East London University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

lipp

Umbes East London University

Asutatud aastal 1998, East London University on üks riigi premier eraülikoolide.

Tartu Ülikooli S1 hektari loengusse, mõne kilomeetri lõuna downtown East London, on koduks rohkem kui 2300 õpilast hailing kõigis piirkondades Lõuna-Aafrika ja 27 teistesse riikidesse.

Sõltumata sellest, mida nad õpivad, East London University üliõpilased alustavad isiklik haridus- teekond, mis aitab neil üles leida ja jälgida nende individuaalset eesmärki.

Missioon ja eesmärk

East London University pakub juurdepääsu kõrgharidusele võimalusi, mis võimaldavad õpilastel arendada vajalikud teadmised ja oskused, et saavutada oma erialase eesmärke, parandada nende organisatsioonide ja anda juhtimist ja teenust oma kogukonnas.

Eesmärk

  • Et hõlbustada kognitiivsed ja tõhus õppimise-teadmiste, oskuste ja väärtuste-ja edendada nende teadmiste õpilase töökohal.
  • Kujunemisel side, kriitilise mõtlemise, koostöö ja teabe kasutamine koos pühendumist elukestva õppe parandamiseks õpilaste võimalusi karjääri edu.
  • Et anda juhiseid, et sildade vahe teooria ja praktika läbi õppejõud, kes toovad oma klassis mitte ainult arenenud akadeemilise ettevalmistuse, vaid ka oskused, mis on pärit praeguse praktika oma erialal.
  • Et kasutada tehnoloogiat, et luua tõhus režiime ja õppeabinõu et laiendada juurdepääsu õppematerjalid ning suurendada koostööd ja kommunikatsiooni parandamise õppimist.
  • Et hinnata õpilaste õppimist ning kasutada hindamise andmeid, et parandada õpetamise / õppimise süsteem, õppekava, juhendamise õppematerjalid, nõustamine ja õpilaste teenuseid.
  • Et korraldatakse eraõiguslik institutsioon, et edendada uuenduslikkuse vaimu, mis keskendub pakkuda akadeemilise kvaliteedi, teenuse kvaliteedi ja mugavuse töötav õpilane.
  • Et tekitada finantspolíitikat vajalikud ressursid, et toetada ülikooli missiooni.

Asukohad

Ida-London

Address
14 Stewart Drive
Berea

5241 Ida-London, Ida-Kapimaa, Lõuna-Aafrika Vabariik

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega