Technical University of Crete

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ajalugu

Varsti pärast Saksa okupatsiooni Kreeka küsimus luuakse Ülikooli Kreetal oli üles kasvanud ja jõudnud haripunkti 1960. Kuigi avaliku nõudlus Ülikooli asutamise Kreetal oli üksmeelne, seal oli ka intensiivne rivaliteet kahe suuremates linnades saarel, kus ühel muutuks asukohas, et ülikoolis. Lõpuks lahendus anti 1977. aastal toonase peaministri Konstantinos Karamanlis, kes tegi tasakaalustatud otsuse, millega kiidetakse nii luua Ülikooli teaduskonnad Heraklion ja Rethymnon ja luua Tehnikaülikooli Chania. Technical University of Crete loodi seaduse 545/77 teemal "loomine tehniliste õppeasutuste pealkirja all Tehnikaülikool Kreeta ja muud sätted".

  1. juulil 1977. aastal esimese täitevkomitee institutsiooni kokku eesistumisel Professor Perikles Theoharis ja juuresolekul tol Minister National Education G. Rallisel, Mis koosneb linnapea Chania ja president Lääne-Kreeta osakond Kreeka Tehnikakoda, mis moodustab kohaliku element, mis oli näidanud üles suurt huvi loomist Ülikooli.

Peamine ülesanne selles esimeses täitevkomitee 1977. aastal oli leida maa püstitamiseks püsiva ülikooli rajatiste algab sundvõõrandamise menetlusega 350 hektarit maad. Väärib märkimist, sel hetkel, tohutu toetust kohaliku kogukonna selles küsimuses. Samal ajal, täitevkomitee käsitleti ka organisatsiooni ja värbamise ülikooli teenuseid, kuid enamasti õigusliku raamistiku selle toimimist. Selle tulemusena täitevkomitee pühendunud töö, suur hulk määruse alusel, mis kõige tähtsam, mis on presidendi dekreedi 1140-1180 kohta "kõrgkoolis koolid, osakonnad ja teadusasutuste, samuti postituste professorite juures Tehnikaülikooli Kreeta ", mis on ette nähtud luua kolm koolid: a) tehnikateadused, b) Applied Sciences ja c) Arhitektuur ja ruumiline planeerimine. Igal koolil võiks koosneda neljast osakonnast.

Peale tööd õigusraamistiku institutsiooni esimene täitevkomitee ülesandeks oli omandamise kolme ajalooliste hoonete (Vana Vanglad, Vana raekoda, või Arsenal ja Venezia lodža), koostamise uuringud nende restaureerimise kui samuti koostamine uuringute esmaseks ülikooli ruume. Komitee asus ostes arvutid, raamatud ja 479 ajakirja pealkirjad Kesk Ülikooli Raamatukogu samuti loomisel valimiste asutused otsustades kandidaate jaoks pakkumiskutsete kohta Educational & teadustöötajate ametikohtadel.

Pärast 1981. aastal uue täitevkomitee loodi eesistumisel professor Thales Argyropoulos (1982-1988) alates Thessaloniki Aristotelese Ülikooli ja hiljem eesistumisel professor Theodore Lianos esimees (1988-1989), kes oli teaduskonna liige kõrgema Majandus- ja Commercial Studies (ASOEE).

Uus täitevkomitee lõpetatud või muudetud otsustest endise halduse viitega põhiküsimustes nagu eluasemeprobleemi ja haridusprogrammide. Mis puutub eluaseme probleem oli, siis ta seadis esikohale arengut ülikooli sees linna renoveerimiseks Vana Veneetsia Vanglad ja kasarmuid, omandada ja renoveerimiseks Prantsusmaa endine kool, omandada Sõjakolleegiumi hoonete kompleks, mille Ministry of National kaitseminister tagamise kasutamise Hatzidakisille laagris Halepa ja esitades uuringud püstitamiseks ehitisi. Samal ajal, projekti püstitamiseks ülikooli rajatiste Akrotiri esitati ajal võõrandatud maa selleks olid maha 60 hektarit, võrreldes algse pinnale. Sihtasutus tseremoonia ülikooli rajatiste Akrotiri toimus 1988. aasta detsembris.

Niipalju kui haridusprogrammide oli mures, olulisi muutusi ei toimunud, mis põhineb muidugi uue õigusliku raamistiku, mis hakkasid moodustama vahepeal aga oli kindlasti vastupidine programmeerimine täitevkomitee 1977. Nurgakiviks filosoofia täitevkomitee 1981. viitega haridusprogrammide oli väljastanud Presidendi Decree52 / 83 "struktuuri Tehnikaülikool Kreeta osakondadeks ja sektorite valimise korda alaline õppejõud ja eeldused on sõltumatu funktsioon Tehnikaülikool Kreeta koos valitud juhtorganid ". Selle asemel, et kolm kooli ja 12 Osakonnad, mis olid ette nähtud PD 1140/80, uus PD 52/83 ette nähtud loomise 6 teaduskeskus: Production Engineering and Management, Maavarade ehitus, elektrotehnika, keemia, masinaehitus ja teaduskond.

Aastal 1984, esimene õppejõud nimetati. Õppeaastal 1984-1985 on tootmistehnika ja juhtimise osakonna jooksma hakanud oma õppeprogrammi ja tunnistas oma esimese 120 õpilasega koos Sciences osakond. Maavara Engineering Department järgida 1987-1988 ning Elektroonika ja Computer Engineering Department 1990-91. Hiljem, pärast ülikooli oli saanud iseseisvaks, Keemiatehnika osakonna sai Environmental Engineering Department ja tunnistas oma esimesed tudengid 1997. aastal. Lõpuks, 2004. Arhitektuuri Engineering Department asutati ja tervitas oma esimese üliõpilaste.

  1. aasta septembris, uus täitevkomitee, juhatab professor National Technical University of Athens hr Ioannis Tegopoulos koos professorid Tehnikaülikool Kreeta hr Antonis Foskolos ja Joachim Gryspolakis asepresidendiks, otsustas muuta ruumilise planeerimise orientatsiooni laienemisele ülikoolis. Nad mahajäetud idee veelgi laiendada ülikooli sees linna Chania ja kiiresti soodustanud rajatiste ülikooli Akrotiri. Ülikooli määratud vahendid nagu Hatzidakisille laagris ja Venezia lodža, et valla Chania muuks otstarbeks. Hooned, mis peeti selleks, et kasutada ülikooli enda hulka Veneetsia Complex Vana Vanglad ja kasarmuid, mis nüüd maja rektoraat kontorid samuti kontorid haldus- ja finantsteenuste, samas rajatiste endine Prantsuse School aastal Halepa nüüd mahutada Department of Architectural Engineering. Sel viisil Ülikooli säilitab oma vajaliku ühtekuuluvust linnaga Chania ja selle sotsiaalset struktuuri. Aga mis kõige tähtsam, see poliitika võimaldas korpuse ülejäänud akadeemilise ülikoolikliinikute jooksul ülikooli Akrotiri, mis pakkus võimalust püstitamiseks sobivat auditooriume, laboratooriume ja infrastruktuuri, et tänapäeva nõuetele dikteerida jaoks Tehnikaülikool .

Aastal 1993, kui kõik vajalikud õiguslikud nõuded on täidetud ja seega kõik ülikoolikliinikute iseseisvaks ja on tegutsenud alates seejärel valitud juhtorganite. Niipea, kui need nõuded on täidetud, siis valimise protseduur on rektoraat algatati, luues sõltumatu toimimine Tehnikaülikool Kreetal. Professor Yannis Phillis sai esimene rektor Tehnikaülikool Kreeta abistab tema ülesannete täitmine Prorektorid professorid Ioannis Siskos ja Theodore MARKOPOULOS, kes võttis oma kontoris 1993/08/12.

Alates sellest ajast, tehnikaülikooli Kreeta on olnud pidev ja märkimisväärseid edusamme. Kvaliteetse teaduskonna töötajad, teaduslik partneritega ning haldus- ja tehnilisele personalile tagada ülikooli kasvu tulevikus. Campus on kindlasti üks parimaid Kreekas, kaasaegse auditooriume ja uurimisasutuste, raamatukogu, õpilaste saalis elukohad, restoran ja puhkealadel. Uus osakonnad on kavas tulevikus ja samal ajal panus Tehnikaülikool Kreeta teadus on üldjoontes hinnata, kuna institutsioon on nüüd tunnustatud kui üks kõige prestii teadusasutused Kreekas sadu teadusuuringute programmide edu . Tehnikaülikool Kreeta on nüüd tunnustatud nii hariv ja teadusasutus Kreeka ja rahvusvaheliselt ning seetõttu kujutlevad suure optimismi tuleviku.

tuleviku eesmärgid

Rõhk pakkuda parima kvaliteediga haridus (TUC lõpetanud töötuse määr vahemikus 3 ja 4%, esmakordselt tööhõive 1 kuni 6 kuud pärast lõpetamist) Juhtida uuenduslike teadusuuringute (Tehnikaülikoolis Kreeta on üks kahest kõige aktiivsem ülikoolides riigi kõrgeima numbriga uurimistulemuste) Loomine Regional Innovation pooluseja Tehnopargis Jõupingutusi innovatsiooni toetamisel (läbi inkubaatorite) Seminaride korraldamine leviku tehnoloogia ja innovatsioon Koostöö kohalike omavalitsuste lahendada keskkonnaprobleeme ja organisatsioonilised probleemid jms

Ülikoolilinnak

Campus on kahtlemata südames TUC: üliõpilaste, õppejõudude, laborandid, haldus- töötajad, kogu kohtuda ülikooli igapäevaselt.

Ühine viide punktid kõik õpilased on raamatukogu, IT & Communications Centre Hall of Residences, Ülikooli restorani ja sööklate samuti spordirajatised.

Ja kuna aega kui õpilane ei tohiks kulutada ainult raamatuid ja õpib, veendumaks, et avastada elu väljaspool klassiruumi ja auditooriume, isegi rohkem huvitav ja põnev, osaledes üks õpperühm ja ühendused (kultuurilise ja poliitilise) , mis häälestuda loengusse!

Asukohad

Hania

Address
Technical University of Crete University Campus, Akrotiri 73100 Chania GREECE
731 00 Hania, Hania, Kreeka