Loe ametlikku kirjeldust

Makedoonia Ülikoolis. Sihtkoht: tipptasemel

Oma kuuenda kümnendi kestnud operatsiooni University of MacedoniaJärjepidevus ajaloolise Graduate School of Industrial Studies Thessaloniki on kaasaegse riigi kõrgkoolis, tuntud meeleolu kvaliteeti, vabadus, demokraatia, teenete ja enesetäiendamist see annab kõigile oma liikmetele: õpilased, õppejõudude ja teadustöötajate ja ülikooli töötajad.

Meie missiooniks on pikka aega olnud aidata kaasa ühiskonna sotsiaal-majanduslik areng meie riigis läbi teemasid pakume meie neli koolid, uuringute ja edendamisel ning teadmiste levitamine.

Tuhanded University of Macedonia lõpetajate jätkata eduka karjääri Kreekas ja välismaal. Meie poolt, arvestades praegust ebasoodsat majanduslikku olukorda mõjutavad kreeka noored, vaevavad töötus, me ülikoolis, teeme oma parima, et toetada meie kooli lõpetanud ja meie õpilastele, et suurendada nende väljavaateid sisenemise tööturule abil meie Karjäär ja Praktika kassade ja ajakohastamine õppeprogrammide meie kõigi osakondadega.

Positiivse hinnangu tulemusi saanud valdav enamus Osakonnad Makedoonia Ülikoolis, tema tõrgeteta toimimist kogu õppeaasta kaalutletud majandamise oma vahendite ja teadmistega, ambitsioonikas ja andekas inimressursside kvaliteedi tagamiseks Ülikool täna ja garanteerida meie edasise arengu arvesse dünaamiliselt kasvavat keskmise suurusega ülikooli mitte ainult Kreekas, vaid ka ümbritsevate piirkondade vahel.

Meie ülikooli kogukond seab Excellence oma mitteüleantav eesmärk. Meie igapäevane oleneva, et vastata nõudmistele Ülikooli Hindamine protsessid on vaieldamatult parim vahend saavutamaks oma eesmärke.

Ma tõesti usun, et ülikoolid kui institutsioonid üldiselt ja University of Macedonia, eriti, võib eeldada, juhirolli selles pöördepunktiks meie riigis. Areng on otseselt seotud teadusuuringute ja teadmiste edendamine. Ainult läbi tihedas koostöös valitsusasutuste, erasektori, ülikoolide ja teadusuuringute keskused saavad õnnestub.

Minu eesmärk ajal minu ametiajal rektor on sisendama suhtumine tipptaseme kõik liikmed Ülikool: üliõpilased, õppejõudude ja teadustöötajate ja ülikooli töötajatele, et saavutada maksimaalset võimalikku koostööd avalikku ja erasektorit. Sel viisil Makedoonia Ülikoolis on avatud kõigile ning täidavad igapäevaselt oma sotsiaalset missiooni riigi ülikoolis, et meil kõigil hea meel.

Ülikooli rektor Makedoonia

Achilleas Zapranis

Asukoht

University of Macedonia asub Thessaloniki. On rühmasulus hoonete kogupindala on umbes 40.000 ruutmeetrit, mis koosneb amphitheaters, õpetamise ja seminariruumid, kontorid ja valdkonnad manustamist lõigud, restoran, mis tegutseb terve õppeaasta, gümnaasium ja Raamatu kaupluses; ka lastehoiu jaama peagi tööle. On ka kaks külalistetuba, kus 4-8 inimest (peamiselt ametlikud külalised) saab sellega hakkama. Ülikool on hiljuti lisatud peamine auditoorium, mis muutub ühe moodsaima Conference Centers rahvusvaheliste standardite ja võõrustab olulisi kultuurisündmusi linna.

Teenused ja seadmed

Õpilased on varustatud olulise abita Raamatukogu ja teabeteenistuse (LIS), Karjääri- Office ja arvuti ja võrgu juhtimiskeskust. Ülikooli spordi-, kultuuri- ja poliitilises tegevuses on avatud kõigile üliõpilastele.

Rahvusvaheline keskkond

Ülikooli Makedoonia tervitab üliõpilasi üle kogu maailma. Me teame, et programmi kvaliteet on rikastatud erinevate rahvusvaheliste õpilaste kultuuri- ja haridusasutuste kogemusi. Meie üliõpilastelt seetõttu kogu viisil saadud toetuse Graduate sekretär ja on soojalt vastu iseseisev õppija võrgud, mis aitab neil saada kiiresti kaasatud kohaliku üliõpilaselu.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

University of Macedonia

Kaasaegse Ida- ja Kagu-Euroopa poliitika ja majanduse magistriõppe eesmärgiks on pakkuda põhjalikku analüüsi nii piirkonna poliitilises kui ka majanduslikus arengus, rõhu ... [+]

Double Masters

Politoloogia (Bamberg Ülikool)

ja

MA tänapäeva Ida- ja Kagu-Euroopa ( University of Macedonia ) poliitikas ja majanduses http://mabsos.uom.gr/

Double magistrikraad võimaldab teil:

Saate kahe magistri kraadi kahe aasta jooksul.Omandada rahvusvahelises raamistikus poliitiliste institutsioonide ja protsesside teoreetiline kogemus.Tõstke märkimisväärseid empiirilisi teadmisi Ida- ja Kagu-Euroopast, kasutades kaheastmelise programmi topeltkomponenti.Stipendiumid on saadaval.Mõlemas kohas on õppekeeleks inglise keel. Saksa keeles Bambergis õpetatavad moodulid on avatud kõigile õpilastele, kellel on piisavalt saksa keelt.Interdistsiplinaarne ja piirkondlik fookus Thessalonikis... [-]
Saksamaa Bamberg Kreeka Thessaloniki
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
13 - 25 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
156 Egnatia Street
http://mabsos.uom.gr/

Thessaloniki, Thessaloniki, 540 06 GR