University of Macedonia

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

118814_16255880117_4def23218d_o1.jpg

University of Macedonia . Sihtkoht: tipptase

Kuuendal tegevusaastal on Thessaloniki ajaloolise tööstusõppe magistrantuuri jätkuv University of Macedonia moodne riiklik kõrgkool, mis on tuntud selle pakutava kvaliteedi, vabaduse, demokraatia, meritokraatia ja individuaalse arengu õhkkonna poolest. kõigile selle liikmetele: üliõpilastele, õppe- ja teadustöötajatele ning ülikoolide töötajatele.

Meie missioon on juba pikka aega olnud panustada ühiskonda, oma riigi sotsiaalmajanduslikku arengusse õppeainete kaudu, mida pakume oma neljas koolis, läbiviidud uurimistöö ning teadmiste edasiarendamise ja levitamise kaudu.

Tuhanded University of Macedonia lõpetajad teevad edukat karjääri Kreekas ja välismaal. Arvestades Kreeka noori puudutavat praegust ebasoodsat majanduslikku olukorda, mida vaevab tööpuudus, anname ülikoolis oma parima, et toetada oma lõpetajaid ja üliõpilasi, et parandada nende karjäärivõimaluste ja tööturule sisenemise väljavaateid Praktikabürood ja õppeprogrammide värskendamise kaudu kõigis meie osakondades.

Valdava enamuse University of Macedonia osakondade positiivsed hindamistulemused, selle tõrgeteta toimimine kogu õppeaasta jooksul, fondide heaperemehelik majandamine ning teadlikud, ambitsioonikad ja andekad inimressursid tagavad õppekava kvaliteedi. Tänane ülikool ja garanteerige meie tulevase arengu dünaamiliselt kasvavaks keskmise suurusega ülikooliks mitte ainult Kreekas, vaid ka ümbritsevates piirkondades.

Meie ülikooli kogukond seab oma vaieldamatu eesmärgi tipptasemele. Meie igapäevased püüdlused vastata ülikooli hindamisprotsesside nõudmistele on siiani parim viis eesmärkide saavutamiseks.

Ma tõesti usun, et ülikoolid kui institutsioonid üldiselt ja eriti University of Macedonia saavad meie riigi selles pöördepunktis juhtivat rolli täita. Areng on otseselt seotud teadusuuringute ja teadmiste edasiarendamisega. Ainult valitsusasutuste, erasektori, ülikoolide ja teaduskeskuste tiheda koostöö kaudu suudame õnnestuda.

Minu eesmärk rektorina ametisoleku ajal on tutvustada tipptasemel suhtumist kõigile ülikooli liikmetele: üliõpilastele, õppe- ja teadustöötajatele ning ülikooli töötajatele, et saavutada võimalikult suur koostöö avaliku ja erasektori üksustega. Sel moel University of Macedonia kõigile avatud ja täidab iga päev oma riigiülikoolina oma ühiskondlikku ülesannet, muutes meid kõiki uhkeks.

University of Macedonia rektor
Achilleas Zapranis

118809_kastra2.jpg

Asukoht

University of Macedonia asub Thessalonikis. See asub umbes 40 000 ruutmeetrise üldpinnaga hoonete rühmas, mis koosneb amfiteatritest, õppe- ja seminariruumidest, kontoritest ja haldusosakondadest, kogu õppeaasta vältel töötav restoran, gümnaasium ja raamatupood; peagi tegutseb ka lastehoid. Samuti on kaks tuba, kuhu mahub 4-8 inimest (enamasti ametlikud külastajad). Ülikool lisas hiljuti peamise auditooriumi, millest saab üks kaasaegseimaid rahvusvaheliste standarditega konverentsikeskusi ja kus toimuvad ka linna olulised kultuurisündmused.

Rajatised ja seadmed

Õpilastele pakuvad olulist tuge raamatukogu- ja teabeteenistus (LIS), karjääriamet ning arvuti- ja võrgutoimingute keskus. Ülikooli sportlikud, kultuurilised ja poliitilised tegevused on avatud kõigile tudengitele.

Rahvusvaheline keskkond

University of Macedonia võtab vastu üliõpilasi kogu maailmast. Me teame, et programmi kvaliteeti rikastavad erinevad meie rahvusvaheliste tudengite kultuuri- ja hariduskogemused. Seetõttu saavad meie saabuvad tudengid kraadiõppe sekretärilt kõikvõimalikku tuge ja neid võtavad soojalt vastu sõltumatud üliõpilasvõrgustikud, mis aitavad neil kiiresti kaasata kohalikku tudengielu.

Vilistlaste ja õpilaste tunnistused

118819_martinidis2.jpg

Dr George Martinidis (PhD), Kreeka

"Lisaks sellele, et see on kaasahaarav ja valgustav kogemus ning võimalus kohtuda väga huvitavate inimestega, on UoM magistriõppe poliitika ja majanduse magistriõpe

118818_rodjetton.jpg

Rod Jetton, USA

umbes.me/rodjetton

"Minu aeg University of Macedonia aitas mul oma karjääri eesmärkide saavutamisel olla äärmiselt mõjus. Keskendumine kõigile Kagu-Euroopa riikidele oli hindamatu ja ma leidsin, et majanduse rõhutamine on värskendavalt kasulik. Professorid olid nõudlikud, mis nõudis rasket tööd ja keskendumist. kuid nad olid parim juhendajate rühm, kus ma kunagi õppinud olen. Usun, et igaüks neist mitte ainult ei tundnud isiklikku huvi mind aidata materjali õppida, vaid pakkus ka oma nõu, nõu ja tuge kõigil mu ettevõtmistel. alates ülikooli lõpetamisest. UOM-i huvi mind aidata õnnestub ning nende juhendamise kvaliteet ületas kaugelt minu ootused välismaal õppiva ameeriklasena. Soovitan seda programmi kõigile, kes soovivad paremini mõista, kuidas poliitika ja majandus mõjutavad valitsust Kagu-Euroopas ja Euroopa Liidus tervikuna. "

Asukohad

Thessaloniki

Address
156 Egnatia Street
http://mabsos.uom.gr/

540 06 Thessaloniki, Thessaloniki, Kreeka