööhõivekava väljatöötamist, mis suurendab õpilaste tööalast konkurentsivõimet koostöös laiaulatusliku tööstuspartnerite võrgustikuga.

Üliõpilaskeskse kolledžina püüab Vahemere piirkonna iga õpilase tugevaid külgi ja võimeid pakkuda, pakkudes tugiteenuseid, nagu isiklik juhendamine, nõustamine, õppetoetus ja karjääriteenused, stipendiumid

Meie missioon

21. sajandil on Vahemere kolleegium - koostöös mainekate välismaiste ülikoolidega - kujunenud kõrgharidusasutuseks, millel on juhtiv roll Kreekas, majandus-, äri-, infotehnoloogia, sotsiaalteaduste, turismi, tervishoiutöötajate ja inseneriteaduse valdkondades. Kõrgkooli kõrgekvaliteedilisi akadeemilisi programme pakutakse hariduskeskkonnas, kus kvaliteet vastab alati õpilaste vajadustele.

Akadeemilise tipptaseme, üliõpilaste edusammude, akadeemilise ja tehnoloogilise innovatsiooni ning sotsiaalse panuse realiseerimiseks teeb College koostööd pühendunud spetsialistide ja kõrgkvaliteetsete akadeemiliste töötajatega, kes eristavad oma õpetamist, üliõpilaste tuge, teadustööd ja professionaalseid saavutusi.

Vahemere kolledž püüab oma missiooni ellu viia ja saada tuntud rahvusvaheliseks õppekeskuseks Kreekas . Meie konkreetsed eesmärgid on:

 • Anda meie õpilastele põhjalik ettevalmistus oma valitud valdkonnas, et toetada nende edukat sisenemist tööturule.
 • Ole toetav meie õpilastele ja looge õpikeskkond, mis „väljakutse” ja distsipliinib neid, edendades nii eetikat, vastutust ja terviklikkust.
 • Aita meie õpilastel arendada ülekantavaid oskusi, näiteks kriitilist mõtlemist, loovust, analüüsi ja sünteesi võimet, suhtlemisoskust, mida nad suudavad rakendada igas kutsealases, akadeemilises või sotsiaalses kontekstis.
 • Parandada meie õpilaste tööalast konkurentsivõimet igas võimalikus vormis ja aidata aktiivselt kaasa tööstuse kogemuste ja tööhõive saavutamisele.
 • Valmistage meie õpilased juhtivateks kohtadeks riiklikus ja rahvusvahelises majanduses, pakkudes neile laia ja erineva akadeemilise kogemuse.
 • Pakkuda oma akadeemilistele töötajatele arenguvõimalusi, rikastades oma teadmiste baasi ja õpetades oma õpilaste huve.
 • Hinnake ja arendage pidevalt oma programme ja teenuseid, et tagada meie visiooni realiseerimine.
 • Tehke kolledž kättesaadavaks kõigile üliõpilastele, kellel on asjakohane akadeemiline kvalifikatsioon, pakkudes paindlikke tarnekorraldusi ja akadeemilisi / sotsiaalseid stipendiume.
 • Suurendage meie rahvusvahelist staatust, kaasates rahvusvahelisi üliõpilasi ja töötajaid.
 • Laiendage oma akadeemilisi ja teadussuhteid riiklike ja rahvusvaheliste haridusasutustega ning rahvusvahelise maine akadeemikutega.
 • Osaleda meie kogukonna ühiskondlikus elus, edendades kultuurilist ja teaduslikku tegevust.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Kreeka

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Mediterranean College, Athens

See programm on valideeritud Derby Ülikooli poolt ning selle eesmärk on anda üliõpilastele masinaehituse kindel taust, pakkudes samas võimalust spetsialiseeruda ja rakend ... [+]

Vahemere kolledž oli esimene kolledž, kes pakkus akadeemilist bakalaureuse kraadi masinaehituse valdkonnas Kreekas.Derby ülikool on Suurbritannia ülikoolis masinatööstuse ülikoolis (2019. aasta Guardian University Guide).Kursus võib viia kutsealase tunnustamise ja praktikani vastavalt Ühendkuningriigi inseneride nõuko- gule ning täiendav uuring võib viia ka Kreekas täielike kutsealaste õigustega (prahitud inseneri staatus).Kursus hõlmab kolme peamist mehaanikatööstuse valdkonda: energeetika, tootmine ja tööstusjuhtimine, mis on kontekstitud Kreeka inseneritööstusele (seadusandlikud küsimused jne).See hõlmab arvutipõhist disaini ja modelleerimist , kasutades tipptasemel tarkvara ning keskendub dünaamikale, tootmisprotsessidele ja materjalidele , mis viib kõrgelt kvalifitseeritud lõpetajateni.Õpilastel on juurdepääs kaasaegsetele rajatistele nii kolledži ettevõttesisestes õpikodades kui ka partnerorganisatsioonides tipptasemel laborites, et teha oma praktilist koolitust, projekte ja praktikat .... [-]
Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

See programm on valideeritud Derby Ülikooli poolt ja selle eesmärk on valmistada üliõpilasi lõpetajana ehitusinsenerina edukale karjäärile ehitusvaldkonnas. Lõpetajad või ... [+]

2005. aastal asutatud Vahemere kolledži tehnikakõrgkool on kõrgkoolide tehnikakursuste üleandmise eelkäija Kreekas .Kursus võib kaasa tuua kutsealase tunnustuse ja praktika vastavalt Ühendkuningriigi insenerinõukogu nõuetele ning see võib kaasa tuua ka täielikud ametialased õigused Kreekas (prahitud inseneri staatus).Kursus hõlmab nelja peamist tsiviilehituse valdkonda : struktuuri-, geotehniline, hüdrauliline ja infrastruktuur, mis on kontekstitud Kreeka inseneritööstusele (seadusandlikud küsimused jne).Kursus hõlmab arvutipõhist projekteerimist , disaini ja projektijuhtimist ning keskendub ka dünaamikale, struktuurianalüüsile, raudbetoonist ja teraskonstruktsioonidest .Õpilastel on juurdepääs kaasaegsetele rajatistele nii kolledži ettevõttesisestes õpikodades kui ka partnerorganisatsioonides tipptasemel laborites, et teha oma praktilist koolitust, projekte ja praktikat .... [-]
Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise,Kreeka
Päevane õpe
5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Mediterranean College, Athens

2-aastase osalise tööajaga MA Education (TESOL) programm on suunatud hiljuti lõpetanutele või õpetajatele ja juhendajatele, kes soovivad töötada kõrgelt kvalifitseeritud ... [+]

MA Hariduse (TESOL) programm on loodud nii, et see oleks ajakohane rahvusvaheliste ja riiklike teadusuuringute ja praktikaga inglise keele õpetamise teistes keeltes kõnelejatele.Paigutusvõimalused koostööasutustes, nagu rahvusvahelised suvekoolid, valitsusvälised organisatsioonid, ettevalmistavad keelekursused Briti ülikoolides, aoBy Derby ülikool on Briti haridusalaste ülikoolide TOP-20 (Guardian 2019).Uuenduslikud moodulid, mille eesmärk on arendada osalevate üliõpilaste õpetamispraktikat ja pakkuda teadmisi TESOLi teadusalast.Väga interaktiivne programm, kus õpetamisstrateegiad on kohandatud küpsetele üliõpilastele ja spetsialistidele (blokeerimine laupäeviti ja 1 nädalapäev, ulatuslikud elektroonilised ressursid ja kirjalik kursus).... [-]
Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

Selle programmi eesmärgiks on aidata eri erialade lõpetanutega hariduses karjääri jätkata, juhtides tähelepanu juhtimisele ja juhtimisele, pakkudes samal ajal akrediteeri ... [+]

Kreeka ainulaadne magistriõpe, juhtimiselDerby Ülikool on Haridusuuringute Ühiskonnas Suurbritannias nr 16 (Guardian 2017).Teenib tunnustatud õpetaja kvalifikatsiooni mitteharidus lõpetajate jaoks (nt matemaatikud, füüsikud jne).Professionaalselt samaväärne Kreeka riiklike ülikoolide magistrikraadiga (ASEP aktsepteeritud).ÕpetamineÕpilaste kutsealaste huvidega kohandatav sisu. Valikulise paigutuse võimalused haridusjuhtimise seadetes.Õpilased on väga interaktiivsed ja kogemuslikud õpingud erinevatest haridusvaldkondadest.Õpetajale mõeldud õppetoetused.

Selle programmi eesmärgiks on aidata eri erialade lõpetanutega hariduses karjääri jätkata, juhtides tähelepanu juhtimisele ja juhtimisele, pakkudes samal ajal akrediteeritud magistrikraadi. Samal ajal on see kursus asjakohane neile, kellel on Hariduse juhtpositsioonid, ilma vastava kvalifikatsioonita. Selle paindlik struktuur kombineerituna plokkiga, nädalavahetuse edastus teeb MA Haridus ideaalseks võimalikuks Thessalonikis ja kogu piirkonnas töötavate spetsialistide jaoks.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

Ajal, mil kasvab ülemaailmne huvi võrdsuse ja hariduse kaasamise vastu, on Derby ülikoolis uus üheaastane (või kaheaastane osalise tööajaga) MA ISEND programm ainus aspir ... [+]

Derby ülikool on Briti ülikoolide haridusasutuste ülikoolis (Guardian, 2018).Uuendusliku programmi MA ISEND eesmärk on olla ajakohane rahvusvahelise ja riikliku teadustöö ja praktikaga kaasatuse ja erivajaduste ja puuete valdkonnas.250 tundi praktikakogemust eriharidusasutustes, mis on täielikult integreeritud õppekavasse.Uus MA ISEND täidab Kreeka hariduspoliitika instituudi nõuded 7. taseme (magistri) kraadi tunnustamiseks SEND jaoks.Väga interaktiivne ja kogemuslik õpetamis- ja õppimisviis, kus õpilased-spetsialistid erinevatest haridusvaldkondadest ja kõrgharidusega õpetajad.

Ajal, mil kasvab ülemaailmne huvi võrdsuse ja hariduse kaasamise vastu, on Derby ülikoolis uus üheaastane (või kaheaastane osalise tööajaga) MA ISEND programm ainus aspirantuuriprogramm Kreekas, mida infundeeritakse kaasamise filosoofiaga. võrdsed õppimisvõimalused erivajadustega inimeste jaoks.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise,Kreeka
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Mediterranean College, Athens

Sidevõrgustikud ühendavad arvutite ja telekommunikatsiooni maailma ning arvutivõrgud, internet ja mobiilside on tänapäeval tuntumad arvutipõhised oskused. See programm on ... [+]

Vahemere piirkond on kõrgelt spetsialiseerunud võrkide kolleegiumProgrammis on silma paistnud võrguhalduse, võrgu turvalisuse ja traadita võrkude rõhuasetus.See kursus järgib tööstusharu tunnustatud CISCO sertifitseeritud võrgu professionaalseid (CCNP) marsruute ja -muutmisi.Õpilaste praktilised oskused arenevad veelgi, kasutades meie Cisco sertifitseeritud võrgustike laboratooriume .Seda kursust õpetavad kogenud arvutivõrgu spetsialistid ja aktiivsed tööstusharu spetsialistid .Õpilased toodavad kõrgetasemelisi teadusuuringuid, mis võivad viia rahvusvaheliste konverentside ja ajakirjade väljaannetesse.

Sidevõrgustikud ühendavad arvutite ja telekommunikatsiooni maailma ning arvutivõrgud, internet ja mobiilside on tänapäeval tuntumad arvutipõhised oskused.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

MSc in Applied Psychology: Kliiniline psühholoogia ja nõustamine on mõeldud selleks, et aidata üliõpilastel töötada efektiivselt kliiniliste psühholoogidena koos kliinili ... [+]

Unikaalne programm, mis keskendub kliinilise psühholoogia rakendustele ja rikastab samal ajal õpilaste nõustamisoskusi .Põhjalikud teadmised, mis ühendavad kahte õppevaldkonda : kliiniline psühholoogia ja nõustamine, rõhuasetusega kognitiivse käitumise teraapiale .Kvaliteetne õpetamine kogenud akadeemikutelt ja aktiivsetelt spetsialistidelt.Juurdepääs täielikult varustatud vaatluspaketile (ühesuunalise peegli ja audiovisuaalse salvestusega), mis sobib fookusgruppidele, intervjuudele, rollimängudele ja vaatlusuuringutele.Praktikas on kasutatud tegelike näidete, juhtumiuuringute ja paigutuse kasutamist.

MSc in Applied Psychology: Kliiniline psühholoogia ja nõustamine on mõeldud selleks, et aidata üliõpilastel töötada efektiivselt kliiniliste psühholoogidena koos kliiniliste isikutega ja teiste spetsialistidega, omandades olulised teoreetilised ja empiirilised teadmised, samuti olulised terapeutilise nõustamise oskused, rõhutades kognitiivset käitumisteraapiat (CBT), et vastata kutseala nõudmistele. Programm hõlmab vaimset tervist, häireid ja psühhopatoloogiat, neuropsühholoogiat ja psühhofarmakoloogiat käsitlevaid teooriaid ja empiirilisi tõendeid. Programmis rõhutatakse psühholoogilise funktsioneerimise mõistmist ning psühholoogilise häire ja häiretega tegelemise võimalusi igapäevasel funktsionaalsusel.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

MSc in Applied Psychology: Tervis psühholoogia ja nõustamine on mõeldud selleks, et aidata õpilastel töötada tõhusalt tervise psühholoogid patsientide (ja nende olulised ... [+]

Unikaalne programm, mis keskendub tervise psühholoogia rakendustele, rikastades samal ajal õpilaste nõustamisoskusi .Põhjalikud teadmised, mis ühendavad kahte õppevaldkonda : tervise psühholoogia ja nõustamine, rõhuasetusega kognitiivsele .Kvaliteetne õpetamine kogenud akadeemikutelt ja aktiivsetelt spetsialistidelt.Juurdepääs täielikult varustatud vaatluspaketile (ühesuunalise peegli ja audiovisuaalse salvestusega), mis sobib fookusgruppidele, intervjuudele, rollimängudele ja vaatlusuuringutele.Praktikas on kasutatud tegelike näidete, juhtumiuuringute ja paigutuse kasutamist.

MSc in Applied Psychology: Tervis psühholoogia ja nõustamine on mõeldud selleks, et aidata õpilastel töötada tõhusalt tervise psühholoogid patsientide (ja nende olulised teised ja hooldajad) ja teiste spetsialistide, omandades olulisi teoreetilisi ja empiirilisi teadmisi, samuti oluline terapeutiline nõustamine oskused, rõhutades Kognitiivse käitumise teraapiat (CBT), et vastata kutseala nõudmistele. Programm hõlmab tervise ja haiguste psühholoogilisi teooriaid, rõhutades tervise edendamise, riskide ennetamise ja käitumise muutumise tähtsust. Programmis rõhutatakse ka empiiriliste tõendite, õigusaktide, eetika ja sellega seotud kontekstide (nt sotsiaalne, poliitiline) ja tervisega seotud poliitika tähtsust.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

MSc Big Data Analytics on täiesti struktureeritud programm, mis annab üliõpilastele nii teoreetilise aluse kui ka praktilised oskused seoses suure hulga teemadega, mis on ... [+]

Vahemere College on spetsialiseerunud College Kreekas Computer Science uuringud.MSc Big Andmed Analytics on täiesti struktureeritud programm, mis varustab õpilastele nii teoreetilisi madalikule ja praktilisi oskusi, mis käsitleb laia teemade seotud kaevandamise, analüüs, kasutamise ja haldamise teavet suur andmed.Kursuse üks peamisi tugevaid külgi on see, et see on koostatud koostöös SAS Analyticsiga , kes on ülemaailmsed andmeanalüüsi liidrid, kelle andmekaevandus- ja ärianalüüsi platvorm on akadeemilistes ringkondades ja tööstuses laialdaselt kasutusel.Kursuse moodulid varustavad õpilasi vajaliku teoreetilise tausta ja vajalike praktiliste oskustega, kasutades erinevaid teaduslikke tehnikaid ja tarkvaravahendeid.Seda kursust õpetavad tipptasemel infotehnoloogia teadlased, spetsialistid ja aktiivsed tööstuse spetsialistid .Õpilased koostavad kõrgetasemelisi uuringuid, mis võivad kaasa tuua publikatsioone rahvusvahelisel konverentsil ja teadusajakirjades.Õpilased kasutavad meie uut kõrgtehnoloogilist arvutit (HPC) , mis on nõuetekohaselt loodud suurte andmetöötluste jaoks... [-]
Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

Magistrikraadi tsiviilehituse ja ehituse ainulaadne ja eriti kaasaegne õppemetoodika, mis hõlmab teadmisi kõigist ehitusinseneri kutsevaldkondadest ja sisaldab mooduleid, ... [+]

Kursuse eesmärk on konsulteerida juhtivate ettevõtetega , et tegeleda kohaliku ja rahvusvahelise tööstuse vajadustega.Sisaldab eriti uuenduslikke ja eristatavaid mooduleid kõigist ehitusinseneride (ehitus- , hüdraulika-, infrastruktuuri-, ehitusjuhtimise ) valdkondadest.Akadeemiline personal on aktiivsed spetsialistid ja teadlased , kes annavad üliõpilastele kurssi oma valdkonnas kaasaegsete arengutega.Õpilased seovad akadeemilisi teadmisi tõeliste tööstuslike rakendustega, osaledes nende uuringute käigus ehitusprojektidega .Õpilased toodavad individuaalseid uuringuid, mis võivad viia rahvusvaheliste konverentside ja ajakirjade väljaannetesse.

Magistrikraadi tsiviilehituse ja ehituse ainulaadne ja eriti kaasaegne õppemetoodika, mis hõlmab teadmisi kõigist ehitusinseneri kutsevaldkondadest ja sisaldab mooduleid, mis õpetavad uusimaid tööstuse arenguid ja nende rakendamist tõelistele ehitusprobleemidele. Selle eesmärgiks on õpetada õpilastele vajalikke tehnilisi oskusi ja teoreetilisi taustaid uute keerukate infrastruktuuride projekteerimiseks ja ehitamiseks või olemasolevate konstruktsioonide tugevdamiseks.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

ΜSc Integrative Counseling ... [+]

Ainuke magistriõpe Kreekas integreerivas nõustamises ja psühhoteraapias .Õpilased saavad Briti Advokatuuri ja Psühhoteraapia Assotsiatsiooni (BACP) üliõpilasena ja pärast lõpetamist saavad BACP-i Psühhoterapeutide Registrisse registreeruda.Vastab Kreeka Nõuandeseltsi ja Euroopa Nõustamisassotsiatsiooni (EAC) registreerimise akadeemilistele standarditele.Sisaldab 300 tundi kliinilist praktikat ja ettevõtte järelevalvet .Õpetab 3 kõige olulisemat psühhoteraapilist lähenemist (humanistlik, psühodünaamiline ja kognitiiv-käitumuslik lähenemine).Kogenud akadeemiliste teadlaste ja aktiivsete spetsialistide poolt kasutatavad kogemuslikud õpetamismeetodid.

ΜSc Integrative Counseling... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

MSc kognitiivse käitumise psühhoteraapia (täiskasvanu) on uuenduslik kraadiõppe programm, mis on Kreekas ainulaadne ja pakub kutsealast koolitust kognitiivse / käitumiste ... [+]

Ainuke psühhoteraapia CBT programm Kreekas magistritasemel .Lõpetajad saavad taotleda registreerimist Briti Kognitiivate AssotsiatsioonigaVastab Kreeka Nõuandeseltsi ja Euroopa Nõustamisassotsiatsiooni (EAC) registreerimise akadeemilistele standarditele.Sisaldab 320 tundi kliinilist tava ja sisemist järelevalvet .Sisaldab kõige kaasaegsemaid CBP-meetodeid (Mindfulness-Based CBP, skeemteraapia, südamepärasusega teraapia).

MSc kognitiivse käitumise psühhoteraapia (täiskasvanu) on uuenduslik kraadiõppe programm, mis on Kreekas ainulaadne ja pakub kutsealast koolitust kognitiivse / käitumisteraapiale. Läbi erinevaid õpetamis- ja hindamismeetodeid valmistab ta õpilasi iseseisvaks kognitiivse käitumise psühhoterapeudiks.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

MSc mehaanika ja disain on ainulaadne ja eriti kaasaegne õppemetoodika, mis hõlmab teadmisi kõigist Mehhiko inseneri erialadega seotud valdkondadest ning sisaldab moodule ... [+]

Kursuse eesmärk on konsulteerida juhtivate ettevõtetega, et tegeleda kohaliku ja rahvusvahelise tööstuse vajadustega.Sisaldab eriti uuenduslikke ja selgeid mooduleid kõigist Mehhaanikainstituudi (ehitus, energeetika, tootmise juhtimine) valdkondadest.Akadeemiline personal on aktiivsed spetsialistid ja teadlased, kes annavad üliõpilastele kurssi oma valdkonnas kaasaegsete arengutega.Õpilased seovad akadeemilisi teadmisi tõeliste tööstuslike rakendustega, osaledes nende õpingutega elavate projektidega.Õpilased toodavad individuaalseid uuringuid, mis võivad viia rahvusvaheliste konverentside ja ajakirjade väljaannetesse.

MSc mehaanika ja disain on ainulaadne ja eriti kaasaegne õppemetoodika, mis hõlmab teadmisi kõigist Mehhiko inseneri erialadega seotud valdkondadest ning sisaldab mooduleid, mis õpetavad uusimaid tööstuse arenguid ja nende rakendamist tõeliste tehniliste probleemide lahendamisel. Selle eesmärk on õpetada õpilastele vajalikke tehnilisi oskusi ja teoreetilisi taustaid ehitus- või energeetikatehnoloogia projektide arendamiseks.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

MSc Nõustamine ... [+]

Unikaalne programm, mis keskendub psühholoogia rakendustele hariduses , rikastades samal ajal õpilaste nõustamisoskusi.Põhjalikud teadmised kahes õppevaldkonnas: hariduspsühholoogia ja nõustamine, rõhuasetusega süsteemsele ravileKvaliteetne õpetamine kogenud akadeemikutelt ja aktiivsetelt spetsialistideltJuurdepääs täielikult varustatud vaatepaketile (ühesuunalise peegli ja audiovisuaalse salvestusega), mis sobib fookusgruppidele, intervjuudele, rollimängudele ja vaatlusuuringutelePraktikas on kasutatud tegelike näidete, juhtumiuuringute ja paigutuse kasutamist

Programm on mõeldud õpilastele, kes soovivad spetsialiseeruda psühholoogiale, mida rakendatakse haridus- / koolisätetes. MSc Nõustamine... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

See kursus sobib teile ideaalseks, kui olete professionaalne, kes otsib karjäärivõimalust hotellindusjuhtimises või teise karjäärivahetust otsiva eriala spetsialist. See ... [+]

Võimas kraadiõpe kõrgelt arenevas tööstuses .Rahvusvaheliselt tunnustatud magistrikraad, mille on välja andnud Suurbritannia Ülikool turismi- ja majutusasutuste õpinguteks (Guardian University Guide 2017) Derby ülikoolis.Akrediteeritud Hospitality Institute .Suurte Kreeka ja rahvusvaheliste ettevõtete suurepärased tööhõive väljavaated ja rahvusvahelise karjääri saavutamiseks vajalikud oskused .Õppetöötajad on ühed kõige tähelepanuväärsemad külalislahkustööstuse spetsialistid.

See kõrgelt hinnatud MSc International Hospitality Management magistrikraad on akrediteeritud Hospitality Institute. See suurendab teie juhtimis- ja juhtimispotentsiaali külalislahkuse valdkonnas.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mediterranean College, Athens

See kõrgelt hinnatud MSc turunduse juhtimine suurendab teie arusaama sellest, mis turundus on - ja mitte - ja kuidas seda saab efektiivselt ja loovalt rakendada reaalsete ... [+]

GMAT skoor 600 ja üle selle võib saada 65% stipendiumi

Kreeka ainus magistri kraad, mis keskendub turunduse juhtimisele ja annab õpilastele strateegilise arusaama turundusest .Derby Ülikool on No1 Ühendkuningriigi ülikool Kreekas turundusteaduste jaoks (Guardiani ülikooli juhend 2016) ja üldiselt kuulub 50-st Suurbritannia ülikoolist.Hiljuti uuendatud sisu, rõhutades loovust ja globaliseerumist.Integreeritud tugi kraadiõppe üliõpilastele (virtuaalne õpikeskkond, e-raamatukogu, seminarid ja isiklik toetus).

See kõrgelt hinnatud MSc turunduse juhtimine suurendab teie arusaama sellest, mis turundus on - ja mitte - ja kuidas seda saab efektiivselt ja loovalt rakendada reaalsetes stsenaariumides. Juhtivad tööandjad maailmas ootavad järjest rohkem oma turunduspersonali - kogenud spetsialiste ja uusi töötajaid - omandada eriala, näiteks magistrikraad. Meie kursus on loodud selleks, et anda teile põhjalikud teadmised turunduse põhikontseptsioonidest ja praktiseerida neid turvalistes, kuid realistlikes äri- ja turundustingimustes.... [-]

Kreeka Athens
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Μεσογειακό Κολλεγιο Θεσσαλονικης
Address
2-4 Egnatia St.
54626 Thessaloniki, Thessaloniki, Kreeka
Koduleht
Telefon
+30 231 054 7708
Μεσογειακό Κολλέγιο
Address
Pellinis 8 & 107 Patision Ave
11251 Athens, Central Athens, Kreeka
Koduleht
Telefon
+30 210 8899600