Riga Teacher Training and Educational Management Academy (RTTEMA)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Akadeemia filosoofia

Inimkond ja demokraatia; Rahvusvahelistumine õppeprotsessi ja liikuvust; Taotlus ja kasutada kaasaegseid IT; Loovus; Integratsiooni akadeemiliste distsipliinide ja praktika; Osalemine üliõpilaste parandada õppekavasid.

Missioon

Missioon RTTEMA on pakkuda ja pakkuda elukestvat õpet akrediteeritud õppekavadel akadeemia ja aitavad oluliselt kaasa haridus- ja kultuurielu Läti - nii tema piirkondade ja Riias.

Akadeemia eesmärk on pakkuda igale õpilasele võimalus omandada professionaalse ja akadeemilise kõrghariduse valdkonnas pedagoogika, psühholoogia, äri ja juhtimine, samuti motivatsiooni tööelu ja pidev enesetäiendamine.

Mõiste

RTTEMA valmistab õpetajaid, kes suudavad valmistada õpilasi ette elu ja töö infoühiskonnas. Kontseptuaalne nurgakiviks RTTEMA õppeprotsessis on luure, pädevus ja oskus. Iga õppekava võimaldab meie õpilastel arendada vajalikke ametialaseid oskusi.

ajalugu

RTTEMA on kontseptuaalselt ja tehniliselt kaasaegne professionaalne kõrgkoolis (HEI) riigi poolt loodud.

Ta alustas oma tööd 1994. aastal 1273 õpilast ja nüüd on üks suurimaid kõrgkoolide Läti poolest õpilaste arv.

Hoolimata oma noorest east, RTTEMA päritud traditsioonidega õppeasutuste õpetajatele ulatuvad tagasi 1946. aastal. RTTEMA asutati korral ei pea kahe institutsiooni: Riia Õpetajate Instituudi ja Imanta Õpetajate Instituut.

RTTEMA Fakte

RTTEMA:

on riigi kõrgkoolis asutatud 1994; koolitab rohkem kui 3,5 tuhat üliõpilast täiskoormusega ja osakoormusega õppes; töötab 160 õppejõudu ja dotsendid; korraldab rahvusvahelisi konverentse; avaldab teaduslikke artikleid; rakendab projekte teadusuuringute; soodustab õpilaste ja õpetajate rahvusvahelist liikuvust; on aktiivne rahvusvaheliste organisatsioonide liige; korraldab külaliste loengud ja meistriklassid nimekad spetsialistid; pakub 25 õppeprogrammid kolledži bakalaureuse, magistri liiva doktoriõppes; võimaldab omandada elukutset õpetaja, haridus juht, personali, äri ja büroo juhataja, karjäärinõustaja, kaubanduse ja turunduse ja PR spetsialist, saada haridust valdkonnas psühholoogia.

Nägemine

Meie Akadeemia on tunnustatud ülikooli ja rahvusvahelise keskuse pedagoogiliste uuringute, kus campus ja teadustöö alusel, samuti tütarettevõtete teistes riikides.

Strateegia

Akadeemia on loonud soodsa keskkonna iseloomustab humaanne väärtused ja suhted. Tegevust meie töötajad põhinevad loominguline, võrdsed õigused, vastutab koostöö ja dialoog. Strateegilised eesmärgid lähiaastatel on:

julgustada Akadeemia jätkuva arengu loominguline töö; teadusuuringute läbiviimiseks suunatud arendamine ja rakendamine Akadeemia kontseptsiooni ja täiuslikkus Läti haridussüsteem; pakkuda kvaliteetset uuringud sihikindlalt parandada metoodiliste ja tehniliste eraldiste õppeprotsessi; säilitada regionalism - pakkuda uusi võimalusi hariduse Läti elanike lähedal elukohta.

Akadeemia Intellectual Keskkond

Professorite Pedagoogika; Pedagoogika Teadusliku Uurimise Instituudis; Loovus Teaduslik Instituut; Lapse Keel Research Center; Psühholoogiline Research Institute; Loodus ja töökeskkonna Instituut; Mitmed methodic keskused; Noored Klubi; RTTEMA Keskus Edasine haridus; Raamatukogu varud 10 Läti linnades. Akadeemia Psychological Keskkond Demokraatlik ja loov; Eelistage Iga inimese identiteeti; Suunatud vastastikuse koostöö.

Üliõpilaste teenust ja ühiskondlikus elus

Õpilased pakutakse haldus- toetust Rahvusvahelise Büroo ja sotsiaalset toetust Students 'parlamendi. Peale nende üksuste õpilased on võimalus kaasata ennast järgmised kultuuriasutustes:

Segakoor "Fortius"; Naiskoor "Balta"; Kammerorkester "Gaudeamus Orchestra"; Big Band; Spordiklubi; Folk Dance Group "Dejotprieks" (Joy of Dance). Samuti on tegevus pakkus Läti vahetusüliõpilased kaudu ESN (Erasmus Student Network) Riia.

Akadeemia Füüsiline keskkond

3 ehitised - 1 Riias, 1 Cesises ja 1 Kuldiga; Õpilased kohvik; 2 spordisaali, staadioni; 2 arvuti tuba Internet; järk-järgult ja pidevalt renoveeritud uuring ruumides; Tehnilise abi andmine (videokaamerad, OHPs, projektorid, arvutid, mikroskoobid jne on vaba juurdepääs klaverid, digitaalne orel ja orel).

Asukohad

Riia

Address
Imantas 7. linija 1,
LV-1083 Riia, Läti