Loe ametlikku kirjeldust

Ventspils University of Applied Sciences - homme haridus!

Ventspils University of Applied Sciences (VeUAS) asutati 1997. aastal kui iseseisev riigiteenistus ja teadusasutus. Selle põhitegevus on teaduslike uuringute läbiviimine ja akadeemiliste ja erialaste õppekavade rakendamine. VeUAS pakub teadmisi meie majandus- ja juhtimisoskuste, tõlkimise ja infotehnoloogia teaduskondades, mis pakuvad 16 bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppeprogramme. Praegu on ligikaudu 900 täisajaga üliõpilast (sealhulgas rahvusvahelised üliõpilased sellistest riikidest nagu Hispaania, Prantsusmaa, Saksamaa, Leedu, Türgi jne), millest 80% rahastatakse riigieelarvest. Lisateabe saamiseks klõpsake siin! VeUASil on 129 töötajat, sealhulgas 67 akadeemilise personali liiget.

20. mail 2013 omandas VeUAS teadusliku asutuse staatuse (st lisati teadusinstituutide registrisse), mis näitab, et ta on täitnud kõik teadusliku asutuse poolt vastuvõetud kriteeriumid, sealhulgas vähemalt pooled õppejõududest doktorikraad, ülikooli kolledž avaldab uurimistöid, tal on teaduslik infrastruktuur jne

Missioon

Kvalitatiivse ja kaasaegse kõrghariduse ja teadusliku uurimistöö arendamine ja säilitamine ning nende funktsionaalne koostoime nende akadeemilistes tegevusvaldkondades - juhtimine, rakenduslingvistika, infotehnoloogia, infotehnoloogia, tehnika ja raadioastronoomia.

Visioon

Jätkata VeUASi loomist tehnoloogia- ja arendustegevusele suunatud kaasaegse ülikoolina oma õpilastele ja õppejõududele, et laiendada oma tegevust Läti piire üle ja saada rahvusvaheliselt tunnustatud kõrgharidusasutus Baltikumis.

Olulise panuse andmine teaduse arengusse kõigis selle tegevusvaldkondades ja selle lõpetanute konkurentsivõime tagamine.

Astudes samme ülikooli tüüpi kõrgkoolide asutamiseks ja järk-järgult omandades ametliku ülikooli staatuse.

Koostöö Ventspilsi ettevõtete ja kohaliku omavalitsusega

VeUAS pakub Kurzemes maakonna ja Ventspilsi linnavolikogude institutsioonidele ja ettevõtetele kvalifitseeritud töötajaid ning pakub elukestva õppe võimalusi kõigile.

Ventspilsi kohalik omavalitsus rahastab kõrgkvalifitseeritud akadeemilise personali ja kõrgetasemeliste valdkonna spetsialistide, doktorantide stipendiumide, teaduslike ja metodoloogiliste väljaannete, erinevate projektide kaasrahastamist, kultuuriüritusi ja spordiüritusi üliõpilastele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Ventspils University of Applied Sciences

Ühine magistriõppes IMC Krems, Austria “Rahvusvaheline äri ja ekspordi juhtimine”. Programmi rakendatakse ühiselt FH Krems'i rakenduskõrgkooliga. ... [+]

Hakka õpingute või globaalse ärikeskkonna tippjuhtiks juba õpingute ajal või alusta oma äri kohe! Parim alguspunkt uutele ettevõtjatele! Toetame Teid arenenud infrastruktuuri, kaasaegse varustuse, tööstuse ekspertide kohalolekuga ja pideva mentorlusega.

Võimalus võtta mõned kursused Austrias

Vastuvõtutingimused: bakalaureusekraad või kõrgharidus ja vähemalt kaheaastane kogemus juhtival ametikohal

ÕppekavaStrateegiline juhtimine ja planeerimineEttevõtte strateegiadÄri- ja projektiarendusEttevõtte juhtimine ja rahvusvaheline käitumineRahvusvaheline äri ja strateegiline muutusRahvusvaheline juhtimise simulatsioonUurimisseminar ja magistritöö ettevalmistamineTäiustatud väliskaubanduse meetodidStruktureeritud ekspordi ja projektide rahastamineStrateegiline ost ja ülemaailmne hankimineRahvusvaheline turukorralduse-turundus ja uued müügitehnikate suundumusedRahvusvaheline rahandus, investeeringud ja eelarve koostamineÜhinemised, omandamised ja hoolsuskohustusRahvusvahelised raamatupidamispõhimõtted ja maksustamineRahvusvahelised institutsioonid ja strateegilised suhtedEuroopa Liidu õigus, sealhulgas ELi integratsioonRahvusvaheline personalijuhtimineStrateegiline kontroll ja aruandlusMuutuste haldamine ja uued juhtimismeetodidRakendusuuringute ja koolituse semesterPoolvalikuline moodul... [-]
Läti Ventspils
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ventspils University of Applied Sciences

Te ei saa mitte ainult teoreetilisi teadmisi ja oskusi valitud keelega seotud küsimustes ... [+]

Te ei saa mitte ainult teoreetilisi teadmisi ja oskusi valitud keelega seotud küsimustes

Pakume teile dünaamilist ja mitmekülgset õpetamisprotsessi ja uusimaid tõlketehnoloogiaid.

Sul õnnestub inglise, hiina, saksa või vene keeles. Tee oma valik!

Vastuvõtutingimused: humanitaarteaduste bakalaureusekraad

KursusedKultuuridevahelise suhtluse teooriad ja mudelidKeeleline uurimine interdistsiplinaarses aspektisLäti keel: meediatekstide redigeerimineInterdistsiplinaarse uurimise metoodikaE-meedia keele analüüsHiina keele kontrastiHiina ühiskond, kultuur ja traditsioonidKultuurilugu digitaalses WordisLäti keel: teksti ... [-]
Läti Ventspils
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Inženieru iela 101
Ventspils, LV-3601 LV
Social Media